» »

Pomagajmo tistim, ki ne verjamejo pristanku na luni

Pomagajmo tistim, ki ne verjamejo pristanku na luni

V-i-p ::

Te dni, kar je po eni strani logično, saj mineva 40. let prvega pristanka na luni povsod po spletu (YouTube, ST, 24ur.com, rtvslo.si) berem komentarje in boje med tistimi, ki verjamejo pristanku na luni in tistim, ki ne. Včasih, ko se mi da, napišem kak komentar v stilu "če ne bi bilo res, bi Rusi vrgli v luft pol sveta). Zame je to pač najmočnejši argument in povsem logično sklepanje in zdravo razmišljanje. Potem pa dobiš včasih nazaj: pa povej, s čim so pa Rusi lahko nadzorovali, da se je to res zgodilo? So imeli takrat takšne teleskope, da so gledali Armstronga, ko je stopil na tla? Priznam, ne vem kaj bi zinil, pač nisem toliko podkovan, jebiga. Ker je pa tukaj par precej pametnih dečkov in deklic v tej smeri, dajte nejevernežem po domače in realno napisat s čim so Rusi imeli možnost, kaj se je dogajalo, kako so spremljali? Če se komu da, seveda. Meni žal ne več ;). Hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Karaya 52 ::

jype ::

Rusi so takrat zgubili sondo. Praktično le nekaj ur preden so američani pristali.

Bodo pa ja vedeli, kaj se je gor dogajalo.

PacificBlue ::

Seveda so bli gor. edino zanimivo bi blo za vedet, kaj so videli gor. Tisto brisanje traku mi pač ne da miru:)

Thomas ::

Rusi so takrat z avtomatskimi sondami hodili po Luni in nabirali kamenje, ki so ga potem prinesli tudi domov.

Noben ni bil pek. Pek je moonhoaxer.

PacificBlue ::

Rusi so takrat z avtomatskimi sondami hodili po Luni in nabirali kamenje, ki so ga potem prinesli tudi domov.


Aja a tako kamenje k ga lahko naberem na Antartiki;)?

;-) ::

Jaz kolikor sem bral po netu ne vrjamem da so bili na luni.

Veliko je takih čudnih stvari.

tole pa zavrže vse pomisleke :D:D:D

V-i-p ::

Viš, Thomasov odgovor je zelo dober. Tega recimo nisem vedel, da so Rusi že bili gor in nabirali kamenje in ga prinesli domov. Ko so Američani privlekli kamenje iz vseh misij nazaj in ga potalali po svetu, Rusi najbrž niso rabili dolgo, da so naredili analizo ali dve in videli, da je res od gor tako kot njihov.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PacificBlue ::

Viš, Thomasov odgovor je zelo dober. Tega recimo nisem vedel, da so Rusi že bili gor in nabirali kamenje in ga prinesli domov. Ko so Američani privlekli kamenje iz vseh misij nazaj in ga potalali po svetu, Rusi najbrž niso rabili dolgo, da so naredili analizo ali dve in videli, da je res od gor tako kot njihov.


Ma dej, hecn si:)..Če ti jaz pravim, da lahk isto kamenje najdem na Antartiki:)

V-i-p ::

Hja, do Antarktike ima praktično dostop vsak na tem svetu, če le hoče. Leto po tem bi kup oseb to razkrilo, lepo te prosim. Ne s takimi, da ne zaidemo iz teme. Thomas je do sedaj podal zelo dober in pameten argument.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PacificBlue ::

Hja, do Antarktike ima praktično dostop vsak na tem svetu, če le hoče. Leto po tem bi kup oseb to razkrilo, lepo te prosim.Ne s takimi, da ne zaidemo iz teme. Thomas je do sedaj podal zelo dober in pameten argument.


Kdo bi razkril? Program Apollo je bil razdeljen v več oddelkov..Velika večina od teh je delama samo na osnovi "need to know basics", pa tudi so verjetno dokumente označevali(kot jih še) z različnimi "classifeid" oznakami, do katerih je imel redko kdo dostop. In tisti ki je imel je že vedel zakaj se gre. Posebno taki so izurjeni za molčanje...Sicer pa ne pravim, da niso bili na Luni, samo hočem povedat, da je Thomasov argument slab.

Pyr0Beast ::

Hja priti na antarktiko še gre. Kaj pa nazaj živ in zdrav ? :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PacificBlue ::

Hja priti na antarktiko še gre. Kaj pa nazaj živ in zdrav ?


Uporabi domišljijo...:D

Good Guy ::

here we go again..

PS:niso bli gor ;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ziga Dolhar ::

Ena tema bo dovolj. Nadaljujte v izvirni.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vesoljska tekma (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
13525748 (21417) Mavrik

Ali je pristanek človeške posadke na luni prevara? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24128476 (18029) bluefish
»

NASA bo zgradila bazo na Luni

Oddelek: Znanost in tehnologija
423534 (2442) SavoKovac
»

Nič ne bo z Deltami in Atlasi

Oddelek: Znanost in tehnologija
212597 (2032) Calligula

lažni posnetki pristanka na luni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18418172 (13892) Barakuda1

Več podobnih tem