» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
2 / 23
»»

cyber_killer ::

Ah dej k da so ženske neke svetinje. Daš, nedaš in piči dalje.

mare_ ::

Ah... s puncami so sami problemi... uživaj, dokler si še sam :P

šernk ::

mare_ je izjavil:

Ah... s puncami so sami problemi... uživaj, dokler si še sam :P


ko jo imaš je problem, ko je nimaš je pa spet problem...v vsakem primeru maš problem, odvisno je le kako katerega rešuješ>:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tear_DR0P ::

odvisno je le kako katerega rešuješ

tega da nimajo punce, večina fantov rešuje na roke :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

Tear_DR0P je izjavil:

odvisno je le kako katerega rešuješ

tega da nimajo punce, večina fantov rešuje na roke :D


In obratno, punce tudi na roke ;)
Vse je za neki dobr!

stalker ::

gzibret je izjavil:

In obratno, punce tudi na roke ;)


Akhm, punce ta problem rešujejo s tipi. Zdaj si pa izdal svojo geekovnost >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stalker ()

šernk ::

stalker je izjavil:


Akhm, punce ta problem rešujejo s tipi. Zdaj si pa izdal svojo geekovnost >:D


mogoče z unimi kupljenimi v erotic shopu :P tud punce niso tko nedolžne kot zgledajo;)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Blinder ::

Punce so bolj nedolžne kot zgledajo. One se delajo kao hot and horny zato, da bi bile več všeč tipom, v resnici pa jih je večina frigidnic.
V xxx filmih recimo nobeni ne pride, to vse igrajo. In za najbolj slavno italjansko hard igralko je blo rečeno, da je bla totalno frigidna :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

šernk ::

pol si pa med seboj za rojsne dneve kupujejo vibratorje ane :D

pa pusti tiste xxx filme pri miru, tud glede tega se da kaj povedat :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

cyber_killer ::

Blinder je izjavil:

Punce so bolj nedolžne kot zgledajo. One se delajo kao hot and horny zato, da bi bile več všeč tipom, v resnici pa jih je večina frigidnic.
V xxx filmih recimo nobeni ne pride, to vse igrajo. In za najbolj slavno italjansko hard igralko je blo rečeno, da je bla totalno frigidna :D

Jah kdo pa je zato kriv?

koyotee ::

doba zlatopizdništva ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

djabi ::

Pozdravljeni. Ne vem sicer, če je tema prava ... vem, da je to tehnološki forum in mogoče bi bil kakšen drug slovenski forum bolj primeren. Morda. Bom vas pa vseeno vprašal tole, ker imate včasih res dobre nasvete.

Slo-Tech spremljam že približno eno desetletje, sem tudi registriran in relativno aktiven član, a zaradi tega sem se na novo registriral, ker nočem, da bi me kdorkoli prepoznal.

Bom kar začel.

Star sem čez 30 let (ne bom napisal točen podatek) in me starši ter mlajša sestra ves čas priganjajo naj si že končno poiščem punco. Moram napisat, da sem pred dobrimi dvanajstimi leti imel eno prijateljico, sicer sva si bila dokaj blizu (ni blo nič intimno), predvsem sva se ogromno pogovarjala, skratka lahko bi nastalo marsikaj, žal pa se je zgodila ena nesreča in sem jo izgubil. Naj bo to dovolj o tem, ker je že preteklost in sem to nekako prebolel, če lahko temu tako sploh pravim. Skratka od takrat oz. pozneje po tem dogodku nisem z nobeno punco/žensko navezal kakšne podobne stike. Ogromno žensk sem poznal, ampak striktno kot sošolke/sodelavke/poslovne partnerje itn.

Kot ste že prebrali prvi stavek, ste opazili, da imam recimo temu "problem". Torej v moji okolici mi ves čas pridigajo, da bom ostarel in ostal sam, kar se bo verjetno tako ali tako zgodilo, če ne bom prej seveda umrl. Moji nekdanji sošolci so v večini primerov že poročeni ali pa imajo partnerice/partnerje, večina njih ima tudi otroke.

Kako bi napisal? Iz leta v leto mi postaja čedalje bolj nerodno, sicer hodim na javne prireditve (koncert, razstave itn.) ampak mi vedno postavijo isto vprašanje: "Kako stojiš z ženskami? Kdaj se nameravaš oženit itn.? Ali si peder, da nimaš punce?" Ni prijetno. Načeloma se izogibam takšnih druščin, a vseeno se včasih najde kakšen star znanec, ki hoče bit le sarkastičen, pa vendar ne opazi, da te morda prizadene. No, vsaj je vseeno.

Zdaj pa bistvo, da vas ne bom dolgočasil.

Torej dobil sem kontaktne podatke od ene punce/ženske, sicer nekaj let mlajše od mene, katero sem le bežno videl pred nekaj tedni, ker je imela neke opravke v bližini. Skratka, sploh je ne poznam.

Znanci so mi rekli, da je punca zelo prijazna in simpatična, ter da trenutno nima nikogar (je samska).

En znanec je rekel, da ima ta ženska Facebook profil, samo jaz tega nimam in zaradi te zadeve se niti nočem prijaviti. Torej ostane mi telefon.

In tu je dejansko problem. Nikoli še nisem nikogar poklical na zmenek. Na poslovno kosilo že, ampak tisto je drugo. Namreč tisto pred desetletjem nazaj je bila sošolka na univerzi in sem se z njo dnevno večkrat srečal, tudi pri skupnih predavanjih. Nisem rabil telefona, saj sem jo lahko osebno povabil na pijačo.

Mogoče sem z leti izgubil to samozavest, ne vem. Dejansko se ne vem, kako bi pristopil k zadevi.
Ne, da nisem srečen v zdajšnji obliki, a problem je, da čutim, da se postopoma staram in se bojim, da bom čez kakšno slabo desetletje že krepko čez štirideset in realno nimam nikogar, s kom bi se lahko pogovarjal itn. Da o kakšni resni zvezi sploh ne bom govoril. Imam sicer nekaj prijateljev s katerimi se občasno dopisujem (ker so drugje), imam tudi nekaj sodelavcev, s katerimi občasno gremo ven na kakšno pijačo, a to ni to.

Torej kako naj neko punco/žensko povabim na pogovor, saj se me verjetno sploh ne spomni? Oziroma, če bom že telefoniral ... kaj naj sploh rečem? Ker se bojim, da bom izpadel ... saj veste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

djabi ::

Sem mislil, da bo kakšen resen odgovor. No ja, mogoče sem imel previsoka pričakovanja.

dolenc ::

Večina nabijačev bere tole v službi, tko da počaki do ponedeljka.

Sicer pa res si forum falil, tudi če dobiš kak soliden nasvet, se iz tvojega pisanja vidi da imaš kar nekaj težav, pa to da si samski ni ena.
Najdi kak forum, kjer imajo gor kakšnega psihologa, pa boš dobil kak pravi pointer.

Drugače pa, kaj je pa najslabše kar se lahko zgodi če jo pokličeš. Prepoved približevanja al pa lahk reče ne.-.. Bu hu, svet se bo še zmer vrtel :), ti sam navali.

svenica ::

djabi, morda pa facebook glede na tvoj namen navsezadnje le ni tako napačna ideja...
povečaš svojo mrežo spoznanstev, jo dodaš, tako da ve, da obstajaš, enkrat začneš small talk pogovor, potem pa po občutku dalje... boš hitro videl, kam bo veter pihal. če se ne izzide, pač izbrišeš FB - al pa nadaljuješ z drugo :)
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

djabi ::

Najlepša hvala za zelo korekten odgovor.
Ali lahko daš kakšen link do drugega foruma/ov, kjer bi dobil še kakšne uporabne nasvete.

dolenc ::

MedOverNet ma neko osebje, samo pač vzami samo nasvet od njih, ne od ostalih uporabnikov :)

djabi ::

svenica je izjavil:

djabi, morda pa facebook glede na tvoj namen navsezadnje le ni tako napačna ideja...
povečaš svojo mrežo spoznanstev, jo dodaš, tako da ve, da obstajaš, enkrat začneš small talk pogovor, potem pa po občutku dalje... boš hitro videl, kam bo veter pihal. če se ne izzide, pač izbrišeš FB - al pa nadaljuješ z drugo :)


Morda je dobra ideja, samo nekako ne maram teh "socialnih mrež", sploh zaradi potrebnega vpisa osebnih podatkov. Tudi nekateri moji kolegi/ce se ga večinoma izogibajo. Zato pa smo verjetno v manjšini.

Bom videl. Moram še premislit. Samo se bojim, da če bom predolgo premišljeval in čakam, pride nekdo drug in mi jo spelje izpred nosa. Tako kot sem že izgubil marsikatero delovno priložnost/ponudbo in ga je kdo drug dobil/koristil. Ker sem preveč čakal.

dolenc je izjavil:

MedOverNet ma neko osebje, samo pač vzami samo nasvet od njih, ne od ostalih uporabnikov :)


Hvala. Bom poskusil. Lep dan ter lep konec tedna vsem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

piromanček ::

če misliš da si anonimen na internetu, ker ne uporabljaš fb se motiš
vemo kdo si!

svenica ::

Kje pa piše, da moraš vnest 'svoje' osebne podatke.
Pač zmisliš si neko ime, magari samo drug priimek.
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

opeter ::

Ja samo, če registriraš drugo ime, je to že laž ali? Signal proti ženski je potem že napačen, ko jo redno spoznaš.
Torej izgubiš kredibilnost ali kako se temu pravi ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

svenica ::

No.. Si nadaneš nek vzdevek, Franc Spakedralo npr. You get the drift.
Kar dosti je ljudi na FB, ki ne uporabljajo svojega pravega imena.
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

stalker ::

Preprosto jo povabi ven, tako kot povabiš poslovne kolegice na kosilo/karkoli. In najbolj bistveno: ne čakaj!!! Ker kot si sam omenil, lahko ti jo spelje kdo drug. Sem večkrat to doživel na lastni koži. Jo pokličeš in vprašaš, če bi šla s tabo na kosilo/pijačo/večerjo/karkoli. Samo to in nič drugega. Po tem pa itak vidiš, če je za kaj več.

figula ::

Nikoli še nisem nikogar poklical na zmenek.
Dejansko se ne vem, kako bi pristopil k zadevi.


Ne obremenjuj se s tem, da jo vabiš na zmenek. Samo na srečanje s pogovorom. Rečeš:
"sem franci, oni dan sva se srečala/sem te videl ..... mogoče se me spomniš ... rad bi te povabil/šel s teboj na kavico. si za? kdaj imaš čas ..... potem sledi usklajevanje časa in prostora.

Rahlo nerodnost in zmedenost ženske rade oprostimo, sploh če se vseeno začuti, da je zadaj oseba in ne pomehkužena mevža. To pa nisi, a ne :)?

korenje3 ::

ponavadi pomaga kakšen reality show na pop-tv. tam grejo ponavadi kakšni samski depresivni ljudje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

Smurf ::

Ne kompliciraj poslji kratek sms/hiter klic in to je to.

black ice ::

djabi: kako je zmenek drugačen od poslovnega sestanka? Nekdo nekoga vedno nategne. ;)

Mipe ::

First world problems... Če cvikate, ne boste kasirali! Tako enostavno je to.

dolenc ::

Poslovno večerjo daš lahk v stroške, zmenek pa ne :P

Avenger ::

Pod pogojem, da imaš dejansko njeno pravo številko pošlji taktno, vendar direktno in predvsem iskreno napisan SMS. Ne prekratek, vendar nikakor ne cel roman. Če slučajno odziva ne bo, si izbrišeš iz glave in greš dalje. Mimogrede, če boš kam cepil kaj humornega, se ne šali na svoj račun, za to bo dovolj časa kasneje.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

tony1 ::

Pohvale avtorju zadnjega reštarta topica, ker očitno vsaj zna normalno pisati.

Čeprav se strinjam, da ni s telefonom nič narobe, vseeno predlagam, da si za hec narediš tudi profil na FB. Če iz drugega razloga ne, pa vsaj, da vidiš "what all the fuss is about" :P.

@nny ::

cyber_killer je izjavil:

Ah dej k da so ženske neke svetinje. Daš, nedaš in piči dalje.


Od tona tega vprašanja je odvisno ali z enim plavim učem ali obema!:))

djabi....več kot zavrnit te itak ne more...če bo pa rekla ja, yipee! Ženska, ki gre na kavo, se zanima zate, zato imaš prvi del strmine že v žepu.
sori, da vrtam, ampak...si s kakšno punco sploh sexal? Ker tudi do tega bo prišlo...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

tony1 ::

Djabi: Evo, saj je vse skup čist simple. :) Se že grebejo zate. 8-)

korenje3 ::

@nny je izjavil:

cyber_killer je izjavil:

Ah dej k da so ženske neke svetinje. Daš, nedaš in piči dalje.


Od tona tega vprašanja je odvisno ali z enim plavim učem ali obema!:))

djabi....več kot zavrnit te itak ne more...če bo pa rekla ja, yipee! Ženska, ki gre na kavo, se zanima zate, zato imaš prvi del strmine že v žepu.
sori, da vrtam, ampak...si s kakšno punco sploh sexal? Ker tudi do tega bo prišlo...


sej je napisal da ni. pač je devičnik.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Double_J ::

sori, da vrtam, ampak...si s kakšno punco sploh sexal? Ker tudi do tega bo prišlo...


Če jo ne probaš položit, pol te ima nenadoma za prijatelja, neglede kako zelo si ji bil všeč. Samo tko, da vemo kako je z njimi...
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

max00slo ::

Bi se reklo pomanjkanje samozavesti, čeprav to ni to. Za moje pojme si več kot dovolj socializiran in imaš prijatelje, sodelavce... komunikacija torej ni problem. Punco obravnavaj kot sodelavko, kolega... brez strahu pred pogovorm. Narobe ne more iti nič :) V najslabšem primeru se lahko zgodi da reče da pač ne bi šla na pijačo ali pa da ji nisi všeč. Nič za to - je še ogromno rib v morju. Prav tako - ne išči na določenih krajih... saj punco spoznaš kjerkoli. Kako jo pa povabit na pijačo? Spontanost je super... ogovori jo. Puncam je to všeč in ji da nek znak samozavesti in zanimanja. Facebook odsvetujem. Sms je malce čudno če te ne pozna vsaj na videz. Rajši jo najdi kje v živo in kar prosto ogovori in povej svoje namene. Pa srečno, ne obupat in seveda kot že omenjeno - ne čakat :)

Mesar ::

Če se take stvari sprašuje je spontanost problem, verjetno zato ker ima pred samim "dejanjem" pomisleke ... izkušnje -> samozavest.
Your turn to burn!

djabi ::

Torej, da napišem, kaj se jz zgodilo od včeraj na danes: nič. Nisem še upal poklicati. :)
Sem jo pa našel na Google+, ustvaril profil, zdaj pa ne vem, kako naj pošljem sporočilo. Je kje kakšen gumb za tole?

Ali pa bi bilo vseeno boljše, če poskušam poklicat na telefon? SMS se mi zdi tako neoseben, ali?
Problem je, da se me verjetno sploh ne spomni.

Prekleto, ne vem, kaj naj naredim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

opeter ::

Nekaj nasvetov:
http://www.dormeo.net/clanki-dormeo/raz...

Beri točko 2.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Smurf ::

SMS (ce ti je lazje) je tudi cisto vredu, sej jo ne vabis na slavnostno vecerjo, ampak na navadno casual kavo. Napisi neki simpl, ne kompliciraj (itak ti je dala cifro, tako da verjetno pricakuje, da jo bos povabil), minuta dela...

djabi ::

Pozdravljeni, hvala za nasvete.
@Smurf: ni mi dala cifre, cifro sem dobil od njene sodelavke ...

Smurf ::

djabi je izjavil:

Pozdravljeni, hvala za nasvete.
@Smurf: ni mi dala cifre, cifro sem dobil od njene sodelavke ...

Ampak sem prepricam, da ji je njena sodelovka o tem ze povedala (mogoce celo vprasala, ce sme dati) ;). Tako, da ne spremeni kaj bistveno zadeve.

djabi ::

Nič. Bom poskusil in bo kar bo. Hvala. Lep dan še naprej.

nodrim ::

kliči, ne SMS .. halo

Mesar ::

Lahko tut preko Skype, al pa ji pošlješ preko Skype sporočilo? 8-)
Your turn to burn!

Unknown_001 ::

OP, ti lepo pejdi do nje, se začni še malo več z njo menit, in ko jo boš tok dobr obvladal z besedami, da te ne bo sram, jo praš, če je za, da gre na pijačo. Si na dobri poti ampak če nimata tesnejših stikov zna biti to malo velika štenga, ob kateri pa pri ženskah sledi blokada za naki časa, dok spet ne popraviš. Malo potrpi. Pa ne zdj it do nje v tem stilu, pejmo na en pir dons, ampak ko bo prilika, oz jo probi narest, če gresta oba peš domu, hodi ob njej, pa to, al pa če boste šli s šolo kam na izlet, v glavnem najdi situacijo, ki bo najbolj primerna in ne ovinkari preveč, ampak enostavno predlagaj (ne v smislu: greš na pijačo?, ampak, mogoče kako vročino omeni pa to, da bo malo vedela, kam ciljaš pol pa abišlakajspitjazčastim :D) ni treba pred vsemi, ampak če boš, bodi čist sproščen, ko da se z njo samo pogovarjaš, pa 90% garantirano tudi vedelo ne bo, za kaj se gre.

freesty ::

Haha ta post me je pa res nasmejal:))

Ti ves, da je OP star 30+ in ni vec v srednji soli tako kot ti?:>
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

stalker ::

Unknown_001 je izjavil:

OP, ti lepo pejdi do nje, se začni še malo več z njo menit, in ko jo boš tok dobr obvladal z besedami, da te ne bo sram, jo praš, če je za, da gre na pijačo. Si na dobri poti ampak če nimata tesnejših stikov zna biti to malo velika štenga, ob kateri pa pri ženskah sledi blokada za naki časa, dok spet ne popraviš. Malo potrpi. Pa ne zdj it do nje v tem stilu, pejmo na en pir dons, ampak ko bo prilika, oz jo probi narest, če gresta oba peš domu, hodi ob njej, pa to, al pa če boste šli s šolo kam na izlet, v glavnem najdi situacijo, ki bo najbolj primerna in ne ovinkari preveč, ampak enostavno predlagaj (ne v smislu: greš na pijačo?, ampak, mogoče kako vročino omeni pa to, da bo malo vedela, kam ciljaš pol pa abišlakajspitjazčastim :D) ni treba pred vsemi, ampak če boš, bodi čist sproščen, ko da se z njo samo pogovarjaš, pa 90% garantirano tudi vedelo ne bo, za kaj se gre.


Poglej datum, kdaj je bil objavljen prvi post, 3 leta nazaj :| Zdaj pomagamo moškemu v tridesetih.

Unknown_001 ::

freesty je izjavil:

Haha ta post me je pa res nasmejal:))

Ti ves, da je OP star 30+ in ni vec v srednji soli tako kot ti?:>


O pizda, jst sploh opazil nisem, da je prvi primer, problem solved ;(( in da je nekdo drug to temo uporabu.

"facepalm"

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Kamran ::

Hoj,

djabi je izjavil:

Ali lahko daš kakšen link do drugega foruma/ov, kjer bi dobil še kakšne uporabne nasvete.

Tukaj lahko še enkrat napišeš svoj problem in boš videl.

dolenc je izjavil:

MedOverNet ma neko osebje, samo pač vzami samo nasvet od njih, ne od ostalih uporabnikov :)

No ja... če tukaj pogledaš odgovore od nje, boš videl, da se gre za izrazito politično korektno nabijanje brez konkrektnih nasvetov. Torej teorija (na faksu 10tke) brez prakse. :|

stalker je izjavil:

Preprosto jo povabi ven, tako kot povabiš poslovne kolegice na kosilo/karkoli. In najbolj bistveno: ne čakaj!!!

Lahko tudi kakšen problem, katerega bi znala ona rešiti (se narediš "neumnega" torej) zakamufliraš v navidez "poslovno srečanje/kosilo", potem pa previdno pogovor pelješ na osebno raven.

@nny je izjavil:

sori, da vrtam, ampak...si s kakšno punco sploh sexal? Ker tudi do tega bo prišlo...

Videt je učen poba, bo že Google-a vprašal "za nasvet". :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kamran ()
««
2 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540841 (30633) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884077 (76125) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688007 (80074) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934582 (28889) Rias Gremory

Več podobnih tem