» »

Lastniki plazme PANASONIC TX-P42X10Y

Lastniki plazme PANASONIC TX-P42X10Y

easyrider3 ::

Lep pozdrav vsem in sem pred nakupom Panasonicove plazme TX-P42X10Y in bi rad kakšno mnenje o tem televizorju,a ste zadovoljni ker ste ta model kupil,dela brez problemov a se je kateremu že zapekla slika na ekranu (picture burn),kako zgleda slika a je res tako dobra kot nekateri hvalijo........?

clancy ::

To plazmo imam doma približno dva tedna in sem zadovoljen. Edino težavo sem imel, ker sem na začetku izbral napačno državo in mi ni našlo digitalnih programov z DVB/C.
Drugih težav z televizijo nisem imel in dela brez problemov.
Že nekaj mesecev berem različne forume in se slika ni zapekla še nikomur.
Prvih 200 ur pač malo paziš in imaš svetlost in kontrast v filmskem načinu nastavljeno na polovico, zaradi lepšega formiranja celic.
Za 600EUR koliko ta plazma stane je sigurno best buy. HD slika je odlična, DVD in DivX filmi z moje razdalje gledanja (2,8m) niso skoraj nič slabši, z analognimi TV programi pa je tako, da če z sliko neboš zadovoljen, na drugih televizijah še bolj neboš.

OldSkul ::

slika se ti trajno zapeče lahko samo tako, da maš po več ur eno in isto sliko. Mal moraš pazit. Pri normalnem gledanju televizija, igranju prek xboxa itd. se ti to ne more nardit.

Sama plazma je pa super, treba rečt.

bafolini ::

LP, dva dni sem lastnik plazme TX-P42X10Y in je še ne obvladam najbolje. Signal sprejemam preko kabelske in sicer mam okrog 20 digitalnih programov. Zanima pa me sledeče: je možno digitalne programe (DVB/c) in analogne združiti, se pravi, da bi bil na prvem programu SLO1 (DVB/c) na drugem SLO2 (DVB/c) in na tretjem npr. nek analogni program?
Se pravi, da ne bi bilo potrebno stalno preklaplat z gumbom Tv.
Hvala za odgovore

gregagl ::

Super TV za ta denar. Imam jo priklopljeno na IPTV T2 in prav uživam. Cena je celo padla na 500EUR (Technomarket).
Več o njej najdeš na:
LINK

Nagi Bator ::

Sem jo tudi sam nabavil glih pred dvemi dnevi. Odlocal sem se med tem Panasonicom in LG 42PQ6000.
Imas mojo temo par postov nizje, pa si tam preberi moje dosedaj dvodnevne izkusnje.
Kot pa so ti ze povedali imas ta TV ze za 500e in za ta denar pravzaprav dobis veliko televizije.

roki90 ::

Mi lahko nekdo pove, če ima LG 42PQ6000 DVB-C tuner vgrajen, Gledal sem nekje, da ima, ampak na strani od LG-ja ne piše. To mi bo namreč odločalo, če vzamem Panasonica ali LG.
Hvala

BlackHole ::

Imam ga 2 meseca in se mi zdi super Tv za vse namene, ki jih uporabljam, se pravi dig. kabelska (hd kanali sploh špica), divx ter mkv filmi. Bomba tv, za ta "drobiž" pa še toliko bolj.
LP Marko

Nagi Bator ::

@roki90
Vzami Panasonica. Sem sam cisto spregledal, da LG 42PQ6000 nima DVB-C tunera. Me je na to opozoril sele trgovec.
Glavna prednost LG-ja je v lepsi SD sliki, nekoliko lepsih barvah in USB podpori za SD Divx ter v lepsem dizajnu. V vsem ostalem, tudi v ceni ga panasonic prehiti.

kurjač ::

Technomarket v LJ in Kranju žal nima več tega modela.
V kratkem bodo ponudili model 42u10 za 649EUR. Če je dober za gledat DVD in SD signal pa ne vem.

e-marko ::

Že ima kdo model TX-P42U10E? Mnenja?

LP
...somebody, somewhere...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961177849 (402220) antonija
»

crt televizor, dvb-t in digi.tv: zaslon 4:3 vs. 16:9

Oddelek: Zvok in slika
302626 (2069) Nagi Bator
»

Zakaj kupiti/ne kupiti ta plazma TV (LG 42PQ6000) ?

Oddelek: Zvok in slika
203910 (3356) bosko1982
»

kaj kupiti LCD TV ali Plazmo TV gledal bi pa preko Total tv

Oddelek: Zvok in slika
82839 (2431) kremenko1
»

Nakup novega TV-ja

Oddelek: Zvok in slika
223297 (2714) veliki_bos

Več podobnih tem