» »

siol v k****!

siol v k****!

McSpike ::

Ma še kdo blazne problem s Siolom?? Nimam PCM, s kišto je vse v redu, z linijo tud ampak pazi foro:
prvi priklop ponavadi neuspešen (se še poveže ne) ko se priklopim drugič se priklopi z 28.8 (svinja!) in nato nič ne dela, nijente, nada, zip, zero!!.... potem grem dol, pa še enkrat gor... no potem ponavadi useka na 44k kar je sprejemljivo in surfanje se začne.... ampak jebi ga ko je potem vse skupej talko nestabilno.... danes se komej da surfat po sloveniji da tujine zaboga ne omenjam....

to se mi dogaja redno že nekej časa in če bi dobil koga od njihove servisne linije bi mu zbil vse zobe (k bi ziher mel kej pametnega za povedat), z njihove info linije sem dobil odgovor da nej pišem pismo na reklamacije (yea right ko da pol bo pa kej bol - bi jih moglo 1000 isto napisat!!), pa sem jim odgovoru da se mi ne da na pošto po kuverto pa po znamke pa ga srat s tem in da jih raje na forumu popljuvam vsepovprek....

kake izkušnje mate vi s tem.... jest mam v glavnem sranje že kmal bo 2 meseca... mam pa USR56k (zanesljiv model)....

Elemen_T ::

Meni pa je siol delal normalno...mogoce se mi je izmed okoli 100 konekšnov parkrat zgodil da se je konektal z 31kbps pa je blo pol vredu ko sem še enkrat probal...tudi hitrost je zelo sprejemljniva...boljš kot kerkol isp v slo.

singular ::

smeh. siol sploh ni isp ampak internet lag provider..;(

McSpike ::

element,
a maš to še ta star akaunt al maš tega ta zadnjega 080 1000??

andrej ::

hm ne vem, ampak pri meni SiOl pici zlo dobro. Prej na navadni liniji mi je bolj vleko kot ostali ponudniki, pa sploh se ni blo problema konektat. Tudi zdaj na ISDN-ju pici in nimam pripomb... Mogoce je kaksna nezdruzljivost pri softveru in modemu - sem jaz mem tudi podobne tezave, ampak samo pri enem ponudniku, pa se je izkazalo, da je bil neki bug v softveru, ki je bil dejaven samo v posebnih okoliscinah - na zalost so ble te okoliscine pri meni...

McHregec ::

Siol mi www.slo-tech.com nalaga celo večnost. Arnes pa to nardi s svetlobno hitrostjo. :D

Elemen_T ::

Skaara: Mislim da v zdajšnih časih uporabljam plačljivega?:D

miranpozar ::

McSpike: dvomim, da je problem s SiOLom! Po mojem je kje drugje kaj narobe!

Najprej poskusi se s kakšnim sposojenim accountom drugega ponudnika (npr. Arnes ali Amis). Če tudi s temi nagaja, je problem pri tebi...

Preveri nato kako je s telefonskimi kabli. So celi? Je kakšen razdelilec, na katerega je po možnosti priklopljen kakšen star telefon?

Preveri gonilnike modema! 3COM PCI modemi so kar delikatni.

Če je vse OK, potem se ne jezit nad SiOLom! Oni dajajo samo dostop do interneta, za infrastrukturo (vodi, kabli, tel. centrale) pa skrbi Telekom, zato teži njim!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Milko ::

S SiOLom nimam nobenih tezav. Mam ISDN pa vedno laufa zlo hitr. Verjetno je pri tebi problem kje v kablih....

luni ::

Hm meni tud na ISDNju gre vse kul, razen da mi vcasih kr sredi dela prekine in potem morem restartat masino. Samo vzrok za to je po moje moj jajca Siemens I Surf USB modem.
Artificial Intelligentia

hatch ::

Naredi traceroute in poglej kje je problem.

McSpike ::

ma sej jest tega ne kapiram k enkrat dela v redu drugič spet ne in pol ni kej tracerutat - res pa je da kadar se zatika v tujino je to mandark al pa zurich... nisem še doživel da se priklopiš in potem ne potegne dol niti bita ne... potem spet dol in gor in potem je v redu... bom pogledov kable... Me zanima a je mogoče možno da k sem mel prej gor uno softversko motorolo in da čeprav sem odinštaliral driverje da je nekje še kaj ostalo zapisanega (čeprav dvomim) in da to moti USRa??

Ja to moram tud še probat, sposodit si account... mater prej k sem bil še študent sem mel kar tri zdej pa sam siol in takrat je bil siol majka, noben ga ni dohajal, zdej zadnje dva meseca se je pa za ubit... jest bi koj mašino na novo naložu a kaj k mam pol tolk dela vse nazaj nastavit...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023258 (12122) smash
»

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14012905 (10382) Bakunin
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316431 (16431) Bakunin
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379353 (6412) AlienRex
»

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
35718901 (12266) MEDENA

Več podobnih tem