» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
17 / 23
»»

seu_ ::

Mogoče sem čudno napisala... meni se prav smili, ker vidim, da poskuša flirtat, ampak je zelo lesen pri tem. Gleda, čutim pogled, se obrnem in nasmehnem, tip zmrzne in se dela, kot da me ne vidi. Ma saj ni tolk moteče.. niti ni to faktor, ki me odbija. Bolj smotano je, da mi mora njegov kolega pisat, saj nismo v OŠ. Sprašujem se, kje je problem pri takih, ki so zelo sramežljivi, očitno jim je preveč udobno in ne zmorejo preiti te mentalne ovire, nimajo dovolj velike želje po spoznavanju ? Ali jih je samo strah zavrnitve?

FlyingBee ::

saj te ni gledal v oči ... drugače pa ja, strah je močnejši, če niti ni upanja

korenje3 ::

ja igrice igrajo. so odtujeni od realnega sveta. pa devičniki tako oralni kot penetralni. sicer pa pri 26 letih verjetno študira ne? niso tam "kolegi" namesto "sošolci"?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

gendale ::

>Sprašujem se, kje je problem pri takih, ki so zelo sramežljivi, očitno jim je preveč udobno in ne zmorejo preiti te mentalne ovire, nimajo dovolj velike želje po spoznavanju ? Ali jih je samo strah zavrnitve?

Če nisi sramežljiv pol to težko razumeš imo. Enako kot nekdo, ki mu ni všeč učinek alkohola, težko razume zakaj bi se sploh kdo napil (ok, mogoče malo glup primer).
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

seu_> meni se prav smili, ker vidim, da poskuša flirtat, ampak je zelo lesen pri tem.

V naši kulturi je v mnoge ljudi strah pred zavrnitvijo zelo globoko vcepljen. To človeka praktično paralizira. Ko je sproščen, je morda povsem prima fant.

FlyingBee ::

kakšne čudeže bi ženske potemtakem delale, če bi jih zvabile na pivo in jih po dveh le-teh videle še kakšni so sproščeni

jype ::

Pojav ni omejen na posamezen spol, temveč na velik del populacije.

Glavni vzrok za to je mačistično-krščanska kultura, ki odkritost smatra za nespodobno, zavrnitev pa za izkaz manjvrednosti.

Nič od tega seveda nima nobenih racionalnih osnov, zato je najbolje sprejeti dejstvo, da je iskanje partnerja neke vrste loterija, ki se ji ne moreš izogniti, si pa lahko znatno povečaš možnosti za uspeh, če ne obsesiraš in obupuješ.

FlyingBee ::

imeti upanje, premagati strah potem pa ... loterija

a se ni že kaj premaknilo naprej v tej kulturi, smo kar še na istem?

jype ::

Seveda je loterija. Preden človeka spoznaš ga žal ne moreš poznati. Seveda možnosti niso črno-bele in mnogo odnosov, ki se začnejo iz spolne sle, sčasoma preraste v trdna prijateljstva (le mačisti bi ljudi zelo radi prepričali v svojo zgodbo o "friendzone", kjer je to največja polomija, ki se človeku lahko zgodi).

FlyingBee ::

friendzone je anomalija, tukaj ni dvoma ... to je seveda samo misel, mnenje ... ne prepričanje, to že vleče na vero

jype ::

Stojansto> friendzone je anomalija

Ne, ni. Friendzone sploh ne obstaja - oblika prijateljskega odnosa ni predpisana z nobenim dekretom ali zakonom in ni pogojena z nobeno osebno okoliščino, pa tudi spolnih odnosov niti ne terja niti ne prepoveduje.

FlyingBee ::

prijateljski odnos je porušen, če bi nekaj terjal ali prepovedoval, ker ni več obojestranske koristi ... ljudje zelo dobro obvladamo hlinjenje in friendzone je kratkočasovna oblika prijateljskega odnosa, ki je obsojen na propad

gendale ::

Friendzone (oziroma to kar si jaz predstavljam pod tem pojmom*) ni prijateljski odnos, ker se moški pretvarja (večinoma sicer nezavedno), da je prijatelj z neko žensko, zato da bi ona seksala z njim.

*ločim med tem da si z neko žensko že nekaj časa prijatelj in ti potem rata všeč in tem, da se začneš s punco družit kot prijatelj, ker se ti zdi všeč.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

jype ::

Aha, to je torej tako kot prosti kvarki. Ko dobro pogledaš, že ni več!

No, za kvantne pojave v osebnih odnosih morda res ni veliko prostora. Če bi radi imeli zgolj spolne odnose z ženskim telesom, katerega lastnica vas v resnici ne zanima, je Gynoid @ Wikipedia prava stvar za vas.

FlyingBee ::

here we go ... links

lastnica nas zanima, ampak bi radi tudi imeli spolne odnose z njo, oboje ... ni realnost tako striktna, še posebej pa nismo tako odločni in odrezavi ... probavaš

gendale ::

Jype, daj to malo bolje obrazloži prosim. Oziroma kako si povezal friendzone in željo po spolnih odnosih s punco, ki te drugače ne zanima.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

gendale> Jype, daj to malo bolje obrazloži prosim. Oziroma kako si povezal friendzone in željo po spolnih odnosih s punco, ki te drugače ne zanima.

Takole:

gendale> ker se moški pretvarja (večinoma sicer nezavedno), da je prijatelj z neko žensko, zato da bi ona seksala z njim.

Moškega očitno ne zanima ženska, zanimajo ga zgolj nekatere odprtine na njenem telesu.

Če bi ga zanimala ženska, se mu ne bi bilo treba pretvarjat.

gendale ::

Aha, sedaj mi je jasno, na kaj ciljaš.
To si jaz predstavljam pod friendzone - moški bi rad seksal z določeno žensko, namesto da bi ji jasno predstavil svoje namene, se začne družit z njo kot prijatelj in upa, da bo to privedlo do seksa. To zame ni prijateljstvo, ampak hinavščina, ker se do nje obnaša kot prijatelj samo zato, ker bi rad seksal z njo. Ubistvu s tem škodi sebi in njej.

Primer, ko sta moški in ženska prijatelja že nekaj časa in se potem eden od njiju zaljubi v drugega, pa imo ni friendzone, je pa prijateljstvo.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

FlyingBee ::

zakaj bi se moral pretvarjati, saj ona ve, kaj dela ... a ženske pa ne špilajo friendzone? saj tudi njo zanima moški, če ne, je pa bedno in hoče ostat v friendzone, se pa potem izkaže ali je moškemu kaj do nje ali ne

zakaj bi že na začetku moški bil tako negativno obravnavan, obojestranska korist je lahko iz tega, če je ni pa ni več tega odnosa

jype ::

Sem se že ustrašil...

Da bi moral bit gej, da bi lahko imel prijatelje, ki niso nasprotnega spola.

gendale ::

Stojansto, ni ravno negativno, ker večina tega ne počne zavestno, moškega sem pa uporabil v primeru, ker je šla v to smer debata in ker se to večkrat zgodi moškim, ampak lahko poljubno spremeniš spole udeležencev in moj glavni point ostane - da friendzone ni prijateljski odnos, ker se eden od udeleženih pretvarja, ker upa, da bo na ta način prišel do spolnosti.

jype, lahko imaš prijatelje poljubnih spolov :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

FlyingBee ::

friendzone je prijateljski odnos dokler traja, to se mi je zdelo, da je logično ... moški ali ženska se pretvarja, da bi dovolj dolgo časa trajal, kolikor pač rabi po svojem mnenju za uspešen "napad"

v tem primeru je meni smešno, ko moški ali ženska mislita, da sta prijatelja in to tudi drugim zatrjujeta, češ, vidiš da sva prijatelja, čeprav nasprotnega spola ... kar pa ne izključuje jype in njegovih pravih prijateljic ter vsem, ki to prakticirajo

Zgodovina sprememb…

jype ::

Imam tudi moške prijatelje in čeprav nikomur ne zatrjujem, da je kdorkoli moj prijatelj, me je resno zaskrbelo, da imam bodisi jaz, bodisi imajo oni kakšne... Načrte.

Stojansto> friendzone je prijateljski odnos dokler traja, to se mi je zdelo, da je logično ... moški ali ženska se pretvarja, da bi dovolj dolgo časa trajal, kolikor pač rabi po svojem mnenju za uspešen "napad"

Kako si torej lahko "friendzoned" od izvoljene osebe, če je to izključno tvoja igra?

FlyingBee ::

no, imaš znance, prijatelj je že nekdo, ki ima vsaj nekaj načrtov s tabo, pa če je to samo zaradi tvojega humorja

predpostavljamo, da on ali ona ni butasta oseba in se zaveda, da bi pa nekaj tista oseba le hotela od nje/njega, tudi če je le želja po družbi z osebo nasprotnega spola ... spolnost je v bistvu že težka kategorija

sicer pa naj bo dovolj, mogoče bom enkrat zasledil test tako zvanih prijateljev M + Ž, katerim dajo serum resnice, da se zjasnejo kaj sploh hočejo eden od drugega

jype ::

Stojansto> da se zjasnejo kaj sploh hočejo eden od drugega

A je pretežko verjet, da v resnici ničesar? Nekateri ljudje se med seboj štekajo, drugi pa ne, zato se enim reče prijatelji, drugim pa znanci.

S prijatelji je prijetno preživeti noč v debati, znancem pa rečeš, da moraš jit, ker ti žena ne pusti bit tako pozno zunaj.

blacktron ::

theBill je izjavil:

Veliko bolje (in bolj produktivno) je punco spoznat preko druzbe, sestre, kolegic, skupne dejavnosti/sporta, itd., takoj pades pod "radar" in lahko punco spoznas tako kot je, osebnost, obnasanje, vidis kako se ujameta, itd. potem pa nadaljujes od tam naprej.

Evo, tukaj zame že nastopi problem. V vsakdanjem življenju z dekleti (razen tistih na "delovnem mestu" (delam preko ŠS), pa še te so vse oddane) sploh nimam stikov.

theBill je izjavil:

Tako kot je SEU napisala, takle stalker pristop tudi redko vzge, tole za zenske pomeni bolj Run Forrest, run, kot pa kaj drugega.

Sprva niti nisem imel namen komentirat njen prispevek, pa bom vseeno napisal, da mi je pred leti nekdanji prijatelj predlagal tak pristop. Ponujal mi je telefonske številke svojih bivših punc in prijateljic, pa predlagal naj jim pošljem sms sporočila. Js sm nekako čutil, da to ne bo v redu, pa smsov nisem pošiljal.

gendale je izjavil:

seu_ je izjavil:

26

Uf... upam, da se mu čim prej rata znebit tega problema... sem najprej mislil, da je kak najstnik, pol bi blo še normalno

Seu, a midva mogoče poznava istega tipa? Tudi js poznam nekoga, ki je star 26 let, pa še nikoli ni imel punce, je uber sramežljiv, niti ni videti da se mu bo na tem področju kam premaknilo.

seu_ je izjavil:

Mogoče sem čudno napisala... meni se prav smili, ker vidim, da poskuša flirtat, ampak je zelo lesen pri tem. Gleda, čutim pogled, se obrnem in nasmehnem, tip zmrzne in se dela, kot da me ne vidi. Ma saj ni tolk moteče.. niti ni to faktor, ki me odbija. Bolj smotano je, da mi mora njegov kolega pisat, saj nismo v OŠ. Sprašujem se, kje je problem pri takih, ki so zelo sramežljivi, očitno jim je preveč udobno in ne zmorejo preiti te mentalne ovire, nimajo dovolj velike želje po spoznavanju ? Ali jih je samo strah zavrnitve?

Zdej če to ni isti tip, je potem očitno ta problem z kronično sramežljivostjo kar razširjen. Problem pa je v vsem po malem: ostajajo v coni udobja, ne zmorejo preko te ovire v glavi, mogoče res še nimajo dovolj velike želje po spoznavanju, se bojijo zavrnitve, pa tudi jim manjka veščin v odnosih s puncami, npr. ob interakciji s kakšno punco nimajo pojma, o čem bi se sploh pogovarjal, kako naj začne pogovor. Recimo ta moj znanec med pogovorom s puncami ne zmore držati očesnega stika z njimi.

FlyingBee je izjavil:

saj te ni gledal v oči ... drugače pa ja, strah je močnejši, če niti ni upanja

Ja, tako nekako. Vem kaj to pomeni, sem bil v tem šmornu in ni manjkalo veliko, pa bi morda do danes ne imel še niti ene punce.

gendale je izjavil:

Če nisi sramežljiv pol to težko razumeš imo. Enako kot nekdo, ki mu ni všeč učinek alkohola, težko razume zakaj bi se sploh kdo napil (ok, mogoče malo glup primer).

Ja, prideš na forum (pišem nasplošno), povprašaš nekoga za nasvet, pa potem odgovarjajo večinoma takšni, ki jim družbe ne manjka, imajo dobro družabno življenje itd. In potem jim seveda ni jasno, zakaj njihovi nasveti ne držijo vode, pa po možnosti spraševalcu očitajo, da jih samo prca.

jype je izjavil:

zato je najbolje sprejeti dejstvo, da je iskanje partnerja neke vrste loterija, ki se ji ne moreš izogniti, si pa lahko znatno povečaš možnosti za uspeh, če ne obsesiraš in obupuješ.

Točno tako, kot loterija. Edino kar preostane je da poskušaš, again and again in upaš, da enkrat bo. Jeba je, če ni nikoli niti enega "dobitka", potem menda človek res obupa, odneha in se sprijazni, da mu pač ni namenjeno.

jype ::

blacktron> Jeba je, če ni nikoli niti enega "dobitka", potem menda človek res obupa, odneha in se sprijazni, da mu pač ni namenjeno.

Ja. Jaz sem imel glede tega srečo in sem se zaljubil v dekle, ki je zdaj mati mojih otrok, šele po tistem, ko sem že obupal in se sprijaznil s tem, da lepe, pametne in skromne ženske ne bom nikoli dobil, tako da mi je bilo takrat že popolnoma vseeno, če sem ji všeč ali ne.

opeter ::

blacktron je izjavil:

Mogoče res nista povezani, toda je kar presenetljivo kako mimogrede se lahko zgodi, da se naenkrat približaš 30. letu, pa si še vedno na nuli glede punc (oz. punce glede tipov).


In zakaj je to problem? Če je posameznik sam zadovoljen, ne rabi partnerja/partnerice itn.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

theBill ::

opeter je izjavil:

blacktron je izjavil:

Mogoče res nista povezani, toda je kar presenetljivo kako mimogrede se lahko zgodi, da se naenkrat približaš 30. letu, pa si še vedno na nuli glede punc (oz. punce glede tipov).


In zakaj je to problem? Če je posameznik sam zadovoljen, ne rabi partnerja/partnerice itn.


To veliko lažje govoriš da si samski ker ti tako paše/se ti ne da/ne rabiš punce/ni nobene pametne, itd., če si že imel punco/e in ti odnos s puncami ni problem.

Ljudje, ki pa pri 30-tih še niso imeli punce niti za držanje za roke pa to čisto drugače doživljajo in jim tale nasvet ne pomaga prav dosti.

gendale ::

če si samski po izbiri potem itak to ni tema zate :D

pa tisto gor ko je en rekel, da moški in ženska ne moreta bit prijatelja... jst ne strinjam, lahko sta, je pa res, da je, še posebej pri mlajših ljudeh bolj redko
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

seu_ ::

Ko enkrat premagaš to blokado sramežljivosti, potem zadeva steče?

gendale ::

če uporabim primer tistega, ki se ni upal reči živjo... to misliš v smislu, ko bi se začela pogovarjat, da bi normalno govoril s tabo? al v smislu, da ko bi mu uspelo pozdravit tebe, da bi tudi komot pozdravil kjero drugo?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

hawkwood ::

blacktron> Jeba je, če ni nikoli niti enega "dobitka", potem menda človek res obupa, odneha in se sprijazni, da mu pač ni namenjeno.

Dober zdaj pa še napiši s kolkimi greš recimo na leto na zmenek. Pa koliko jih povabiš na zmenek.

Moja izkušnja je da so punce v večini zelo prijazne. Večina (če nima fanta, ni homoseksualka, jezna na cel svet..) ti da šanso, torej sprejme vabilo na pijačo, sprehod, ti da številko, facebook. Problem je če z nobeno dejansko ne govoriš, nobene ne povabiš na zmenek, nobene ne vprašaš za številko. Potem pa seveda težko kakšno najdeš.

seu_ ::

To tadrugo. V smislu da potem dobi pogum oziroma vidi, da ga ženske ne bodo požrle. Verjetno pa je to odvisno od samozavesti... če ga punca zavrne, potem obstaja možnost, da se še bolj zapre. Koliko je sramežljivost povezana s samozavestjo?

gendale ::

Ok, jaz sicer ne spadam glih v njegovo kategorijo in mi ni problem pozdravit (če ne odzdravi nazaj se pa tud ne obremenjujem)... sem pa recimo do novih ljudi rahlo nezgovoren, pol ko pa se poznamo pa ratam zgovoren (vsaj do takih, s katerimi se da normalno pogovarjat).

Pomoje je kr povezana.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blacktron ::

jype je izjavil:

Ja. Jaz sem imel glede tega srečo in sem se zaljubil v dekle, ki je zdaj mati mojih otrok, šele po tistem, ko sem že obupal in se sprijaznil s tem, da lepe, pametne in skromne ženske ne bom nikoli dobil, tako da mi je bilo takrat že popolnoma vseeno, če sem ji všeč ali ne.

Saj tudi jaz sem imel to srečo. Tudi js sem že skoraj obupal, se delno sprijaznil s tem, da menda nikoli ne bom imel punce, nekaj mesecev pozneje pa naletim na dekle, ki je postala moja prva partnerica.

theBill je izjavil:

opeter je izjavil:

blacktron je izjavil:

Mogoče res nista povezani, toda je kar presenetljivo kako mimogrede se lahko zgodi, da se naenkrat približaš 30. letu, pa si še vedno na nuli glede punc (oz. punce glede tipov).


In zakaj je to problem? Če je posameznik sam zadovoljen, ne rabi partnerja/partnerice itn.


To veliko lažje govoriš da si samski ker ti tako paše/se ti ne da/ne rabiš punce/ni nobene pametne, itd., če si že imel punco/e in ti odnos s puncami ni problem.

Ljudje, ki pa pri 30-tih še niso imeli punce niti za držanje za roke pa to čisto drugače doživljajo in jim tale nasvet ne pomaga prav dosti.

operater, se tebi zdi, da se ljudje (vsaj tisti normalni) prostovoljno odločijo za samskost? Mhm...

seu_ je izjavil:

Ko enkrat premagaš to blokado sramežljivosti, potem zadeva steče?

Načeloma da.

hawkwood je izjavil:

Dober zdaj pa še napiši s kolkimi greš recimo na leto na zmenek. Pa koliko jih povabiš na zmenek.

Naj te to ne skrbi, jih je dovolj.

hawkwood je izjavil:

Moja izkušnja je da so punce v večini zelo prijazne. Večina (če nima fanta, ni homoseksualka, jezna na cel svet..) ti da šanso, torej sprejme vabilo na pijačo, sprehod, ti da številko, facebook.

In pri večini punc je problem v tem, da so že oddane. Vsaj meni še ni uspelo v vsakdanjem življenju srečati samske punce in da je obenem normalna.

seu_ je izjavil:

Verjetno pa je to odvisno od samozavesti... če ga punca zavrne, potem obstaja možnost, da se še bolj zapre. Koliko je sramežljivost povezana s samozavestjo?

To zna biti velik problem pri nekom, ki si že itak ne upa nobene punce vprašati za telefonsko št, kaj šele kaj več. Sramežljivost in samozavest pa ne gre povsem enačit. Lahko je nekdo uspešen na nekem področju (npr. služba), pa brez dvoma verjame v to svojo uspešnost, toda je presramežljiv, da bi skušal pihati na dušo kakšni punci.

opeter ::

gendale je izjavil:

če si samski po izbiri potem itak to ni tema zate :D


gendale je izjavil:

pa tisto gor ko je en rekel, da moški in ženska ne moreta bit prijatelja... jst ne strinjam, lahko sta, je pa res, da je, še posebej pri mlajših ljudeh bolj redko


Tudi jaz imam kar nekaj ženskih prijateljic, s katerim se občasno dobivamo na kavi ali na kakšni prireditvi.

theBill je izjavil:

Ljudje, ki pa pri 30-tih še niso imeli punce niti za držanje za roke pa to čisto drugače doživljajo in jim tale nasvet ne pomaga prav dosti.


Odvisno. Glavno, da ne obupaš. Ali pa se pač sprijazniš, da boš samski. Samo za to rabiš čas. Sicer pa nihče ne reče, da pri 40-ih, 50-ih ali 60-tih letih starosti ne boš srečal svojo partnerico/partnerja s katerimi lahko že vedno doživiš marsikaj prijetnega in to celo dolgoročno.

Sicer je pa zanimivo to razmišljanje, da če do (ne vem, stavite poljubno številko) leta starosti nimaš fanta/punce, si potem že luzer. Ne vem, no.

Če pomislimo, da se povprečna življenska doba iz leta v leto oz. iz desetletja v desetletje veča ... kar pomeni, da več ni daleč čas, ko bo lahko npr. povprečna ženska brez težav dopolnila 100 let, mogoče pa bo to celo veljalo za moške ... hja, potem bo povprečni človek odrasel komaj pri 50 letu starosti oz. še pozneje.

Kolikor sem v preteklosti preletel in bral to temo, je kar nekaj osebkom šlo le za spoznavanja v smislu, da kolikor je le mogoče, dobijo večinoma punce (ali fante) za "hiter" seks, ne pa za resne zveze. Vsaj komentarji v stilu "ti si še vedno devičnik", pa "ej, pa ta je že star več kot X let, pa še ni seksal itn"... Seveda je to lažje doseči v najstniških letih; takrat večina, sploh punce, ne razmišljajo preveč in se hitro "predajo" užitkom pod rjuhami. Pozneje je to malo drugače in seveda odvisno od določenih zadev.

So pa bili seveda konkretni nasveti za začetek kakšnih resnih zvez. Tako, zaenkrat več ne bom pisal, saj vam nekdo, ki je samski ne more pravilno svetovat, kot je to - verjetno pravilno - ugotovila in napisala legenda Slo-Techa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gendale ::

>operater, se tebi zdi, da se ljudje (vsaj tisti normalni) prostovoljno odločijo za samskost? Mhm...
tle je spet tist problem, kako definirat normalnost :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Malajlo ::

Dobr da nimam 26 let... Ker sem se ustrašu, da se mi je katera nasmehnla, jaz pa drugam zjau. Kar sicer delam večino časa, ker sem precej zvedav :D
Torej, zadeva je taka. Tko, s stališča poročenega moškega, ki mu nič ne manjka (razen denarja; tega pa več ko imam, manj ga je), že ima svojo familijo in poln avto otrok (z isto mami!), pa kljub temu z veseljem pogleda lepo žensko telo (in mi tega nobena ženska (niti mati mojih otrok) ni naprej vrgla; razen moških, ki ob meni očitno začutijo (očitno upravičeno) konkurenco). ...
So gledal kelnarco, da je bilo jasno vsem, da je zelo luštna in poglede pritegujoča. Sem imel dovolj tega, najprej vprašal za ime. Tko, z nasmehom, če smem vedet, kdo me streže. Naslednjič sem ji pa rekel, da ko se že poznava, bi pa lahko še telefonsko dobil. In sem jo. Pa še na FB sva se pofočkala. Pet minut vsega skupaj, pa petnajst sekund celotne komunikacije. Res pa je meni vedno dol viselo, če bi katera koli dvignila nos in se obrnila (ker sem vedno bolj plešast, že po naravi mejhn, malo škilim (zaradi steklenga uča tko zgleda), s prekomerno težo se uspešno borim že vsaj deset let, leseno nogo sem pa zadnjič končno po petih letih presadolinsu).

Ok, mal šale je bilo dost, lesen uč pa steklena noga sta izmišljeni (ostalo je res), ampak poznam pa modela, ki je okol Prešerca težil bejbam, če bi šle f...t z njim. Vsak dan je imel vsaj dve (prednost je imel zaradi stanovanja na Trubarjevi, mogoče zato). Ni pa bil izbirčen in statistika dela (naredi) svoje.

Tko da sam v akcijo. Pa kar izbirčen bodi. Mislim na karakter, ker dobiti žensko, ki bo preživela konec življenja s tabo, je projekt. Življenjski! Predstavljaj si, da si prehitro zadovoljen, in po par letih spet ponavljaš izbor za miss lajfa?
Pa naj ti bo popolnoma vseeno, če te zavrne.
In SEU, če si frej pa ti je poba všeč/simpatičen, zakaj ne bi pohvalila njegovega truda/zagnanosti? Menda ne boš padla v kliše, da mora tip narediti prvi korak. Ali pač ;) (škoda, da nimam 26 let, pa da bi na fitnes hodu)

Double_J ::

Res si velik dosegu, če maš telefon, pa hodiš na pijačo. Že skor tolk ko kakšna njena prijateljca.
Dve šivanki...

korenje3 ::

seu_ je izjavil:

Ko enkrat premagaš to blokado sramežljivosti, potem zadeva steče?


ne, pol je že prepozn. :)

seu_ je izjavil:

To tadrugo. V smislu da potem dobi pogum oziroma vidi, da ga ženske ne bodo požrle. Verjetno pa je to odvisno od samozavesti... če ga punca zavrne, potem obstaja možnost, da se še bolj zapre. Koliko je sramežljivost povezana s samozavestjo?


sodeče po meni zelo. recimo če si reven, kot nek luzer si ful sramežljiv. ko imaš polno denarnico si najnaj. govoriš kot po maslu včasih še preveć.
sicer pa vsa ta sramežljivost izhaja iz bivanjskih razmer. verjetno je unga tipa fotr tepu in je zaprt vase.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

seu_ ::

Dejansko razmišljam, da ga povabim na pijačo enkrat po treningu. Skrbi me to, da bi mu lahko bilo potem ves čas nerodno in ne bi upal narediti kakšnega naslednjega koraka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

Malajlo ::

Če misliš, da mu je nerodno in ne ve, kako naj stopi naprej, pa ti naredi korak. Je pa res, da tudi meni včasih ni bilo nič jasno, če punca ni delala korakov, ampak je tekla 8-)

Tako kot ples. "jaz ne znam plesat...", potem se je pa še vsaka vrtela po plesišču. In se počutila kot kraljica večera (ker je bila z mano, itak). In tako naprej, dokler si ne stopita na prste. Potem je pa druga zgodba ;)

Double_J ::

Men se zdi seu fiktivna oseba... ob takem nobena sploh ne razmišlja karkoli, še če bi bil najlepši.
Dve šivanki...

korenje3 ::

seu_ je izjavil:

Dejansko razmišljam, da ga povabim na pijačo enkrat po treningu. Skrbi me to, da bi mu lahko bilo potem ves čas nerodno in ne bi upal narediti kakšnega naslednjega koraka.


očitno ti je všeč. sicer pa kdo pravi da tudi ženske ne smejo vabit na pijače :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

seu_ ::

Verjetno bo to tista ženska lastnost, ko se nam kdo zasmili in hočemo pomagati :D. V bistvu me samo zanima, kako bi se obnašal vnaprej....če bi se odnos razvijal - pa ne med nama, na splošno mislim. Plus škoda se mi zdi, drugače fajn dečka, da ima take težave. Sicer mi ni problem narediti prvega koraka... ampak skoz rinit v nekoga in ga vzpodbujat...se mi zdaj ne da. Tuhtam pa, kakšna bi bila rešitev za nekoga s podobnimi problemi sramežljivosti. Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

theBill ::

seu_ je izjavil:

Verjetno bo to tista ženska lastnost, ko se nam kdo zasmili in hočemo pomagati :D. V bistvu me samo zanima, kako bi se obnašal vnaprej....če bi se odnos razvijal - pa ne med nama, na splošno mislim. Plus škoda se mi zdi, drugače fajn dečka, da ima take težave. Sicer mi ni problem narediti prvega koraka... ampak skoz rinit v nekoga in ga vzpodbujat...se mi zdaj ne da. Tuhtam pa, kakšna bi bila rešitev za nekoga s podobnimi problemi sramežljivosti. Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)

Naslednjič se recimo lahko namesto da "študentko" plačujete kolegu sama ponudiš...

LitralSM ::

Meni bi bilo na njegovem mestu najbolj všeč, če bi ti stopila do mene in mi jasno in sto % resno v oči povedala kaj čutiš. Brez kančka šale. Od tu naprej bi potem gradil odnos. Ampak to sem samo jaz...

seu_ ::

Nah, pomoč ni enako radodarnost.

Double_J ::

Verjetno bo to tista ženska lastnost, ko se nam kdo zasmili in hočemo pomagati :D. V bistvu me samo zanima, kako bi se obnašal vnaprej....če bi se odnos razvijal - pa ne med nama, na splošno mislim. Plus škoda se mi zdi, drugače fajn dečka, da ima take težave. Sicer mi ni problem narediti prvega koraka... ampak skoz rinit v nekoga in ga vzpodbujat...se mi zdaj ne da. Tuhtam pa, kakšna bi bila rešitev za nekoga s podobnimi problemi sramežljivosti. Najraje bi mi ponudila pomoč pri puncah, ampak to je že preveč fiktivna ideja :)


Aha razumem, pri tebi je že zavozil, zdej bi mu pa mal pomagala, da ne bi še pri naslednji. OK, to še recimo da ti verjamem...:)
Dve šivanki...
««
17 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540952 (30744) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884348 (76396) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688356 (80423) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934681 (28988) Rias Gremory

Več podobnih tem