» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
19 / 23
»»

freesty ::

globalna80 je izjavil:


Tudi nobena govorica telesa ne obstaja. Neverbalna komunikacija ni nič manj očitna od verbalne in prepoznavanje je stvar lokalne kulture in večina ljudi nima nobenih težav s tem, da jo ignorirajo in uporabljajo verbalno komunikacijo, ki omogoča dogovarjanje s precej manj nesporazumi.


Telesna govorica je neverbalna komunikacija. Vsi znamo razbrati recimo očitno jezo ali veselje z obraza. Obstajajo pa tudi dosti bolj zapletene, ki jih ne znajo vsi razbrati, zato sem napisal dešifrirati. Obstajajo številni youtube posnetki kako si izboljšati social skills ali pa how to read body language itd...

Body language @ Wikipedia

Body language is a form of mental and physical ability of human non-verbal communication, consisting of body posture, gestures, facial expressions, and eye movements. Humans send and interpret such signals almost entirely subconsciously.

 Telesna govorica

Telesna govorica



Man on the left:

1. Hands are clasped and locked. He is defensive and doesn’t want to give any clues about his position.

2. Crossed legs. He is defensive.
3. Facial expression. He is not smiling and doesn’t look convinced. He is directly looking at the woman on the right who is his main concern.

4. Body orientation. His whole body is directly facing the woman on the right. He is confrontational with the woman on the right, and defensive. His feet also points towards the woman on right.

Woman in the middle:

5. Gesturing. Heavy gesturing is used to justify a particular position.

6. Legs apart. Legs are not crossed and instead are apart. This suggests a threatening posture.

7. Direct eye contact with the woman on the right. Another confirmation of direct focus and an attack.

Woman on the right:

8. Pointing to self. A classic defensive gesture justifying a position.

9. Legs are tightly closed. Suggests a defensive stance.

10. Direct eye contact. She is directly looking at the person who is attacking her to maintain focus.



A obstaja kaksna dobra knjiga na to temo?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

jype ::

freesty> A obstaja kaksna dobra knjiga na to temo?

Ogromno. Ko jih prebereš dovolj, ti postane popolnoma jasno, da je celoten pojem telesne govorice samo dober način za prodajat knjige o telesni govorici.

FlyingBee ::

jype je izjavil:

freesty> A obstaja kaksna dobra knjiga na to temo?

Ogromno. Ko jih prebereš dovolj, ti postane popolnoma jasno, da je celoten pojem telesne govorice samo dober način za prodajat knjige o telesni govorici.


ne ni!

Pithlit ::

Kaj ni?
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Zdi se mi, da me poskuša oponašat, pa mu ni šla od prstov niti velika začetnica, kaj šele da bi prav pritisnil vejico... Do pravilnih sklanjatev je še dolga pot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

BigWhale je izjavil:

globalna80 je izjavil:

Tako kot vsi dojenčki govorijo enak baby language za lačen sem, zaspan sem itd. tudi vse kulture imajo enako govorico telesa za jezo, žalost in tudi osvajanje.


Tudi jaz sem imel vec kot enega dojencka, pa lahko potrdim, da ne 'govorijo' vsi dojencki enako. Tle mal bluzis no.


Malo je hecno, da je od toliko milijard staršev odkrila samo peščica ljudi ta jezik dojenčkov. Se pravi, da je čisto normalno, da tega nisi opazil in se ti zdi, da je to bluzenje.

Seveda obstajajo nijanse tako kot pri recimo kihanju, vsak ima svoje specifično kihanje. Čeprav ima vsak drugačno kihanje je to še vedno samo kihanje.

Tako je tudi pri refleksu "lačen sem".
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

globalna80> Tako je tudi pri refleksu "lačen sem".

Ja, skratka, v resnici nimajo nobenega specifičnega joka - samo različnega od ostalih. Če ima vsak svojo govorico telesa, pa to seveda ni nobena govorica.

FlyingBee ::

ja, res je

Pithlit je izjavil:

Kaj ni?


dvomim v rek: ni neumnih vprašanja, neumni so lahko le odgovori

jype, kaj šele, da ...

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

jype je izjavil:

globalna80> Tako je tudi pri refleksu "lačen sem".

Ja, skratka, v resnici nimajo nobenega specifičnega joka - samo različnega od ostalih. Če ima vsak svojo govorico telesa, pa to seveda ni nobena govorica.


Ja je, ampak jo samo ti razumes! :P

globalna80 ::

Ne vem kaj jype ne razumeš. Tudi ti drugače z besedami rečeš neko besedo kot drugi, z drugačnim glasom, narečjem ali intonacijo ampak če se naučiš kaj ta beseda pomeni jo potem tudi razumeš. Isto je pri telesni govorici. Naučiš se jo brati.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

globalna80> Naučiš se jo brati.

In prihaja do še precej večjih nesporazumov, kot bi z verbalno komunikacijo.

globalna80 ::

Tale začetna taktika je pri meni osebno dostikrat delovala.

 Prst za pasom

Prst za pasom

Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

:)) ker opis.

Pomoje bo treba spat fantje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jype ::

globalna80> Tale začetna taktika je pri meni osebno dostikrat delovala.

Če iščeš žensko, ki bi rada potrebnega frajerja, potem ne dvomim v to.

One so pa navijala lase okol prsta in te postrani gledale, ane?

Mipe ::

Po mojem je sredinec dokaj zgovoren.

jype ::

Mipe> Po mojem je sredinec dokaj zgovoren.

To je že simbolna komunikacija.

Kšn Kitajc bi te pa verjetno vprašal "30 česa?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

Ne, za telesni izraz "potreben/a sem" je bolj povezano z usti in prsti, Ta znak zgoraj je pa znak dominacije. Dejstvo je, da je kljub enakopravnosti spolov še vedno moški dominanten pri spolnih odnosih in tako ženske izkazujejo drugačno telesno govorico pri osvajanju - submisivno, kot moški.

 Dominacija

Dominacija

Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

globalna80> Ta znak zgoraj je pa znak dominacije.

Oh my.

globalna80> Dejstvo je, da je kljub enakopravnosti spolov še vedno moški dominanten pri spolnih odnosih in tako ženske izkazujejo drugačno telesno govorico pri osvajanju - submisivno, kot moški.

Fino, ampak z žensko, ki potrebuje moškega, da ji bo povedal, kako in kdaj bosta imela spolne odnose, se jaz nimam namena ukvarjat.

Vse skupaj je pa še vedno totalen BS.

globalna80 ::

Saj lahko ženska pove kdaj in kako, vendar bo to povedala submisivno. Če pri osvajanju ženska recimo kaže telesno govorico dominacije, to večinoma pomeni, da je samozadostna in da ne želi osvajanja.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

figula ::

Strašno je zabavno, ko moški tako poznavalsko razlaga o ženskih motivih, čustvih, odzivih, orgazmu, .... tukaj smo z globalno80 dobili še enega takega strokovnjaka >:D.

Kaj pomeni, da je dostikrat delovalo, ko si se v pogovoru zibal na petah in tiščal prste za pas in skratka bil po tvoje dominanten? Kaj je delovalo? Zgolj pogovarjanje, telefonska številka, sex, ali so dekleta postala tvoje punce? Tukaj fantje sprašujejo kako jo povabiti na pijačo in morajo vedeti, kaj vse jim bo tvoj nasvet prinesel.

Saj lahko ženska pove kdaj in kako, vendar bo to povedala submisivno. Če pri osvajanju ženska recimo kaže telesno govorico dominacije, to večinoma pomeni, da je samozadostna in da ne želi osvajanja.

Naj tudi jaz ponovim: oh my :)).
Moški s takšnim mišljenjem in odnosom do žensk ste za nas res pravi božji dar!

Pithlit ::

globalna80 je izjavil:

Saj lahko ženska pove kdaj in kako, vendar bo to povedala submisivno. Če pri osvajanju ženska recimo kaže telesno govorico dominacije, to večinoma pomeni, da je samozadostna in da ne želi osvajanja.

Pa ti si mi jaki genijalac. Sama puhlica te je.

Je pa zabavno branje, dasiravno že dokaj dolgočasno.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

FlyingBee ::

haha, kako pričakovano

LuiIII ::

Kar najbolje deluje na dolgi rok je sproščenost, iskrenost, poslušanje drugega, skratka da si kar si. Telesna govorica v poslovnem svetu je pa tako ali tako danes že ena sama igra. Vsi delajo neke tečaje pa imajo svetovalce in treninge, a je še vedno zmagovalna kombinacija sproščenosti, pripravljenosti poslušati in kanček humorja. Je pa vseeno sila zabavno opazovati koga, ki ga seveda dobro poznaš, kako začne v kakšni situaciji igrati. Nekateri so prav naravno nadarjeni (predvsem ženske se mi zdijo boljše igralke ker to počnejo od malih nog), drugi pa so naravnost obupni in se kar hitro zapletejo ter pogorijo.
Seveda pa popolnoma razumem potrebo po raziskovanju in osvajanju saj tudi tu uspehi pripomorejo k ustvarjanju samozavesti

Mipe ::

Ne bluzi. Zanesljivo delujeta samo denar in moč. Vse drugo je samo bonus. Takle imamo v tej družbi.

jype ::

Mipe> Zanesljivo delujeta samo denar in moč.

To ne drži - v več kot 90% primerov ljudje, ki začnejo uspešno razmerje, nimajo nič od tega.

LuiIII ::

Mipe jaz ne vem v katerem svetu ti živiš, ampak gotovo ne v realnem. Moč in denar seveda da privlačita na kratki rok a nista deal breakerja za trajno zvezo. Sta pa seveda safe bet za privabljanje, a niti ne nujno tapravega tipa žensk. Pogosto je tako da kakor pride, tako gre. Sicer pa vsakemu svoje. Vsak ima neke predstave o tem kaj si želi, a to kakšne hude veze z realnostjo pogosto nima.
Sicer pa še to kaj je očitno pri meni palilo oz. je bil nekako filter za punce: malo ignorance in hudomušnosti. Za ene je bil to misterij in upravičen razlog za zanimanje. No z eno tako sem skupaj že dvomestno število let in produkti najine ljubezni ravnokar nekaj težijo. Moram jet! ;-)

opeter ::

Mipe je izjavil:

Ne bluzi. Zanesljivo delujeta samo denar in moč. Vse drugo je samo bonus. Takle imamo v tej družbi.


To je res, če hočeš vsak noč seksat z drugo ... potem vžge oz. deluje. Za trajno razmerje pa je bolj kot ne slabo oz. celo škoduje.

Priporočam ogled sledečega filma:
Državni sovražnik št. 1
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mipe ::

Tudi za trajno razmerje potrebuješ denar in moč. Ko ostaneš brez obojega, te žena vrže na cesto ali pa spakira in z otroci gre k svojim staršem.

LuiIII ::

Ha ha ha! Ja nekatere res tako storijo in to tudi upravičeno (npr. alkoholizem,...), a vedi da v življenju pride kar veliko situacij, ko morata skupaj prebroditi težave ker, če sta si drug drugemu samo za servis, je bolje da sta sama.

Pithlit ::

Pol se ti čudiš zakaj te nobena ne šmirgla, Mipe?
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Ne, ne čudim se, zakaj ne šmirglam takih.

opeter ::

Kak(šn)ih ne šmirglaš? Normalnih ..? Seveda, te razumem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

jype ::

Mipe> Tudi za trajno razmerje potrebuješ denar in moč. Ko ostaneš brez obojega, te žena vrže na cesto ali pa spakira in z otroci gre k svojim staršem.

Nisem opazil tega. Večina žensk v razmerju v resnici vzdržuje družbeno nepokretne moške, ki so pogosto tudi odvisniki od alkohola, vsaj dokler moški ni preveč nasilen.

Mipe ::

Večina


Spet projiciraš sebe.

jype ::

Nope, taki so statistični podatki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pi pawr ()

Mipe ::

Niso, ne. Zakaj lažeš?

jype ::

Seveda so - večino gospodinjstev, kjer je eden od članov trajno nesposoben za delo, dolgoročno vzdržuje ženska, moški pa praviloma poišče drugo gospodinjstvo z drugo žensko.

Jebiga, skrbni očetje so redkejši kot oportunistične pizde.

Mipe ::

večino

Spet te zanaša. Največ je očetov, ki vzdržujejo družino.

jype ::

Mipe> Največ je očetov, ki vzdržujejo družino.

Absolutno, ampak to žal velja le za družine, v katerih sta oba partnerja sposobna za delo.

Mipe ::

Seveda. Ogromno je tudi družin, kjer delata oba starša (in mama povrhu tega še cel dan gospodinji, medtem ko ata na kavču loka pivo).

Mimogrede, veliko je tudi moških, ki skrbijo za nepokretne partnerice. It goes both ways, you know. Tu spol nima nobene veze, pač pa osebnost. Neodgovorni in promiskutetni hitreje zapustijo partnerja kot pohlevni in zadržani. Obojih tipov je dosti pri obeh spolih. Ne vem, zakaj sem vlačiš bitko med spoloma.

jype ::

Mipe> veliko je tudi moških, ki skrbijo za nepokretne partnerice.

Ja, ampak _manj_.

Mipe> Ne vem, zakaj sem vlačiš bitko med spoloma.

Nobene bitke ni, samo dejstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

figula je izjavil:



Kaj pomeni, da je dostikrat delovalo, ko si se v pogovoru zibal na petah in tiščal prste za pas in skratka bil po tvoje dominanten? Kaj je delovalo? Zgolj pogovarjanje, telefonska številka, sex, ali so dekleta postala tvoje punce?


Ta začeten pristop je samo eden od številnih in je delovalo v smislu, da me opazi. Nekatere celo slišim kako prijateljici nekaj prišepnejo in se ozre, pogleda proti meni. Včasih celo slišiš, da pove prijateljici "ta je dober".
Nekatere od teh se potem neopazno približajo, "nastavijo", ti dajo možnost, da jo ogovoriš. Nekatere same začnejo pogovor, nekatere se me "ponesreči" dotaknejo na različne načine.
Skratka, to je samo en delček taktike za začetek, za pozornost. Potem pa pride vse ostalo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

globalna80 ::

Pithlit je izjavil:

globalna80 je izjavil:

Saj lahko ženska pove kdaj in kako, vendar bo to povedala submisivno. Če pri osvajanju ženska recimo kaže telesno govorico dominacije, to večinoma pomeni, da je samozadostna in da ne želi osvajanja.

Pa ti si mi jaki genijalac. Sama puhlica te je.

Je pa zabavno branje, dasiravno že dokaj dolgočasno.


figula je izjavil:

S
Naj tudi jaz ponovim: oh my :)).
Moški s takšnim mišljenjem in odnosom do žensk ste za nas res pravi božji dar!


Mene pri ženski privlači ženstvenost, nežnost, ljubkost. Verjetno tudi večino ostalih moških. Kako ženske to izkazujete do moških? Ste ženstvene do partnerjev ali dominantne? Ali od moških pričakujete ženstvenost in podrejenost, da je kot ena p.ickica, pussy?
Seveda ste lahko dominantne doma, v službi. Ampak v osvajanju, ljubezni in spolnih odnosih? Dejte se malo opazovat kako reagirate pri osvajanju ali spolnih odnosih.
Ne želim biti žaljiv ampak samo rad povedal kakšni smo, različni.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

globalna80 je izjavil:

Ste ženstvene do partnerjev ali dominantne?

Nimam partnerja.

Ampak glede na tvoje pisanje bi pričakovala da si najmanj križanec me Don Juanom in Casanovo... ne pa en 'brezposelen revež'.

Pravzaprav... če bi ti znal tolk dobro brat 'govorico telesa' bi moral biti najmanj milijonar. Z nič dela. Ali ipak nije to tako lako, je li?
Life is as complicated as we make it...

korenje3 ::

sem glih hotel napisat nekaj podobnega kot pithilt. v glavnem ta globalna80 nekaj sanja.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Double_J ::

Nimam partnerja.


Zato pa ne šteješ. Nima smisla da komentiraš globalno...
Dve šivanki...

Pithlit ::

Zakaj že ne štejem? Zato ker ne pašem v njegov glupi kalup? Al je mogoče kak globlji razlog?
Life is as complicated as we make it...

korenje3 ::

to je tako če se babica krega z otroci...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Hja no, tebi pa branje še kar ne gre.
Life is as complicated as we make it...

figula ::

globalna80 je izjavil:


Mene pri ženski privlači ženstvenost, nežnost, ljubkost. Verjetno tudi večino ostalih moških. Kako ženske to izkazujete do moških? Ste ženstvene do partnerjev ali dominantne? Ali od moških pričakujete ženstvenost in podrejenost, da je kot ena p.ickica, pussy?
Seveda ste lahko dominantne doma, v službi. Ampak v osvajanju, ljubezni in spolnih odnosih? Dejte se malo opazovat kako reagirate pri osvajanju ali spolnih odnosih.
Ne želim biti žaljiv ampak samo rad povedal kakšni smo, različni.


No, jaz imam partjerja (ne partnerko ;)), zato sem "upravičena" do komentarja.

To gre tako, da smo vsega po malem. Smo ljubke in zapeljive, celo ponižne na čisto kratke trenutke, smo dominantne in zahtevne in vse vmes.
Ne mi rečt, da si moški ne zaželite dominantne poteze, ko vas ženska zagrabi in skoraj posili .... :D
In naši partnerji so isti: možati in robati in nežni in ženstveni. Vse ob svoji priliki.
S tem se med partnerjema vzdržuje dobro ravnovesje.
««
19 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540952 (30744) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884347 (76395) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688354 (80421) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934681 (28988) Rias Gremory

Več podobnih tem