» »

Flash Forward - nova serija

Flash Forward - nova serija

Lion29 ::

Danes (vceraj) je "leak-al" na splet pilot tezko pricakovane in zelo opevane serije FLASH FORWARD.

Serija govori o tem, da so vsi ljudje na svetu naenkrat izgubili zavest ob natanko istem trenutki in za isti cas (2 minuti in 17 sekund). Ob tem pa so "vsi" imeli vizijo prihodnosti, natancneje vsi so imeli vizijo dneva 30.april 2010.

PRE AIR rip je malo slabse kvalitete vseeno vreden ogleda.

Serija ima nedvomno veliko potenciala. Sam menim, da je po LOSTu the next big thing. Spet bomo malo mozganckali in upam, da ne bodo zasrali s slabo produkcijo.

Evo, se trailer


Je se kdo gledal? Vtisi? Pa prosim, da ce bo kdo pisal o vsebini, naj jasno zapise s krepko piavo na zacetku "SPOIL"!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

Razmišljam kako bi iz tega lahko posneli 50 ali 100 kvalitetnih in polnih vsebine delov.. Težka, IMO se bodo že po tretjem delu začeli ženit, sanjat, ter popivat v gostilni 20 minut na del, kot pri Jericho in Defying Gravity naprimer lol....8-)
Iz Losta bodo pa pobrali idejo da je treba uvest ~780 različnih karakterjev/oseb ter potem v vsakem delu ene 15 minut prikazovali njihovo preteklost/prihodnost, kako so se med seboj spoznali, kdo je/bo koga prevaral, itd, itd..:)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

sej lost je tut syfy, sicer je na kanalu abc in ne syfy :)

fringe sem pogledal 3 dele, predvsem zaradi Joshua Jacksona pa sem totalno zgubu zanimanje.. bi moral dlje vztrajat?

pa glede na to, da so mi bile serije sg1, sg atlantis, babylon 5 in star trek... mi je cudno, da me BSG ni potegnila not

no sej ta FF serija je tut neke vrste sci-fi. No, malo bolj "realna" kot prej omenjene, kar je meni zlo vsec. Pa mislit je trebam vsaj za zdaj zgleda...Meni so zlo vsec taksne serije, ko je treba povezovat stvari, je ogromno indicev in se razne poti krizajo (alla film Crash ali serija 6 degrees)...

No upam vsaj, da ne bo brezveze

Razmišljam kako bi iz tega lahko posneli 50 ali 100 kvalitetnih in polnih vsebine delov.. Težka, IMO se bodo že po tretjem delu začeli ženit, sanjat, ter popivat v gostilni 20 minut na del, kot pri Jericho in Defying Gravity naprimer lol....8-)
Iz Losta bodo pa pobrali idejo da je treba uvest ~780 različnih karakterjev/oseb ter potem v vsakem delu ene 15 minut prikazovali njihovo preteklost/prihodnost, kako so se med seboj spoznali, kdo je/bo koga prevaral, itd, itd..:)



hehe, meni pa je ravno to interesantno... razsirit serijo, dosti karakterjev dodat in cimvec zgodb, ki se morajo prepletat... da se vidi, da je za serijo inteligenten dizajn in ne samo del iz dela, kot recimo CSI ali podobne.... recimo HEROES bi mogla biti taka serija, ki pa je cisto pogorela...

kar se tice pa stevila sezon... ce so lahko prison break raztegnili tolko, s tem FFjem sploh ne bodo meli tezav :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

PaX_MaN ::

pa glede na to, da so mi bile serije sg1, sg atlantis, babylon 5 in star trek... mi je cudno, da me BSG ni potegnila not

Elouel. :facepalm:
Recimo, ena iz Alphe Centauri vidna razlika je, da v BSG igralci _dejansko znajo igrat_.

bluefish ::

Problem pri tovrstnih serijah je razvlečenost zgodbe in pogostokrat tudi ponavljanje že videnega. Stranske zgodbe likov se pogostokrat izkažejo za povsem nepovezane z glavnim dogajanjem itd.

Heroes je čez čas postala razvlečena, prav tako BSG. Prison Break pa se je pričel vrteti okoli samega sebe s tako rekoč enakim scenarijem - zamenjaj kraj, dodaj nove like, naredi restart.

Tako so mi veliko bolj všeč serije, kjer je vsaka epizoda lahko zgodba zase, hkrati pa lik počasi rešuje glavni problem.

ahac ::

fringe sem pogledal 3 dele, predvsem zaradi Joshua Jacksona pa sem totalno zgubu zanimanje.. bi moral dlje vztrajat?

Ja. Jaz tud nisem bil prepričan, če bi še naprej gledal, ampak kasneje postane dost bolj zanimivo.


Flashforward sem pa včeraj gledal prva dva dela in mi je zaenkrat zelo všeč.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mikko ::

Ali so ga res nehali snemat?

kmetek ::

Da.

LuGi ::

Zasluzil bi si vsaj kaksen soliden konec..recimo z dvournim filmom.

Še zadnji dve epizodi:
1x21	
20	/	May	/	2010

1x22	
27	/	May	/	2010

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

kihc ::

Uaa, škoda, sej ni tolk slabo :/
x

kihc ::

Pravkar pogledal zadnji del. Groza. Sploh če bodo res nehal snemat.
x

LuGi ::

Mislim da je konec glede nato da imajo igralci oz. vsaj enega sem nasel ( http://www.imdb.com/name/nm0461149/ ) ki igra v novi (comedy) seriji..

Okapi ::

On May 29, 2010, it was reported by one of "FlashForward" producers, David S. Goyer, that "FlashForward" was in talks of being renewed for a second season.

techfreak :) ::

Če bodo slučajno res naredili 2. sezono, jo bodo morali zelo izboljšati, glede na to da je pri 1. sezoni bilo pri vsaki epizodi manj gledalcev.

Poleg tega tudi ni jasno kaj so mislili z flash forwardom v leto 2015.

Lion29 ::

meni pa je sama serija kul, razen glavnega igralca...

edino kar mi je bedasto je rdeca nit - da kao usodi ne mores ubezati in kar se ma zza zgodit se bo zgodilo prej ali slej...

to mi je totalno bedasto in nekako kvari idejno zasnovo...

ostalo je pa kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Poleg tega tudi ni jasno kaj so mislili z flash forwardom v leto 2015.
Bolj kot je oddaljen flashforward, bolj proste roke imajo scenaristi pri izmišljanju zapleta. V štirih letih od blackouta se lahko veliko zgodi (zarotniki recimo vzpostavijo diktaturo v ZDA), potem pa je eno leto časa, da v naslednji sezoni to razrešijo (recimo borci za demokracijo premagajo zlobnega diktatorja).

O.

LuGi ::

V Fall schedule ga ni nikjer..(še)
+ Povsod je status Canceled
+ Igralec v novi seriji..


Dvomim da bo kaj iz druge sezone... sicer se je nebi branil.. raje FF kot V.

Lion29 ::

to, da je en stranski igralec v drugi seriji ne pove cisto nic

tudi to, da je cancelled za zdaj ne pove cisto nic


kar se pa tice FF leta 2015... pa nikjer ne pose, da ne bo se kaksen prej!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LuGi ::

Pove pa dejstvo da ga ni v Fall urniku..

Pustimo se (pozitivo) presenetiti,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

mikko ::

Konec je kar en!

Jst ::

Kot sem že v drugi temi napisal:

Razumem, če bi to izkoristili posamezniki zase, kot je bilo v seriji povedano, za recimo trgovanje na borzi,... Ne razumem pa, zakaj bi sploh kdo želel izvesti Global FlashForward? Kaj imajo od tega?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Če ne bo druge sezone, tega ne boš nikoli izvedel>:D

Lahko si pa prebereš roman, po katerem so naredili serijo, samo je zgodba v njem v bistvu čisto drugačna.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554733 (4257) Pithlit

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311149 (1850) opeter
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146641 (11977) vostok_1
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116296 (14146) Pithlit
»

Katere TV serije trenutno spremljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
737972 (5952) Gapi

Več podobnih tem