» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
65 / 66
»»

WallSreet ::

poweroff je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Sramota kako zaostal je ta forum, neverjetno.

To je predlog izboljšave? :))


Raje si preberi moje komentarje v tej temi kjer sem naštel 15+ predlogov za izboljšanje slo-tech strani in s tem vstop v 21 stoletje.

mailer ::

Predlagam, da opis sprememb v objavah, ki so dodane spodaj umakne ali pa upošteva šele naprimer po 15 minutah. Dostikrat popravljam napake, ki se mi prikradejo med tekst in to upošteva kot spremembo objave pa čeprav je dodana le kakšna vejica ali zamenjana/dodana črka.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Rias Gremory ::

WallSreet je izjavil:

Jaz imam nekaj predlogov/idej ki bi lahko izboljšali slo-tech (dvomim da se bo kaj uresničilo ampak bom vseeno probal).

1. Slap/Dap button

2. Notification Bell

3. Avi. To bi tudi prav prišlo. Da lahko imaš svoj avi oziroma sliko

4. Spreminjanje naslova teme

5. Gumb za "uporabnik ta in ta je predlagal izbris" se mi zdi corny in butast.

[skrajšano, malo jamranja na koncu izbrisano]

1. NE. Lajki, +, dap, nap, minus, pa ne vem kaj še. To vse smrdi in služi samo nabijanju e-penisa, pa še zlorabljalo se bo. Bloat.
2. DA. Neka vrsta opozorila ko te nekdo omeni/citira bi bilo zelo dobrodošla.
3. NE, bloat. Ajde gif bi mogoče lahko podpiralo... ampak nah.
4. DA. Zelo uporabno, pri temah za specifično stvar, kjer je potrebno posodabljat OP. Tema tako ostane bolj pregledna, stvari se lažje najde.
5. Meni se zdi enostaven za uporabo. Tukaj je bolj pomembno mnenje moderatorjev, če bi jim olajšalo delo, zakaj pa ne. Verjetno ima končno besedo Primož, ker mora take featurje implementirati on. Neopredeljen.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WallSreet ::

@Rias Gremory

1. To te lahko zmoti samo če si diva.
3. Ne vem to se mi zdi čudno, ti si za Gife ki so precej "težji" kot navaden 150x150 avi. Gif bi "podrl" celotno Slo-tech platformo lol, še posebej v trenutni obliki. Aviji so več kot dobrodošli in bi precej lepo popestrili sam zgled foruma.

Kakorkoli, vse skupaj je tako nepomembno saj se nič ne bo spremenilo, no morda leta 2032

CaqKa ::

Rias Gremory je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Jaz imam nekaj predlogov/idej ki bi lahko izboljšali slo-tech (dvomim da se bo kaj uresničilo ampak bom vseeno probal).

1. Slap/Dap button
[skrajšano, malo jamranja na koncu izbrisano]

1. NE. Lajki, +, dap, nap, minus, pa ne vem kaj še. To vse smrdi in služi samo nabijanju e-penisa, pa še zlorabljalo se bo. Bloat.
2. DA. Neka vrsta opozorila ko te nekdo omeni/citira bi bilo zelo dobrodošla.

Podpiram da neki lajki in podobni gumbi ne dodajajo vrednosti k debati. So orodje s katerim nekoga vzpodbudi da ne razmisli o situaciji zase in se pusti toku tistega kar je "poplarno"

Rias Gremory ::

@WallSreet
1. Ni argument.
2. Je že @CaqKa odgovoril (hvala).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WallSreet ::

Lahko že zrihtate notification button??? Precej moteče da moraš pisati ZS-je če želiš nekomu pokazati določeno temo. Dajte urediti to že enkrat, ker je res prav žalostno vse skupaj.

Pimoz ::

Kaj se dogaja tukaj:
https://slo-tech.com/forum/t779328/49



Strani mi ne zlovda do konca. Konec je tam kot se vidi na sliki. Tudi v HTML je zadnje sporočilo zadnji div. Še HTMLja ne zaključi pravilno.

Mi pa vse ostale stvari prikaže pravilno. Je pa zadnja verzija Chrome za Linux.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Rias Gremory ::

Meni naloži normalno.
Probaj hard refresh, ne vem bližnjice za Chrome. Alternativno probaj "cache" zbrisat.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MrStein ::

Preberi temo, to je že večkrat javljena napaka.

In ne, ni odziva.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pimoz ::

Zakaj se celotne stvari ne da na github in sprejema pull requeste?
Verjamem, da je tole narejeno na prostovoljni bazi in ni časa za kakšne večje/težje popravke in dopolnitve. Ampak hej! mislim, da bi nekaj takih, ki bi z veseljem prispevali pa se nabralo.

Rias Gremory ::

To moraš pa našega Primoža vprašat.

Oziroma:

Če bi želeli kakorkoli sodelovati pri ustvarjanju te strani, nas o tem obvestite na naslovu team@slo-tech.com.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

fosil ::

En predlog.
Predlagam, da se poste, ki ne povejo nič, ampak samo linkajo na youtube briše.
Sploh take, ki na tak način začnejo temo.
En primer: Apple in njihov fantastičen customer support
Glede na to, da je to forum, kjer naj bi debatiralo. Video je lahko samo dodatek, ne pa da sploh ne veš o čem se gre, če ga ne pogledaš.
Tako je!

Zimonem ::

Pa tiste ljudi k, ki so v dilemi ali pojesti pol kile lastnega blata ali 3/4. Bi tudi lahko napotili na drug forum.

MrStein ::

fosil je izjavil:

En predlog.
Predlagam, da se poste, ki ne povejo nič, ampak samo linkajo na youtube briše.
Sploh take, ki na tak način začnejo temo.

Saj to se počne. Sploh BW.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bizgech ::

Berem teme, v katerih niti ne sodelujem. Berem jih zato, ker tema postaja napeta in me zanima razplet. Naenkrat opazim, da v temi manjka zadnjih 6 postov. Saj ti hitro postane jasno, da so bili izbrisani.

Zdaj pa k predlogu: Ali ne bi bilo boljše, če bi bil izbris prikazan v temi? Se pravi, če Jože nekaj napiše in mu moderator zbriše post, bi pisalo nekaj v smislu: "Moderator je DD.MM.LLLL ob HH:MM:SS izbrisal prispevek uporabnika Jože, ustvarjen DD.MM.LLLL ob HH:MM:SS. Vzrok izbrisa: Žaljivo nazivanje souporabnikov foruma."

Mislim, da bi bilo tako bolj pregledno. Če nekdo teme ne spremlja redno, se lahko zgodi, da bo čakal na nadaljevanje, vmes pa je bilo izbrisanih 10 postov, za katere ni niti vedel.

poweroff ::

Dobra ideja, poleg tega bi se tudi videlo katere teme so bile pomoderirane s težko roko, kar bi lahko tudi pozitivno vplivalo na potencialne bodoče kršitelje.
sudo poweroff

MrStein ::

Ker kršitelji v večini primerov sploh ne vedo, da so bili obravnavani, bi bilo tudi to dobro urediti. Recimo pri prijavi obvestilo: Od zadnje prijave je vam bilo izbrisano X sporočil. Kliknite tule za spisek.

Kazen, za katero sploh ne veš, namreč ni vzgojna.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

kow ::

Predlog: hint ce je account mlajsi kot nekaj mesecev. (recimo 3).

mirator ::

Ne vem, če je možno, vendar bi predlagal, da se v forumu omogoči pri različnih temah, število vseh sodelujočih uporabnikov.

Teii ::

Lep dober dan vsem.

Rad bi vedel, koliko predlogov je v enem letu dodanih iz te teme se realiziralo? Zna kdo odgovoriti?

Danes sem opazil nekaj, kar bi bilo dobro dodati na slo-tech:
Ko oseba pise novo temo , primer: Katero sportno __ da se spodaj prikazejo podobne teme.
In s tem posledicno oseba ne napise nove teme, temvec doda k obstojeci.

Sedaj je pa tako, da oseba odpre novo temo in potem je odspodaj Podobne teme, kjer vidis, da je kar nekaj odprtih identicnih vprasanj. Katero pametno , katero sportno, katero uro, itd.

GupeM ::

Teii je izjavil:

Rad bi vedel, koliko predlogov je v enem letu dodanih iz te teme se realiziralo? Zna kdo odgovoriti?

0 (+/- 1)

WallSreet ::

Teii je izjavil:

Lep dober dan vsem.

Rad bi vedel, koliko predlogov je v enem letu dodanih iz te teme se realiziralo? Zna kdo odgovoriti?

Danes sem opazil nekaj, kar bi bilo dobro dodati na slo-tech:
Ko oseba pise novo temo , primer: Katero sportno __ da se spodaj prikazejo podobne teme.
In s tem posledicno oseba ne napise nove teme, temvec doda k obstojeci.

Sedaj je pa tako, da oseba odpre novo temo in potem je odspodaj Podobne teme, kjer vidis, da je kar nekaj odprtih identicnih vprasanj. Katero pametno , katero sportno, katero uro, itd.


Natanko 0. Popolnoma nesposobni ali pa gre za čisto lenobo. Jaz sem podal kar približno 10 odličnih predlogov za izboljšanje foruma, vendar se žal nikoli nič ne premakne (tipično). No morda pa se Slo-Techu zgodi Partis, morda bodo potem začeli posodabljati stvari.

Okapi ::

Dajte že enkrat prosim narediti potrditev za izbris, ali preklic, ali ikono prestavit v drug kot. Ker sem že velikokrat kliknil na napačno ikono, in sigurno nisem edini.

MrStein ::

Tole je kot cerkev.
Verniki navajajo svoje želje in težave, posluša pa noben. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

MrStein je izjavil:

Tole je kot cerkev.
Verniki navajajo svoje želje in težave, posluša pa noben. ;)

Ne bo držalo. V cerkvi posluša, sam ga boli k... :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Pimoz ::

Zakaj ni podpore za strike html tag?

Rias Gremory ::

strike

edit: "s" ne dela, "strike" dela
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Pimoz ::

Hm ok, ocitno sem jaz nekaj zabluzil strike

Aja ne nisem...strike v strong ne deluje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Rias Gremory ::

Občutljive (korona) novice naj dobijo sistem komentiranja, ki zahteva odobritev moderatorja.
Greš brat komentarje in vmes zginjajo kot po tekočem traku.

Tako otroci ne bodo mogli prebrati neumnih mnenj, moderatorji bodo pa bolj mirno spali.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

cvalsr ::

Na temle forumu me moti, da se prijavim, napišem nekaj v neko X temo in se odjavim.
Pogledam še eno ali dve stvari, potem pa se s puščico "nazaj" (zgoraj levo) vračam skozi prejšnje teme. Ko pridem v "mojo X", vidim, da sem (samo) v njej spet prijavljen!!!
Kakok hudiča, saj sem se ODJAVIL!
WTF ???
Torej, če grem slučajno v temi X dol s foruma, ostanem trajno prijavljen ali kaj?

bluefish ::

Po CTRL + F5 se zgodi kaj?

popec ::

Hello!

Ali je Twitter račun @STnovice pod nadzorom koga, ki je povezan s slo-tech.com?

Do leta 2019 je namreč redno objavljal povezave na tukajšnje sveže novice, nato pa mrk. Škoda, ker ima publiko 1400+ sledilcev.

Domnevam, da bi se dalo objave avtomatizirati, če še niso. Morda je samo potekel kakšen oauth token, pa bota že dolgo ni nihče pogledal.

Hvala vnaprej za info, če kdo kaj ve. LP.
h$^

Reycis ::

Predlagam masovno amnestijo za vse z nazivi.
Diversity is our greatest strength

D3m ::

O rly?

That's nice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

feryz ::

Mislil je, seveda, predvsem sebe.

Ok, tebe tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

lolipop2 ::

Če bi bila kakšna opcija, da se naredi to:




bi bilo super.
Potem pa samo še en zavihek, kjer bi biel te skrite teme zbrane. Da jih eventuelno vrneš nazaj.

Zakaj: ker se je enostavno preveč neumnosti razpaslo in bi bil forum lepši, če bi lahko določene teme skril. Tudi iz "teme zadnjih 24h"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

TheBlueOne ::

Redko kaj predlagam ampak me je zamikalo, da nekaj pa bi le dal v kolesja odlocanja, ker je dosti trolov in povratnih racunov katere ste sami blokirali in smetijo naprej.

Predlog, da se slikica pri imenu (kjer pise tudi personan non grata) pobarva glede na starost profila, da se bi lazje prepoznalo trole in povratne profile. Pa niti ni treba, da je kaj drasticnega, morda je dovolj, da so racuna starejsi kot eno leto enake barve kot sedaj, svezi pa recimo rumeni. Morda se pogoj, da je vsaj nekaj postov v tem casu, da ne bodo dali samo accountov "zoreti" in bo enak problem cez eno leto.

XyNOBvxWVJ ::

Modri, to lahko sam narediš s kakšno skripto, iteriraš vse različne prikazane vzdevke v fiksni umestitvi, narediš v ozadju klic na profil, sparsaš datum ustanovitve in potem spremeniš avatarja po želji, lahko tudi izločiš 'premlade'.

PS: Foruma verjetno nič več ne šravfajo že kakšno desetletje ali več, zato moj komentar, bi pa bilo najlažje, imaš prav.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

To je izi sprememba in menim, da bi kar dosti pomagala. Pac poleg "persona non grata" naredijo se noob badge. To sta dve vrstici kode, badge jim lahko predelam jaz... Ajde ce je kje se Noob non grata, potem morda stiri vrstice... :)

Zakaj pa so predlogi, ce jih ne gre realizirati?

Kar se tice skript, raje uzivam v koncnem izdelku kakor je. Malo pretrivialna zadeva, da bi vlagal tak effort. In skripta niti ne bi bila tako simpl, ker bi morala imeti podatke uporabnika, kar pa ni vidno pri postih.

Zgodovina sprememb…

XyNOBvxWVJ ::

TheBlueOne je izjavil:

Zakaj pa so predlogi, ce jih ne gre realizirati?

Oddaja predloga še ne zagotavlja izvedbe v obliki, kot jo želiš, niti v želenem času, niti da bo, ker roma v praznino. Tole je samo legacy feature iz nekih drugih časov, sedaj nimajo resursov, ne motiva, niti potrebe, da karkoli nekritičnega sploh izpeljejo. Če si vsaj malo resourceful, lahko to (in še marsikaj drugega) rešiš sam, v tem primeru želiš čimbolj rudimentarno obliko podatkov, da narediš vmesnik po lastnih željah. Jaz pišem kot situacijo razumem, ne moraliziram o njej kot marsikdo drug - povečini ni potrebno polemizirati z menoj.

TheBlueOne ::

Mozno, pac morda streljam v prazno. :) Sploh ne poznam niti organizacije v ozadju ST niti prav zgodovine.

MrStein ::

Glede skripte: če jo bo uporabil samo TheBlueOne, potem na forum to ne bo imelo vpliva.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TheBlueOne ::

Tako je. V tem primeru mi ni treba dati predloga. :) Je pa res malenkost, ni noben redesign cesa. Pa se morda se kdo strinja, da bi bilo lustno?

Rias Gremory ::

Neka lokalna skripta za filtriranje je. Sem mislil, da jo je uporabnik omenil v tej temi.
Vem, da je objavil slike zaslona kako zgleda v uporabi, ni pa delil kode če se prav spomnim.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MrStein ::

To jypetova skripta, kjer lahko izklopiš prikaz določenih uporabnikov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejc_nejc ::

Je živa zadeva, v večini to šteje.

Upam, da, ne bo šel po stopinjah PSS..

joze67 ::

TheBlueOne je izjavil:

Zakaj pa so predlogi, ce jih ne gre realizirati?
Da drugi uporabniki dobimo ideje in namige, kaj bi jih moralo motiti.

mirator ::

Sploh ne vem, če je smiselno dajat predloge, ker tako ali tako na predlog ni nobenega odgovora, kaj šele da bi sledilo kakšno vprašanje po pojanitvi predloga.
Ampak vseeno. Ne vem, če je možno, vendar bi predlagal, da se forum softversko uredi tako, da v določeni temi iščeš odgovore posameznikov. Torej v določeni temi vtipkaš nick in dobiš vse njegove poste.

MrStein ::

To že imaš, na desni, v okvirčku "Posebni izpisi", avtor: izbereš, niti tipkati ne rabiš

Se pa na ozkih ekranih (sploh tablice in telefoni) to ne prikaže. Lahko bi vsaj to porihtali.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
65 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488395 (2442) mtosev
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637114 (29459) Mavrik

Več podobnih tem