» »

Telekomovi pogoji za ADSL

Telekomovi pogoji za ADSL

srale ::

v jutrišnem delu bo tole objavljeno...

Ljubljana –Telekom Slovenije je napovedal,da bo v ponedeljek,
5.februarja,javno oznanil cene in pogoje za pridobitev paketa AD-
SL za komercialne uporabnike.Prihodnji teden naj bi bili znani tudi
pogoji pridobitve povezave ADSL za vse internetne ponudnike v
Sloveniji,na podlagi katerih se bodo odloţili za uvajanje storitve
ADSL svojim naroţnikom.Pri Telekomu że vedno ne komentirajo
bojazni komercialnih uporabnikov,da naj bi dobili storitev ADSL
samo tisti,ki Ąe imajo prikljuţek ISDN,niti ne komentirajo bojazni
drugih spletnih ponudnikov,da naj bi bila storitev ADSL pogojeva-
na s pridobitvijo raznih gradbenih dovoljen (kot pri ISDN),zakupu
povezave ATM,censko politiko,omejenim żtevilom prikljuţkov
ADSL ...L.D.H.

PaJo ::

In od kod ta info, ce bo sele jutri objavleno:D

No v glavnem do ponedeljka pa bom se ze pocakal, ce ze vec kod leto dni;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JeDo ::

Prašičje je sam to, da bo najebala spet periferija... tko da jst spet ne bom mogu met pametne povezave na net!

FUCK OFF!!
lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

OZZY ::

Vse lepo in prau, sam prioblem je v tem, da mora uporabnik biti od centrale oddaljen 500-600 metrov. Vsaj mislim, da je tko. Pol pa ne bo to za ves folk. Pa še cene naj bi ble kar zasoljene. Tko mi je prjatu s telekoma reku. Bomo vidl kaj je res.

PaJo ::

Hehe...
Malo si zajebal to z razdaljo, namrec razdalja da ti vlece se vsaj ene 1Mbit DL in 256kbit UL je nekej 5 do 6 km od centrale in ne samo 600m:D Kdo bi te to potle vzel, saj nebi bilo aktualno za nikogar, edino mogoce ce bi to naredili za en stanovanjsi blok ali poslovno stavbo, do katere bi pripelali optiko, postavili razdelilnik od tam naprej pa ADSL, ampak za take namene se uporabljajo kaksne druge xDLS tehnologije, mislim da je to HDSL, ce se ne motim:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Stripy ::

ADSL naj bi delal nekje do 6km razdalje od centrale. S tem da se s tem zmanjsuje tudi prenos in je na 6km "samo" se 2Mbs proti uporabniku. Ampak se ni bati diskriminacije, ker kolikor jaz poznam Telekom, bo to itak omejil za vse. Na koliko bodo pa ze povedali. Aja, pa to ni zracna linija do centrale, ampak dolzina kabla. :)

Zipper ::

Najvecja pomanjklivost tega projekta pa je, da bo v celi Sloveniji na voljo samo 5000 prikljuckov ADSL-ja. " Pokrita" pa bodo samo vecja mesta. Upajmo, da se bo v doglednem casu kaj spremenilo na boljse.:O
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

sleby ::

He, pa res pise :>
No, v nedeljo pricakujemo od tebe en post v katerem bodo napisane cene ADSL-ja, isto kot bo v ponedeljek v Delu :)

J-A-G ::

SRALE NOVICE!!!!!!!!!!!!!!





3dfx je z nami!!!

Cr00k ::

Men sicer ni jasn kaksna je povezava s Telekomom oz. ADSL-om Z 3dfx ?!?! :))...ampak bo ze....men je adsl kr neki :))...ce lohka tko recem...adsl ima veliko omejitev...samo velka mesta (za sela ni nc)..., omejena razdalja kabla,...potem telekom bo se tistim "ponosnim lastnikom" omejil prenos :))...pa se hudicevo drago bo, pa se server je gor bol tezko dat..ker bojo kao prekinjal...vsake tolk casa link da ne bo isti IP :))....tukaj sem nastel samo minuse....pluse pa vecinoma poznamo :))...

baghera ::

Hehe sej sela majo tut svoje centrale. Vsaj pri nas ko sem 8km iz mesta Kranj, mamo centralo nevemkvaze2000 :) pozabu sm. Je pa vas majhna, tko da sm oddaljen 200m :):D

srale ::

veste,včasih pomaga da si ogledate kako stran v financah ali pa preverite kaj piše v delo fax...veliko takih zanimivih stvari...
ne morete verjet kako lepo bi spau če bi vam lahko napisazu da bodo cene 10 k sit za priklop in pa 2 k sit na mesec...ampak realnost je najbrž tako drugačna...

matevzm ::

Sicer je brez zveze spravljati na dan govorice, ko je do resnih informacij samo 2 dneva, a recimo. Upam, da bo res 5k za 128k. To je kar v redu, jaz toliko za vrzem za telefon vsakic.
In s strahom so cakali ponedeljek.. :P

AndrejX ::

Tehnologija je na naši strani. Čas pa na strani Telekoma. Šit.

McSpike ::

fantje jest bi karkol ima flat rate in je cenej od 30.000SIT! Jest na mesec pljunem 30.000 SIT na okence na pošti za bogi dialup... kabla ne bom videl ker so po vasi sami kmetje ki ne pustijo po zemlji kopat (asi morte mislit), ADSL je kurac od patke (ker ga bodo meli spet samo ta mestni), ISDN pa bi še šel, samo kaj drek k ni flatrate mater!! če me omejijo na 64 ali 128 nej me pa če bo za dobro vseh samo nej dajo zaboga flatrate tud na dialup!! Prekleti Telekom in njegova hčerinska firma u božjo mater!

Cr00k ::

nisi enin :((...telekom je pac telekom :))...

edmund ::

Hem, tak iz glave zračunano. 155 Mb linija (če jo že majo ali...) Pa recimo 55 gre za potrebe SiOLa (špile dljajo pa MP3 ;), ostane 100 mb za 5k uporabnikov! Juhu - mel bom hitrejši prenos na ISDN + arnes kot oni na ADSL ;)
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382897 (1642) Pyr0Beast
»

Telekom nikoli ne bo ponujal kabelskega interneta

Oddelek: Omrežja in internet
121417 (1076) Enzo77
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816521 (4914) wind

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
231807 (1321) andrej
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
462472 (1815) Tr0n

Več podobnih tem