» »

Prijavljanje napak

Prijavljanje napak

««
4 / 73
»»

jlpktnst ::

mozilla 1.3 @ linux, včasih mi stran grdo zamakne tako da je na levi sidebar, na sredini gum glasuj (ali pa nekaj besed ali pa nič), vsi ostali deli foruma pa so desno tako, da moram spodnji slider vlečt da jih
vidim. Pa tudi nekako stlačeno delujejo. Popravi se naključno. Je to mozilla problem?
Slike ne znam prilepit:) (jo moreš imet prej na netu???)

Predator ::

nekako takole mogoče?





to se mi je dogajalo na 1.5b@windows, samo zadnji build izpred par dni je pomagal

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

hruske ::

To dela tud s firebirdom 0.6.1. :|

Druzga se nism probavov.

Ja, pa napaka je skor zihr na strani za moje pojma, ker do nevdavnega (dokler se ni anketa spreminjala) je vse delovalo ok.

Zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

mathjazz ::

Napaka je definitivno na strani, ker se je to začelo pojavljati kar naenkrat, brez da bi jaz menjal brskalnik. In gre za vse Gecko-based browserje.

Pa se ena stvar se dooolgo vleče v teh brskalnikih in ni popravljena. Smeskoji in ostali dodatki v novicah, komentarjih vedno padjo na konec besedila. Čemu?
www.getfirefox.com

Gandalfar ::

zanimivo .. meni se pa v firebirdu 0.6.1 - debianova razlicica to ne dogaja. Mozilla 1.4 od debiana je tudi zadovoljna..

ali3n ::

Smeskoji in ostali dodatki v novicah, komentarjih vedno padjo na konec besedila. Čemu?


To smo že javljali najmanj pol leta nazaj :D . Se pa dogaja po vseh phpBB forumih. Pa ne samo smajliji, tud vse ostale možnosti (krepko, kurzivno,...povezave, citat).

Mozilla 1.4 Win2k SP4; verjetno je to problem mozille?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Beernarrd ::

Meni se dogaja isto na mozilli 1.3.1 na win 98. Ne da bi karkoli spreminjal se je to začelo dogajati kakšna 2 tedna nazaj. Dam reload pa je večinoma potem v redu. (spreminjal sem to da sem instaliral dodatek k mozilli -multizillo, samo se mi zdi, da je bilo to že prej)

Primoz ::

Bom jaz popravil.. prosim potrpite še kakšen dan.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Vesoljc ::

Slo-Tech SETI ekipa link ni čist pravi...
sicer seti ponudi redirect (lookup slo-tech) ampak to ni pač ni to :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

glavic ::

na mail sem dobil :


Lucifix je odgovoril na temo z naslovom "Prikaz rezultatov ankete" dne 15.10.2003 ob 17:24:10.

Slo-Techov Poštar
http://slo-tech.com


pogledam tema, vendar nikjer tega odgovora ....
aja link
Musselli bizi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glavic ()

McHusch ::

Lucifix se je zmotil in odgovor dve minuti po objavi za seboj zbrisal.

glavic ::

aaa
zdej mi je jasn ;)
po kolikem cajtu imas pravico zbrisat komentar ??
in če kdo za tabo objavi se tudi lahko zbrise ???
Musselli bizi

hruske ::

Torej... error roundup:

1.

Pa samo en div closing tag in en p closing tag sta preveč.

2. "Če se gremo še malo pikolovstvo - zamik za dva piksla!
Tako v anketi, kot tudi črta ki razmejuje videne in nevidene teme.
(Mozilla FireBird)" + Predlagajte vprašanje... ima prevelik font.

3. V oddelki ostalo v levem meniju so površne pravopisne napake kot na primer "Za vse novih podvigov željne." pri linuxu in pri logotih za mobitele "manjšo galerijo".

4. Pri wap.slo-tech.com bi lahko dodali še nalov wap.slotech.net, da ljudje vejo, da ni nujno vedet kje je pomišljaj.

Tako.
Zdej pa popravte al gre pa v tisk!:D :|

Al pa ... glede na to, da je kr enpar napak specifičnih za mozillo magari na črno listo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

undefined ::

A mate mogoče dnevno izpade zadnje čase, al se le meni zdi? :)

Primoz ::

Glede na graf prometa se ti samo zdi.. če lahko dostaviš kaj več podatkov pa le...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

Jah, jest ti povem, da stran dostikrat ni dosegljiva. Čeprav dobivam prek konzole ping, browser še vedno ne odpre. Tud brez proxyja, na dveh različnih ISPjih. :)

perci ::

Primoz, res zajebava zadnje cajte :\ - Ice ma prav.

glavic ::

jep
Musselli bizi

Frgazor ::

ja, vidim, da nisem prvi, ki ima probleme z zamikanjem strani v mozilli zadnje case...

flipflop ::

Meni se večkrat pokaže samo logo slo-techa v tabu,nalaganje pa se ustavi. Firebird 0.6.1. Pa tudi pri anketi se mi večkrat zgodi isto kot je nekdo zgoraj omenil;po glasovanju pokaže še enkrat glasovanje. Pa večkrat se naredi,da mi dolgo nalaga,nato pa neha in ostane na prejšnji strani.

hruske ::

WTF se dogaja z anketami?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Gandalfar ::

kaj te moti, poleg znanega buga, da je pobarvan del malce off?

flipflop ::

Pa drugič cel screenshot objavi,ali pa vsaj celo okno ne pa krneki rezat.

hruske ::

Sej ni važn, če je rezan. Hotel sem pač izpostavit ankete, ki so zelo.... zanimivih :)) oblik. Zanimivih velikosti.

mare_ ::

da je pobarvan del malce off
Pa ste že ugotovili zakaj?

mchaber ::

Zakaj je pod sveže teme enako kot pod teme zadnjih 24h ur?:\



ot is it just me:))
.

S-Master ::

mene pa zelo razjezo to ko moram vsakič ko pridem na ST forum moram vpisati ime in geslo ;((

pa čeprav imam nastavljeno da se shrani in cookiji pa to, noče delovat! ;((

(Internet explorer 6)


Zakaj??
Kdaj bo to popravljeno?? ;((

:O

glavic ::

to mas pa TI zjeban, ne st
Musselli bizi

S-Master ::

:D

se opravičujem, bil sem prepamten da bi pogledal pod nastavitve :D

Blue22 ::

khm morde ste slikco premaknil, morde so oni narobe link postavel, pa sej nima veze.na www.dijaski.net, na levi stran ko piše:sodelujemo s slotech....no tam nimate slikce:)))to lahko resno ogrozi ugled strani:))))))))))))
kurc kne vem kaj bi napisu

OmegaBlue ::

Hm.. ena mala napakca - se mi zdi.

Pri novički Siol does it again med komentarjema od "j" in "markz" ni barvne razlike (svetlo/temno) je bil umes komentar, ki je bil brisan?

Še SS:



Ni nevem kaj je pa opazno :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Gandalfar ::

true, vmes je post uporabnika, ki se je po njegovi oddaji da ga ne zeli deliti z ostalim svetom in ga je zbrisal.

Hvala za obvestilo o napaki.

frenk ::

jest mam naštiman, da mi na koncu postov, ki sem jih prebral nalima prelomno črto...dokler nisem dal za prikaz 20 komentarjev naenkrat je blo vse vredu, zdej me pa ob kliku na temo vrže na zadnjo stran in če je zadnji prebrani post na prejšnji strani mi da prelomno črto kar na tazadnjo stran na zažetek...poleg tega me tud ne bi smel vržt na zadnjo stran ane...mogl bi ma vržt na stran, na kateri je zadnji prebran post, za njim pa bi mogla bit tista rdeča črta:)

Highlag ::

Danes sem opazil da izmenjava linkov ne dela.

Namesto željene strani dobim tole:

Warning: PostgreSQL query failed: ERROR: Relation "IzmenjaveBAN" does not exist in /home/slo-tech/izmenjava.php on line 46

Warning: Supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /home/slo-tech/izmenjava.php on line 47

Warning: PostgreSQL query failed: ERROR: Relation "IzmenjaveBAN" does not exist in /home/slo-tech/izmenjava.php on line 49

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/slo-tech/izmenjava.php:46) in /home/slo-tech/izmenjava.php on line 52

Če prav pomislim mi včeraj tudi ni delalo samo sporočena napaka ni bila ista. Mislim da sem dobil obvestilo, da strani ni dosegljiva ali nekaj v tem smislu.

frenk ::

pred parimi minutami sem dobil tole:



...ena izmed mnogih...IE6:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

hruske ::

eh, frenk... jz to zelo *pogosto* vidm pa sm mislu, da mamo slabo povezavo na net.. :\

Tero ::

Se opravicujem ce je to slucajno ze bilo, ampal opazo sem da v iskanju ne najde nic ce je v iskalnem pojmu kaki sumnik. To pa ravno vi vredu ker veliko naslovov tem ima šumnike:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

hruske ::

Funkcija "polepšaj" naredi pravopisno nekorektno tropičje, ki je nestično, a ga naredi levostičnega.:O

undefined ::

Was ist Das... :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Seadoo ::

Ja res, kaj je tista slika na desni strani od izmenjave, meni stran čisto popači...

undefined ::



Kaj ste Primožu dal dons za jest, al za pit, al za kadit? ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Gandalfar ::

Je obvescen in popravlja..

mchaber ::

Zakaj so sveže teme v bisvu klon teme zadnjih 24h?;((

Teme zadnjih 24h naj ostanejo kot so, sveže teme pa bi morale biti tiste, ki so bile ustvarjene pred kratkim.

Primoz rabi več znanja:P
.

hruske ::

a niso zadnjih 24 glih une, k so novonastale, sveže pa tiste, k imajo nova sporočila?

Gandalfar ::

Nekdo ocitno ni prebral clanka o slotechu, mar ne mchaber?

Oddelek "Sveže teme" je zastavljen malce drugače: medtem ko lahko v Temah zadnjih 24 ur gledate vse aktivne teme tega obdobja, pa če ste jih že videli ali ne, so Moje teme zastavljene tako, da tu vidite aktivne teme zadnjih 24 ur, v katerih so sporočila, ki jih še niste prebrali.

Primoz ::

Mal preslaba kišta servira reklame :))) Upam, da sem popravu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mchaber ::

>Oddelek "Sveže teme" je zastavljen malce drugače: medtem ko lahko v Temah zadnjih 24 ur gledate vse aktivne teme tega obdobja, pa če ste jih že videli ali ne, so Moje teme zastavljene tako, da tu vidite aktivne teme zadnjih 24 ur, v katerih so sporočila, ki jih še niste prebrali.

:\ :\ :\


:))
.

sash ::

nevem če se je že opisan ta problem, v zadnjem času se mi večkrat zgodi da sem prijavljen pod svojim nickom (imam nastavljeno na avtomatsko prijavo) ko pa hočem kaj odgovorit pa tega ne morem storit ampak me pričaka sporočilo da lahko to storijo samo člani .... (slika spodaj), ko pa se odjavim in prijavim nazaj pa dela vse normalno :| .



kaj je za nardit, ker zadeva postaja na trenutke že moteča ;(
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

McHusch ::

To se navadno zgodi, če dvakrat namesto enkrat klikneš na gumbe. A ti sporočilo kljub temu sporočilu posta?

flipflop ::

Men to pokaže ko pritisnem back na miški. Pol pa še enkrat kliknem na moje teme pa spet dela.:\
««
4 / 73
»»