» »

Prijavljanje napak

Prijavljanje napak

««
2 / 73
»»

Gandalfar ::

totalno zmešana...


kaksen screenshot bi bil na mestu :)

darh ::

Seveda poleg omembe OSja in verzije brskalnika. 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

DSmidgy ::

Men se to tud dogaja ... ene 2x sem mi je že zgodil da je bila pod "Teme zadnjih 24ur" tud kakšna zelena, ene 2 let stara, drugačnega meseca in dneva. Bom naredu screenshot če še kdaj na to naletim.

Ziga Dolhar ::

DSMigy: da se med svežimi temami prikaže kakšna "stara" tema je ponavadi posledica tega, da jo je nekdo reinkarniral [nekaj napisal not], nakar so ta odgovor moderatorji zbrisali. V temi je nekaj "svežega", čeprav je izbrisano, ker pa ti kot zadnji post vidiš tistega "starega" [torej zadnjega pred reinkarnacijo], je tema zelene barve.
https://dolhar.si/

d3mon ::

darh ::

d3mon, mislim da je problem na tvoji strani... Desni klik na sliko in "show-image" should do da trick.
Excuses are useless! Results are priceless!

d3mon ::

OK.
Samo včasih se zgodi, da so tabele ali karkoli čisto premetane z razmakom po 4 cm,..
ehh

Mora se mi še enkrat zgoditi, da pastam image.

BTW: Ena stran mi ne dela, ker morem baje imeti enablane cookije - ni že po default enabled v IE6?

d3mon ::

Primoz ::

Desna slikica ti raztegne zadevo, ker je ne nalozis.. bom nastavu eno smiselno sirino, da bo delalo tudi brez prikaza slik
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

zakaj iskalec pri vnosu 'torrent' ne najde te teme, pri vnosu 'bittorrent' pa le najde temo

mile ::

slika

poglejte temo Baza tbredb procesorjev (uro zadnjega sporočila) Vse sosednje teme imajo uro nekaj čez devet, ta ima pa zadnje sporočilo ob 18

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

OwcA ::

@mile: iz te teme je bil (lasnoročno >:D ) izbrisan odgovor, ki jo je "pomladil".
Otroška radovednost - gonilo napredka.

mile ::

jah vseen, verjetno je query vezan na ta field, ki se tudi izpise, ali pač ne....

OwcA ::

@mile: zaradi obsežnosti in obiskanosti foruma so potrebne določene optimizacije, mislim da je to bistveno bolj ugodna rešitev, kot pa počasnejše delovanje vsega in za vse.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Maxtor ::

Meni se pa dogaja, da ko pi[em kaj na forum, nimam slovenskih ynakov, kot so [;\, skratka tipkovnica deluje angle[ko. Yakaj je temu tako. V control panel imam nastavljeno na SLO in tudi drugje deluje normalno. WTF?

Cokolesnik ::

Jaz sem naročen na prejemanje obvestil po e-pošti o novih temah v določenem oddelku, vendar obvestila ne dobim, če nekdo naknadno premakne neko temo v moj oddelek. Zakaj?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

alesrosina ::

Pri vpisu imas moznost HTML omogocen. Ok, in ce ga jst izklopim, zakaj ne morem vpisovati html kode (da mi ni treba vedno nadomescati oklepaja z &lt), kadar hocem recimo prlept ksn primer kode. Zdej a je ta knofek samo za okras al ma ksno poanto?

R33D3M33R ::

V čem je fora tega: pošljem novo temo v oddelek kaj kupiti pa se mi ne kaže med svežimi temami 8-O 8-O
Torej da pojasnim: sveže teme mi kažejo področja kaj kupiti, mali oglasi...(tak mam pač nastavljeno)...no in zdaj ko kliknem na sveže teme se mi pokažejo vsi threadi v oddelku kaj kupiti le moj ne 8-O
V čem je fora? :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

McHusch ::

Sveže teme prikazujejo samo neprebrane teme.

R33D3M33R ::

a tako :8)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Gandalfar ::

Tkole je.. v svezih temah ne vidis tem, ki si jih nekoc ze pogledal in nima novih postov od tvojega ogleda.

Poskusi kliknit na eno pa potem se enkrat na sveze teme in bos videl, da bo izginila. Ti si tvojo temo ze pogledal - pokazala se ti je takoj potem, ko si kliknil "Poslji"

Tvoja tema mora biti pa vidna pod 24h, ce imas vklopljen pravi oddelek oz. ce gres direktno v tisti oddelek gledat.

Ql razlaga ali sva se narobe razumela?

andper ::

Mene tud zanima odgovor na vprašanje, ki ga je postavil ASPmaster. Hvala.

OwcA ::

@Tezej, ASPmaster: problema se zavedamo in ga bomo odpravili v bljižnji prihodnosti.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

R33D3M33R ::

@Gandalfar
Že kapiram :))
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Gapi ::

E eno vprašanje bi mel za moderatorje. Zakaj imajo nekateri še vedno tako dolge podpise? A ni bilo rečeno da bodo dolgi podpisi zbrisani! Ja jest mislim da je to napaka ker ko hočem imeti jest en malo daljši podpis >80 znakov ne gre drugi jih pa imajo čez dve vrstici
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tomi ()

Ziga Dolhar ::

do 80 znakov v eni vrstici ;-).
https://dolhar.si/

Frgazor ::

se ena v zvezi z avtomatskimi prijavami... v mozilli mi VEDNO po nekej dneh ukine avtomatsko prijavo, v IE pa vedno dela b.p.. enake probleme mam na vseh 3 racunalnikih. pa ne me obtozit da brisem cookije :D

Sergio ::

Brises cookije. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

hruske ::

Tole bi se splačalo popravit:

Ikonca slo-tech, ki se pokaze v naslovni vrstici deluje le na prvo stran - slo-tech.com, povsod drugod (forum, vpis novic, članki, ... ) pa ne.

Marjan ::

Datum zadnje prijave ne dela pravilno.

OwcA ::

@Marjan: ali je možnost, da se je kdo drug prijavil s tvojim uporabniškim imenom? Kako ne deluje pravilno?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Marjan ::

Zdej pa ne najdem več primera kjer ne bi delalo. Zgleda, da je že popravljen. Včeraj in danes zjutraj sem pri kakem drugem uporabniku videl, da je npr. ob 11h pisal v forumu, datum zadnje prijave je imel pa isti dan ob 9h.

No, zdej je zgleda OK.

mile ::

ja in....

Ob 9 se je prijavil in ob 11 je napisal sporočilo. Kaj je tuki čudnega?

Marjan ::

Ja, jaz si drugače razlagam zadnjo prijavo - kdaj je bil nazadnje na forumu.

Sergio ::

Prijava kot taka je enkraten dogodek.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Marjan ::

Boljše bi bilo če bi bil tam "čas odjave", oziroma bi se čas eksistiranja te osebe na Slo-techu časovno osveževal, tako kot se imena pod "trenutni uporabniki na forumu".

:\

Sergio ::

Zakaj, če imaš to že pod forumom in takrat, ko miš zaplješ čez nickname želene osebe?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Marjan ::

Ne. Če je ta oseba že šla iz Slo-techa jest ne morem vedet do kdaj je bila tukaj.

CaqKa ::

a ti bi rad mel statistiko kdaj se določena oseba najbolj zadržuje na forumu? :D

Marjan ::

>:D

Ne, čist tko se mi zdi bolj pomembno in informativno kdaj nazadnje je bil nekdo na forumu. Se pravi - kdaj je odšel s foruma.

ali3n ::

Mislim da se beleži samo zadnja prijava... torej v primeru, da se jaz zjutraj prijavim in mam cel dan odprto Mozillo... se mi šteje pač jutranja prijava...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tero ::

Majhno pravopisno napako sem našo....

Andreas Ditt, odgovorni za prodajo v nekaterih državah vzhodne in jugovzhodne Evrope, zaposlen pri Gainwardu, si je vzel žas za nas.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

andper ::

Obveščanje o odgovorih

Dostava e-mail sporočil (obvestil o odgovorih) deluje povsem normalno. Problem pa se nahaja v vsebini teh e-mail sporočil. Dokler sem uporabljal IE in OE nisem imel tega problema. Odkar pa sem presedlal na Mozillo (in na Mozilla Mail), so e-mail obvestila prikazana kot prazna oz. brez vsebine. Ampak ko sem si ogledal 'Message Source', sem opazil, da vsebina je, in sicer celo dvojna (kot razumem, ena mišljena za text/plain in druga za text/html kliente).

Lahko kdo od uporabnikov Mozilla Mail to potrdi, preden objavim še kakšen screenshot in prekopiram source s headerji?

ali3n ::

Meni dela ok.. uporabljam Mozillo 1.4, Win2k, SP4;
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

andper ::

Pol pa zgleda pri meni nekaj ni v redu. :|

Za vsak slučaj: screenshot + message source.

Vice ::

Mogoče je to že bilo, ker je forum velik se hitro kaj spregleda, (če je bilo pač sory)....
No muči me to, včasih meni (najprej samo doma in različni OS-i) odpira slo-tech strani (poljubne) brez ozadja, slik, črt in ostalega žmohta.... samo črne črke na beli podlagi in plavi gumbi, stranski navigaciji pa pomakneta daleč navzdol v maloro. Sem od začetka (doma) mislil imam pač "ognjeni Zid" preveč zategnjen, pa se mi je to začelo dogajati tudi v službi in na mojem drugem domu, kjer ni nobenih požarnih zidov. No saj vse povezave delajo samo stran postane zelo freaky.

Boky ::

Tale problem z obveščanjem o odgovorih imam tudi sam. Sem probal na treh mašinah z mozilo in outlokom in je identično. Če hočem priti do linka od teme moram pogledat source maila.
Sporočila brez linka do teme so začela prihajati 11.08. Ob 16.01 sem dobil se zadnje sporočilo, ki je bilo vredu, ob 16.48 pa sem začel dobivat sporočila z naslednjo vsebino :
"Slo-Tech Po=b9tar"
"http://slo-tech.com"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Primoz ::

Si kaj updateal? Zamenjal webclient?

Jaz nisem ta teden delal nič.. bom pa pogledal :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

andper ::

Moj update:
Ponovno sem preveril sporočila v OE in tam so kakopak prikazana kot je treba. Torej je definitivno Mozilla Mail problem, pa še to najbrž lokalni (nisem prepričan, da imava z Bokyjem enako težavo), tko da najbrž lahko pričakujem, da bo zadeva rešena ob naslednjem rednem (format&)reinstall-u. |O

Boky ::

Meni se isto dogaja na treh različnih mašinah in to tako v mozilli kot v outlook-u. A imam kaj narobe nastavljeno v profilu? Drugače skupno vsem trem mašinam je norton antivisrus, ki skenira dohodne maile(ce isklopim skeniranje mailov ne pomaga)!

Tole je source, ki ga pokaze mozilla, ko so bila obvestila se vredu, tole pa je source maila ki ga dobivam od slo-tech-a zdaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()
««
2 / 73
»»