» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
18 / 23
»»

globalna80 ::

LitralSM je izjavil:

Meni bi bilo na njegovem mestu najbolj všeč, če bi ti stopila do mene in mi jasno in sto % resno v oči povedala kaj čutiš. Brez kančka šale. Od tu naprej bi potem gradil odnos. Ampak to sem samo jaz...


Ena izmed največjih in pogostih napak je ta, da moški ne zna ali ne upa ženski pokazati (neverbalno), da mu je všeč. Pogosto tudi ne znajo razbrati žensko govorico telesa, mimiko in dešifrirati kodo "imaš prosto pot za osvajanje" ali pa kodo "všeč si mi".

Napaka je če spustiš ta zelo pomemben del "signalov" in takoj preideš k bistvu z besedami. Tako si zmanjšaš možnost za nadaljni potek dogodkov. Sicer obstaja še kakšen procent možnosti za uspeh, vse odvisno od dejavnikov ampak veliko bolje je da uporabite najprej "signaliziranje" z mimiko telesa, govorico telesa in obraza, oči, nasmeh itd.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

seu_ je izjavil:

Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)


Ce mislis it do tipa in mu rect: 'ej a hoces da ti pr puncah pomagam' si rajs kr zdej premisli. Najprej bodi njegova prijateljica, ce te ze drugace ne zanima.

Marsikdo, ki je sramezljiv je verjetno povsem v redu drugace. Jaz se recimo z neznanci skoraj ne pogovarjam, pa sem drgac cist fejst poba! ;>

Samezljivost in samozavest sta sicer povezana vendar vse skupaj ni tako enostavno. Marsikdo je samo malo bolj introvertiran in naceloma ni sramezljiv. Taksni ljudje so lahko precej samozavestni in jim prav nic ne manjka samozavesti. Samo ne ukvarjajo se z drugimi in enostavno cakajo, da kdo drug pristopi do njih, ce sploh.

Konkretno, na fitnessu, se tudi jaz nisem nikoli z nobenim drugim ukvarjal, pa se je tud men zgodil, da se je kaksna nasmehnila ... ... ponavad zato, k mi je kej po tleh padl. :>

seu_ ::

Sicer je bila samo nerealna ideja (kot sem že prej napisala), ampak da bi bila prijateljica tipu, ki sem mu všeč in ga mučila s tem, pa tud ni najboljše.

FlyingBee ::

ja, to bo pa tisto "saj sva lahko samo prijatelja" ... groza

Double_J ::

Mejbi vseen tega tipa zberi, ta bo manj pogument tudi glede pretepanja žensk. Ja tko je punce, ne potem jokat, če pride še vse ostalo, v vašem priljubljenem paketu.>:D
Dve šivanki...

Karaya 52 ::

Se bolj samodestruktivne so mazohistke, ki se zapletajo v odnose z narcisoidi, ki imajo punce zaradi podobe in pa bazena narcisoidnega supply-a, fiksa. Mesanica naklonjenosti in sadizma je garantirana in zapakirana v 'zabaven' paket. Cesa vse ne vidis na tem svetu, hehe...

blacktron ::

gendale je izjavil:

>operater, se tebi zdi, da se ljudje (vsaj tisti normalni) prostovoljno odločijo za samskost? Mhm...
tle je spet tist problem, kako definirat normalnost :)


Normalnost: kar se te teme tiče, da ima človek željo oz. težnjo po razvijanju partnerskega in spolnega življenja, ter da v preteklosti ni doživel nekaj, zaradi česar je pri njem/njej to zavrto.

globalna80 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

Ena izmed največjih in pogostih napak je ta, da moški ne zna ali ne upa ženski pokazati (neverbalno), da mu je všeč. Pogosto tudi ne znajo razbrati žensko govorico telesa, mimiko in dešifrirati kodo "imaš prosto pot za osvajanje" ali pa kodo "všeč si mi".


Nekdo, ki pri 25+ letih še niti do prvega poljuba ni prišel (po možnosti ravno zato, ker je lesen pri odnosih s puncami), kako bo tak človek bil sposoben prepoznavati telesno govorico ženske? Moj znanec tega ne zna.

jype ::

blacktron> Nekdo, ki pri 25+ letih še niti do prvega poljuba ni prišel (po možnosti ravno zato, ker je lesen pri odnosih s puncami), kako bo tak človek bil sposoben prepoznavati telesno govorico ženske?

What.

Neumnost! Lahko šele pri 45 spoznaš prvega partnerja, pa to ne pove absolutno ničesar glede tvojih socialnih sposobnosti. Možnosti za kaj takega so sicer majhne, nikakor pa to ni nemogoče.

Tudi nobena govorica telesa ne obstaja. Neverbalna komunikacija ni nič manj očitna od verbalne in prepoznavanje je stvar lokalne kulture in večina ljudi nima nobenih težav s tem, da jo ignorirajo in uporabljajo verbalno komunikacijo, ki omogoča dogovarjanje s precej manj nesporazumi.

Nobenega dešifriranja nobenih kod ni. Glavna težava tistih, ki po mnenju naivnežev ne znajo razbirati "govorice telesa" je v resnici socialna anksioznost, ki v večini primerov izvira iz naučenih vzorcev - najpogosteje iz že zgoraj omenjenega strahu pred zavrnitvijo, pogosto tudi iz izkustva različnih oblik nasilja v preteklosti. Taki ljudje se pogosto znajdejo v čustveni stiski, ko srečajo potencialnega partnerja, ki jim je všeč - še posebej, če ta jasno pokaže, da velja tudi obratno. Potrebujejo mir in čas, vsi idioti, ki vztrajajo, da je vlak zamujen, če pri trinajstih še nimajo vsaj petih otrok, pa njihove težave zgolj poglabljajo.

blacktron ::

No ja, z otroki pri 13. pa že pretiravaš. Drži, da je v večini primerov vzrok socialna aksioznost. Tudi js sm pred leti močno trpel za tem, saj tudi zdaj malce pred neznanimi ljudmi. In če nekdo pri teh letih še niti do prvega poljuba ni prišel, bo zelo težko prebil ta led (ni pa nemogoče). Pa tudi je to pokazatelj, kako se nekdo znajde, obnaša v družbi, predvsem v družbi žensk. Tudi če se takoj danes loto nekaj storiti v tej smeri, bo lahko do železnih rezultatov minilo tudi več let. Pa sem temu znancu svetoval, naj se čimveč pogovarja z dekleti, kajti le tako bo premagal ta strah pred njimi, kot naj si tudi poišče strokovno pomoč, ker brez te menda ne bo šlo. No, problem je da se že tukaj zatakne, si o tem problemu ne upa z nikomer govoriti.

LitralSM ::

globalna80 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

Meni bi bilo na njegovem mestu najbolj všeč, če bi ti stopila do mene in mi jasno in sto % resno v oči povedala kaj čutiš. Brez kančka šale. Od tu naprej bi potem gradil odnos. Ampak to sem samo jaz...


Ena izmed največjih in pogostih napak je ta, da moški ne zna ali ne upa ženski pokazati (neverbalno), da mu je všeč. Pogosto tudi ne znajo razbrati žensko govorico telesa, mimiko in dešifrirati kodo "imaš prosto pot za osvajanje" ali pa kodo "všeč si mi".

Napaka je če spustiš ta zelo pomemben del "signalov" in takoj preideš k bistvu z besedami. Tako si zmanjšaš možnost za nadaljni potek dogodkov. Sicer obstaja še kakšen procent možnosti za uspeh, vse odvisno od dejavnikov ampak veliko bolje je da uporabite najprej "signaliziranje" z mimiko telesa, govorico telesa in obraza, oči, nasmeh itd.

Ravno obratno, s tem ko osebo pokličeš predse, jo prisiliš, da prikaže svoja čustva (ali pa jih tudi spozna). Ko gledaš osebo iz oči v oči, imaš tudi možnost razumeti osebo in telesno govorice le-te kot celoto, v nasprotju na daleč neverbalne šifre izkazujejo samo določeno mnenje. Npr: O osebi, ki je imam zelo rad imam naslednje mnenje. Je zelo muhasta, zatežena, ni pripravljena sprejeti ljudi takšnih kot so, je zelo neresna, ...

Verjemi mi, vem kaj govorim. Kot bolj introvertno usmerjen človek sem večino tega kratkega življenja sameval, zbog tega sem bil prisiljen se priučiti določene sposobnosti. Slaba lastnost vsega tega je ta, da v primerih ko se počutim ogroženega izkoristim luknje v osebnosti drugih, zatorej jih hitro spravim malo bližje psihitričnemu oddelku.

jype ::

blacktron> No ja, z otroki pri 13. pa že pretiravaš.

Kdo bi si mislu, ane.

blacktron> No, problem je da se že tukaj zatakne, si o tem problemu ne upa z nikomer govoriti.

To očitno ne drži, če mamo vsak teden tri nove teme v zvezi s tem.

seu_ ::





:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

themen966 ::

jaz imam pa predvsem problem,kako komunicirati iz puncami,drugače nimam problema da bi bil grd(me imajo punce kar rade) ampak nikoli pa ne pride do česa bolj resnega.. kj da naredim

kr?en ::

Obrij si mednozje.

themen966 ::

ga imam:)

kr?en ::

Podpazduhe/prsa pravtako?

themen966 ::

pazduhe ja,prs pa nimam kosmatih:) aja pa star sem 17

opeter ::

Hja, verjetno je potem v tem problem.
Taprav dec mora bit kosmat. Za vzgled vzemi, David Haselhoffa, Pierce Brosnana, George Clooneyja, Sean Conneryja in Harisson Forda.
Na te so se ženske vedno lepile.

 Indiana Jones aka Harisson Ford

Indiana Jones aka Harisson Ford



Ne pa na neke depilirane fantke ... na te se lepijo kvečjemu toplovodarji v črnem usnju.

 Depilirani 1

Depilirani 1


 depilirani 2

depilirani 2


 en depiliran, drugi je nekje na meji

en depiliran, drugi je nekje na meji

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Castiel ::

seu_ je izjavil:

Verjetno bo to tista ženska lastnost, ko se nam kdo zasmili in hočemo pomagati :D. V bistvu me samo zanima, kako bi se obnašal vnaprej....če bi se odnos razvijal - pa ne med nama, na splošno mislim. Plus škoda se mi zdi, drugače fajn dečka, da ima take težave. Sicer mi ni problem narediti prvega koraka... ampak skoz rinit v nekoga in ga vzpodbujat...se mi zdaj ne da. Tuhtam pa, kakšna bi bila rešitev za nekoga s podobnimi problemi sramežljivosti. Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)


bi mu ponudila pomoč pri puncah.... to je zadnja stvar, ki jo potrebuje. Če si mu všeč ti, se to ne bo dobro končalo. Če se bo dalo, bodita prijatelja, če se ne bo pa se umakni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

blacktron ::

jype je izjavil:

blacktron> No, problem je da se že tukaj zatakne, si o tem problemu ne upa z nikomer govoriti.

To očitno ne drži, če mamo vsak teden tri nove teme v zvezi s tem.

Si o tem problemu ne upa spregovoriti z nekom na 4 oči, bodisi s prijateljem, bodisi s psihoterapevtom ipd. Je sicer že spraševal na forumu, kako naj to reši, pa očitno to problema ne bo rešilo, glede na to da je po tolikšnem času še vedno na istem.

FlyingBee ::

jype je izjavil:

blacktron> No ja, z otroki pri 13. pa že pretiravaš.

Kdo bi si mislu, ane.

blacktron> No, problem je da se že tukaj zatakne, si o tem problemu ne upa z nikomer govoriti.

To očitno ne drži, če mamo vsak teden tri nove teme v zvezi s tem.


težave pri razumevanju? a je pisanje po forumu že kar pogovor? ... mogoče pa z otroki pri 13. letih nisi pretiraval, relativno gledano

kako jo povabim na pijačo? vprašanje je kako dorasti, da lahko pridem do te sposobnosti

korenje3 ::

seu_ je izjavil:

Verjetno bo to tista ženska lastnost, ko se nam kdo zasmili in hočemo pomagati :D. V bistvu me samo zanima, kako bi se obnašal vnaprej....če bi se odnos razvijal - pa ne med nama, na splošno mislim. Plus škoda se mi zdi, drugače fajn dečka, da ima take težave. Sicer mi ni problem narediti prvega koraka... ampak skoz rinit v nekoga in ga vzpodbujat...se mi zdaj ne da. Tuhtam pa, kakšna bi bila rešitev za nekoga s podobnimi problemi sramežljivosti. Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)


ja tako je bilo pri meni z žensko. bila je skos tiho. nobenega pogovora. problemi so se kopičili. sploh ker nisem vedel kaj hoče, kaj jo moti ipd. zadeva se je končala po hitrem postopku.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Yosh ::

seu_ je izjavil:

Mogoče sem čudno napisala... meni se prav smili, ker vidim, da poskuša flirtat, ampak je zelo lesen pri tem. Gleda, čutim pogled, se obrnem in nasmehnem, tip zmrzne in se dela, kot da me ne vidi. Ma saj ni tolk moteče.. niti ni to faktor, ki me odbija. Bolj smotano je, da mi mora njegov kolega pisat, saj nismo v OŠ. Sprašujem se, kje je problem pri takih, ki so zelo sramežljivi, očitno jim je preveč udobno in ne zmorejo preiti te mentalne ovire, nimajo dovolj velike želje po spoznavanju ? Ali jih je samo strah zavrnitve?



Seu, sebe smatram tudi nekoliko za zadržanega in sramežljivega, zato razumem njegovo položaj. Mogoče pa ta njegov podvig preko prijatelja je njegov prvi kontakt, prvi impuls, ne zavrni ga zdaj .. dal ej impuls, mogoče ni po pogodu ampak odzovi se, začni chatat po sms z njim, napiši mu kaj, daj mu nek impuls če ti je zanimiv in všeč. Ko ga srečaš na treningu mu se nasmej, pozdravi, pomagaj mu da se opogumi, daj mu potrebno samozavest, potrditev da je željen, mogoče se bo potem drugače vedel.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yosh ()

jype ::

Stojansto> a je pisanje po forumu že kar pogovor?

Je.

Castiel> Če si mu všeč ti, se to ne bo dobro končalo.

Zakaj se ne bi?

Yosh ::

seu_ je izjavil:

Dejansko razmišljam, da ga povabim na pijačo enkrat po treningu. Skrbi me to, da bi mu lahko bilo potem ves čas nerodno in ne bi upal narediti kakšnega naslednjega koraka.



Naredi mu prijetno okolje, da bo videl da ni straha in da bo znal odreagirati.. Pomaga dosti če si vešča v "blebetanju", da sprožiš pogovor, ne pa da čakaj kaj bo on rekel.

Sem imel enkrat podoben primer. Punca je čakala name da jo začnem spraševati, jaz pa nekoliko zadržan in nisem od nje sprejemal impuls da si želi me spoznati, imela je odnos; jaz sem princeska, ogovarjaj mi in mi pihaj na dušco.. božaj me z besedami in mi dvori.. seveda zaradi moje narave; zadržanosti sem delal prav nasprotno in komuniciral bolj umirjeno in potihoma čakal na njen impuls, ki pa ga ni bilo, zato je bila zgolj neprijetna tišina. Vsaj kosilo sva umiru pojedla in se pozdravila in nikoli več srečala.
Pa nič hudega, očitno je ni zanimalo.. Bila je pa fizično dosti privlačna, ampak moj prvi vtis; nezrela.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

globalna80 ::


Tudi nobena govorica telesa ne obstaja. Neverbalna komunikacija ni nič manj očitna od verbalne in prepoznavanje je stvar lokalne kulture in večina ljudi nima nobenih težav s tem, da jo ignorirajo in uporabljajo verbalno komunikacijo, ki omogoča dogovarjanje s precej manj nesporazumi.


Telesna govorica je neverbalna komunikacija. Vsi znamo razbrati recimo očitno jezo ali veselje z obraza. Obstajajo pa tudi dosti bolj zapletene, ki jih ne znajo vsi razbrati, zato sem napisal dešifrirati. Obstajajo številni youtube posnetki kako si izboljšati social skills ali pa how to read body language itd...

Body language @ Wikipedia

Body language is a form of mental and physical ability of human non-verbal communication, consisting of body posture, gestures, facial expressions, and eye movements. Humans send and interpret such signals almost entirely subconsciously.

 Telesna govorica

Telesna govorica



Man on the left:

1. Hands are clasped and locked. He is defensive and doesn’t want to give any clues about his position.

2. Crossed legs. He is defensive.
3. Facial expression. He is not smiling and doesn’t look convinced. He is directly looking at the woman on the right who is his main concern.

4. Body orientation. His whole body is directly facing the woman on the right. He is confrontational with the woman on the right, and defensive. His feet also points towards the woman on right.

Woman in the middle:

5. Gesturing. Heavy gesturing is used to justify a particular position.

6. Legs apart. Legs are not crossed and instead are apart. This suggests a threatening posture.

7. Direct eye contact with the woman on the right. Another confirmation of direct focus and an attack.

Woman on the right:

8. Pointing to self. A classic defensive gesture justifying a position.

9. Legs are tightly closed. Suggests a defensive stance.

10. Direct eye contact. She is directly looking at the person who is attacking her to maintain focus.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> 1. Hands are clasped and locked. He is defensive and doesn't want to give any clues about his position.

Ja, velik BS. Zlahka je tudi kaj drugega. Neverbalna komunikacija je tako zelo nenatančna, da je tole "branje" popolna loterija.

globalna80 ::

Če imaš razvito intuicijo ni tole nikakršen problem. Verbalna komunikacija je lahko polna laži medtem ko neverbalna večinoma izhaja podzavestno in tako pokaže pravi izraz stanja.
Tipa ali žensko na sliki pogledaš v celoti in vidiš da ni najbolj razpoložen/a. No, to pri osvajanju rabiš. Das vidiš če je razpoložen/a za akcijo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

globalna80> Verbalna komunikacija je lahko polna laži medtem ko neverbalna večinoma izhaja podzavestno in tako pokaže pravi izraz stanja.

Spet BS. Ne le, da je neverbalna komunikacija stvar naučene kulture in torej različna med različnimi kulturami, tudi popolnoma nič bolj iskrena ni, kot je verbalna.

globalna80> Tipa ali žensko na sliki pogledaš v celoti in vidiš da ni najbolj razpoložen/a. No, to je vse kar pri osvajanju rabiš. Das vidiš če je razpoložen/a za akcijo.

Mhm, ker je bolje božansko bitje pogledat in pustit samo zaradi "govorice telesa", kot preprosto vprašat, čemu se na tak lep dan kisa.

globalna80 ::

Tako kot vsi dojenčki govorijo enak baby language za lačen sem, zaspan sem itd. tudi vse kulture imajo enako govorico telesa za jezo, žalost in tudi osvajanje.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

globalna80> Tako kot vsi dojenčki govorijo enak baby language za lačen sem, zaspan sem itd.

They don't. Sem imel več kot enega in ne, ne govorijo enakega, še podobnega ne.

globalna80> tudi vse kulture imajo enako govorico telesa za jezo, žalost in tudi osvajanje.

Ne.

globalna80 ::

Da, troll, da :)
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

Razumem, da moraš prodajat tako meglo, da zaslužiš za vsakdanji kruh, ampak dejstev to v ničemer ne spreminja.

Bolje je, če eksplicitno vprašaš - seveda dovolj nežno, da človeka ne prestrašiš.

FlyingBee ::

kakor gre globalna v eno skrajnost, greš ti v drugo ... oba pa imata prav, vsak v svojem vesolju

jype, pisanje na forumu, ni pogovor

garamond ::

jype je izjavil:

globalna80> Tako kot vsi dojenčki govorijo enak baby language za lačen sem, zaspan sem itd.

They don't. Sem imel več kot enega in ne, ne govorijo enakega, še podobnega ne.

globalna80> tudi vse kulture imajo enako govorico telesa za jezo, žalost in tudi osvajanje.

Ne.

Čeprav se velikokrat zdi, da globalna80 piše neutemeljene stvari, se jaz spomnim raziskave, ki potrjuje njegove trditve: dojenčki imajo enako oglašanje, kulturno neodvisno, za nekaj osnovnih potreb.

Prav tako je znano, da je prepoznavanje in izražanje osnovnih obraznih čustev (mislim da jih je 6) neodvisno od kulture. Za prepoznavanje celotne govorice telesa ne vem.

Se mi pa ne da iskati virov, ampak za teli dve trditvi jih lahko tudi sam.

jype ::

garamond> dojenčki imajo enako oglašanje, kulturno neodvisno, za nekaj osnovnih potreb.

Nope, v resnici imajo samo dve oglašanji, ki ju lahko smatraš "enako" (pa seveda še zdaleč ni).


garamond> Prav tako je znano, da je prepoznavanje in izražanje osnovnih obraznih čustev (mislim da jih je 6) neodvisno od kulture. Za prepoznavanje celotne govorice telesa ne vem.

Znano morda je, drži pa ne.

http://www.livescience.com/1498-america...

BaToCarx ::

Dunstan Baby Language @ Wikipedia

Lol teh powa of oprah... Je to ne globalna? ...

garamond ::

jype je izjavil:

garamond> dojenčki imajo enako oglašanje, kulturno neodvisno, za nekaj osnovnih potreb.

Nope, v resnici imajo samo dve oglašanji, ki ju lahko smatraš "enako" (pa seveda še zdaleč ni).


garamond> Prav tako je znano, da je prepoznavanje in izražanje osnovnih obraznih čustev (mislim da jih je 6) neodvisno od kulture. Za prepoznavanje celotne govorice telesa ne vem.

Znano morda je, drži pa ne.

http://www.livescience.com/1498-america...

Glede linka: to ni znanstvena raziskava. Prava raziskava, ki bi jo članek moral direktno citirati, je tukaj.

Kljub temu pa točno ta raziskava še vedno pove, da so emocije univerzalne, in šele potem, da so vseeno jasne toda drobne razlike med kulturami. Direkten citat iz začetka uvoda:

Indeed, an abundance of empirical evidence over the last several decades suggests that facial expressions of basic emotions can be universally recognized, suggesting the importance of emotional expressions for human communication. However, consistent with the current zeitgeist in which psychologists continue to uncover cultural boundaries in even the most robust psychological phenomena, more recent research has also found evidence that there are clear but subtle variations regarding how people from different cultures interpret emotions differently.

Kar je točno tudi moje mnenje. Stvari niso nikoli črno-bele, toda včasih prevladuje bela. Toda ko hočemo razložiti tudi podrobnosti, ne samo osnovnih stvari, začne prevladovati črna.

FlyingBee ::

ravno zaradi tega so jype komentarji moteči, ker kar odreže in je NE ali DA ... verjetno po 30 odgovorih danes že nima več moči razpravljat

BaToCarx ::

jype je izjavil:



Bolje je, če eksplicitno vprašaš - seveda dovolj nežno, da človeka ne prestrašiš.


Preverjeno deluje, moja prva* je prišla do mene. "Ti častim eno kokakolo, pa boš moj fant?"
me: Ok

:D

Slišat glupo, ma je delovalo, in smo greli malo posteljo nekaj časa.
*prva = s katero sem izgubil nedolžnost.

Tako da tudi punce pristopijo, pa nisem noben maneken.

FlyingBee ::

virtualno je vse mogoče

jype ::

V praksi tudi.

Midva sva vse zrihtala z neverbalno komunikacijo, pa sva oba totalno nerdy.

FlyingBee ::

"vse" in "totalno" ... samo v mislih

BaToCarx ::

Ne je blo kar realno, lol. Gluposti ki so preveč hard sem si v življenju zapomnil, ostalo je vse bolj megla, od nje se to spomnim najbolj "kokakola -> fant" Leta pred to se pa spomnim vročekrvne pupce, da bi se skor z avtom ubila.
in pa pitaj boga kolk čudnih zgodb se je vžgalo v spomin.

Tako kot sem realno samski že nekaj let, tudi ne iščem, niti "one nighterje".

Sicer pa zakaj bi lagal na forumu? Si nebi raje potem naredil nov račun in bullshitiral na max po STju?

Jst svoje frustracije poznam dobro, in se ne tičejo spolnosti, medčloveških odnosov,... ampak samo OPTIKA + DISKI, to me najbolj daje že od mladosti. Pa dobro vem da karkoli bom tb,pb,.. mel bo vedno premalo, ker hrčkam random neumnosti (recmo wikipedio bi takoj hrčknu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

jype ::

Stojansto> "vse" in "totalno" ... samo v mislih

Ne, v resnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FlyingBee ::

preberi še enkrat, kaj to sploh pomeni: vse sva zrihtala neverbalno? WTF?

BaToCarx ::

Jah taktično te je zjebal, ker je preko irca šlo. :P

Double_J ::

http://9gag.com/gag/aEw1OeO

Neverbalna komunikacija?
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Neverbalna komunikacija?

Konceptualno podobno, ja.

BigWhale ::

globalna80 je izjavil:

Tako kot vsi dojenčki govorijo enak baby language za lačen sem, zaspan sem itd. tudi vse kulture imajo enako govorico telesa za jezo, žalost in tudi osvajanje.


Tudi jaz sem imel vec kot enega dojencka, pa lahko potrdim, da ne 'govorijo' vsi dojencki enako. Tle mal bluzis no.
««
18 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540952 (30744) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884347 (76395) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688354 (80421) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934681 (28988) Rias Gremory

Več podobnih tem