» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
21 / 23
»»

FlyingBee ::

koliko časa pa ti je lahko nekdo všeč kot oseba? prej ko slej je vprašanje ali vztrajat ali ne in zakaj da ali ne, če sklepamo, da je v prijateljstvo nekaj tudi treba vložiti

jype, dobra, dobra ... ko smo že pri tem, večkrat se mi zgodi, da naročim kavo s smetano in me vprašajo : s čim? kot da je še kaj poleg mleka in smetane ... pa ne momljam pri naročilih

Zgodovina sprememb…

jype ::

Stojansto> koliko časa pa ti je lahko nekdo všeč kot oseba?

~20 let in se še nisem naveličal.

Stojansto> zakaj da ali ne, če sklepamo, da je v prijateljstvo nekaj tudi treba vložiti

Ja, pa? Sej je fino vlagat v prijateljstvo, a ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FlyingBee ::

saj imaš prav, samo ti pač ne spadaš v nek mainstream ... jaz imam prijatelja od 1993 in mi v različnih življenskih obdobjih nekatere lastnosti sploh niso bile več všeč, ampak ne morem rečt, da se nisem naveličal, čeprav sva še vedno prjatelja ... če bi bil ta prijatelj ženskega spola pa ne vem kdaj bi se končalo

če samo en vlaga, drugi pa ne, je še vedno prijateljstvo, lahko ali pa ni ... preveč odtenkov sive je pri tem, težko je prek foruma razumet

Zgodovina sprememb…

kr?en ::

jype je izjavil:


Stojansto> zakaj da ali ne, če sklepamo, da je v prijateljstvo nekaj tudi treba vložiti

Ja, pa? Sej je fino vlagat v prijateljstvo, a ni?


Raje v to, kot pa v razne piramidne sheme/mrezni marketing.

mojca ::

FlyingBee je izjavil:

koliko časa pa ti je lahko nekdo všeč kot oseba? prej ko slej je vprašanje ali vztrajat ali ne in zakaj da ali ne, če sklepamo, da je v prijateljstvo nekaj tudi treba vložiti

Lahko vse življenje. Vsaj zase lahko rečem, da eno prijateljstvo traja že odkar pomnim (še pred vrtcem). To ne pomeni, da se vedno strinjaš z vsem, kar druga oseba počne in obratno, da se nikoli ne skregaš ali da ga včasih ne polomiš. Tudi ne pomeni, da 5 ur na dan vsak dan visiš skupaj. Tudi ne vem, zakaj bi bil spol prijatelja pomemben ali zakaj bi se moral spraševati, če je potrebno vztrajati.

Hvalabogu, da je treba nekaj vložiti, ampak navadno dobiš povrnjeno z visokimi obrestmi. kr?enmu dam prav ;)

FlyingBee ::

ja, sej vlagaš in, če vrača potem ostaneš prijatelj, velikokrat tudi zaradi trme in marsičesa ... tle ni nič posebnega

posebno se mi zdi, da ne veš zakaj bi bil spol prijatelja pomemben

jype ::

Stojansto> posebno se mi zdi, da ne veš zakaj bi bil spol prijatelja pomemben

Čemu? A te je strah, da ti bodo rekli, da si gej?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FlyingBee ()

Pithlit ::

Spol prijatelja je pomemben le zafrustrirancem. Ostalim je pa povsem vseeno ali je 'prijatelj' moški, ženska, nekaj tretjega ali četrtega...
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FlyingBee ::

samo zmedeni in "brez hrbtenice" mislijo, da niso le še ena žival na tem planetu, še vedno pa nimam nič proti njim, saj mi dol visi za večino ljudi, mogoče je pes res dober primer, vsaj "ve kaj dela"

FlyingBee ::

jype je izjavil:

Stojansto> posebno se mi zdi, da ne veš zakaj bi bil spol prijatelja pomemben

Čemu? A te je strah, da ti bodo rekli, da si gej?


po nesreči pritisnil predlagaj izbris

geji me čisto nič ne motijo in če bi kdo pomislil, da sem gej, ker imam žensko prijateljico, je omejena oseba, tako da je stvar glede tega vprašanja rešena

dejstvo, da geje privlačijo osebe istega spola, vendar so lahko v zvezi le z gejom, je dovolj da sem pač srečen, da nisem gej

Pithlit ::

Kaj zdaj globalna80? Knjiga pretežka zate? Izgubil astrološke karte? Razbil kristalno kuglo? Pa tolk sem se potrudla da sem ti vse podatke zrihtala...
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Stojansto> dejstvo, da geje privlačijo osebe istega spola, vendar so lahko v zvezi le z gejom, je dovolj da sem pač srečen, da nisem gej

Mislil sem seveda v kontekstu tega, da "moški ne more imeti ženske prijateljice", ker je očitno njegov edini cilj spolni odnos z njo.

Če to drži, potem tudi prijatelja ne more imeti, ker mora biti gej, če ga ima.

PARTyZAN ::

Ni nujno, lahko je bi. ;>

Bellatrix ::

Moja najboljša prijateljica je ženska, pa nism gej.
Zanimive so reakcije nekaterih na to. Veliko ljudi mi namreč pravi, da sem bedak, da ne morem imet ženske samo za prijateljico, da to ni normalno, in nej jo že enkrat pofu*. Ravno tako kot je reku jype.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

Bellatrix je izjavil:

Moja najboljša prijateljica je ženska, pa nism gej.
Zanimive so reakcije nekaterih na to. Veliko ljudi mi namreč pravi, da sem bedak, da ne morem imet ženske samo za prijateljico, da to ni normalno, in nej jo že enkrat pofu*. Ravno tako kot je reku jype.


če ji boš dal kej vedet da si ga d***š nanjo, te bo hitr skenslala. medtem ko če si jo ženska nate, je to čisto druga zgodba.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

LitralSM ::

Sem fural nekoc podobno mentaliteto dokler nisem pri eni spoznal, da nocem spolnih odnosov, ker mi njena osebnost ne ustreza, mi je pa njena osebnost dovolj vsec, da hocem furat prijateljski odnos.

Looooooka ::

LitralSM je izjavil:

Sem fural nekoc podobno mentaliteto dokler nisem pri eni spoznal, da nocem spolnih odnosov, ker mi njena osebnost ne ustreza, mi je pa njena osebnost dovolj vsec, da hocem furat prijateljski odnos.

Vecji problem je, da te tist seks lahko stane prijateljstva oz mogoce za enga ali druzga potem ni isto.
Podret babo pac ravno ni neka umetnost...tko da ce ze mas tok dobro kolegico vec kot ocitno znas govoriti z zenskami in lahko tica namakas kje drugje.
Babe pridejo pa grejo...kolege je pa fino obdrzat(pa ce majo tica al pa ne).

jype ::

Fino je bit odgovoren.

Vse ostalo pride samo od sebe.

STU-III ::

jype je izjavil:

Fino je bit odgovoren.

Vse ostalo pride samo od sebe.


Upam, da res pride kakšna punca sama od sebe k meni. Odgovoren sem, sem pa tudi premalo samozavesten oz. ne-socializiran. :8)
Line secured.

jype ::

STU-III> Odgovoren sem

Dobra!

STU-III ::

Torej, bo prišla punca k meni, če sem odgovoren???
Line secured.

jype ::

Če bi bil, potem bi imel pred vrati vrsto.

STU-III ::

Haha, če si še toliko odgovoren, ne bodo kar k tebi prišle ane?...
Line secured.

jype ::

Jah, pri meni je spodaj vrsta. Moram vsake toliko hodit dol mirit, ker otroci že spijo, smrklje se pa kar naprej nekaj hihitajo.

oemdzi ::

STU-III je izjavil:

Torej, bo prišla punca k meni, če sem odgovoren???

Ti in Janac sta najbolj odgovorni osebi na celem slotechu, samo tu pa tam se vama pripeti kaka mizerna napaka, pa še to se verjetno mi motimo in vendarle imata prav. Prav obožujem teme o napajalnikih za 20eur, ki povozijo tiste za 60 in pa vajino svetovanje o avtomobilih, pa še niti izpita nimata, kaj bo šele potem ?!? :)

Da si samski pa tudi ne morem verjeti, mene si s tistemu kolesarjenju v 40% klanec naravnost očaral, škoda da ni nobena tega vidla v živo, jaz bi prav rad ;)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

STU-III ::

škoda da ni nobena tega vidla v živo, jaz bi prav rad


Ja, nobene nimam, da bi šla z mano ane... ;)

Sredi gozda pa tudi ravno ne mrgoli punc...
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

STU-III ::

PS: 40% klanec je 18°, tako da ni tako nemogoče, kot se ti zdi...
Line secured.

Malajlo ::

40% klanec je arctan(0.4) = 21o. Bi vsaj 20 napisal, tako pa se zdi, da si celo računal stopinje.
A ko je šole konec, pa tudi možgani na pašo do konca? Sej ni čudno, da bežijo stran.

jype ::

40% je okoli 22 stopinj, kar je dovolj, da z normalnim biciklom zelo težko zvoziš, če podlaga ni ravna.

martincek1 ::

Pri 40% jaz vsakič znova umrem :|

Mipe ::

Za važenje s kolesi že obstaja tema. Tu je govora o tem, kako povabiti žensko na pijačo, ne da bi te ignorirala in raje skočila na rohneč motor obritoglavca.

jype ::

Če to nardi, potem tisti, ki nimamo obritih glav in rohnečih motorjev itak nismo njena ciljna publika.

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

Za važenje s kolesi že obstaja tema. Tu je govora o tem, kako povabiti žensko na pijačo, ne da bi te ignorirala in raje skočila na rohneč motor obritoglavca.

Saj smo že večkrat povedali... stopiš do nje (oz. jo kako drugače kontaktiraš) in vprašaš. Simpl.
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Saj. Tu nimajo kolesa ne klanci nobene veze.

gzibret ::

Pithlit - TOČNO! Stopiš do nje, in rečeš nekaj v stilu: "Povabim te na pijačo. Pridi!"
Vse je za neki dobr!

jype ::

Mövenpick tiramisu sladoled.

Boljš ko vsaka pijača, tudi ko zunaj ni 44 stopinj.

gzibret ::

V tej vročini je to še najboljša izbira. Sladoled. Čokolada z jagodo... ne moreš falit ;)
Vse je za neki dobr!

Malajlo ::

jype je izjavil:

Mövenpick tiramisu sladoled.

Boljš ko vsaka pijača, tudi ko zunaj ni 44 stopinj.

misliš 44 procentov?

jype ::

Sej ni bistvene razlike.

Pithlit ::

jype je izjavil:

Mövenpick tiramisu sladoled.

Boljš ko vsaka pijača, tudi ko zunaj ni 44 stopinj.

Na sladoled grem pa veliko raje v Čedad. Na trgu Duomo se dobi fenomenalnega. Poleg tega pa je stari del Čedada tak lep sredozemski primerek da fali samo še morje. Z malo domišljije si pa tega ni tako težko pričarati.
Life is as complicated as we make it...

jype ::



Maline, banane.

Nič več, jasno.

Bellatrix ::

No ena mala skrivnost za vse radovedneže. Če veste, da ste ušeč punci potem jo lahko direkt povabite na pijačo.
Če veste, da ji niste všeč, ji morate prvo postati všeč, to pa dosežete tako, da jo "prisilite" da spusti zavore, to pa najlažje dosežete s tem, da prvo postanete njen "prijatelj". Seveda pa mora biti odnos iskren, ves čas.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

ji morate prvo postati všeč


če je kakšna iskra je že takoj, ali pa nikol..tko da ne se preveč silit

kr?en ::

Bellatrix je izjavil:

No ena mala skrivnost za vse radovedneže. Če veste, da ste ušeč punci potem jo lahko direkt povabite na pijačo.
Če veste, da ji niste všeč, ji morate prvo postati všeč, to pa dosežete tako, da jo "prisilite" da spusti zavore, to pa najlažje dosežete s tem, da prvo postanete njen "prijatelj". Seveda pa mora biti odnos iskren, ves čas.

Hvala za ta zelo carski namig. Moje ljubezensko zivljenje bo zdaj popolno.

Pithlit ::

globalna80 je izjavil:

Izvem kakšen tip moškega ji je všeč in kako jo osvojiti in to samo z uro in minuto rojstva in datumom rojstva.

Evo. globalna80 je priznal do tole ne bo šlo. A je kdo presenečen?
Life is as complicated as we make it...

oemdzi ::

Razočarana ? :D Sicer sem pa presenečen, da ni vsaj blefirat probal ali pa našel boljši izgovor, češ da planeti trenutno niso v ravnovesju in motijo njegove merilne naprave.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Pithlit ::

V bistvu ja, sem razočarana. Sem upala da bom kaj novega izvedela.

Sam... mogoče je pa to en zvit način kako me na kakav povabit. Pravi namreč da me mora videt.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Najprej naj ti pokaže fotografijo svojega prevoznega sredstva.

Če je zjahan rjavo-rdeč kombi brez oken in z napisom FREE CANDY ne hodi, ker je past.

Mipe ::

Mogoče je pa sladoledar?
««
21 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540951 (30743) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884345 (76393) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688353 (80420) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934678 (28985) Rias Gremory

Več podobnih tem