» »

mediamarket - izkušnje

mediamarket - izkušnje

red_point ::

zanima me kake mate kj izkušnje s to trgovino?
predvsem garancija (vračilo blaga) in računi.
lp

kontra ::

Vidim, da noben ni odgovoril ampak mene tudi zanimajo izkušnje z to trgovino. pa da ne odpiram nove teme. LP KK
tečnoba

TOP ::

Jaz sem pri njih kupil ,kar nekaj stvari in moram reč zelo dobra trgovina,zelo dobre izkušnje enkrat uveljavil reklamacjo ni blo problema.

kontra ::

Še mogoče kdo?
tečnoba

PRST ::

Kupil d7090. Prišel, dvignil, plačal in odšel.

borges ::

Kupil LG TV. Prišel, dvignil, plačal, dobil račun in odšel.

c3p0 ::

Naročil po telefonu, dobil drug dan, plačal vse skupaj dostavljalcu.
Malo višja poštnina, kot mi je rekel možakar po telefonu (okoli 25 EUR, namesto 15), je pa bila konkretna škatla.

toblak ::

Prvič kupila HD kamero, kasneje še AV receiver. Korekten odnos, vse štima:).

wisky ::

zaniam me kako naročim izdelek pri omenjeni trgovini, ker nimam izbire "dodaj v košarico" ?

Dr_M ::

Gres osebno tja, po telefonu ali mail.

wisky ::

Hvala za odgovor. Koliko pa znaša poštnina na izdelke npr. avtoradio? Osebno pa ne morem prevzeti, ker sem preveč oddaljen od LJ oz. Kopra.

fujtajksel ::

Ta štacuna je precej sumljiva.
Me zanima če se pri prevzemu v trgovini izognejo obveznostim spletne prodaje (npr vračila v roku dveh tednov če ti ni všeč)???
Poleg tega v starejših zapisih o njih na tem forumu piše, da se gredo 'sivi' uvoz, tj da nekateri uradni servisi niso priznavali garancije in da je bilo treba garancijo reševat preko prodajalca, kar zna postat problem, če na lepem izginejo (npr potem bi na nemškem servisu lahko tebi zagodrnjali, da račun ni od pooblaščenega prodajalca)??? Sicer tudi ne vem kako je z legalnostjo nepriznavanja garancije s strani uradnih servisov, če gre za robo izvirajočo iz EU? Načeloma sem mnenja, da so de facto večji problem cene slovenskih trgovcev in tako zavračanje garancije kot pa "sivi uvoz" (tj globalizacija ja za multinacionalke, ne pa za njihove kupce).
Pa plačil na TR menda niso sprejemali oz so zahtevali višjo ceno, brez osebnega prevzema le po povzetju.
Predvsem pa, kar sem gledal ni nič ceneje kot spodobne e-trgovine streljaj čez mejo.

Dr_M ::

Jest sm v mediamarketu dobil TV cca 300e cenej, kot mi je geizhals kazal najnizjo ceno v EU, oz 400e manj kot najceneje v AT.

Šimpanz ::

Cene majo super, samo mene tudi moti, da moram plačati z gotovino.
Jaz sem pri njih kupil LCD TV pa se je ugašal po nekaj minutah. Nesel nazaj pa so mi takoj dali drugega. Ta dela OK.

salex ::

Jaz sem se isto zagledal v tv pri njih, zaradi zelo nizkih cen, samo na internetu ne najdem teme o njih ki bi bila po letu 2015, in me zanima ali ima kdo kaj izkušenj z njimi po letu 2015?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: salex ()

katimm ::

A mogoce kdo ve iz mediamarket.at bi nekaj narocil... pa me zanima ce posiljajo v Slo ali ne dostava samo po avstriji. Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181203 (5918) tikitoki
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473464 (14450) scipascapa
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116607 (47948) r3dkv1c4
»

Trgovini pc-giga.si in mediamarket.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6619641 (8167) oblonger

Več podobnih tem