» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
3 / 19
»»

PARTyZAN ::

Jaz sem dobil invite na mail včeraj zvečer. Zgleda pa se iz launcherja ne da igre pognat dokler se serverji ne odprejo, sem mislil zadevo preizkusit pred vikendom, da vidim če je vse v redu s klientom :).

BALAST ::

Launcher tudi pri meni ni hotel štartat na win7 64bit, pa sem ročno pogledal in odraral C:\Users\"naziv PC"\AppData\Local\Temp\InstallSWTOR\SWTOR.rar
na disk D:\Igre\SWTOR in zagnal launcher. Je pa čez 13GB podatkov, kar je ogrooomno.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

PARTyZAN ::

Nameščena igra je velika 18.5GB.

subby ::

do petka mi jo bo namestilo...

subby ::

You'll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST

Pesimist ::

Jaz sem jo installal vceraj. Zdaj pa cakam da aktivirajo al kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

particle ::

Sm isto dobil za 10:00AM CST... to naj bi blo 17h CET mislim de.

Wizard ::

"Whatever day you get invited, you'll be able to test through until Monday 28th at 11:59pm CST" - Stephen Reid

Bo kar dolg vikend :)

Jup, za nas je CST+7h...

Pridruži se nam na slovenski Facebook strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wizard ()

McGregorSL ::

Bomo sprobal.. pa čeprav je časa samo za en dan :D

subby ::

eh.. dve uri poležavam v postli pa se silim ustat, da bom šel naprej igrat
pol pa se končno spravim iz postle in zaženem swtor... serverji dol do enajstih

ahac ::

Dobro, da nisi prej vstal, ker bi dalj čakal. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

sem pa hotel mal več igrat dokler američani še spijo

Pesimist ::

To bot ak vsak dan melo offline time kot EVE server.

Pesimist ::

Meni sploh negre skoz prvo stran. Filmcek je pognalo zaj pa gledam v nedogled sliko stwarwarsa.

ank ::

Meni so v meilu poslali , da lahko začnem s testiranjem ob 10:00AM CST. Če sem pravilno preračunal je to po 17:00 po našem času.

Guzzy ::

Včeraj ja

Tr0n ::

Igral tropperja do levela 8. Precej klasicen MMORPG fare. VO je neat.

ahac ::

Ja, WoW in space je. Edino chat okno in minimap so mal prestavl. :)) Ampak je kr gut. Voice mi je bil na začetku mal brezveze, ampak zdaj sem se pa navadu.
Jaz sem zdaj lvl 15. Všeč mi je, da ima class svojo zgodbo, ki se vleče že čisto od začetka in to, da vstopiš čez tisto zeleno oznako v svojo mini instanco. To je kar kul narejeno. Quest flow je tudi super, lepo napreduješ in questi si super sledijo... skoraj kot v single player igrah. Good stuff...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

ma ful huda zgodba je! dejansko bi se swtor res lahko kvalificiral za kotor3-10...
res lepo je narjenu tudi, da ni skoraj nobenega loadanja, ko greš v instance itd
je pa kar fejst zabavno questat s kakšnim frendom, ko se rolla, kdo bo kaj rekel

ahac ::

dejansko bi se swtor res lahko kvalificiral za kotor3-10...

Ja, ...
V bistvu sem jaz večino časa sam igral. Nekatere group queste sem pa moral preskočit, ker nisem dobu grupe (sploh tiste za 4 igralce), nazaj pa tud ne mislm hodt... LFG sistem je pa beden. Je pa v redu, da so to vedno stranski questi, ki so čisto ločeni od ostalih.
Če bi bil to single player špil bi blo tud čisto OK.

Heh, zanimivo je kolk so se pri določenih stvareh zgledoval po WoW, ampak medtem je pa Blizzard ugotovu, da tisto ni kul in spremenu. Ena taka stvar so group questi (v WotLK jih je blo kr neki, v Cataclysm jih skoraj ni, ker iskanje grupe v chatu pač ni fun). Druga so talenti, ki izgledajo full podobni pre-Cata WoW. Medtem jih je pa Blizzard že spremenu, zdaj pa napovedal da jih bodo čisto predelal.

Ampak stvari, ki pa so drugačne od WoW so pa skoraj vse zelo kul (class story, mini instance za tvojo zgodbo, itd...) Upam, da bo tudi Blizzard kaj pobral od tukaj. No, sej... en holiday quest je že bil tak, da si imel izbiro komu prinest nek item (čeprav skor ni razlike v koncu) tko, da očitno so že začel. :P

Kar me moti je pa to, da npr. ni čist jasno kdo je healer. Ful sem vidu v chatu "LFM healer" in podobne stvari, kar pomeni, da že zdaj primankuje healerjev. Niti nisem vedu, da moj class ima možnost healat... če bi izbral drugi specialization. Mislm, da tega ni pisal nikjer al pa sem spregledal.

Anyway, jaz bom tole zelo verjetno kupil. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pesimist ::

Kaj samo do jutri je ta bedna beta?

bajsibajsi ::

Pesimist je izjavil:

Kaj samo do jutri je ta bedna beta?


Zame je se to predolgo. Sterilno okolje, prav nic zivljenja ni v igri... Res pa je da Sci-fi ni zame.

http://www.twitch.tv/directory/Star%20W...

Boobiz ::

ahac je izjavil:

dejansko bi se swtor res lahko kvalificiral za kotor3-10...

Ja, ...
V bistvu sem jaz večino časa sam igral. Nekatere group queste sem pa moral preskočit, ker nisem dobu grupe (sploh tiste za 4 igralce), nazaj pa tud ne mislm hodt... LFG sistem je pa beden. Je pa v redu, da so to vedno stranski questi, ki so čisto ločeni od ostalih.
Če bi bil to single player špil bi blo tud čisto OK.

Heh, zanimivo je kolk so se pri določenih stvareh zgledoval po WoW, ampak medtem je pa Blizzard ugotovu, da tisto ni kul in spremenu. Ena taka stvar so group questi (v WotLK jih je blo kr neki, v Cataclysm jih skoraj ni, ker iskanje grupe v chatu pač ni fun). Druga so talenti, ki izgledajo full podobni pre-Cata WoW. Medtem jih je pa Blizzard že spremenu, zdaj pa napovedal da jih bodo čisto predelal.

Ampak stvari, ki pa so drugačne od WoW so pa skoraj vse zelo kul (class story, mini instance za tvojo zgodbo, itd...) Upam, da bo tudi Blizzard kaj pobral od tukaj. No, sej... en holiday quest je že bil tak, da si imel izbiro komu prinest nek item (čeprav skor ni razlike v koncu) tko, da očitno so že začel. :P

Kar me moti je pa to, da npr. ni čist jasno kdo je healer. Ful sem vidu v chatu "LFM healer" in podobne stvari, kar pomeni, da že zdaj primankuje healerjev. Niti nisem vedu, da moj class ima možnost healat... če bi izbral drugi specialization. Mislm, da tega ni pisal nikjer al pa sem spregledal.

Anyway, jaz bom tole zelo verjetno kupil. :D



Pozabil si glavne stvari, ki SW loči od WoW in ga naredi edini kompetentni MMO 21. stoletja, to je no auto attack (dejansko dodge in block dela, random klofanje po skillih tudi večkrat rezultira v blockan skill) in no downtime (kak je zakon sedet ko budala in čakat na hp ali mano. Itak. Tukaj mam še na sith warriorju self heal, mane pa itak ni) in seveda omenmo še companione ki ti lahko v mesto nese prodat junk, ki ti polni inventory. Single player aspekt je tudi zadoščen.
Drugače pa zanimivo, jst nisem nikoli mel težave najdit grupe. Matter of fact že pri lvlu 4 sm spoznal nekega šveda s katerim skupaj delava vse še zdaj pri lvlu 14. Solirat tega enostavno nebi mogu, priznam pa tudi če bi mogu samo še en kvest več v korribanu nardit, bi se mi strgalo ker tolk kolkr je pa v temi špilu letanja okrog, sploh v prevelikih mestih ga pa ni nikjer.

Mislim da bom kupil par mesecev po launchu ko ne bo več poporodnih težav.. Zdaj enostavno ne morem shendlat da se mi klient skreša vsako uro ali dve.
I'm drunk, what's your excuse?

ahac ::

Z auto attack v WoW ni nič narobe, je pa dost brezveze. Sicer moj main je warlock tko da itak nima kaj auto attackat, ampak tud pri drugih classih auto attack ne naredi velik. Swtor sem igral zelo podobno kot WoW in če bi imel auto attack se mi zdi, da bi igral skoraj enako. Edino kar je drugače je to, da se pri swtor več stvarem lahko izmakneš. Ne vem... mogoče bi pa moral probat kakšen melee class. :O
Pa ne vem kakšen WoW si ti igral, ampak downtima tam ni prov veliko. Itak imaš hrano, da se pohealaš (če tega nimaš pa ne vem kaj delaš) (+ bandages, če imaš first aid). V Swtor izgleda, da ima vsak class en ooc self heal, ki pa ni velik hitrejši kot hrana v WoW, je pa kul, ker ni treba mislit na to.
To res niso neke velike razlike.... to, da imaš queste in mini instance samo zase pa.

Pa vesoljska ladja je tud kul za potovat, čeprav potem prideš v svoj dock na planetu in moraš spet laufat 100 let do transporta. Space combat je pa čist on rails. Ladja se sama fura okrog ti pa streljaš na kar lahko. Sej je fun, ampak pametno je, da je ločen od questov, ker se mi zdi, da ne bo vsem všeč. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Boobiz ::

Uh, vidm da bi lahko o autoattacku in nasloh WoW mehaniki combata kregala v nedogled, ampak smo tega dost nardili že na starem slo-compu zato bom reku samo to; zame nikakor ni isti filing in to je tisti edini razlog zaradi katerih se me rift in lotro nista prijela. Sem prevelik RPG fan, da bi lahko shendlal combat mehaniko ki mi ne leži, ker to je tista zadeva s katero se v mmoju ukvarjaš recimo na pamet 80% preigranega časa, in na tem gradiš vse ostalo.

Do kdaj traja tale beta? Res bi rad prilezel do svoje ladje in sprobal warzone, ker mi to zaenkrat še ni zneslo.
I'm drunk, what's your excuse?

subby ::

po ameriškem času do polnoči v ponedeljek, tako da po našem približno do sedmih zjutraj torek
space combat je res zabaven, warzone pa nisem sprobal in jih najbrž tudi ne bom v beti, ker sm čist not padu v druge stvari

ahac ::

Jaz sem šel en warzone pa je bilo premal nasprotnikov in smo zmagal. :P

Sem pa zdaj na planetu Taris in je čisto sesut in zaraščen po dogodkih v prvem Knights of the Old Republic, pa ladja Endar Spire je tudi tam. :))
Zdaj mi je že mal bedno igrat s tem charom, ker bo po beti izbrisan.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

Časa sem imel za cca 3h igranja. Ni me sicer full pritegnilo... čeprav sem SW fan. Nekak klikanje na nekaj istih skillov je dost dolgočasno. Pa tudi svet je dost ... statičen.

Je pa ful všečno to, da imjo NPCji voce over in questi/zgodba je kar vredu. PvP pa nisem uspel v 3 urcah probat.

Če ne bi imel špil naročnine bi kupil tako pa verjetno ne... ker imam samo 8urc časa na mesec.

Tr0n ::

Mnja, okolje je res prevec sterilno, nezanimivo. Sci-fi na splosno mi je vsec, ampak ko se fightas v nekih skatlastih zgradbah, pa vse skupaj deluje precej monotono. Tudi sam combat in animacija je dokaj okorna in lesena. Dodgas se sicer lahko, ampak se mi s tropperjem se ni uspelo dejansko izmaknit strelnim attackom. PvP je tudi kr neqi. Neko zogo lovis oz. jo nosis. Tudi engine je precej slabo optimiziran. Ko je guzva v mestih, mi FPSi padejo tudi pod 20, ko pa je relativno prazno okolje, pa imam 120+ FPS.

Mi pa je vsec seamless vstop v lastno story instanco, ki poteka brez loading screena, pa VO za vsak quest je tudi cool zadeva. Za kaj vec, kot enkrat preigrat skozi main zgodbo, pa zal ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Bolf3nk ::

...ah. nič posebnega tale ToR. Čeprav le "beta". najbolj me moti "neživo" okolje. Mobi recimo v instanci le stojijo in gledajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

ahac ::

Neko zogo lovis oz. jo nosis.

To je ena od PvP map, ampak izgleda, da jih ni možno ročno izbirat. Jaz sem dobil eno, kjer smo moral varovat nekaj pred empire in oni bi moral sesut vrata in pridt v zgradbo, kar smo jim preprečil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

apclone ::

Mena pa zanima če je kdo preordo kje v angliji kdo to pa če je kje je.

subby ::

jst sm na angleškem amazonu 5 mescov nazaj

Truga ::

ahac je izjavil:

Anyway, jaz bom tole zelo verjetno kupil. :D

Mogoce ves, kje lahko preorderam?

Origin mi pravi da ne jebe vzhodnega bloka (Star Wars™: The Old Republic™ is not available in your region), amazon.co.uk je pa zgleda zaloga posla. Iz amerike bi placal postnine ko budala in verjetno cakal 1 teden da pride, pa tud ni ni mi prevec do fizicne kopije...

subby ::

poglej, če se še kje na madžarskem dobi
če greš kupovat v avstrijo ali nemčijo, pričakuj german verzijo

ahac ::

Mogoce ves, kje lahko preorderam?

Jaz sem mislu na zavvi.com, če še imajo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

ahac je izjavil:

Mogoce ves, kje lahko preorderam?

Jaz sem mislu na zavvi.com, če še imajo.

No, pred 5 minutam sm tam gledal, zaenkrat majo. Verjetno bom kr preorderu, upam sam da bom dobil BF3 mi niso poslal, jim je kao zmankalo. Se pa ne sekiram prevec, zdele mam skyrim, ko bom tisto koncal bo pa ze SWTOR :D

particle ::

No, men je špil zakon. Točno to kar sem pričakoval od tele bete. Čez vikend mi je uspelo svojega Sith Juggernauta nabiti do level 29. Sicer je čisti WoW klon, kot sem napovedal, in to mi je zelo všeč. Samo da je tukaj questanje in levelanje celo zabavno. Conversation mode mi je zakon, ker lahko cela skupina sodeluje v pogovoru z NPCjem, in če te slučajno ni tam, lahko uporabiš holo terminal za sodelovanje v pogovoru. Malo me sicer moti, da območja niso popolnoma odprta, vendar bi potem morali narediti cele planete discoverable :D

Še malo screenov iz bete(Shaderje sem moral imeti izklopljene, ker ima ATi spet težave :D):





Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: ahac ()

Dami ::

Truga je izjavil:

ahac je izjavil:

Mogoce ves, kje lahko preorderam?

Jaz sem mislu na zavvi.com, če še imajo.

No, pred 5 minutam sm tam gledal, zaenkrat majo. Verjetno bom kr preorderu, upam sam da bom dobil BF3 mi niso poslal, jim je kao zmankalo. Se pa ne sekiram prevec, zdele mam skyrim, ko bom tisto koncal bo pa ze SWTOR :D

Jaz sem tudi kr na zavvi vzel, je še najcenejš (razen oni ruski keyi). Nisem pa še slišal česa takega da prednaročiš pol pa jim zmanka? Sn mislu da se to sam pri nas dogaja (wow release & mantis). Se mogoče kej ve kdaj bo tudi za Slovenijo uradn release?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Truga ::

Afaik bo launch isti dan, samo preorderat ne mores (kar pomeni da ne prides v early access). Jaz sem preorderal, bomo vidl kaj bo.

@Dami Kar pa se tice BF3, narocil sem 8 kopij "limited edicije" (zase in za vse frende, ker je bla pac postnina zaston) zadnji teden ali dva preden je igra izsla. Pol mi en mesec niso nc poslal, nakonc so pa napisal da nimajo vec na zalogi, niti nimajo dobavitelji.

Dami ::

Aja no to je razumljivo kr po releasu LE verzije res ni bilo več. Samo to bi lahko že ob naročilu napisali ne pa da so bli 1 mesec tiho. Drugače pa bo verjetno spet isto kot pri mojem bf3 kjer sem skenslal preorder pr game.co.uk, ker še 2 dni pred izzidom niso poslali in sem vzel pri igabibi ter dobil en dan prej. Če slučajno ne dobim early access kode že prej in če bo na voljo pri nas še preden mi oni pošlejo, bom pač pri igabibi vzel.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

subby ::

nekaj se je govorilo, da naj bi tud omejil prednaročila zarad prevelikega navala
sicer pa, tudi če greš zdej naročat, se ti ne splača, ker boš dobil max 2 dni več igranja

ahac ::

sicer pa, tudi če greš zdej naročat, se ti ne splača, ker boš dobil max 2 dni več igranja

Jah... verjetno se izogneš največjemu navalu v začetnem zone. Od lvl 15 naprej pa itak ne bi smel bit problema z gužvo (vsaj glede na to beto).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

subby je izjavil:

nekaj se je govorilo, da naj bi tud omejil prednaročila zarad prevelikega navala
sicer pa, tudi če greš zdej naročat, se ti ne splača, ker boš dobil max 2 dni več igranja

To bi bla totalna bedarija, v trenutni situaciji. Blejde lahko dodajas ko lego-kocke, vse areje pa so razdeljene na vec instanc (recimo Coruscant (1), Coruscant (2) in (3)...), v primeru da je playerjov prevec, in bi bila guzva/lag.

Pa berem tudi da so "razprodal" digitalne edicije na originu (kako razprodas download edition :wtc:), kar meni smrdi po umetni inflaciji hypa s strani EAja. :V

destroyer2k ::

Truga je izjavil:

subby je izjavil:

nekaj se je govorilo, da naj bi tud omejil prednaročila zarad prevelikega navala
sicer pa, tudi če greš zdej naročat, se ti ne splača, ker boš dobil max 2 dni več igranja

To bi bla totalna bedarija, v trenutni situaciji. Blejde lahko dodajas ko lego-kocke, vse areje pa so razdeljene na vec instanc (recimo Coruscant (1), Coruscant (2) in (3)...), v primeru da je playerjov prevec, in bi bila guzva/lag.

Pa berem tudi da so "razprodal" digitalne edicije na originu (kako razprodas download edition :wtc:), kar meni smrdi po umetni inflaciji hypa s strani EAja. :V


Ce je tvoja logika pravilna potem nebi nobeden mmo smel imet porodne tezave. Ampak zakaj potem se spominjam, da vsak mmo je imel porodne tezave zaradi preveliko igralcev?

Truga ::

destroyer2k je izjavil:

Truga je izjavil:

subby je izjavil:

nekaj se je govorilo, da naj bi tud omejil prednaročila zarad prevelikega navala
sicer pa, tudi če greš zdej naročat, se ti ne splača, ker boš dobil max 2 dni več igranja

To bi bla totalna bedarija, v trenutni situaciji. Blejde lahko dodajas ko lego-kocke, vse areje pa so razdeljene na vec instanc (recimo Coruscant (1), Coruscant (2) in (3)...), v primeru da je playerjov prevec, in bi bila guzva/lag.

Pa berem tudi da so "razprodal" digitalne edicije na originu (kako razprodas download edition :wtc:), kar meni smrdi po umetni inflaciji hypa s strani EAja. :V


Ce je tvoja logika pravilna potem nebi nobeden mmo smel imet porodne tezave. Ampak zakaj potem se spominjam, da vsak mmo je imel porodne tezave zaradi preveliko igralcev?

Lack of planning/monies? Mislim da je bioware dost sposoben da nebi smel met teh dveh problemov. Ne bom pa seveda cist nic presenecen ce temu ne bo tako.

ahac ::

Ponavadi je tud tko, da je ful naval prvih par dni, potem se pa počasi zmanjša. Dost neumno bi blo postavit 3x več serverjev kot jih rabijo, samo zato, da prvi vikend ne bo nič gužve in laga.

ps. Že zdaj je blo tko. Ko so serverji prišli gor za beto so bli še tisto uro vsi polni, ampak naslednje dni pa ne več.


ps.
Imate že guilde, če boste kupil?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

particle ::

Ne, a kej poznaš, kje bo največ slovenčkov za hc gaming? :D

Dami ::

Heh, mal po tem ko naročim, spustijo ceno. Bomo vidli če se bojo drzal "Pre-order Price Promise". Imo go for it, kdor še ni.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tezaab ::

subby je izjavil:

poglej, če se še kje na madžarskem dobi
če greš kupovat v avstrijo ali nemčijo, pričakuj german verzijo


Na SWTOR strani pise, da lahko zastojn spremenis jezik namestitve.
««
3 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230596 (9501) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142453 (9260) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418485 (6534) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713708 (7018) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487149 (4597) Denis6

Več podobnih tem