» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
4 / 19
»»

Truga ::

Tezaab je izjavil:

subby je izjavil:

poglej, če se še kje na madžarskem dobi
če greš kupovat v avstrijo ali nemčijo, pričakuj german verzijo


Na SWTOR strani pise, da lahko zastojn spremenis jezik namestitve.

Ko prvic pozenes launcher te itak vprasa, ker jezik bi rad.

Edit: Pa tud pol so tam setting kjer ga lahko menjas. Star warsi v nemscini so ubistvu kar zabavni. Lauf Luk, lauf!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Wizard ::

Moj prvi vtis je bil tudi dober...igral sem Comando TR (lvl 31) in BH Merc (lvl 15).
Zgodba je glavna stvar pri swtor ki te naprej vlece...ogromno je dialogov in je super stvar za sw lore geeke.
Met svoj starship je zakon, space battles so dober intermezzo(makl se ponavljajo). Igranje je pa tekoče in zelo intuitivno.

Sicer je questanje na osnovnem nivoju(killx, loot y, push z...) in precej repetitivno, je pa kul met skozi companjona pr questanju.

Jst sm ga naroču ze prvi teden izida in komi čakam na 15-20 dec.

P.s. kdor je ta vikend downloadal igro, naj jo ne zbriše če misli early acess igrat...dodali bodo samo patch.

subby ::

Wizard je izjavil:

P.s. kdor je ta vikend downloadal igro, naj jo ne zbriše če misli early acess igrat...dodali bodo samo patch.

I NEVER DELETE GOOD STUFF... I JUST BUY NEW HARD DRIVES.

ahac ::

Fajn je, da ni questov, kjer si odvisen od random dropov v stilu: "get 20 rat ears", kjer uho dropa samo vsaj tretja podgana.

Btw, če koga zanima igrat s par Slovenci:
Galaxy Domination Order
Sicer dvomim, da se bo guild obdržal na daljši rok, ampak vsaj server nam bo izbralo.
(edit: guild sicer še ni ready for deployement, ampak smo 4 preorderal tko, da bi moral bit kmalu, če dobimo keye)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Boobiz ::

Če se odločim kupit, aplajam za invajt.

BTW; a je kdo sprobal powertecha? Zanima me po čem se razlikuje od juggernauta, razen po dmg outputu..
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Tezaab ::

ahac je izjavil:

Fajn je, da ni questov, kjer si odvisen od random dropov v stilu: "get 20 rat ears", kjer uho dropa samo vsaj tretja podgana.


So. Le da so kolicine artefaktov, ki jih moras zbrati, nizje (iirc je bilo najvec 8, pa se to se je nabralo dokaj hitro).

apclone ::

Ka pa a bo kdo kak Republic clan naredo?
Ko bi blo fajn da je vsej na enmo serverjo čim več slovencom, je mal lazje z spilat.

Dami ::

Še en guild. Lahk daš pod allies ahac, da nas po možnosti na isti server vrze. Verjetno bo slo only (člani iluzije, nekaj nas bo pa iz VLC-ja).

apclone je izjavil:

Ka pa a bo kdo kak Republic clan naredo?
Ko bi blo fajn da je vsej na enmo serverjo čim več slovencom, je mal lazje z spilat.

Lahko spodaj vidiš pod Adversaries so mende slovenski republic guild.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ahac ::

Bom dodal, čeprav zdej me skrbi, da ne bodo iz zavvija poslal keya do jutri, ko je treba, da so 4 preordered v guildu.
Edit: Sicer pa, če nam ne bo kreiralo guilda lahko še vedno pogeldamo kje je vaš in pridemo na tisti server.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Dami ::

No upam da se res večina slovencev vrze skup in dobimo novi daggerspine (sam da ne bo laggerspine :D). Pol naprej se bo pa tak vidlo kak se bo razvilo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Wizard ::

Vsi ki ste beta testiral CHECK YOUR MAIL:

"Dec. 1: Final Beta Testing Weekend Invites

This is our final test before launch! We have invited a smaller number of testers than in our previous Beta Testing Weekend to assist us in testing a new build of the game. If you participated in the last Beta Testing Weekend, check your e-mail to see if you've been invited. All you need to do is open the launcher and begin patching – you'll be able to play at the time stated in the e-mail you received.

Who was invited: Selected testers that participated in the previous Beta Testing Weekend
- What was sent: Final Beta Testing Weekend invitations
- Server locations: US East Coast, US West Cost, and EU servers
- Invite status: We have begun sending invitations. Check your e-mail to see if you have been invited and for instruction"

Boobiz ::

You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST


Fuck yeah! To je ob 19.00 po našem času, right?
I'm drunk, what's your excuse?

subby ::

blagor enim, jst že cel dan čekiram mail pa nič :(

Syres ::

Bah, nč sreče tuki. Da ne iščem preveč po forumu - kje ste prednaročili igro ?

Tezaab ::

Mantis. Sem probal pri Originu okrog ovinka, ampak mi s kreditno pri placilu javi napako (ceprav s kreditno samo ni nic narobe, jo uporabljam drugje brez problema).

Edino skoda, da ne bom delezen tistih bombonckov, ki so v digital deluxe verziji. Razen, ce bojo po zacetku igre takoj omogocili nakup za vse evropske drzave (ya right).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tezaab ()

Wizard ::

Boobiz je izjavil:

You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST


Fuck yeah! To je ob 19.00 po našem času, right?


Tud jst sm to dubu. Double fuck yeah!!! Spet bom spau po pet ur in preigral ceu dan :). Sam upam da so mi popravli bug z mojim Commandom(je namreč stuck na eni ladji..).

Je pa to ob 20.00 po našem času (Central Standard Time +7).

particle ::

Sm tud dobu :D Oh well... spet bom črn pod očmi... 8-O

Tezaab ::

1) bastardi, ker ste to dobili, jaz pa ne

2)

Wizard je izjavil:


Sam upam da so mi popravli bug z mojim Commandom(je namreč stuck na eni ladji..).

Kaj ti da misliti, da niso vmes resetirali likov?

Wizard ::

Dobro vprašanje...glede na to da rednim beta testerjem niso, upam da tud nam ne bodo...bi blo fajn nadaljevat, da bi doživu še kakšen high end zone...we'll see.

Če ne bomo pa sprobal kšn nov klas pa bo :)

subby ::

drugače pa obstaja /stuck komanda za take primere

edit: še patch noti http://www.torhead.com/patch/20111201

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

No upam da se res večina slovencev vrze skup in dobimo novi daggerspine (sam da ne bo laggerspine)


Jaz pa ne. Sej je fajn imet par Slovencev na serverju, ampak da pa okupirajo trade chat z balkanskimi forami, ker mislijo, da so taglavni... ne, hvala. To je bil en razlog, da sem edinega alta, ki je bil tam, migriral dol, ko je bil free migration.

Pa izgleda, da zavvi ne bo poslal preorder kode tko, da bom skelslal preorder tam in kje drugje vzel, pa bomo že potem izbral en kul server.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Boobiz ::

Implemented improvements that increase the responsiveness of combat actions.


To mi je všeč, ker včasih, če si prehitro klofal se je pri mojem juggrnautu kar malo zataknilo in se je skill štel kot inveden ampak sploh ni bil :))

Fuck me, I can't wait. Ta vikend sm čist frej tako da bo bolj hardcore kot prejšni teden 8-O :))

EDIT: A obstaja kaka možnost da ponovno zbalansiraš light/dark pointe, ker jst sm bit keen on playin teh dark side ampak včasih pač nimaš srca kej slabga nardit in mam skupni balance okrog 650..če bo šlo tko naprej nebom nikol vidu novega sablje :|
Možnost je pa tud da Sith izbira light side dialoge, right? Al ti potem kak npc naprej meče da si 'soft'? :D
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Wizard ::

subby je izjavil:

drugače pa obstaja /stuck komanda za take primere


Ne pomaga...to se je zgodilo na class questu in pr enmu bossu(je na eni ldji cel clas quest...) sm crknu in revivu pr medicu...ta medic je za tem bossom in ne morem več do tega bossa in ne morem več nadaljevat class zgodbe...stuck ne pomaga, ker sem na spacewship ne morem quicktravel so baisiclly im fucked...sem poslal ticket in upam da kej rešijo.

BTW "FAQ answer: if you've been invited to test this weekend, you should be playing on existing characters." :)

McGregorSL ::

Emmm wtf

tole sem poslal na eno našo SLO trgovino
******
Pozdravljeni,

Kdaj bo možno prednaročiti igro Star Wars: The Old Republic, ki izide 20.decembra 2011?

lp
Gregor

******
odgovor
******
Pozdravljeni,

Danes smo prejeli informacijo od EA, da izdelek ne bo na voljo v Sloveniji, saj igranje te igre ne bo možno iz Slovenije.
Hvala.

*****

what?

Dami ::

ahac je izjavil:


Jaz pa ne. Sej je fajn imet par Slovencev na serverju, ampak da pa okupirajo trade chat z balkanskimi forami, ker mislijo, da so taglavni... ne, hvala. To je bil en razlog, da sem edinega alta, ki je bil tam, migriral dol, ko je bil free migration.

Pa izgleda, da zavvi ne bo poslal preorder kode tko, da bom skelslal preorder tam in kje drugje vzel, pa bomo že potem izbral en kul server.

No glede na to da mamo pod allies en huuge balkanski guild, se res zna to zgodit lol.
Drugač so pa men iz zavvija napisal da dobim kodo 100% (samo ne pa kdaj), škatlo pa pošlejo šele 20.dec, ker jih tud oni šele takrat dobijo. Pomoje ti preostane da pr onih rusih vzameš. Tam so kolegu takoj poslal kodo.

McGregorSL je izjavil:


Danes smo prejeli informacijo od EA, da izdelek ne bo na voljo v Sloveniji, saj igranje te igre ne bo možno iz Slovenije.

Pomoje to ob samem izzidu. Mislim da pride k nam šele enkrat drugo leto.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Truga ::

McGregorSL je izjavil:

Danes smo prejeli informacijo od EA, da izdelek ne bo na voljo v Sloveniji, saj igranje te igre ne bo možno iz Slovenije.
Hvala.

AFAIK, ce bos dobil igro bos lahko igral. Kako dobit igro je pa pol drugo vprasanje... :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

ahac ::

A obstaja kaka možnost da ponovno zbalansiraš light/dark pointe, ker jst sm bit keen on playin teh dark side ampak včasih pač nimaš srca kej slabga nardit in mam skupni balance okrog 650..če bo šlo tko naprej nebom nikol vidu novega sablje :|

Ta sistem je tudi pri Mass Effect in je orenk beden, ker potem ne izbiraš odločitev glede na to kaj bi rad naredil ampak glede na to katere točke ti da. :|


Danes smo prejeli informacijo od EA, da izdelek ne bo na voljo v Sloveniji, saj igranje te igre ne bo možno iz Slovenije.

V SLO se ne bo prodajala, ampak če jo kupiš drugje, ti ne bodo blokiral dostopa. Pač... smo 3rd world trg.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Truga ::

ahac je izjavil:

A obstaja kaka možnost da ponovno zbalansiraš light/dark pointe, ker jst sm bit keen on playin teh dark side ampak včasih pač nimaš srca kej slabga nardit in mam skupni balance okrog 650..če bo šlo tko naprej nebom nikol vidu novega sablje :|

Ta sistem je tudi pri Mass Effect in je orenk beden, ker potem ne izbiraš odločitev glede na to kaj bi rad naredil ampak glede na to katere točke ti da. :|

Jaz sicer nikoli nisem mel problemov s tem. Vecinoma je itak tko, da mors bit popoln ass, da se tvoja dejanja stejejo kot bad (bioware prepogosto evil enaci s chaotic), kar se men zdi dost zgreseno. Sem pa bil se vedno neutral ko sem bil level 16, ker se nisem obremenjeval s tem kaj katera opcija nardi (uporabljam tipke za izbiro opcije, in mi nic ne pokaze kaj se bo zgodilo).

Kar pa se tice evil opcij, jaz lahko recimo vse delam kot svetnik, imamo over 9000 good pointov, ampak vse to delam da bom prisel na visok polozaj, iz kjer bom potem lahko kontroliral galaksijo. Pa mi bo igra to stela kot good character, nakonc bom pa zgubil tistih 100 pointov, ko bom razpustil senat in se razglasil za diktatorja? Bad, bad design :D

Tezaab ::

Light/Dark lahko reguliras (delno) s crew skillom Diplomacy - posljes kompanjona/-e na naloge, ki ti prinesejo doloceno stevilo light/dark pik. Ampak, vsaka naloga stane in traja par minut, poleg tega pa bilance ne spremeni kaj dosti (na najnizjem nivoju nalog le za 10 pik, iirc).

McGregorSL ::

1. ne razumem kaj pa je fora dark/light side pik? Drugi skilli? Kaj je razlika med Dark Jedi ali pa Light Sith?
2. Če lahko nabiraš oboje dark in light hkrati... je to omejeno? ali si na koncu na 100% light in 100% dark? in kaj sploh to pomeni?

Truga ::

McGregorSL je izjavil:

1. ne razumem kaj pa je fora dark/light side pik? Drugi skilli? Kaj je razlika med Dark Jedi ali pa Light Sith?
2. Če lahko nabiraš oboje dark in light hkrati... je to omejeno? ali si na koncu na 100% light in 100% dark? in kaj sploh to pomeni?

Dolocena oprema je menda omejena na dolocene alignmente. Recimo, ce si good nemores met rdecega kristala za zarkomlat, ce si bad pa nemores met plavega.

Boobiz ::

Gre se za to, da imajo malo boljši lightsaberji omejitev Dark I al pa Light I, za prvi tier dark/light pa rabiš 1000 pointov razlike npr; če maš dark 0 potem rabiš za tier 1 light 1000 light pointov oz. če maš dark 250, potem rabiš light 1250 da si v Light I. Po svoje dost zgrešeno, ker ti ne pusti bit roleplayer.
Nimam pojma kaj bom naredu danes ko bom dingal 16 in še vedno okrog hodim z lvl 10 saberjem. Drugače pa se mi na splošno zdi, da je dark težje igrat ker vsakega npcja s katerim govoriš pa tud ne moreš oz. nočeš fentat da dobiš dark pointe, medtem ko za light pointe rabiš npcju rečt samo da mu boš pomagal (ofc ffs, I need teh exp?!)
I'm drunk, what's your excuse?

Tezaab ::

Nc menda, kr je (imas light/dark vendorje, vsaj videl sem jih na Imperial Fleet postaji).

Pomembna je pa razlika med tvojimi light in dark pikami. Ce imas recimo 2010 light pik, pa 1010 dark pik (imas torej 1000 light pik vec), dobis...status Light I. Ko imas ta status lahko uporabljas vse stvari, ki jim recimo pise "Requires Light I" in pa seveda ne mores vec uporabljat stvari, ki jim pise "Restricted for Light I and higher". Vecje razlike med light/dark pikami ti prinesejo naslednje ranke statusa.

Edit: ocitno malcek prepozno napisal :) Memoz - ce kot sith pustis nekoga pri zivljenju, je to ze dobro delo. Fentavanje nesposobnezev sodi v opis del sithov. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tezaab ()

Wizard ::

Primer Dark side Trooper Commando geara (rabiš Dark Side 2)

Boobiz ::

Mja, zgleda da ne bo druge. Select kill in zamižat. ;((
Pa še svojo goodie two shoes Vette bom mogu poslat na misijo, da mi dark side odločitve ne bojo zbijale affectiona.
I'm drunk, what's your excuse?

McGregorSL ::

se prav je edina prava pot dark do konca ali light do konca... vmes je pa brezpredmetno ker nisi konkurenčen ostalim npr. v PVPju?

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Kar je po moje blesav sistem. Očitno bom nadaljeval svoje iskanje idealnega MMO-ja.

Truga ::

McGregorSL je izjavil:

se prav je edina prava pot dark do konca ali light do konca... vmes je pa brezpredmetno ker nisi konkurenčen ostalim npr. v PVPju?

Jst upam da bo za vse ista oprema, samo izgled drugacen...

Boobiz ::

McGregorSL je izjavil:

se prav je edina prava pot dark do konca ali light do konca... vmes je pa brezpredmetno ker nisi konkurenčen ostalim npr. v PVPju?


Ni nujno, kvestov je sicer veliko in si (vsaj na začetku) lahko malo good in veliko bad ali obratno, poblem bi se rešil z večimi opcijami dialoga, da pač lahko zbereš neko neutralno pot in ne zgubljaš balanca, če ti eno od light/dark opcij ni všeč. Ali je to mogoče že zdej...nisem ziher oz. ne pamtim dobro..? :|
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

apclone ::

Sej je en od developrejov povedo da bojo tut za tiste z nevtralnimi light/dark pikami določene prednosti pa oprema na voljo.

Tezaab ::

Boobiz je izjavil:

Ni nujno, kvestov je sicer veliko in si (vsaj na začetku) lahko malo good in veliko bad ali obratno, poblem bi se rešil z večimi opcijami dialoga, da pač lahko zbereš neko neutralno pot in ne zgubljaš balanca, če ti eno od light/dark opcij ni všeč. Ali je to mogoče že zdej...nisem ziher oz. ne pamtim dobro..? :|


V vsakem dialogu, ki sem ga videl, je bila izbira dark/light/whatever jasno oznacena (na sredini tistega kroga se ti prikaze svetleca modro-bela/temna crno-rdeca zvezda, oziroma nic, ce ni spremembe). Ne pokaze ti pa vpliva na kompanjone; veckrat se mi je zgodilo, da moje odlocitve Mako niso bile vsec, ceprav sem mislil, da ji bodo.

Boobiz ::

Že res, ampak včasih pa enostavno nimaš izbire. Moreš zbrat dark ali light, tretja opcije je pa recimo bb, talk to ya laterz.
I'm drunk, what's your excuse?

Syres ::

Tezaab je izjavil:

Mantis. Sem probal pri Originu okrog ovinka, ampak mi s kreditno pri placilu javi napako (ceprav s kreditno samo ni nic narobe, jo uporabljam drugje brez problema).

Edino skoda, da ne bom delezen tistih bombonckov, ki so v digital deluxe verziji. Razen, ce bojo po zacetku igre takoj omogocili nakup za vse evropske drzave (ya right).



Se pravi, če naročim pri Mantisu ne bom mogel igrati head starta?
www.mmoslo.si

Wizard ::

Če kdo rabi mam jaz eno Standard edition viška naročeno v Italiji.
Interesent naj mi pošlje ZS...

Syres ::

Preberite si opis SWTOR tukaj ;)
www.mmoslo.si

Boobiz ::

Danes sm z foro probal bounty hunterja in je omgwtf zanimiv za igrat, I mean who doesnt like gunz, eh?
I'm drunk, what's your excuse?

Wizard ::

Moj je trenutno lvl 24 in ja je very fun za igrat...kot je tudi Trooper, saj stam zrcalini sliki...odvisno je samo keri gun/cannon ti je bol všeč...

Tezaab ::

Po moje je pred open beto ogromno ljudi hotelo igrati kot jedi/sith, potem so pa, cist za foro, sprobal bhja oz. trooperja in... spremenili svoje mnenje :)

Truga ::

Tezaab je izjavil:

Po moje je pred open beto ogromno ljudi hotelo igrati kot jedi/sith, potem so pa, cist za foro, sprobal bhja oz. trooperja in... spremenili svoje mnenje :)

Jaz sem hotel bit najprej smuggler. Pol sm pa ugotovu da ubistvu igra nima space flighta, in da nimas kej smugglat. Bom igral sitha, pa upal da v prihodnosti dodajo proper vesolje. :P

Nargyle ::

Ali bi mi lahko kdo svetoval kje da prenaročim igro?

Je možnost prednaročila igre v Italiji in jo nato fizično prevzamem v GameStopu na primer in kako bi to zgledalo?

In ali bi lahko pri tem dobil Pre-order early access?
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107231554 (10459) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143297 (10104) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418558 (6607) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713757 (7067) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6

Več podobnih tem