» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 66
»»

Primoz ::

Kaj vse bi spremenili na tej strani (dodali / odvzeli / popravili)?

Argumentirano, če se le da.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

-MiS- ::

Hmja,... delajte še tako naprej kot ste do sedaj,...

mogoče ne bi blo slabo če bi se še kakšen test 'česarkoli' več pojavil,...? Novi testi 'hardware' opreme so vedno dobrodošli,...

[Primoz: testi bodo... več... samo še malo potrpite]

Ostanite še naprej Slo-Tech,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

ru7 ::

Galerija mod ohišij ne bi bila slaba (pogrešam jo pa tudi ne)

[Primoz: ideja je dobra... samo zasebna sporočila bodo prej, bi bilo pa dobro, če bi nekdo natančno razdelal to idejo o galeriji računalnikov]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

bastadu ::

Nevem če se to samo meni dogaja, ampak včasih se modra črta pri novicah nahaja malo nižje kot bi se morala. Torej kakšno novico preberem, pa pridem kasneje in je črta še kar pod njo, kot da jo še nebi videl... It's a bug, or maybe a feature?:D

[Primoz: It's a feature... pač si videl novico pa takrat nisi bil prijavljen in ti zato ni zapisalo premika črte. Vklopi avtoprijavo pa se to ne bo dogajalo]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

AlienGT ::

To glede modre črte se meni tudi "včasih" dogaja, pa sem vedno avtoprijavljen, torej ne gre le za feature -kajne?

[Primoz: meni se se ni zgodilo... poskusi ugotoviti, kako ponoviti napako - kdaj se pojavi? kaj si delal prej? ipd... če je napaka, jo bo treba pač popravit]

Je možno naštimati, da te vrže direktno do modre črte - novega posta (zdaj imam lahko naštimano le zadnjo stran in moram vedno scrollat do nje) ?

[Primoz: on TODO... mogoče bo kmalu, mogoče bo pa dedek mraz prinesel :D; drugače v primeru, da je črta na zadnji strani, te vrže nanjo, če pri seznamu tem klikneš na grdo modro puščico na desni ]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

blabla ::

Še en bug je v forumu pri prelomu strani. Če so v temi izbrisana sporočila, jih vseeno šteješ. To pomeni, da se naredi nova stran, ki je prazna.
Vsaj zdi se mi, da je tako.

[Primoz: tole se mi zdi da je kakšen mesec že popravljeno]

Pri novicah je isto. Če temo izbrišete, se črta pokaže za eno novico bolj dol.

[Primoz: tega pa ne kapiram.... pri novicah ni ne tem ne strani]

[blabla: Če zbrišeš novico, se črta zamakne. Nobenega preloma. ]

[Primoz: nobenega preloma kje? Lahko sliko naslednjič, ko se to zgodi?]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

IceIceBaby ::

Mod galerija bi bila zakon. Nenazandje je slo-tech stran ki se ukvarja predvsem z OC in modifikacijami.
Pa sploh ni treba nič fancy. Ubistvu ena stran kjer bi vnesel slike in opise svoje modifikacije in sama galerija. Mogoče bi lahko bla možnost zraven da bi ocenil vsako modifikacijo posebej.

[Primoz: glej gor]

V forumu bi v stolpcu kjer je napisano število odgovorov lahko pisalo tudi koliko teh odgovorov še nisi prebral. Npr. Sporočila 5 (3), se pravi da 3 še nisi prebral. Uglavnem, na mobisux imajo tako poštiman in se meni zdi kar uporabna funkcija.
Mogoče bi lahko dal na izbiro ali bi mel ta prikaz ali pa to modro črto.


[Primoz: ne bos verjel... ampak posebej zate sem se šel prijavit na mobisux, kjer V FORUMU pri temah te nadvse zanimive stvari nisem videl, zato bi te prosil da mi razložiš, kako se do nje pride... ker na prvi pogled bi to pobralo toliko sistemskih sredstev, da ni vredno truda]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Thomas ::

Most active topics today naj se zgenerira avtomatično vsak večer ob 23:00.

Most active po pisanju in po branju. 2.

[Primoz: zgleda v redu ideja... kam bi pa to postavil?]
:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Tic ::

galerija se postavlja na strani, ki jo mi rihtamo. Up bo nekje po novel letu in glavna stvar te stranibo galerija, tko da kokr čte... X3mPc
persona civitas ;>

AngelOfDeath ::

ja eno galerijo pa bi lahko nardili

Matek ::

Kaj pa tisti xbite-ov dizajn, za kdaj je predviden?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

roscha ::

Hahe, same novitete bi se šli. Kaj ko bi za ZAČETEK končno popravili vnašanje sporočil pod Mozillo? Avtomatski prelom že od zdavnaj ne dela. Vsekakor je rahlo tečno...

In ne mi začet od standardov. Kdo se jih ne drži se ve (M$). Pod Linuxom M$-IE (hvala bogu) ne dela. In konec koncev če je že ves vaš strežnik na linux platformi, po moje ne "zahtevam" preveč.

by!

P.S: Kakšnih drugih pametnih predlogov pa zaenkrat nimam.

rasta ::

Jaz bi bil tud zlo hvaležen, če bi dodal wrap="virtual" in cols="xx" med <textarea></textarea>. Uporabljam Mozillo.

[Primoz: prvo je dodano... drugo moram se ene dve Mozilli instalirat (trenutno imam samo 1.1)]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

root987 ::

Teste bi lah tut naredli tk ko mate novice:
napise lahko vsak, ce se vam zdi vredo objavite,
ce ne, v kos.

Pa testirali bi lah tut se kake druge komponenete,
prevsem multimedijske(discmani,... sej mate sliko, ste pametni).

Pa seznam vseh strani s koter je mozno dobit take novice bi lah sestajli.

To je pa tut vse. 0:)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

salesky ::

Jst bi dal pa en drug predlog.
Ta da ko te po e-mailu obvesti da je prislo do odgovora na tvojo temo, da bi te lahko s kakim linkom takoj na tisti post ''pripeljalo''. Ker včasih se nemores spomnit kje si to sploh pisu, itd.


[Tomi: saj to obstaja. Vsak mail ima link do teme, na katero si prejel odgovor.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Odin ::

Dodal mi eno stran, ki bi se imenovala SLOVAR in v njej bi lahko prevedli računalniške, znanstvene itd. pojme, obrzložili raznorazne kratice in podobne stvari

zupo ::

Lahko bi dodal print verzijo člankov. Pač včasih si hočm kej sprintat za večerno branje, pa je vse črno in gre preveč barve...

[Primoz: ok...]
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Luka Percic ::

Jaz bi pa predlagal komentiranje člankov takoj pod njihovo slikco (res je da imamo forum, ampak bi bilo bolj praktično), pa da bi se novice ki bi vsebovale več kot x komentarjev avtomatsko prenesle v forum, pa še predogled pri vnosu sporočila bi moral biti bolj obsežen- vključitev podpisa(včasih človek pozabi kaj ima za podpis), pa še cela tema ali novica vključno z odgovori ali komentarji bi prišla prav pri vnosu sporočila.
To pa je vse.
Toko naprej kar.

[Primoz: oboje on TODO... samo verjetno ne bo do novembra....]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

salesky ::

MA meni mi linka samo na uporabnika. Tako da mi pokaze inf o uporabniku.
Boooo :\ :\

Tomi ::

Moj mail izgleda tako:
PicNiK je odgovoril na temo z naslovom "Zaloge nafte" dne 11.09.2002 ob 22:34:49.

Slo-Tech Poštar
http://slo-tech.com

v italicu so linki, ki delajo.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Caboose ::

definitivno mod galerija, sortirana glede na odtrganost moda, ali glede na avtorja - po abecednem redu. :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Ziga Dolhar ::

Slovar računalniških izrazov je v planu in hibernira :P.

BoO ::

Ena mala napakica:
Ko se odjavim sem še vedno napisan med registriranimi uporabniki, ki so na forumu.

[Primoz: še 5 min ja]

Ja pa še ena: ne prikaže vedno zgornje slike (z napisom 'Slo-Tech.com')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

bastadu ::

Primoz:
[Primoz: It's a feature... pač si videl novico pa takrat nisi bil prijavljen in ti zato ni zapisalo premika črte. Vklopi avtoprijavo pa se to ne bo dogajalo]
Vedno sem prijavljen, tako da to ni vzrok...

Prjatu ::

Hmm, meni pa najbrž še veliko drugim bi pa prav prišla funkcija Obvesti me o spremembi v temi oz. tako kot je zdaj Obveščaj me o odgovorih ko odgovarjaš na post, ampak te izbire ni če na post ne odgovarjaš

[Primoz: klikneš na kuvertico z Xom... pa dobi kljukico (v temi) in ti začneš dobivat e-maile]
Something else is controlling me!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

CaqKa ::

bastadu: daj osveži pa povej če se 'napaka' še vedno pojavla

primoz:
"Most active topics today naj se zgenerira avtomatično vsak večer ob 23:00.

Most active po pisanju in po branju. 2.

[Primoz: zgleda v redu ideja... kam bi pa to postavil?]"

mislim da je thomas mislil da bi se to vsak dan zgeneriralo med novice ?

[Primoz: ce se zmenimo... ni problema... dobite v hipu. Kaksen naj bo tekst okoli? Zagotovo v novice? V kaksen meni? itd... povejte]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Payk ::

Stili so vsi lepi, samo niso kontrastni. Torej, če je dosti svetlobe v sobi se ne da brat texta. Primer hladno moder stil bi lahko imel črno barvo za text, alpa moder belo,...

[Primoz: al pa beli crno :))]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

bastadu ::

CaqKa: Potem črta popolnoma izgine...

dr.J ::

Vnos komentarjev v Mozilli (govorim za Linux verzijo; Win ne poznam) kot je rekel roscha: ena sama dolga vrstica :(

Poleg tega se pri vnosu linkov ali smajlijev ti vedno pojavijo na koncu, čeprav so bili namenjeni nekam na sredino teksta. Potem je treba Ctrl-x in Ctrl-v ...

Ziga Dolhar ::

Dr. J: Cut/Paste? Saj dela...

Zgodovina sprememb…

Loki ::

je kaj moznosti, da bi se naredilo forum bolj "berljiv" tako, da bi se dodalo kak pointer, na katero sporocilo je odgovarjal uporabnik (tako kot na mobisuxu oz. se 100x bolje tukaj

pred davnimi casi je nekdo dal tudi idejo, da bi se celoten forum dal brati v NNTP clientih (tipa Outlook Express; saj ni nujno, da bo vse to na Usenetu, lahko je tudi privat news server z loginom), kar bo (vsaj nekaterim izmed nas) obcutno zmanjsalo racune - saj ni nujno, da bi potem omogocal ne-vem-kaj, sam branje in odgovarjanje sta dost.

matter ::

Za mozillo nekaj popravkov: Vnašanje teksta kot že rečeno, in
slike v novicah niso na sredini ampak bolj na levi strani. Če se da
bi blo ql. Sicer je pa sedaj boljše ko so nakoliko temnejše in odebeljene
pisave na hladno/modrem stilu.
ql

Valentin ::

Meni pa ni všeč ozadje.

En mrtvaški stil.

Ali ne bi bolje izgledalo, če bi bile črne črke in sivo ozadje ?

[Primoz: zamenjaj stil?]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Valentin ::

Se oproščam, spregledal sem to možnost na uporabniških nastavitvah.

V redu je, sedaj mi je ratal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

dr.J ::

Ziggga: meni ne dela naslednje:

Če hočem na sredino že napisanega stavka dodati link (ali pa smajlija), mi ga postavi na konec stavka, čeprav sem se s kurzorjem postavil na željeno mesto v stavku.

Copy/Paste pa dela.

CaqKa ::

to kar je dr.j nad mano omenil pa tisto kar je loki omenil... recimo da če bi pri francku kliknil na odgovori bi v mojem postu tudi pisalo odgovor francku..
upam da razumeš primož?

Jebiveter ::

Meni je pa Loki-jeva ideja o "usenet" dostopu zelo usec. Mogoce bi blo za sprobat...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

BlazP ::

V forumu bi lahka zmeri na vrhu bil en post, v kirem bi pisal:"POISCITE MAL NAJPREJ PREDEN ZACNETE NOV TOPIC!!!!!"
pa "iskanje(pseudo)" bi lahka prestavl na kako bol vidno mesto, pa ga povecal ene 10x!
(to je samo moje mnenje:D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BlazP ()

Tomi ::

Iskanje je na dovolj vidnem mestu, samo ko ga večina ljudi spregledala. Pa toliko je bilo govora o tem, kako je search potreben.
Da bi se ga pa povečalo, pa ni potrebe. Sem se spomnil na en pregovor, pa ga ne znam natačno. Nekako tako gre, da je pametnemu dovolj malo, neumni pa si z veliko nečesa ne bo pomagal..
metrodusa.blogspot.com

bastadu ::

Ali se samo meni zdi, ali je res povezava nove teme levo zgoraj malce bolj levo poravnana kot ostale?

Pa zakaj so sedaj tiste povezave levo zgoraj (v manjših fontih) bele?

cukec ::

Mislim, da bi bilo dobro dodati možnost brisanja malega oglasa avtorju. Predmet proda, oglas pa je še vedno prisoten, nepotrebno zaseda rubriko in zavaja morebitnega kupca.

BoO ::

Mogoče, da bi bila zaradi hitrejšega dostopa
''Moje teme''
''Teme, v katerih sem sodeloval''
direktno pod uporabnikom, ne pa pod statistiko (čeprav nekako spadata tja)

Joze_K ::

Ponavadi uporabniki forum bolj intenzivno uporabljamo, kadar imamo lastno temo, zatorej bi predlagal, da se ti na vrhu strani prikažejo najprej tvoje lastne aktivne teme, ločene z rumeno črto (predlog) od tem, ki jih še nisi videl, nato pa ostale teme (za plavo črto), torej...

MOJA TEMA 1
MOJA TEMA 2

-- rumena črta --

TEMA Z NOVIM ODGOVOROM 1
TEMA Z NOVIM ODGOVOROM 2
TEMA Z NOVIM ODGOVOROM 3

-- plava črta ----

sedaj moraš najprej pregledati cel seznam da najdeš svojo temo, ki te seveda najbolj zanima....

predlog pač..

[Primoz: tvoja tema je tema, ki si jo odprl? Koliko časa je zgoraj?]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Loki ::

[Primoz: tvoja tema je tema, ki si jo odprl? Koliko časa je zgoraj?]

dokler ne preberes teme oz. vsakic, ko se pojavi nov odgovor, dokler je ne preberes.

Joze_K ::

Jap mislim, da se strinjava z Lokijem...

je pa tudi verzija, da dokler ne mine 24ur (mislim, da je to čas ko poteča tema ali ne?) od zadnjega sporočila...

Ker skratka zdaj najprej Ctrl + F (pa svoj Nick),... skratka neudobno, ..., šele nato grem listat ostale teme!

tha_man ::

Pod gumb 'Odjavi me' daj dva edita, enega za iskanje po novicah, drugega za iskanje po forumu, pa še en link 'napredno iskanje' ki bo počel enako kot sedaj počne 'iskanje (psevdo)' (in imel pač vse napredne opcije ki jih utegne iskanje sčasoma še dobiti). Na tak način ima narejeno iskanje večina strani, in se mi zdi daleč najbolj primeren.

--

Na anketo uporabnik ne sme imeti možnosti glasovati več kot enkrat.

[glasuje lahko, samo glas se mu upošteva samo enkrat.. Tomi]

--

Idejo o usenet dostopu sem jaz dal enkrat, že dolgo nazaj. Še vedno mislim da bi blo kul, čeprav sem se do sedaj že čist navadu na online dostop. Bi bla pa zadeva zelo kul za dial-up uporabnike (ki jih je na srečo vedno manj, a še vedno s(m)o ).

--

Dodajenje linkov, slik, quoteov in podobnih zadev se mi zdi boljše izpeljano v PHP forumu (recimo Jokerjev), mogoče bi tud tukaj uvedel podoben način (ali pa ga vsaj ponudil kot opcijo)?

--

Obvezno zrihtaj vnašanje teksta v Mozilli (torej word wrap)! ;((

--

Dodaj nov način vnosa teksta, podobno kot oni 'code' al kaj je že v Jokerjevem forumu (druge barve, fixed width font) - zelo uporabno če pišeš kako kodo ali za limat ascii art slikce :P

--

Mogoče bi lahko razširil okno za vnos teksta, in smajlije na desni postavil pokonci (torej 6 vrstic/3 stolpci, namesto sedaj ko je ravno obratno)?

--

Kaj praviš na možnost prikaza foruma v svojem oknu, brez stranskih linkov? Klik na slo-techov logo na vrhu te pripelje nazaj na osnovno stran.

--

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

CaqKa ::

"Kaj praviš na možnost prikaza foruma v svojem oknu, brez stranskih linkov? Klik na slo-techov logo na vrhu te pripelje nazaj na osnovno stran."

to hočem že zelo dolgo tudi sam uspet...

pa še nekaj. če kdo prilima slikico v post ki je malo večje resolucije bi blo fajn če bi se samo post tistega ki ga je postal razširil ostali pa bi ostali v narmalni širini.

Airskull ::

Pa lohk bi dal možnost zasebnih sporočil pa avatarji bi bli res kul!
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

darh ::

Če bi spremljal bi vidu da so osebna sporočila v načrtu, avatarjev pa NE BO ! >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

TESKAn ::

Avatarji bi najbrž bili res kul, ma potem bi se gotovo našel kak cepec, ki bi težil da kako je njegov avatar naj - naj. Naj ostane tako, kot je sedaj - brez nadležnih slikic.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
«
1 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644483772 (2405) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636766 (29111) Mavrik

Več podobnih tem