» »

Kda bom vedal da sm Webmaster...

Kda bom vedal da sm Webmaster...

JurijTurnsek ::

Mene zlo zanima, kdaj bi lohk reku da sm Webmaster. Svoj pegj že mam in je tud zlo cool(za pejg kliknte tu)...8-)
http://www.slatnaskejta.com

sasox ::

zlo cool page...........ja valda>:D

JurijTurnsek ::

hvala, ej se trudim....:D

McSpike ::

Jaz bi te mel za webmastra koj, ko bi naredil stran, ki ne bi potrebovala napisa: "Za gledanje strani priporočamo Internet Explorer verzija 5 ali več in resolucijo 1024 x 768 ali več! "

To te žal degradira v rookija ali newbiea...

Drugače je stran okej, lahko pa bi bilaza odtenek manj barvno monotona... lej slotech uporabla, neko rjavo-sivo in črno ampak linki na menuju so pa rumeno-modri...

got it?

Potem ko bo delalo v Natscapu in IE (vsaj 4-ka) in min na 800x600 potem pridi še enkrat pred komisijo in ti podelimo diplomo :))

Just my 2 cents...

DoBri ::

ahm....
1. kr neki
2. dej omisl si pliz! skripte!!!!!! (veš, autoopen window, no frames itd!)
3. ne oglašuj, a nisi ugotovu da je to luzersko :)
Več nas je, manj nas ni.

IceIceBaby ::

hmmm...težko bi reku da je page zlo cool. Vsaj kar se designa tiče. Tist banner na vrh zamori čist do konca, un meni za izbiro sux, u netscape mal čudn kaže... tako da tole še ki za webmasterja (kar koli to že je).

IceIceBaby ::

aja še neki. Tist se mi tut ne dopade da ni toolbara, al kako se že reče (tistih original knofu). Ne silt enih for not u page sam zato ker so kao l33t. Če ne paše pač ne paše.

Matek ::

skini reklame, pa malo poživi stran. Aja, meni je na 800*600 ravno prav velka slika.:D

Cr00k ::

hehe..kar se pejza tice...je dokaj ql...lahko bi ga naredu da ne bi bil "crno-bel" :))...to je mal motece pa reklame...

JurijTurnsek ::

ej se je banner sam na prvi strani(:D)... pa za barve nimam ideje... pa mal večjo resolucijo ko 800 x 600 si pa zrihti(jst mam 1280 x 1023)...
thanx to jou al!
http://www.slatnaskejta.com

McSpike ::

kornholio,
ker siliš ljudi v resolucije ekrana se vidi da še nisi webmaster... ne boš verjel če ti pokažem statistiko mojih strani, kjer najdem preveč ljudi še z 640x480... ni za verjet ampak tako je... dokler boš mislil da so ostali zaostali ker surfajo na res manjših od 1024x768, boš označen kot webmaster brez izkušenj, potemtakem bi pa lahko rekli tud ne-webmaster ali če hočeš kr naravnost, nisi še webmaster... kar se barv tiče, ne vem ali si zato manj webmastra, sigurno pa močno vpliva na naše odločitve - barve so področje dizajnerjev samo če imaš vse pod kontrolo ti mej pa še barve - stran je namreč mrtva... poživi jo... zgleda ko bi bil na pogrebu skejtarjev.... brez zamere ampak mislim da ti bo tole koristilo.

Elemen_T ::

Stran se mi oblikovno sicer ne zdi tako slaba...res težko pa bi te označil kot webmaster...

Citiram:
Kot urejevale tega pejga sem zašel v velike težave!!! Z diska sem pac izgubil vse podatke z vezi s tem pejgom...Ne bom objasnjeval kako, ker je butasto!! Zdaj vas zato obvešcam, da pejga ne bom mogo uploadati! A kmalu pride nov prerojen(totalno) pejg, ki pa bo vseboval css fajle(se jih sedanji tud), tak da se tisti ki nimate Internet Explolerja ....!

Mislim da se fajle da downloadat preko ftpja kajne :D
Tudi ni mus da zdaj če boš pa uporabljal casading styleshit bo pa page kar zaradi tega najbolj the best:)

JurijTurnsek ::

ej men preko CUTE Ftp-ja neče dowloadat, mi napiše nek error... Sm je to boljše ker je nov pejga izgled zlo dobr(žal tenutno še vedno samo na mojem disku) se boste vidli... čez kak tedn al dva... Čuj jebe se meni za resolucijo 640 x 480, ker ob njej popizdim!!!!;) Pa CSS BOM uporabljal ker je bolj simpl pa dost lepše(pa barvito:D:D:D) ajd fajn se mejte...
http://www.slatnaskejta.com

McSpike ::

ne ne 640x480 se ne splača met.... jest mam min 800x600... potem pa al delaš stran elastično stran ali ne... sigurno 640x480 ne premalo ker nekaj statične grafike pa mora bit gor to sigurno in pri 640x480 si preveč omejen, na 800x600 pa je že preveč uporabnikov da bi jih zanemarjal in raje bodo šli drugam kjer jim ne bo potrebno nonstop premikat drsnikov ob strani....

kar se tiče cuteftpja... moje mnenje je da je to najbol gnili ftp program kar jih obstaja... ker je bil prvi kolikor tolk se ga je potem začelo vlačit povsod kjer je blo treba delat z ftp tako da ga še zdej najdeš kot priporočilo.... je pa tako okoren za uporabo da se ti naravnost obrne trikrat.... jest mam BulletProofFTP - najboljši ki sem jih videl do sedaj... seveda bi lahko bil še boljši ampak ni primerjave proti cuteftp...

Elemen_T ::

Meni popolnoma ustreza stara verzija Cuteftp 2.0 ...vse sem že probla pa mi je še vedna slednju najboljši...nevem zakaj...a se mi zdi da predvsem zaradi hitrosti in preproste in pregledne oblike. Funkcije pa majo itak vsi vse.

LinuxJet ::

Sam najraje uporabljam FlashFXP na zalost je zadeva za placat
:O...no pa tudi to se da resit a ne >:D

McSpike ::

Elemen_T sej glih preglednost je slaba lastnost cuteftp... sploh preglednost oz. sprehajanje po direktorijih

Elemen_T ::

Spike: To ne drži popolnoma...mogoče za novejše različice (4.0) kjer je ogromno smeti...pa še oglas ti nabijejo...vse to kar sem naštel pa ne drži za verzijo 2.0....kater je zlo robustna in pregledna. Kar preizkusi jo.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pinga mi cs 1.6...!?

Oddelek: Igre
372182 (1805) bam88
»

Radeon 9000pro & SuSE 9.0, a komu dela?

Oddelek: Operacijski sistemi
121183 (1096) ajagodnik
»

Moja stran-mnenja

Oddelek: Izdelava spletišč
361563 (1044) bodom
»

Kakšno resolucijo uporabljate??

Oddelek: Zvok in slika
221548 (1285) Dalmatinc
»

Kero resolucijo monitorja uporabljate

Oddelek: Omrežja in internet
302127 (1910) JeDo

Več podobnih tem