» »

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!!

roscha ::

Ja bomba ne, ko "intranet" tako šiba. Res mi veliko koristi. Ping proti Siolu pa:

Ping statistics for 193.189.174.5:
Packets: Sent = 2624, Received = 2031, Lost = 593 (22% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 30ms, Maximum = 541ms, Average = 148ms

Pedri Siolovski pa pravjo da net dela. DL 1KB- ;( . Ne plačam naj me kar tožjo pezdetje. Hitr naj bo četrtek, je treba kar direkt tožbo spisat kdo se bo sploh še zejebaval z njimi. Jim bom že dal da mi ADSL financirajo... pezdetje.. Modem pa vse skup me je prišlo 500€+ to naj pa v kanto fuknem a kaj? AAAA!!!! SEM BESEN.

by!

smileypuf ::

Lokalno je zdej res kar v redu ja. Ceprov kok kej uploadas ti download cist zabase :)..no sj je ze tko al tko skoz zabasan. cez 5k sploh ne pridem..uberleet:)..najbols da bi enmu reku nj dossa..se prav naredi attack na ns 193.189.174.5 za nevem par dni da cist nc nebi delu internet, pol bi se pritozil cist vsi uporabniki tele-tvja tko da bi pa mogoce siol zacel kej razmislat v tej smeri..mogoce nevem:)..ampak ko bi tega cloveka dobil tud nebi blo vredu hehe..nocomment

SLOWWWeb.net ::

Ma kdo boljšo idejo? :D / šalo na stran. Če bi se lotili tega, bi naredil škodo samo tele-tvju. Te pa niso osovražena stranka-zaenkrat >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

roscha ::

Hehe lepa reč.. Pa kdo rab vdor v sistem? Tlele bi bil dost en lep DOS proti siolu za kakšen teden (neprekinjeno), da bi tepci videl kako je fino če net ne dela >:D

Ircarji kakšno pizdarjo zakuhajte, saj enkrat ne tolk dolgo nazaj je bil že cel hec .. So "bivši bratje" Siolu pokazali "boga svoga" :D

Kolk so sposobni so pa kar sami pokazal z upgradanjem na gigabitno omrežje.. Sicer pa: kaj jim to le bo? Mi mamo tlele milibitnega pa mormo bit tih in plačevat...


by!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roscha ()

SLOWWWeb.net ::

Ok, fnatje: z velik vesljem najavljam, da je na SLO-Security.com sedaj postavljen NOV! forum, ki se od prvega razlikuje po 300% izboljšvah. Vabljeni tudi ostali :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

smileypuf ::

Pozdravljeni,

V SiOL-u nimamo pregleda nad koncnim uporabnikom, kateri dostopa preko kabelskega interneta in na to ne moramo vplivati. Za kabelski dostop do interneta imamo namrec sklenjene pogodbe o nacinu dostopa s kabelskimi operaterji. Zmogljivosti kabelskega operaterja so, kolikor je nam znano, dovolj velike in zato ne bi smelo prihajati do nizkih hitrosti prenosa med Siolom in drugimi omrezji pri uporabnikih kabelskega dostopa do interneta.

V kolikor prihaja do tezav se obrnete na lastnega kabelskega operaterja, kateri preveri napako v povezavi do nas skupaj s nasimi tehniki.

toj copy/paste maila...zgleda bodo skoz isto tarnal sploh nvem vec kva nj bi...petardo v rt..mogoce?..btw..sj je ta forum cist ql :)

roscha ::

Forum dela ne sploh. Napača ki mi jo javi:

Ikonboard CGI Error
--------------------------------------------------------------------------------
Ikonboard has exited with the following error:

Can't connect to mySQL database. Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (111)

This error was reported at: Sources/iDatabase/Driver/mySQL.pm line 55.

Please note that your 'real' paths have been removed to protect your information.

smileypuf: Kaj naredit se bo treba pa v četrtek zment...

by!

tedybear ::

sorry nisem mogel priti....novo sobo sem si preurejal....jutri pridem!!!!!
JEZEN na odgovor REKLAMACIJI..
DA JIM JEBEM MATER!

SLOWWWeb.net ::

Že dela,...je bil tudi že krščen :D . Tudi ena zanimiva cvetka je že objavljena.

P.S.: Na glavnem serverju [na tele-tv omrežju ni šans da ga mam], se je nadgrajeval MySql server. Sicer pa mislim, da se obeta še kakšna nadgradnja :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

d-mon ::

A ste se danes dobili v Mitnici?
Ce ja, kaj ste se zmenili?
Kako bomo reklamiral reklamacijo?

[D-mon]

SLOWWWeb.net ::

__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SubOrbit ::

ce koga zanima ping statistika preteklega tedna:

http://britva.eu.org/ping.txt


jaz sem za to, da dajo cap lepo nazaj... jao jao...

roscha ::

Ja, vem kakšen drek je zadnji teden, brez logov.. Drugače pa je za tale fuckup 99% kriv Tele-tv. Zakaj to vem sem razložil na sestanku v četrtek. Še enkrat se mi ne da (v četrtek mogoče?). Vzrok pa niti Tele-tv ju ni znan. Cap 99% ni kriv btw.

Po mojem mnenju jim ga serje mašina ki omejuje "tuj" promet. Niti ni izključeno da so modemi rahlo v ku***. Ne vem. Bomo videl.

Povzetek: Trenutno je pravi naslovnik za teženje Tele-tv....

by!

Ahiles ::

Nevem kva jebe sam se mi zdi da je link presvoh tko kot ponavad.

Cap ni locen na tujino pa lokal kajti Teletv niti nima opreme da bi kaj takega ustvaril po novem je cap modemov 120k tolk se da dobiti iz tujine in tudi iz teletv omrezja.

Ce bi hoteli da bi mel 25ms pinga kot se zagre bi nas moral vse na ene 10kb capat.

A kdo ve ce na tele-tv odkopujejo rablene modeme nazaj za ene 20k itak ga pol naprej prodajo za 38k al kolk je zdej.

roscha ::

Ahiles: Link ni nič prešvoh. Razloži mi kako to da imam od doma ping 200ms povprečno in 30% lossa prenos pa za zjokat, v firmi pa ping 20ms povprečje, 2% lossa in 120 KB prenosa? Črna magija?

Teli dratarji pojma nimajo. Sam še mal naj se zajebavajo z mano pa bom res šel na ADSL (čeprav tudi Siol ne maram). Vse skup naj gre u peesdo materino.

Že tretje leto prenašam takšnale jajca. OK ene pol leta je res spodobno delalo, drugače je pa vse skup pod kritiko.

V čertek se narišite na sestank pa da vidimo....


by!

smileypuf ::

Zakaj u cetrtek ne povabte s sabo se kaksnega tehnika iz tele-tv alpa siola ??

Ahiles ::

roscha lej jest mam do linka super ping pa prenos lokalno je tud super stvar se mi zabase na linku(193.189.174.5).

Takoj ko pa na link pride je pa 200ms pa 30%PL
No sej zna bit tud da jim blokada zunanjega prometa ne dela pravilno ker mi je dons pirjavec reku da stvar ne dela se pa da upajo da bojo do naslednega tedna postimal pa postavl tud ftp ter vrjetno forum da bojo uporabniki vidl kva je gor na ftpju k hocjo ene 60gb(dnevno) prometa zmanjsat zunanjega.

C:>ping 193.189.174.10

Pinging 193.189.174.10 with 32 bytes of data:

Reply from 193.189.174.10: bytes=32 time<10ms TTL=64
Reply from 193.189.174.10: bytes=32 time<10ms TTL=64
Reply from 193.189.174.10: bytes=32 time<10ms TTL=64
Reply from 193.189.174.10: bytes=32 time<10ms TTL=64

Ping statistics for 193.189.174.10:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms
Jest nazalost se nimam isdnja ce bi ga mel bi tisto sek ko sem dobu reklamacijo uzel free adsl zdej bom reklamiral senkrat racun pa dodal ce mi siol povrne VSE stroske kabelskega priklopa (ene 70k minus mrezna pa delo.) lahko tudi v protivrednosti tako da krijejo stroske tud adslja in isdnja da ga uzamem.

smileypuf zato ker niso nori da bi prisli na zbor jeznih uprabnikov noben si nebi upal tja it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

tedybear ::

je sestanek spet isto ?

SLO-Security ::

Danes sestanek ob 19h Mitnica,...:D
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

Zgodovina sprememb…

tedybear ::

DA VAS VIDIM DANES VELIKO!!!!!!

SLOWWWeb.net ::

...vendar ne od opojnih substanc :D -
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

megaubo ::

Ja kje ste vsi ?????? Samo 5 nas je blo (samo ne v mitnici je blo polno) smo šli v Mestno kavarno. Se zmenil da jih pre*** do konca.>:D

Jest ::

Kaj je narobe s forumom na www.slo-security.com ????? Ze nekaj dni ni dosegljiv...

Lp
Thomas
www.mobile.si

SLOWWWeb.net ::

Se opravičujem, ampak server doživlja večje nadgradnje,... in s tem tudi mysql na katerem bazira forum.

Upam, da bo začel delovati zelo kmalu.

Dosegljiv pa ni od včeraj oz. petka zvečer,...nadgradnje potekajo postopoma z varnostnimi testi zanesljivosti in varnosti, zato to poteka nekoli dalj časa.

Še toliko,...ali vidite šumnike,...nekdo je nekaj rekel da jih ne vidi [:] ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

roscha ::

Glede na to da Klemenr im podobne riti na siolovem forumu striktno brišejo VSE poste, ki ne opevajo gnilega Siola, bom še tukaj naredil c/p. Naj še kdo prebere.. Vse skupaj je (bilo) objavljeno pod anketo, kateri ISP je najbolši. Me prav zanima kako hitro bo post pobrisan. Glasujem za 1dan ali manj. :D

****
Full najboljš mega ultra dobr je Tele-tv /Siol kabelski dostop v Kranju. Ping je konstantno 100ms+ in 15% izgube, Hitrosti DLja pa so tudi stabilne pod 10KB/s. Zares sem srečen da plačujem samo 8kSIT za tako kvalitetno soritev. Ups, zdaj bodo mogoče podražil ko tako hvalim. V glavnem fantje preselite se v Kranj, da vidite vse nove storitve ki jih nudi Siol - Tele-tv naveza!

bye!
****

Ahiles ::

roscha ene 4 ure so rabil da so zbrisal temo ;))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

roscha ::

Whoa! Pazi ti demokracijo. Ni izginil samo POST, kot ponavadi, pač pa kar cela TEMA. To ni res. Tepci na kvadrat...

bye!

Ahiles ::

Ej gre vam tud zdej 15k na vn lokalno gre se zmeri tm 100k sam na vn pa nece nikakor vec k 15k pa kljub temu da je 15k je se zmeri 100ms pinga kva bojo mogl na 1kb capat da bo normaln ping.??

SubOrbit ::

hum... si reku 100ms?

jest mam zdejle (15:18, 22.4.) v povprecju 2499.304 ms pinga... to je 2 sekunde in pol!!!

a je to mogoce normalno???? vse bom polomu!!!

broadband connection, ja! a ni na dialupu ene 200ms pinga?
omrezje omogoca video on demand ja...
se browsat se ne da normalno, ne pa video on demand!!
JEBEMO!!!!

ob 12:40 je se vse delalo po starem... vsaj okoli 100ms pinga...
(poglejte si http://britva.eu.org/ping.txt)
sedaj pa 2.5 sekunde
pa to ni normalno!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SubOrbit ()

Ahiles ::

Mors ugasn ves prenos ker je omejitev na vn 15k pa ce mas to ti zafila vse pa mas tak ping. Jest sem mel 1500 pinga ko mi je slo 15k ko sem pa ugasnu je blo pa tm okol 100 povprecje sam tle se vid da more bit se neki drugega v pizdi kajti ce je 85k omejitev je ping tm 150 zdej k je pa 15k je pa 100ms takrat ko ni blo nobene omejitve je blo pa okol 250ms iz tega sledi da bi nas mogl na 1k capt da bi blo spet 20ms pinga kot pred 1 letom ko smo mel 20ms pinga pa 160k prenosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

SubOrbit ::

vs promet, a!

ce je 15kb kksen promet, potem sem pa narodni heroj!

roscha ::

Bla bla! Pa koji moški organ kej zaleže tlele pizdit?
Preberi pogodbo od Siola, mej jajca, pa kurči se tja kamor je treba...
Namig- dobro preštudiraj 13 člen 2. alineja...



Že kaj jasno?



Še ne?



1. Prijavi napako na siol. (zabeleži kdaj in komu si napako prijavil!!!)
2. počakaj 3. dni
4. če se zadeve ne izboljšajo zavrni račun zaradi kršitve pogodbe
5. ponovno zavrni račun (odgovor bo tako ali tako da vse dela)
6. .....
7. naslednji mesec ponovi od 1.
8. NIKAKOR NE PLAČAJ!
9. Udeležuj se meetingov ob četrkih

V glavnem n uporabnikov x 8000 SIT je nx 8000SIt denarja za tožbo....

A vam je treba narisat a kaj?

by!

smileypuf ::

Kasne bedarije to delajo. Se prav je ta kabl isto zdj k isdn ce je na 15k omejen. Najbol na zivce mi gre pa to k nm cist nc ne povejo oz. ns ne obvestijo kaksn prenos mamo in na kok smo omejeni. Povsod drugje lepo povejo kle pa se to nevemo a majo zice skp povezane al spago. Lame :)

megaubo ::

>:D
Don dopoldne mi je 100k delal.
Zdej pa sam 15k;((

roscha ::

Bah!

Fantje, vidim da samo jamrate. Pejte na ADSL, unih 5 ki pa nas bo ostal na teletna-tv bomo imel pa vsaj spodoben link,ja?

by!

Ahiles ::

Ja sej loklano se zmeri leti 100k zdej jim je konco uspel ustimat to da je zunanji promet loceno capan kar so se zdej od 1.4 jebal, vendar se se zmeri vid kljub temu da smo vsi na 15kb capan da je se zmeri 100ms+ pinga.

Pirjavec mi je reku da majo v planu ter da se bodo dela kmalu zacela dela za izgradnjo novega voda do elesa sam te stvari trajajo tko da je reku pred avgustam da tezko da bo kej ker vsi drugi ISP nocejo prek telekoma nuditi storitev ker je ene 3-5x predrag zato more prvo tele-tv zgradit opticni vod do elesa Fizicno poloziti vod.

SLOWWWeb.net ::

E, to je razlog zakaj sem se jaz zasilno zatekel na ADSL. Vsaj nekaj dela. Pol ga bom itak nazaj dal. Na izgubi pa itak nič ne bom, saj je izgradnjo-nadgranjo iz ISDNja na ADSL plačal SiOL :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

AJDE REVOLUCIJA...

tedybear ::

Jaz tudi razmišljam samo momentalno iti na ADSL le če plačam NULA.

bbobst ::

Klical sem serviserja in mu rekel ,da naj mi "pošteno pove", kaj se dogaja z netom (prenosi do 15 K).
ODGOVOR: On ne ve nič ,se splok noče pogovarjati,ker je odgovoren samo za delovanje omrežja (zato ,da gori lučka na modemu),
Pristojen za ostalo je Čarman.
Šokiran sem zaradi take ignorance !!!!!!!!!

SubOrbit ::

yeah... tud jest bi vzel adsl, ce bi mel sanso...
pa ni isdnja...

SLOWWWeb.net ::

tedybear: ADSL ne plačaš nič! Plačaš samo isto naročnino kot na kablu, le da tukaj nekaj dela in da so pingi v popvprčju med 20 in 30. Saj izgubiti nimaš kaj,...tako ti vsaj ne bo žal, ko ga boš dal nazaj, kot pa če bi plačal 30k sit :8) . Predstavljaj si še cca. 5 mesecov v takem sranju bit :\ .

mimo grede: pingi na 193.189.174.5 so 20ms-torej težava znotraj tele-tvja.

Tukaj tudi mislim zakaj, je SiOL zavrnil reklamacijo, če nadzorjujejo ta IP. Medtem ko 19 dela slabše od www.dell.com .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Jest ::

Tole sem dobil na SiOL-ovem forumu:

Vprasanje

--------------------------------------------------------------------------------


Preveri ostala sporocila na tem forumu (lahko tudi na drugih) in videl bos, da uporabniki(tele-tv) dosegajo hitrosti od 50-80k

lp k.



--------------------------------------------------------------------------------

Ali lahko navedes se linke do teh forumov ali postov....

V sluzbi imamo dostop do Interneta preko TELE-TV-ja (SiOL)... pa nikoli ne dosegam take hitrosti... V vecini primerov je ta hitrost okoli 10k .... mogoce kdaj prileze celo do 20k...

S tem, da je to ocitno zato, da bi uporabniki raje presli na ADSL dostop... ker bi tako Telekom prodal se kaksen ISDN prikljucek vec... Iz cesa to sklepam? Na drugem forumu sem prebral, da SiOL nudi zastonj priklop (castijo tistih 30 K SIT, kolikor stane prikljucnina in naejm ADSL opreme) v primeru, ce reklamiras kabelski dostop...

Upam, da to sporocilo ne bo brisano, saj na drugih forumih zasledim, da ce kdo malce prevec negativno pise cez SiOL/Telekom, da se sporocilo enostano brise (vcasih celo cela tema)....


Odgovor SiOL-a:


ah admini brisem samo sporocila, katerih izrazanje je na ravni osnovne sole.

Kabelski operater v vasem primeru nadzora nad internetnim delom omrezja ne dovoljuje, zato SiOL nima vpliva na
delovanje omrezja in lahko nadzoruje samo povezavo, ki je vzpostavljena med podjetjima SiOL d.o.o in vasim
kabelskim ponudnikom. Hitrost internetne povezave med SiOL-om in kabelskim ponudnikom je prilagojena glede na stevilo
narocnikov, kateri imajo sklenjeno pogodbo s SiOL-om, in v nobenem primeru ne more presegati trenutnih zmogljivosti.

V kolikor se zadeva med nami in kabelskim operaterjem ne bo sporazumno razresila (kabelski operater bo moral omogociti nadzor
nad internetnim delom omrezja), bo SiOL zaradi nepodjetnosti kabelskega operaterja prisiljen prekiniti pogodbo s
kabelskim operaterjem. Sedanjim narocnikom pa bo omogocil novo, kakovostnejso storitev dostopa s pomocjo
sodobnejse tehnologije ADSL (na delovanje katerega lahko vplivamo)

lp k.
Lp
Thomas
www.mobile.si

SLOWWWeb.net ::

E, ko sem tole bral, sem se spomnil, da se pozabil povedat:
- da sem dobil list, ki točno opredeljuje kdo je kriv za izpade oz. na koga se obrniti, če kaj ne dela [nekaj opcij, po katerem ukrepaš].

-KONČNO! veš koga nekam pošiljat :D . Nič več: obrnite se na siol => tele-tv => siol >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Jest ::

In na koga se je treba obrnit... Se vedno valijo krivdo eden na drugega...
Lp
Thomas
www.mobile.si

SLOWWWeb.net ::

Tisto zgoraj sem navedl primer za kabel. Na ADSLju pa je tako, da če ti po tisti "piramidi" kaj ne štima točno veš komu [za]težit :D .

Na kablu je pa stara pesem:'( .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ahiles ::

TY-Team un ip na 193.189.174.5 ti zato dobro dela iz adslja ker je tisti ip ze na siolovem omrezju sej sem jest tud z arnesa pa faxa pingal pa je bil dobr ping zabase se na vodu ki poteka do siola sam od danes nisem vec tolk preprican ker kljub temu da je na 15kb omejen je ping se zmeri porazen priblizno pred enim letom ko smo mel 160k je blo 10-20ms pinga.

Aja pa se to ponovim ze 100 tic lokalno dela super pod 10ms pinga pa prenosi so tud dobr. stvar se zabase nekje naprej proti siolu tocno kje pa vejo samo na siolu ter tele-tvju. Vendar se vedno sumim al je vod premejhen al pa preslaboten ruter za toliko uporanikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

roscha ::

Pa hvala bogu to čakam. Naj Siol prekine pogodbo. Bomba. Bo teletna tv:
1. Odkupil opremo po prodajni ceni minus amortizacija, ali
2. Zagotovil (TAKOJ) drugega ISPja, drugače se da zmenit pa za:
3. Tožba zaradi zavajanja: malo si oglejte oglaševane hitrosti na njihovi Web strani...

*
*
*
A res nima noben (polg mene) jajc pritisnit na tole lopovsko navezo Siol/ Teletna tv? En sam ljubi jamr čez in čez. Zavrnite in reklamirajte račune, drugače pa nehajte pizdit in bejžte na ADSL...

Dokler se stanje ne izboljša ne plačam niti tele-tvju vzdrževanja omrežja (ker to ni) niti siolu "dostopa do: narrowband deep shit" omrežja!

Ostali pa čičajte in čakajte... Aja pa ne pozabit tlele gor jokat kako za en drek je vse skup...

by!

Ahiles ::

Z tozbo se nazalost ne da doseci nic proti siolu ker je skor tko kot pa da bi drzavo tozu edina stvar ki bi uncikovala ce bi mel kdo jajca pa poklical medije ksn poptv al pa kej pa da naredijo ksno reportazo kako deluje internet posnamejo itd ter kako siol nateguje uporabnike. V danasnjem cajtu se da stvar doseci prek medijev.

Zato tudi brisejo poste na siol forumu ker ne zelijo da javnost ve za tiste 20 uporabnikov ki pa tezijo jih pa boli kurac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

roscha ::

No tko. 17 kosov nas je danes "odletel". Lopovi. Se sploh ne sekiram preveč... Bo treba jutri "kakšno resno" rečt. Na siolu seveda. Danes na žalost ni bilo variante (prepozno prišel s seminarja). Kdo je še odfrčal in koliko je bil dolžan? So pa frajerji, brez opozorila, ništa.

Hehe, volja vsaj dela. Malo drago sicer..


by!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724887 (14598) Jakka
»

Visoki pingi Siol ADSL 1024/256 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10210977 (7556) Alexius Heristalski
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707838 (6144) DeLonghi
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379353 (6412) AlienRex
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353277 (2547) SubOrbit

Več podobnih tem