» »

Kako priklopiti TV out

Kako priklopiti TV out

StDo ::

Imam Ati Rage II +PCI (ati_m64) 4Mb. Kako oz. kaj potrebujem da povežem TV z pc -jem. Kateri kabel, priključki,...:\
HVALA že vnaprej!!

R-S-LoVe ::

Najprej bi moral poleg grafične dobiti kabelj, ki bi ga nato povezal s videorekorderjem, preko skart priključka (kupiš ga v vsaki boljši audio prodajalni).

BLaCkEnED ::

Coax kabel z RCA (cinc) prikljucki. jst sem to doma naredu in dela super :)

StDo ::

Vse lepo in prav ampak ta zadeva je starejša tako da zraven ni bilo nobenega kabla. Moj TV ima scart priključek. Grafična ima tri priključke: za monitor, neki s-vhs ali nekaj podobnega in pc out oz. podobno kot je priključek za anteno. Kaj uporabiti, kje dobiti kable navaden koaksilen kabel če velja imam. In če obstaja varianta da dela preko koaksilnega kabla je verjetno potrebno nastavit tudi kanal?

asubic ::

kabel: a-video - scart

asubic ::

sorry S-video - scart

StDo ::

Zakaj pri s-videu ni barv??

Veseljak ::

Ja sem imel isti problem s temi barvami pa sem se mal poigral
s signali, če imam nastavljeno na ITALY/Composite je barvna slika drgač pa ni tak da ne še obupat igraj se mal pa bo.
Lp

BLaCkEnED ::

Zraven te kartice si vrjetno dobil adaptor za scart prikljucek (jst sem ga). Ce imas coax kabel, kupi samo se dva RCA prikljucka in jih zmoniraj gor, tako sem jst naredu, ker ce kupis ze narejen kabel je kar drag.
Potem pa povezi preko tistega rumenega prikljucka ki je na graficni in na tistem adaptorju za scart.
In uporbi TVTool program.
aja, in ni treba nobenga programa nastavit na tv, samo AV dej.

Zgodovina sprememb…

StDo ::

TV Tool sem uporabu pa se mi grafika na pc -ju zmeša, slika postane popačena, na TV -ju pa ni nič razen zvoka.
Sliko pa bi rad scentriral na sredino saj je malo je zamakjena.
Ali je možno kdaj videti na TV resolucijo 1024*768, ali več?
:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579474 (18803) Dominator
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346810 (6047) lowac
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610257 (9318) LordTado
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253251 (2784) romario
»

VooDoo3 TV-out in kabl S-video na SCART

Oddelek: Zvok in slika
271982 (1700) Caboose

Več podobnih tem