» »

Nokia support email

Nokia support email

ozbolt ::

Glede na to da ne dobim nobenega pozitivnega odgovora z telereya glede poprave mojega telefona pod garancijo me zanima kako naj pošljem email direktno na Finsko na sedež?
Pa če mislite da to ne bo nič zaleglo in bo škodovalo, napišite zakaj. Hvala.

js osebno ::

nima smisla, ker je za hardware v sloveniji odgovoren teleray, ti. Nokia Care pa pri nas daje nasvete samo za software.

ozbolt ::

Saj napisal bi rad samo da so bedni. In jim to poslal direktno na sedež. Nad popravilom sem že nekako obupal.

jukoz ::

Zveza potrošnikov bi bil bolj pravi naslov. Kaj je pa narobe?

Mare3 ::

Po mojem so dobil že na tisoče takih sporočil da so bedni, vendar se jim zgleda to ne pozna na zaslužku tako da ne ukrepajo. Prihrani čas in jim ne pošiljaj nič ker po mojem nebo učinka, ali pač.

ozbolt ::

Telefon se je oksidiral. Ni bil v vodi, bil pa je blizu vlage ampak nisem kršil garancije. Ker je en del znotraj "zatjavel" mi sedaj ne bodo popravili. Je pa 5800XM in je mesece lepo delal, potem pa stop. Ne vem pa kako je vlaga prišla notri (je bil zraven vlage - pot (znoj) ampak ne bi smel se pokvart!).
Nimam denarja in al naj okoli lepo brez telefona hodim?

rkrapse ::

lep pozdrav!
Imam nokio n96!Zvečer sem jo dal filat in ko sem se zjutri zbudu je bil telefon ful topel in je crknu,zdej se par dni ni pržgal ampak danes se je ampak je blo belo ozadje!Zanima me kaj bi to kej blo,kok pride popravilo pa tak.......!
Hvala za odgovore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078820 (6730) Twixz
»

Garancija in popravilo servisa max 45 dni !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9125963 (3676) tomaz-
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406101665 (50699) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119909 (14619) ziga1990
»

Teleray :-)

Oddelek: Mobilne tehnologije
286402 (3735) Dr_M

Več podobnih tem