» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
3 / 23
»»

PacificBlue ::

Ko si enkrat star veliko bolj obžalujes stvari, ki jih nisi naredil, kot pa tiste ki si jih. Zato ne odlašaj;)

Kamran ::

PS: Telefonski klic je definitivno bolj pogumen pristop.

djabi mogoče tebe ne skrbi toliko zavrnitev (morebitna) kot pa recimo "potrditev", ker... obstoječe stanje poznaš (samski stan torej), pri morebiti novih okoliščinah (zveza), bi pa doživljal veliko količino stresa (nenehno prilagajanje, itn.). To je eno, drugo pa, da PAZI, da ti tvoje želje (po dekletu), kar je izrazito videno v tvojem dolgem opisu problema, ne vsiljujejo zunanji dejavniki (beri starši, kolegi, itn.).
Pomembno je, da si TI želiš dejansko dekleta (iz pravih razlogov !), ne pa da ti jo drugi hočejo vsiliti zaradi morebitnih svojih kvazi-altruističnih želja. Če misliš, da ti nič ne manjka bodi sam, če bi pa rad na stara leta le imel koga, ki ti bo r*t obrisal in kakšen čajćek skuhal, potem pa le pojdi za XX osebki. :))

Ne ker meni se zdi, da si žrtev "mind control-a". :|

nodrim ::

Se strinjam s Kamranom, če si bi zdej rad našel punco/partnerko zarad dolgega časa in zato, ker ti vsi težijo zakaj je nimaš, potem ni ravno pravi razlog za iskat katerokoli osebo, točno to, ki si jo omenjal pa tudi kaže, da sploh nič ne veš o njej, niti ona o tebi, tako da preveč dramatiziranja, preden se je sploh kaj zgodilo.

Raje jo povabi na neko skupno aktivnost kot pa samo na pijačo, tako bo vse skupaj veliko bolj sproščeno in zabavno.

theBill ::

Na pijačo je ni težko dobit, vsekakor bolje klic kot SMS. Glede na to, da te sploh ne pozna se zna zgoditi, da boš izpadel kot zalezovalec. Najbolje, da vaju nek skupni znanec seznani, pa jo potem pokliči.

Kaj se bo pa dogajalo na pijači, to se raje vprašaj - a si sposoben to izpeljati na en spodoben način, ali si socialni invalid in boš zmrznil? Boljša varianta je kino, ni treba govorit, po filmu je pa že sam film ena tema, o kateri se lahko pogovarjaš.

Še to - kakšne prijatelje imaš ti to, da so vsi oddaljeni?

Bellatrix ::

Pri nas moških je glavni problem to, da v svoji glavi prenapihnemo pomen "pijače". V smislu: "Kaj si bo mislila? Kako bom izpadel? Kaj če me zavrne?" itd.. Izkaže pa se, da naljažje rešimo ta "problem" preprosto tako, da se prepustimo toku - spontano.. se ne silimo v neke situacije ter predvsem jemljemo to "pijačo" kot en čisto navaden dogodek. Ta dogodek bi moral biti tako sproščen kot je jutranje opravljanje potrebe na stranišču. Vsekakor pomemben in sproščujoč obenem pa spontan in neovirajoč.

Pomojem lahko povabiš punco direkt na pijačo, samo če si prepričan, da si tudi ti njej všeč. V nasprotnem primeru, lahko sledi kakšna blokada z njene strani oz. sumničavost, to potem še bolj skrbi moškega, je bolj nervozen.. in posledično se zmanjša možnost uspeha.

Samozavest, pogum, kanček zdrave pameti in suhe pore.. pa bo :). Aja, pa sproščen moraš bit.. ona ne sme dobit občutka da si nervozen, da te je strah.. takih se izogibajo.

In še to.. punc je ogromno. Če ti ne uspe z eno nebo konc sveta. Jih je še na kupe na izbiro :)
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::



No eto, tkole gre...:)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Kamran ::

Bellatrix je izjavil:

V nasprotnem primeru, lahko sledi kakšna blokada z njene strani oz. sumničavost, to potem še bolj skrbi moškega, je bolj nervozen.. in posledično se zmanjša možnost uspeha.

Če pa začutiš takšne "vibracije", se pa narediš, da ti vibrira mobitel, se oglasiš in tako zadevo izpelješ, da moraš prekiniti "susret", ker je jako nujna zadeva na vidiku, pa ji rečeš, da bosta to kdaj drugič nadaljevala, s tem da potem ne nadaljujeta. Tako se pravočasno umakneš, preden si narediš kakšno sramoto/padeš v zadrego + še zmeraj te lahko ONA POKLIČE. ;)

Double J - provokator je toti poba. Vsak prodaja svoj družbeni inženiring.

djabi ::

@nny je izjavil:

sori, da vrtam, ampak...si s kakšno punco sploh sexal? Ker tudi do tega bo prišlo...


Naj ti bo. Bom odgovoril čisto na kratko in iskreno: nisem. Saj sem ti v prvem postu napisal, da sem pred več kot desetletjem nazaj poskušal postaviti eno razmerje, samo se je zaradi tragičnega dogodka to prekinilo.

Občasno se samozadovoljujem, ko se kdaj zjutraj zbudim z nabreklim ... in to je to.

Mogoče sem mentalno bolan, ne vem.

PacificBlue je izjavil:

Ko si enkrat star veliko bolj obžalujes stvari, ki jih nisi naredil, kot pa tiste ki si jih. Zato ne odlašaj;)


Saj, točno to mi govorijo okoli mene. Jaz pa sem počasi sit tega govoričenja in tudi vse bolj utrujen.

Kamran je izjavil:

PS: Telefonski klic je definitivno bolj pogumen pristop.
djabi mogoče tebe ne skrbi toliko zavrnitev (morebitna) kot pa recimo "potrditev", ker... obstoječe stanje poznaš (samski stan torej), pri morebiti novih okoliščinah (zveza), bi pa doživljal veliko količino stresa (nenehno prilagajanje, itn.).


Vse bolj se strijam s tem. Bom počakal do jutri, čez vikend jo nočem "nadlegovat". Itak pa, če bo rekla ne, vsaj vem, kako stojijo zadeve.

Kamran je izjavil:

To je eno, drugo pa, da PAZI, da ti tvoje želje (po dekletu), kar je izrazito videno v tvojem dolgem opisu problema, ne vsiljujejo zunanji dejavniki (beri starši, kolegi, itn.).
Pomembno je, da si TI želiš dejansko dekleta (iz pravih razlogov !), ne pa da ti jo drugi hočejo vsiliti zaradi morebitnih svojih kvazi-altruističnih želja. Če misliš, da ti nič ne manjka bodi sam, če bi pa rad na stara leta le imel koga, ki ti bo r*t obrisal in kakšen čajćek skuhal, potem pa le pojdi za XX osebki. :))

Ne ker meni se zdi, da si žrtev "mind control-a". :|


Saj nekako si želim dekleta, mogoče pa maš prav, da je ogromno zunanjih dejavnikov, ki vplivajo name. Ne vem, bom poklical, poskusil srečo in, če ne bo uspelo, gre življenje naprej.

nodrim je izjavil:

Se strinjam s Kamranom, če si bi zdej rad našel punco/partnerko zarad dolgega časa in zato, ker ti vsi težijo zakaj je nimaš, potem ni ravno pravi razlog za iskat katerokoli osebo, točno to, ki si jo omenjal pa tudi kaže, da sploh nič ne veš o njej, niti ona o tebi, tako da preveč dramatiziranja, preden se je sploh kaj zgodilo.


Imaš prav. Punco ne želim zaradi dolgčasa, ampak predvsem zaradi tega, ker ... nočem ostaret sam.
O njej ne vem absolutno nič, razen to, kje dela. Videl sem jo le enkrat, bežno, cca. 10 sekund. Ampak drugače pa blage veze nimam, kaj jo zanima, kaj so njeni interesi, ali sploh želi kakšno (resnejšo) zvezo, se sploh želi pogovarjati. Nič. Nada. Ništa.

Sem kot slepec, ki tipa na njemu neznanem področju.

nodrim je izjavil:

Raje jo povabi na neko skupno aktivnost kot pa samo na pijačo, tako bo vse skupaj veliko bolj sproščeno in zabavno.


Čez dober teden bo en koncert v naši bližini in mogoče bi jo bilo pametno tja povabit, namesto na pijačo? Mogoče pa bi se s tem njej zameril. Ej, nimam pojma, res.

theBill je izjavil:

Na pijačo je ni težko dobit, vsekakor bolje klic kot SMS. Glede na to, da te sploh ne pozna se zna zgoditi, da boš izpadel kot zalezovalec. Najbolje, da vaju nek skupni znanec seznani, pa jo potem pokliči.


To bo težko, ker "nimava" skupnega znanca, ampak sem njeno številko dobil prek moje sestre, ona pa je to dobil od ene njenih sodelavk.

Skratka, verjetno sem bom zdel kot zalezovalec. Najraje bi vse skupaj spustil tako kot je. Na drugi strani pa se spet bojim, da bi pa morda le nekaj bilo. Eh, sem en prekleti idiot in neodločnež, ki ne ve, kaj dejansko želi. Že zaradi tega bom izkrvavel in izpadel glup na prvem zmenku, če bo do tega sploh kdajkoli prišlo.

theBill je izjavil:

Kaj se bo pa dogajalo na pijači, to se raje vprašaj - a si sposoben to izpeljati na en spodoben način, ali si socialni invalid in boš zmrznil?


Lahko se zgodi marsikaj. Verjetno bom zmrnil in izpadel socialni invalid.

theBill je izjavil:

Boljša varianta je kino, ni treba govorit, po filmu je pa že sam film ena tema, o kateri se lahko pogovarjaš.


Hja, samo jo ne poznam. Ne morem jo povabit na recimo kakšen Iron Man 3, saj sploh ne vem, kakšna zvrst ji je všeč, sploh pa, če želi oz. rada hodi v kino.

theBill je izjavil:

Še to - kakšne prijatelje imaš ti to, da so vsi oddaljeni?


Študiral sem v tujini, samo so bile tam v tistem času plače prenizke in sem se raje priselil nazaj domov. Zdaj vidim, da sem morda naredil eno veliko napako. No, v glavnem ... z nekaterimi starimi sošolci iz univerze držim še vedno stike. Letno jih poskušam vsaj enkrat obiskati.

Bellatrix je izjavil:

Pri nas moških je glavni problem to, da v svoji glavi prenapihnemo pomen "pijače". V smislu: "Kaj si bo mislila? Kako bom izpadel? Kaj če me zavrne?" itd.. Izkaže pa se, da naljažje rešimo ta "problem" preprosto tako, da se prepustimo toku - spontano.. se ne silimo v neke situacije ter predvsem jemljemo to "pijačo" kot en čisto navaden dogodek. Ta dogodek bi moral biti tako sproščen kot je jutranje opravljanje potrebe na stranišču. Vsekakor pomemben in sproščujoč obenem pa spontan in neovirajoč.


Naj bi bilo, ja. Je pa na papirju vedno vse lažje in pogosto odstopa od realnosti.

Verjetno se vam zdaj zdim, kot kup nesreče. Kar verjetno tudi sem.

Bellatrix je izjavil:

Pomojem lahko povabiš punco direkt na pijačo, samo če si prepričan, da si tudi ti njej všeč. V nasprotnem primeru, lahko sledi kakšna blokada z njene strani oz. sumničavost, to potem še bolj skrbi moškega, je bolj nervozen.. in posledično se zmanjša možnost uspeha.


Kako naj bom prepričan, saj me takrat verjetno niti ni opazila v tistih 10-15 sekundah.

Bellatrix je izjavil:

Samozavest, pogum, kanček zdrave pameti in suhe pore.. pa bo :). Aja, pa sproščen moraš bit.. ona ne sme dobit občutka da si nervozen, da te je strah.. takih se izogibajo.

In še to.. punc je ogromno. Če ti ne uspe z eno nebo konc sveta. Jih je še na kupe na izbiro :)


Suhe pore ... uh. Dnevno bi se lahko stuširal dvajsetkrat, pa se občasno potim kot konj.
Nič, to mi je zdaj še najmanjši problem. Sproščen moram bi ... bomo videli.
Sicer pa kot si napisal. Punc je ogromno. To je res. Problem je samo čas, ki se ne ustavi in gre naprej.

Verjetno se vam zdaj zdim kot kup nesreče. Kar verjetno tudi sem. Vsaj v tem primeru.

Vitez ::

Ti se preveč obremenjuješ, da si samski in strah te je, da boš tudi ostal sam na stara leta, LOL, kot da je imeti žensko neka garancija, da bosta večno skupaj. Skratka, manjka ti neke zdrave samozavesti, kar se čuti in posledično si ženskam neprivlačen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

freesty ::

Na hitro sem preletel tale post in sem opazil par vecjih napak.

"nocem je motiti cez vikend", nehaj se ze zgovarjat pa sprasevat tu za nasvete. Noben je ne bo poklical namesto tebe! Dlje bos cakal, bolj se bos preprical, da je se najboljse, da je sploh ne poklices. POKLICI in je to to.

"nisem preprican kaj ji je vsec, zato je ne bom povabil v kino gledat Iron Man 3" - se ena bedarija, kaj se hoces pretvarjat, da so ti vsec isti filmi kot njej? Pa iste stvari? To bo kratkotrajna zveza.

Poklici jo, reci ji, da si jo zadnjic od dalec videl in se ti je zdela simpaticna in si si priskrbel njeno stevilko in "NE nisem stalker;)" lahko tudi omenis v saljivem tonu.

Ko bota pa na pjaci pa se bosta itq verjetno pogovarjala o tem kdo kaj dela in kaj pocnes v prostem casu. Povej po pravici, a izpusti to kako masturbiras v jutru in podobne stvari katerih se ne rabi vedet. Ce se bosta vsaj malo ujela pa ji lahko kamot predlagas novi Iron Man 3 film. Moras vedet, da tudi ona nima pojma kdo si ti in s tem ji bos pomagal, da te spozna.

Problem taksnih oseb je, da se prevec posvetijo temu, kar partnerke hocejo in ne temu, kar sami hocejo. Tak sem bil tudi sam na zacetku in ni dobro. Na zacetku se gre, dokler si zaljubljen potem pa si na trenutke ze zelis, da je nebi bilo zraven, zato, da bi lahko sel odigrat partijo pokra na primer.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Bellatrix ::

Vitez je izjavil:

Ti se preveč obremenjuješ, da si samski in strah te je, da boš tudi ostal sam na stara leta, LOL, kot da je imeti žensko neka garancija, da bosta večno skupaj. Skratka, manjka ti neke zdrave samozavesti, kar se čuti in posledično si ženskam neprivlačen.



Se strinjam.

@djabi: Če se sam sebe prepričuješ, da si kup nesreče in mentalno bolan, oddajaš tudi v okolje te "signale" in ljudje to začutijo, verjemi. Zgradi si samopodobo, postavi si neka načela po katerih boš živel in kar je najpomembneje; naj te ne preveč zanima kaj si mislijo drugi ljudje o tebi, oz. kako se bodo odzvali. Če si samozavesten in prepričan v sebe, te to ne bo motilo.

Pa zapomni si, za obstoj in nasploh na nastanek neke zveze je potreben obojestranski trud in odrekovanje, zatorej si ne nalagaj celotnega bremena na svoja ramena.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Avenger ::

Najbolj pomembno pri vsem tem je da izklopiš "oneity", torej da si domišljaš, da si našel nekaj posebnega, da si našel "tisto", da se ne obremenjuješ kaj bo rekla in da sprejmeš to kot igro. Zdaj recimo igraš pingpong in serviraš prvo žogco, maš totalno napumpan adrenalin, ker se bojiš, da boš slabo serviral in če boš dobro serviral, se bojiš, da boš potem zafušal in potem ko se nekaj takega zgodi, se sekiraš, jokaš in valjaš po tleh, ter odkorakaš od mize, ker "si izgubil igro" in je najbolje da greš buljit nekam v strop in štet pajke. Punca, ki jo spoznaš in ti je čisto wow in ne vem kaj, je še vedno samo en servis v igri. Noben izmed nas ni tako srečen, da bi našel tisto eno pregovorno, ki ti je usojena. Usojena ti je tista, s katero se poklapata. Pa ni edina.

Kolega mi je tkole povedal, bil je zaljubljen v eno luštno punco tri leta, nakar jo je končno dobil v posteljo in po nekaj mesecih pustil. Ker ni bilo to to. Pa je pozabil in šel naprej. Ni šel v jok pa na drevo, pa potem samski nadalnjih 10 let. Ok, pač ni blo v redu, ampak treba probat. Če rata rata, če ne, ne...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

freesty ::

Mogoce pa res pozabis to punco in raje gradis na sebi. Oz. probas, pa ce ne bo slo potem zacnes s to metodo.

Pojdi v fitnes, kupi nova lepsa oblacila, uglavnem naredi par stvari, da zvisas samopodobo. S tem bo prisla tudi samozavest in niti ne bos rabil sprasevati na forumuih taksnih vprasanj.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

borut_p ::

S tem ko bo šel v fitnes in dal par novih cunj gor bo pa kar druga oseba al kaj. WTF

Očitno moraš malo skočit iz svoje kože in probat par novih stvari.
Če ti je dala telefonsko njena sodelavka (kot sem zasledil med posti), je to najboljša varianta da jo spoznaš - greste kdaj skupaj na luft.
Najbolj bz bo, če boš poslal sms, da pa kar eno tretjo osebo pokličeš in jih rečeš če gre ven je pa tud mal pestra, še sploh če te ona ni nikoli videla.

LP

@nny ::

Obleka naredi človeka...mene povsem drugače obravnavjo v poslovni ali taboljši obleki kot kavbojkah.
Avtor se preveč obremenjuje s podrobnostmi za moj okus.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

borut_p ::

@nny je izjavil:

Obleka naredi človeka...mene povsem drugače obravnavjo v poslovni ali taboljši obleki kot kavbojkah.
Avtor se preveč obremenjuje s podrobnostmi za moj okus.


S tem se strinjam, samo ce se pa z zensko ne znas pogovarjat ti pa obleka ne bo kaj dosti pomaga. Zato mu svetujem, da se za prvi stik odloci kot stik v druzbi in ne 1:1 saj prvi vtis nekaj steje. V druzbi pa se vseeno lahko mal 'skrije'
Lp

Blinder ::

obupana situacija. ne bo šla na pijačo z nekom ki ga niti ne pozna oz. ki jo kr tako neki vabi na pijačo brez da jo niti pozna. če je boječka te lahko tudi prijavi policiji.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Vitez ::

Policiji, LOL, ker jo nekdo vabi na pijačo. Kere ideje. Blinder, ti si še večji nesigurnež, kot ta, kateremu repliciraš, si imel že veliko replik v tem smislu. Ni čudno, da s tabo nobena ne gre na pijačo, če je niti povabit ne upaš, ker si prepričan, da ne bo šla, bojiš se pa celo da te bo obtožila nadlegovanja.

@nny ::

Ženska prej opazi urejenost moškega kot obratno...moškega zanima, kaj je pod žensko obleko!:D
Ne pravim, da zdaj nabavite Armanija...ampak pazi: postriženi lasje in nohti brez ostrih robov - tudi na nogah!, pobriti zgoraj in opcijsko spodaj, vsaj malo urejene obrvi, čista in zlikana obleka ki dobro stoji, čisti čevlji, spucana ušesa brez dlak, ki štrlijo ven, oščetkani zobje in jezik, vsaj malo sanirana debela koža na podplatu, frišne gate. Vi se kar režite, a že na teh točkah jih veliko pade. To je osnovna moška higiena, ne geyevska!

P.S. Tudi med ženskami je veliko pack....ponavadi so to zelo fine gospe. Snažilke z javnih WC-jev bi imele kaj povedati.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

borut_p ::

@nny: se strinjam s tabo, vendar vse kar si napisala je le osnovna higiena.
Moj post se je nanašal bolj na tezo ki jo je en dal, da bo vse ok, če bo šel mal na fitnes pa dal nase boljse obleke. Mogoče se bo kakšna več obrnila za njem, samo ko bo pa usta odprl pa ne bo nič boljše.

Vitez ::

borut_p je izjavil:

V druzbi pa se vseeno lahko mal 'skrije'
Lp


..In potem bo v družbi popolnoma neopažen, sej bo "varno skrit", glasnejši in pogumnejiši pa bodo pritegnili pozornost.

@nny ::

Vitez je izjavil:

..In potem bo v družbi popolnoma neopažen, sej bo "varno skrit", glasnejši in pogumnejiši pa bodo pritegnili pozornost.


Res je. Da prečkaš potok, se moraš zmočiti. Mostovi in bližnjice so redko posejani.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

borut_p ::

Vitez je izjavil:

borut_p je izjavil:

V druzbi pa se vseeno lahko mal 'skrije'
Lp


..In potem bo v družbi popolnoma neopažen, sej bo "varno skrit", glasnejši in pogumnejiši pa bodo pritegnili pozornost.


moja ideja je izvirala iz dejstva, da mu je telefonsko dala njena sodelavka ie - imata neko skupno kolegico - lahko grejo oni trije ali pa največ štirje skupaj ven.

Kar bi bilo več, se strinjam da bi se zgubil
lp

opeter ::

@nny je izjavil:

ampak pazi: postriženi lasje in nohti brez ostrih robov - tudi na nogah!, pobriti zgoraj in opcijsko spodaj, vsaj malo urejene obrvi, čista in zlikana obleka ki dobro stoji, čisti čevlji, spucana ušesa brez dlak, ki štrlijo ven, oščetkani zobje in jezik, vsaj malo sanirana debela koža na podplatu, frišne gate. Vi se kar režite, a že na teh točkah jih veliko pade. To je osnovna moška higiena, ne geyevska!


Kaj to pomeni pobriti zgoraj in opcijsko spodaj?
To si mislil obraz, ali pa celo prsni koš, pazduhe, morda med nogami? Brez heca sprašujem ... ni to že pretirano?

Ker, če se en moški začne enkrat briti od "vratu navzdol" se bo moral od tega trenutka briti tam dol ves čas.
Dlake nekaj hitreje rastejo, če jih briješ kot jih ne, ali en?. Ali pa je vseeno?

Recimo ali je res današnji model moškega, ki je zmerno kosmat le še na smetišče zgodovine? Mora bit moški tipi-topi obrit (aka gol kot dojenček), ker drugače izpade kot jamski človek?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

Dlake ne rastejo hitreje niti niso temnejše same po sebi. Postanejo pa rahlo debelejše, ker bo odrezan širok del dlake potiskalo naprej, kar jih optično naredi temnejše in izgleda kot da bolj rastejo (kot če raste s tanko špičasto konico).

Itaq same izpadajo zelo počasi, tko da tud če se enkrat nehaš brit bo tekom časa počasi prišlo nazaj na staro stanje. Edino prehod vmes je mal čuden, zato tega ne počnite ravno v sezoni, ko skačeš naokoli brez majice ampak se za to odločite prej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

@nny ::

1. Sem ženska!
2. Ne nasprotujem dlakam tu in tam, ampak - strnišče na obrazu me pika, v skrajnih primerih pa oguli lep del kože! In ritje po kakšnem ščavju ni niti malo prijetno. >:D
Dlake ne bodo ne hitreje rasle ne postale debelejše; škarje pa tudi imate vsaj ene pri hiši če so britvice preveč zahtevne za uporabo?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

Protestiram. Zahtevat od moških, da se umivajo, je nečloveško.

V čem je problem pa itak vsi vemo:

Super Sonic ::

Poraščenost je čista subjektivna ocena posameznega človeka, sploh ko je govora ženska-moški. Nekaterim so všeč poraščeni moški, nekaterim obriti moški, zgoraj, na sredini, spodaj in še kje. Da se ne bo šel kdo brit, ker je @nny tko rekla; bi znale bit razočarane potem kakšne, sploh pa neumnost - bodite to kar ste.

Glede ostale osebne higiene bi se pa kar strinjal; pri ženskah je marsikaj samoumevno, kar pri moških ni - pa bi moralo bit.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

@nny ::

Jaz vem! Ker se lahko utopi zadnja možganska celica?:))
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

black ice ::

Komplicirate, vsi po vrsti. KISS!

opeter ::

@nny je izjavil:

2. Ne nasprotujem dlakam tu in tam, ampak - strnišče na obrazu me pika, v skrajnih primerih pa oguli lep del kože! In ritje po kakšnem ščavju ni niti malo prijetno. >:D


Dobro, za obraz razumem. Tu ni debate.

@nny je izjavil:

Dlake ne bodo ne hitreje rasle ne postale debelejše; škarje pa tudi imate vsaj ene pri hiši če so britvice preveč zahtevne za uporabo?


Ne znam si pa predstavljat, da bi si bril recimo prsni koš ali pa "tam spodaj". Enostavno si ne morem predstavljat.
Tudi ženske se nekoč niso brile, pa je človeštvo vseeno preživelo.

Če so se, me popravite ... dobro v antičnih časih so se morda v npr. v Egiptu.

Lahko pa povem, da poznam kar nekaj umetniških del, ki vsebujejo erotično temo, ogledal sem si tudi razstavo Shunge, japonske erotike pred leti v Lendavi, ampak tudi na teh slikah/grafikah/odtisih nimajo pobrite genitalije. Morda je to veljalo recimo za bližjevzhodne države, npr. Egipt ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

@nny ::

http://www.beavershaver.com/history_pub...

Praktično vse "civilizacije" so prakticirale britje. Na japonskih slikah pa je res videti dlake. + še kaj drugega! :)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

opeter ::

Aha, OK. Razširila si mi obzorje. Hvala. :D Človek se vedno nekaj novega nauči ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

theBill ::

@nny, če so bo v nulo obril ima v povprečju manj šans pri ženskah - samo 35 % ima raje na čisto obrito brado kot pa nekaj dni staro ali kar konkretno... pa tudi sicer tale raziskava postavlja tvoje smernice na dosti trhle noge >:D

http://www.zurnal24.si/kako-je-videti-p...

BigWhale ::

Clanku v zurnalu ti pravis raziskava? :>

@nny ::

Rade jo gledamo od daleč na kakšnem uporniku z razlogom...intimen stik je drugo poglavje.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Tody ::

Kaj pa dlake po riti in hrbtu?

opeter ::

Tody je izjavil:

Kaj pa dlake po riti in hrbtu?


Pri @nnyju verjetno ni šans ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

Dlake so cudna rec... K sem bil v srednji soli, sem se spraseval kdaj dobim ljubavni tepih. Takrat so bli clo popularni. Po 30em letu pa so mi dlake pognale v 3pm in bi zdaj su najrajs na lasersko odstranjevanje. :>

piromanček ::

fantje, če hočte, da se ženske lepijo na vas
je rešitev preprosta
bundesliga frizura! majkemi pali!

Gigahertz ::

BigWhale je izjavil:

Dlake so cudna rec... K sem bil v srednji soli, sem se spraseval kdaj dobim ljubavni tepih. Takrat so bli clo popularni. Po 30em letu pa so mi dlake pognale v 3pm in bi zdaj su najrajs na lasersko odstranjevanje. :>


šele po 30em??? :))
"670#2500#8"

theBill ::

BigWhale je izjavil:

Clanku v zurnalu ti pravis raziskava? :>


Ja ne verjetno so si vse skupaj izmislili. Od neke raziskave so že morali vzeti številke (koliko je pa ta merodajna je pa drugo vprašanje)

@nny je izjavil:

Rade jo gledamo od daleč na kakšnem uporniku z razlogom...intimen stik je drugo poglavje.


Heh, to pomeni, da dokler žensko osvajaš moraš imet malo brade, ko jo pa enkrat osvojiš je pa čas za vsakdanje britje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

BigWhale ::

Gigahertz je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Dlake so cudna rec... K sem bil v srednji soli, sem se spraseval kdaj dobim ljubavni tepih. Takrat so bli clo popularni. Po 30em letu pa so mi dlake pognale v 3pm in bi zdaj su najrajs na lasersko odstranjevanje. :>


šele po 30em??? :))


Ja, ful pozna puberteta. Al neki. :>

freesty ::

borut_p je izjavil:

S tem ko bo šel v fitnes in dal par novih cunj gor bo pa kar druga oseba al kaj. WTF

Dejansko ja. Usaj pr men je blo tak. Sem bil podhranjen, nikakvo frizuro.. Ko sn pa hodu 2 mesca v fitnes, dobu mal mase, se uredil mal po modi, se je situacija obrnala za 180. Samozavest je prisla in ce si samozavestn ni ovir.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Bellatrix ::

Kot je že nekdo napisal, urejenost in zunanji videz bosta zelo pripomogla k "prvi pijači".. nato bo potrebna še "notranja" urejenost,
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Kamran ::

djabi je izjavil:

Vse bolj se strijam s tem. Bom počakal do jutri, čez vikend jo nočem "nadlegovat". Itak pa, če bo rekla ne, vsaj vem, kako stojijo zadeve.

Hm... pesimist ni treba biti, ker kaj pa če bo rekla DA ? :))
Je pa res, da če ne bo šlo po pričakovanjih, si vsaj ne boš mogel česa očitati "na stara leta" + še pogum pred morebitnimi nadaljnimi zavrnitvami boš pridobil.

freesty je izjavil:

Problem taksnih oseb je, da se prevec posvetijo temu, kar partnerke hocejo in ne temu, kar sami hocejo.

Ja in potem izpolnjujejo želje drugih, nasprotna stran pa lahko to izkoristi in vzdržuje stanje nevednosti njej/njemu v korist. Ko se pa naveličaš zadovoljevanja, prestrezanja misli drugih in ko malo "zarjoveš", si pa ti "tagrd". :|

@nny je izjavil:

Ne pravim, da zdaj nabavite Armanija...ampak pazi: postriženi lasje in nohti brez ostrih robov - tudi na nogah!, pobriti zgoraj in opcijsko spodaj, vsaj malo urejene obrvi, čista in zlikana obleka ki dobro stoji, čisti čevlji, spucana ušesa brez dlak, ki štrlijo ven, oščetkani zobje in jezik, vsaj malo sanirana debela koža na podplatu, frišne gate. Vi se kar režite, a že na teh točkah jih veliko pade. To je osnovna moška higiena, ne geyevska!

Metroseksualci so tako "out"... ;(
Ja potem pa dobi eno depilirano opico, ki jo prejaha, potem se pa odpirajo teme na MON-u "Kje najti normalnega po 35-em letu", ipd. :D
Dlake so z razlogom !

49106 ::

Koliko zelo ste prepricani v to, da dlake ne zrastejo mocnejse in temnejse? Si upate briti samo eno roko/nogo do konca leta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

cortez ::



25% je zavrnilo oz so zasedene.

Kamran ::

Kako pa veš, da so dale SVOJO tel. številko ? Lahko, da so bile toliko znajdne, da so dale tujo... ;)

Tody ::

Mogoče boš pa še boljšo bejbo dobil :D Ubistvu zdej bi že lahko povedal a bo kej al ne :D
««
3 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540915 (30707) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884261 (76309) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688261 (80328) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934643 (28950) Rias Gremory

Več podobnih tem