» »

Prijavljanje napak

Prijavljanje napak

««
72 / 73
»»

GupeM ::

Ijus je izjavil:

a 'č'te prosim temu oglasu popravit ceno: [izbrisana tema]
znotraj v opisu sem napisal da je bila nova cca 165€ prodajam jo pa za 100€ pa mi je zagrablo da je cena 165€.
hvala.

Tako oglasi na slo-tech delujejo. Iz teksta vzamejo najvišjo ceno in tisto napišejo. Sem že večkrat opazil, kako se folk zajebe s tem ko piše koliko je bila zadeva nova, potem pa na seznamu izgleda, kot da zadevo (pre)drago prodajajo. Nenazadnje sploh nima veze, koliko je bila nova, zato se mi ne zdi smiselno to pisat v oglas.

LeQuack ::

FireSnake je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zadnje čase ko kliknem na gumb za objavo, traja kar dobrih 10 ali več sekund preden se objava pojavi. Včasih moramo celo dvakrat klikniti Pošlji preden sfloga.


Lahko potrdim.
Brskalnik FF (pa dovolj dolgo sem že na forumu, da imma izkušnjo kako je to delovalo).


Tudi jaz FF. Recimo 50% ko kliknem za vnos deluje hitro, znotraj ene sekunde. 50% pa jih traja precej, recimo od prejle, kjer je trajalo 30 sekund.



Zdi se mi tudi da se to dogaja večkrat (ali samo?) pri hitrem odgovoru.
Quack !

MrStein ::

To se meni dogaja že ... recimo eno leto. Pri vseh akcijah.
Recimo "odpri temo" (obstoječo, za branje).
10-20 sekund ni nič. Tudi če odprem kaki drugi link na slotech (v drugem okbu browserja), se tudi ne odpre. Potem pa spet deluje normalno. Se zgodi recimo enkrat na teden.

Verjetno kaka obremenitev na serverju.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

"pošlji" (za Hitri odgovor) sicer tudi včasih traja nekaj sekund. Verjetno zaradi JavaScript "čarovnij"
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

Sem zdaj pogledal konzolo, ko ni delalo (navaden odgovor): do POST-a sploh ne pride.
HEADER je prazen, tudi do napake ne pride.

F5 težavo odpravi. Ni pa prav, da je tako.

Gumbu se dinamično ne dodaja click akcija. Zato mi je čudno, da to ne bi delalo.

Kot dolgoletni uporabnik pa lahko rečem, da je to bolj novo (včasih take napake ni bilo).

Zdaj: ali je zaradi sprememb ali zaradi novejših brskalnikov pa ne vem, ker ne vem kako je zadeva narejena.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

filip007 ::

A potem ne shranjuje takoj, potem ni samo pri meni?

Zdajle je, 5 minut nazaj pa ne.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

krho ::

si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

permit ::

krho je izjavil:

Zame je tale tema foobar, že kar nekaj časa... Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?


Tudi meni te teme ne kaže prav. Komentiram lahko, ne morem pa videti prispevkov.

LeQuack ::

permit je izjavil:

krho je izjavil:

Zame je tale tema foobar, že kar nekaj časa... Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?


Tudi meni te teme ne kaže prav. Komentiram lahko, ne morem pa videti prispevkov.


Mogoče nov način cenzuriranja?
Quack !

permit ::

V tej temi nisem več kot 2x pisal. Ampak zanimivo, da kaže enako tudi s telefona in drugega računalnika, browserja...

Ali to temo sploh komu kaže pravilno?

GupeM ::

Nekatere teme se včasih zataknejo. Z odgovori jo je treba spraviti na novo stran, pa bo spet delala.

Dimnik ::

LeQuack je izjavil:

permit je izjavil:

krho je izjavil:

Zame je tale tema foobar, že kar nekaj časa... Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji?


Tudi meni te teme ne kaže prav. Komentiram lahko, ne morem pa videti prispevkov.


Mogoče nov način cenzuriranja?


Če bi to bila cenzura, bi ti imel kar nekaj tem v takšni situaciji

MrStein ::

N-tič:

zakaj se novo oddano sporočilo združuje s prejšnjim, ki je bilo oddano mesece prej?

Primer:

https://slo-tech.com/forum/t639742/p736...

Staro sporočilo napisano 9. nov 2021 ob 17:05, danes oddal novo, pa se je združilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krempelj ::

No pa tudi podajanje linkov ne deluje pravilno, ce napises (https://www.ritlabs.com/en/products/the... ti ne naredi (https://www.ritlabs.com/en/products/the... ) ampak ti zadnji ) zdruzi v link, ki je zato pokvarjen. Predvidevam, da je enako tudi z vejicami itd.
Praskam...

klemenSLO ::

A še komu SLO-TECH stran prikazuje z zelo majhnimi fonti na 100% scalinga strani.
Gledam na edgu in chromu pa je povsod enako. Če pa zoomeraš pa tudi čudno izpade
Link 100% scalinga : https://ibb.co/2K9pDHG
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

MrStein ::

Tooltip ima napačne šumnike.



Na prvi pogled zgleda, da stran uporablja ISO-8859-2 encoding, besedilo tooltipa pa UTF-8.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Tale URL slike se ne pretvori avtomatsko v inline sliko:

https://i.imgur.com/FfcQ48q.jpeg

Primer URL, ki pa se, je v prejšnjem sporočilu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

GupeM ::



Če daš .jpg namesto .jpeg, dela.

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Sem zdaj pogledal konzolo, ko ni delalo (navaden odgovor): do POST-a sploh ne pride.
HEADER je prazen, tudi do napake ne pride.

F5 težavo odpravi. Ni pa prav, da je tako.

Gumbu se dinamično ne dodaja click akcija. Zato mi je čudno, da to ne bi delalo.

Kot dolgoletni uporabnik pa lahko rečem, da je to bolj novo (včasih take napake ni bilo).

Zdaj: ali je zaradi sprememb ali zaradi novejših brskalnikov pa ne vem, ker ne vem kako je zadeva narejena.


Se je na tem kaj delalo?
Zdaj odgovor doda, a je v odgovoru še vedno prisoten tekst, ki se je pravkar objavil.
Sicer bolje, ni pa (čisto) OK.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Rias Gremory ::

Zadnje dni, ko pritisnem "pošlji" me vrže na prazno belo stran. Ko grem nazaj in osvežim temo, je prispevek objavljen.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

GupeM ::

Jap, zadnje čase tudi mene zafrkava. Včasih normalno objavi, vendar mi ves tekst še vedno ostane v text area polju, kot da ne bi kliknil send.

Včasih dobim napako (50x se mi zdi, bom drugič preveril). Prispevek je pa vseeno objavljen.

Odgovor na temo mi (včasih) teme ne označi kot mojo temo, ampak moram ročno dati kljukico spodaj, pa še to ni nujno da dela.

Morison ::

GupeM je izjavil:

Jap, zadnje čase tudi mene zafrkava. Včasih normalno objavi, vendar mi ves tekst še vedno ostane v text area polju, kot da ne bi kliknil send.

Včasih dobim napako (50x se mi zdi, bom drugič preveril). Prispevek je pa vseeno objavljen.

Odgovor na temo mi (včasih) teme ne označi kot mojo temo, ampak moram ročno dati kljukico spodaj, pa še to ni nujno da dela.

Meni isto.
Kaj je razlika med: moje teme in (vse)?

GupeM ::

V "Moje teme" vidiš svoje teme, v katerih imaš neprebrane odgovore. To pomeni, da jih od zadnjega odgovora v temi še nisi odprl.

V "Moje teme (vse)" pa vidiš vse teme, ki jih imaš označene kot moje teme. Tudi, če si jih že prebral.

HotBurek ::

Dobro jutro.

Po naključju sem zasledil, da se i z umlautom ob vnosu (po vsej verjetnosti) shrani kot "?", ter prav tako izpiše kot "?".

Tole je mali i z umlautom: ?
Tole je veliki i z umlautom: ?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

MrStein ::

Kar nekaj znakov ne deluje, ne le ta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

No, še huje je znak "francoska navednica".

forum jo pretvori v >> oziroma << in potem pojamra, da ne gre oddati sporočila, ker vsebuje nepravilne HTML tag-e.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

paket ::

RSS feed ne dela :(

AlienRR ::

RSS feed še vedno ne dela. :8)
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

randrej ::

RSS feed je delal 2 dni nazaj, zdaj spet ne dela (404).

filip007 ::

Včasih se ne morem odjaviti, če se piše pod ZS, nevem so spet kakšni prašički na delu in moram spremeniti geslo?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

kixs ::

Lahko kak admin popravi naslov teme (predlog s v z):
Koliko imate mesečnih stroškov z avtom?

Koliko imate mesečnih stroškov s avtom?

v

Koliko imate mesečnih stroškov z avtom?

mrTwelveTrees ::

Kaj se dogaja z ST, počasi nalaga stran, iskanje ne dela...

GupeM ::

Ja, že ene 3 dni se zadeva obupno počasi nalaga.

recmajkemi ::

Ima še kdo probleme z ohranjanjem prijave na mobilnem FF?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

SolarStreha ::

Moj prejšni račun https://slo-tech.com/profili/132472 je mrtev oz. z njim ne morem več pisati ?

Zakaj ? Je to pomota oz. kaj sem naredil narobe ?

Ne delam reklame za kako podjetje, ki dela SE.

Zgodovina sprememb…

kajtimara ::

Zakaj se tole ponavlja
 razlika

razlika

Zgodovina sprememb…

hotig ::

Danes sem ob 9:38:36 po pomoti objavil sarkastičen komentar v temi Nov brezplačni mali oglasnik (avtor teme SlyCrespo). Komentar je bil namenjen za temo Kam z gotovino (avtor teme Samo1122), zato prosim admina, če lahko premakne moj komentar v to temo ali pa ga izbriše. L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

MrStein ::

sbawe64 je izjavil:


Slo tech podpira utf8 znake samo, če klikneš 'odgovori' (ki je dostopen samo na desktop verziji)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tomlin ::

Kaj je zdaj z vašim spletnim pošljateljem? Še predvčerajšnjim dobil redno vaša sporočila (odklukano-Pošiljaj mi e-mail obvestila o odgovorih na teme v katerih sem sodeloval.). Včeraj in danes pa nič. Vsa druga sporočila dobim. Kaj se vam dogaja?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

Ima še kdo probleme z običajnimi slotech sporočili?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

To je zadnja novica, ki sem jo prejel po elektronski pošti z naslova postar@slo-tech.com, 14. maj 2023, 21:43 .
"Nova novica - Hewlett-Packard s posodobitvijo na daljavo onesposobil uporabo neoriginalnih kartuš"


In še do sedaj nobenega odgovora od strani slotech adminov.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

predi ::

tomlin je izjavil:

Kaj je zdaj z vašim spletnim pošljateljem? Še predvčerajšnjim dobil redno vaša sporočila (odklukano-Pošiljaj mi e-mail obvestila o odgovorih na teme v katerih sem sodeloval.). Včeraj in danes pa nič. Vsa druga sporočila dobim. Kaj se vam dogaja?
+1

XIIT ::

"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

MrStein ::

Uh, st nima zaščite pred double submit?

https://slo-tech.com/forum/t818170/p797...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Rias Gremory ::

Meni se je tema "zataknila". Zadnji prispevek, ki ga vidim je https://slo-tech.com/novice/t818451/p79...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matobeli ::

NuMaN ::

Sam vidim temo o Golobu/vladi samo do 12. avgusta ...

BCSman ::

Danes do 9h slo-tech nedosegljiv zaradi https certifikata?
««
72 / 73
»»