» »

Prijavljanje napak

Prijavljanje napak

««
3 / 73
»»

Boky ::

Noben nic pametnega pogruntal?

hruske ::

jah,... mail na koncu nima boundary stringa pa -- ? je to mogoče to?
Rad imam tole državico. <3

Boky ::

To, da na konco nekaj manjka vidim tudi sam. Glede na to da kolega dobiva enaka obvestila zgleda, da ni problem pri meni. Predvidevam, da tudi drugi uporabniki slo-tech-a dobivajo enaka obvestila. A to nobenega ne moti?

undefined ::

Ne vem če je blo že prijavljen, sam nekdo je neki zjebu pri osveževanju glavne strani. Se pravi, ob stisku na tipko "refresh" se ne izpiše več pravilno število novo dodanih novičarskih komentarjev. To deluje edino, če sproti brišeš Cache, ali pa nastaviš v IE, da ti ob vsakem refreshu naloži vse 100% ponovno.

Glede foruma ne vem kako je, bilo pa bi tudi to pametno preverit. :)

undefined ::

Sedaj sem opazil, da se ne izpišejo niti novo objavljene novice. Skratka, stran "zastari" in se ne osveži več, razen na "silo".

Primož, ne se preveč igrat. :)

Primoz ::

Iceman.. to ti sanjaš :)) Zanikam vse :)) Priznam pa do enosekundni zamik

Če maš pa cacheing nastavljen tko da nikoli ne pogleda za novo verzijo na server.. ti pa ne morem..

Cacheing te strani se tam, kjer je zimplementiran obnaša RFC compliant tko da.. :))
Povej kater browser uporabljaš, če imaš kakšne čudne filtre prej, ki ti mogoče headerje porežejo (pa ne čist) .. pa tko :))

Slučajno uporabljaš kakšen proxy? Če .. ga zamenjaj (če je starejši od HTTP/1.1 protokola.. ti ne bo delal pravilno).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

Prvi post velja za Mozillo in IE6. V mozilli nimaš kej nastavljat kako ti cache bere, v IE pa je nastavljen na Auto.
Drugi post pa se je nanašal zgolj na IE6.

Deluje v obeh primerih enako, s proxyjem, ali brez. Preizkušeno. :)

Sergio ::

Bi te prosil, da narediš screenshot izpisa komentarjev na temo, naslednjič ko pride do nekonsistentnosti z desnim menijem. Poleg tega napiši še čim bolj natančen čas.

Bomo zrihtali.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Boky ::

Se opravicujem za svoje nerganje. Pravkar sem ugotovil, da je krivec za moje probleme bil moj email provider(@nevtron.si) . Zdaj, ko obvsetila dobivam na drug email (@email.si), so tezave izginile.

Marjan ::

Zadnje čase mi zelo dolgo nalaga nekatere oddelke, predvsem tiste, ki so vezani na uporabnika (mene), npr. "moje teme", "zasebna sporočila",... medtem, ko ostali delujejo dokaj hitro.

Tako se zgodi ta loada 1min, ali pa po 1min ne prikaže oddelka, ampak ostane tam kot je.

?!

Ziga Dolhar ::

Marjan, Slotechov strežnik trenutno "malce težje diha". Te strani sicer načeloma delajo, vendar se nalagajo oz. procesirajo (pre)dolgo. Težave bodo načeloma odpravljene takoj, ko se odpravijo 'težavnosti' na strojni opremi.
https://dolhar.si/

OwcA ::

V roku 14 dni se bodo stvari več kot znormalizirale.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

hruske ::

Pri večstranskih temah se pri dnu pokaže "skoči na stran $zacetek, $vmes $konec"

Pa sm vas! 8-)

Primoz ::

itak :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

upirna ::

Moje teme so čist v... Čeprav sem neko temo že kliknil - pogledal, je ob naslednjem kliku na moje teme še vedno tam. In še več, čeprav sem odgovril, se to tam ne prikaže. Poizkusil sem v IE in Mozzili, rezultat pa isti. Moj računalnik skoraj 100% ni kriv, ker sem ravno včeraj instaliral winse. ;( Peav na živce mi gre!!!!!!!!!!!!!!!

Primoz ::

Lahko še enkrat počasi, tako da te bom kaj razumel?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

upirna ::

No, prideš na slo-tech in greš v moje teme. Vidim da si mi ti odogovoril v temi PRIJAVLJANJE NAPAK in jo pogledam. Ti napišem to sporočilce, ga pošljem in grem spet v moje teme. In kaj se zgodi? Tema PRIJAVLAJNJE NAPAK je še vedno v taki obliki, kot je bila preden sem jo sploh pogledal. Razumeš?

Primoz ::

Vmes ene 3h caching ni delal čist pravilno (vračanje 304 not modified). Daj poglej, če je kaj bolje. Pa povej, če še vedno ne dela. Ja?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

upirna ::

ne, še vedno isto. To se mi dogaj že kar nekaj časa. Bom zdele nekaju probal.

Primoz ::

A imaš nastavljeno, da stran izgine, ko jo pogledaš?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

upirna ::

kje pa to nastaviš??? :8)

popi ::

Kako sedaj dostopas do starejsih tem.
Teme, ki so na drugi ali tretji strani, mi niso vec dostopne,
pojavlja se mi obvestilo, da se moram registrirati,
ceprav sem to storil.

Primoz ::

hvala za opozorilo
There can be no real freedom without the freedom to fail.

.smidge. ::

ze precej casa se mi dogaja da ne morem na forum. Kliknem forum in se stran zacne loadat, ampak, ne napreduje nitit ne javi da ne najde strani, samo tam cepi in se loada v nedogled in nikamor ne pride. Potem moram iti na Male oglase ali moje teme al karkoli in potem s tistim "pojdi" skakat med forumi.

Napaka pri meni ali?...
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

schurda ::

Na forumu sem opazil teme z znanim naslovom (trenutno se ne spomnim katere, če se bom, bom napisal). Kliknem in pojavi se čisto neka druga tema, a naslov je ostal isti. Kako je to možno?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Gandalfar ::

schurda: verjetno si bil zaspan :>

Ce pa lahko das bolj konkreten primer bomo pa seveda raziskali :)

pingec ::

mogoce bom napisal kej debilnega ampak zakaj nimam vec svezih tem in ne morem popravit prvega besedila?

screenshot
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

CaqKa ::



ko sem sam oddal post v temi mi napiše da sem sam oddal post v temi?
a se nebi tista tema morala rumeno pobarvat in tam pisat 'Sporočila 2' namesto 'Sporočila 2 (1)' ?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Primoz ::

Checking...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

to s cifro se mi je sedaj prvič zgodilo.. se pa je že večkrat zgodilo, da tik zatem ko v temo nekaj napišeš pa greš osvežit moje teme, je tema rdeča pa piše da je zadnji post moj.. in je res moj pa pred/za mojim ni nobenega novega..

tale problem s sliko ki sem jo zgoraj nalimal se je ravnokar še enkrat pojavil za temo 'DV->divx problem'

DV->divx problem
Oddelek: Zvok in slika potepuh 3 (1) 37 (2) 10.09.2003 16:48:46
avtor: CaqKa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Vesoljc ::

ok, grem pod Forum, pogledam Zasebna sporočila in vidim Teme:3 Sporočila: 6, ko pa kliknem na ta oddelek, vidim notri le prastar post od bwane sergio-ta... what am i missing?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Primoz ::

Da zaenkrat še ne moreš nastavit minimalnega števila tem / stran.. ampak samo časovno omejitev :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

Opazil sem, da v profilu vse opcije ne delujejo ravno dobro. Naprimer omogočanje prikaza mejla ipd.

hruske ::

V oddelki ostalo v levem meniju so površne pravopisne napake kot na primer "Za vse novih podvigov željne." pri linuxu in pri logotih za mobitele "manjšo galerijo".

Pri wap.slo-tech.com bi lahko dodali še nalov wap.slotech.net, da ljudje vejo, da ni nujno vedet kje je pomišljaj.

perci ::

mk-klavz: Kupiš domeno? :)

Gandalfar ::

perci: domena je _ze_ kupljena

Primoz ::

Iceman: Opazil sem, da v profilu vse opcije ne delujejo ravno dobro. Naprimer omogočanje prikaza mejla ipd.

Omogočanje prikaza mejla dela.. samo verjetno bi morali nekje dokumentirati kako.


Torej: če ne vklopiš prikaza, potem ga vidiš ti, Sergej, alien-w, Pajo in jaz :))

Če pa prikaz vklopiš, da vidijo vsi PRIJAVLJENI uporabniki Slo-Techa. Če nisi prijavljen, ga ne vidiš nikoli.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> Če nisi prijavljen, ga ne vidiš nikoli.

Hvala za razlago. Dobr fićr. :)

T0RN4D0 ::

Zakaj se mi noče več samodejnoo prijavit?

če tam nastvim, mi kr doda še en okenček 'onemogoči prijavo povsod...'

pa skensla, pa kliknem na omogoči, pa se spet tist pojav;(

me pa fullm oti, ker sem na dial up, pa se mi full ne da za vsak prijavljat...

:((
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Primoz ::

Jah ne klikat na onemogoči.. ane :)) Pa bo delal...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Marjan ::

Primoz

Ne dela mi ogledovanje popravljenih odgovorov (ne povsod!).

Npr. tukaj ne vidim postov!

Primoz ::

.)) Bom popravu :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Marjan ::

Sej, po kaki definiciji to sploh ni napaka, ampak le "čudna zadeva" ;))

Ker ne prikaže samo tistih odgovorov, ki so bili pred ali po spreminjanju izbrisani.

Samo vseeno bi lahko prikazal pred/po spreminjanju, tako kot pri ostalih... :) :\

OwcA ::

Trenutno je sistem privilegijev nekoliko okorno rešen, zato občasno prihaja, do kakšnih čudnih situacij. Če bo vreme milo in tipkovnica rodovitna, bomo to v kratkem posodobili. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

hruske ::

Skrajno nesmešno je, da mi med mojimi temami ne pokaže pravega števila strani (pri predlogih).

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

DSmidgy ::

Pomoje sem to napako že enkat omenu. Samo vseeno.

Ko napišeš post, ki se pokaže kot prvi post na novi strani (ker je obstoječa, iz katere si dal odgovori že zapolnjena) se zgodi, da ti napiše da si na isti strani, iz katere si dal odgovori (oz. na predzadnji strani) namesto da si na zadnji strani - kaže namreč zadnjo stran.

Sporočilo sem napisal na 10. strani, novi post se je prikazal na 11. strani, meni je zazalo 11. stran, pisalo pa je da sem na 10. strani. Pomoje samo en if stavek manjka.

Screenshot. Samo je počas povezava - samo vidi se pa [... 10 11 vse ...] in datum posta.

Marjan ::

Če se gremo še malo pikolovstvo - zamik za dva piksla!

Tako v anketi, kot tudi črta ki razmejuje videne in nevidene teme.

(Mozilla FireBird)

tec ::

Ko vpisem odgovor v anketo, me ne vrze na statistiko ampak nazaj na anketo. Sele ko se povezem nekam drugam, na npr. forum se pokazejo rezultati. To se dogaja ze kar dolgo casa. Uporabljam pa Firebird
Ce je ze bilo, se opravicujem.

Tr0n ::

Podoben problem kot DSmidgy. Recimo eMule tema ima 41 strani, na prvi strani se izpisejo samo do 40.

eMule , eDonkey, Overnet, Kazaa & co.
(Strani:1 2 3 4 ... 37 38 39 40 vse) -- manjka 41

OwcA ::

@TrOn, DSmidgy: do teh anomalij pride, ker je na začetku podano število strani z vidnimi odgovori, vidva pa vidita še izbrisane, Dsmidgy svoje, TrOn pa od vseh, ker je moderator. Na razrešitev tega problema ne upajta preveč, vsaj ne za bljižno prihodnost, saj bi to pomenilo, da je potrebno prikaz izračunati za vsakega uporabnika posebaj, kar je prevelik zalogaj.
Otroška radovednost - gonilo napredka.
««
3 / 73
»»