» »

Opera

Opera

Mare3 ::

Zanima me kako se nastavi slovenski jezik na brskaliku Opera. Ko dam select your language Slovensko mi nič ne spremeni v slovenščino vse je še zmeraj v angleškem jeziku Orodja, Pogled, Pomoč vse je v angleščini. In pa moti me tudi to da mi podčrtuje besede z rdečimi pikami, kako se to odpravi?

LP

neres ::

Za jezik samega programa ne vem, ker se nisem nikoli s tem ukvarjal.. mogoče moraš od kje pobrat kak fajl..

Kar se tiče podčrtavanja pa to lahko izklopiš ali pa dodaš črkovalnik za slovenščino: ko si v polju z besedilom daš desni klik in potem imaš na koncu možnosti.

Hardstyle ::

Uporabiti moraš language fajl. Malo googlaj, je pa za starejšo verzijo vendar še vedno deluje.

Mare3 ::

ok hvala

bf4ed ::

Ta file obstaja neuraden, morem poiskat pa dam link.
Nekdaj je bila SLOpera, samo te strani ni več...

Tukaj

Jaz mam tega od Joškota. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

pino ::

LP Pino

Wad@ ::

Mene tudi nekaj zanima glede opere, a se da omogočit, da ko pišeš nekaj v isti integriran search v addres baru (recimo imaš izbran google) da ti drop down menu ponudi možnosti, tako kot firefox, IE, oziroma če greš direkno na googlovo stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

kozjakovec ::

Eno vprašanje.Ne vem zakaj mi je danes Opera prenehala prikazovati šumnike,poskusil sem s spremembo pisave,vendar ni nič boljše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328147 (17390) GTX970
»

OSCommerce nastavitve (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Izdelava spletišč
62452025 (19176) Skarabej
»

Nekateri slovenski poslanci predlagajo prehod na odprto kodo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
38828702 (20398) Matevžk
»

Slovenski patch na wxp pro sp2, pa ni vse slovensko!

Oddelek: Operacijski sistemi
121668 (1355) Tear_DR0P
»

Uporabnost novih strani .. zaželjeno testiranje ...

Oddelek: Izdelava spletišč
432183 (1613) gregy

Več podobnih tem