» »

Obtožbe na račun Gregorja Golobiča in Zaresa

Obtožbe na račun Gregorja Golobiča in Zaresa

««
11 / 12
»»

Pšenični ::

Na eni strani so v naši državi delavci z 400 evri plače in na drugi strani špekulanti, ki so poskrbeli za nekaj svojih generacij vnaprej. Pri tem raji nakladajo o poštenju in lepi prihodnosti, ki da jih čaka. Sploh ne vem kako bi to komentiral.

Mr.B ::

jype, veš dobiš od jankoviča 2 miljona, hm od tega moramo plačati DDV, ah nič problema, nakažeš kot faktuuro teh 2 miljona kot strošek storitve na nizozemsko ! Torej plačaš samo DDV, davek od dobička pa na Nizozemskem. Da jype, tako enostavno je to. JE pa res, da se ti to za 600€ bruto res ne splača...In jype da druže Tito, Zares, je, to ZARES smatra da je čisto ok, samo raja tega ne more delati. Fantje Tajkunui in ostali na lestvici najbogatejših, so ponavadi tisti, ki enostavno niso mogli verjetno zaradi bančnih ustreznosti ali drugih gospodarskih obveznosti, davek presunmeriti drugam...
Tako je to enostavno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

jype ::

Mr.B> Tako je to enostavno.

Obstajajo tudi drugi razlogi, da imaš podjetje v tujini.

Da je marsikdo pokvarjen in se poskuša na bolj ali manj legalne načine izogniti plačevanju davka mi je povsem jasno, ni mi pa jasno, zakaj je to nenadoma bolj narobe, kot običajno. Poznaš kakšnega politika, ki tega ne počne? Na dan z besedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr.B ::

jype, kaj so ga dobili. Ma ne, a sedaj so pa vsi enaki, zato da se ti počutiš bolje, ko ti je tako prisrcu. Dej ne opravičuj dejanja s tem da druge mečeš v isti koš. Ko jih bodo dobili, bodo že odgovarjali, kot jim je želja. Do takrat je pa Golobič tisti, ki se je za J, zaradi pogoltnosti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

noraguta ::

ma sej ni narobe , da ma dnar, bolj je to , da ni priznal deleže v fermi , ki napeljuje miljardni razpis ob enem je pa v vladi , od tu je do rznih sumničenj , da stvari ne bodo šle po regelcih majhen korak. in upravičeno.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Utk ::

Mr.B> Tako je to enostavno.

Obstajajo tudi drugi razlogi, da imaš podjetje v tujini.

Da je marsikdo pokvarjen in se poskuša na bolj ali manj legalne načine izogniti plačevanju davka mi je povsem jasno, ni mi pa jasno, zakaj je to nenadoma bolj narobe, kot običajno. Poznaš kakšnega politika, ki tega ne počne? Na dan z besedo.

Poznam takega, ki tudi morda dela kaj takega, ampak bistveno drugačen je v tem, da je on skušal znižat davke, da ljudem tega ne bi blo treba delat, pa so mu komunisti to preprečili, čeprav sami to tudi delajo. Nekaj malega jih je vseeno.

jype ::

Mr.B> jype, kaj so ga dobili.

Ja, prav mu je, amaterju, kaj pa ne pazi.

Ampak jaz nisem njegov volilec in nisem navdušen nad njim. Tudi branim ga ne, zgolj opozarjam, da ni vse zlato, kar se sveti. To, da ima delež v podjetju na Nizozemskem, ga ne naredi krivega ničesar.

WarpedGone ::

Kriv je, da ga je skrival. Ergo, he must go.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mr.B ::

Joj kaj Golobič ni komunist, sej veš tako kot je odšel titio, je odšel drnovšek pa je LDS razpadel na LDS, Zars ter velik del je šel tudi v SD, zato pa je nastal trojček, ker so vsi Komunisti, drugače SD & LDS ravno ne more delovati skupaj, ups ravno pri nas je to možno, ker so dejansko Levi Desni in Tadesni Levi, hmm. Zato pa prvo, kar grejo klatiti pravice socialne države, pa seveda naši sindikati res ne smejo pri naših stavkati. In znižanje davka, ja seveda, v kolaiciji se združujejo za dvig davka, ne znižanje, torej ne bluzi. ČE bi ugotovil odpustiš 150k ljudi v državni upravi je to na mesec če rečemo da je povprečna bruto olača 1000€*150000*12 = cca 1.8 miljarde € - 700€ (osnovne plače na zavodu) * 150000*12 = 1.8 - 1.3 miljarde € = 500 miljonov, torej je to celo več, kot so vsi varčevalni ukrepi valde prispevali k državnemu varčevanju, samo problej me pokazati uspešnost vlade, pri taki brezposelnosti, ne glede na pozitivne efekte, ki bi jih imelo po končani gospodarski krizi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

WarpedOne> Kriv je, da ga je skrival. Ergo, he must go.

S tem se popolnoma strinjam. Mislim, "must go" je njegova odločitev, ampak politično je, kar se mene tiče, mrtev. Problem je predvsem v tem, da pri nas skoraj nihče ne gre, ko ga takole postavijo na laž.

Mr.B> In znižanje davka, ja seveda, v kolaiciji se združujejo za dvig davka, ne znižanje, torej ne bluzi.

?

Bluzi kaj? Jaz nisem rekel, da se za karkoli zavzemam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

WarpedGone ::

Problem je predvsem v tem, da pri nas skoraj nihče ne gre, ko ga takole postavijo na laž.

Čemu bi pa šel, če se takoj začne z "saj so vsi taki", "sej un tut ni šel", "un tam je pa plagiator", itd.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

WarpedOne> Čemu bi pa šel, če se takoj začne z "saj so vsi taki", "sej un tut ni šel", "un tam je pa plagiator", itd.

Ker je vse to ("saj so vsi taki", "sej un tut ni šel", "un tam je pa plagiator") res.

kmetek ::

Ljudje, dokler ne gremo na ceste se bo to dogajalo. In takih kot je GG je v naši banana republiki ogromno.

Mr.B ::

Problem je, da te morajo dobiti, kar pa je še huje je to, da je poizkušano to opravičiti, saj to ni nič takega. In to se celo kompletno vodstvo ZARES strinja, kar pomeni, da so posredno potrdili da so vsi v ZARES taki, ergo...Imate tisti z volilno pravico opcijo, da to spremenite s svojim glasom. Če pa ne greste volit, pa pravico imate, potem se sploh ne smete oglašati...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Jaz grem nalašč dons na te blesave evropske volitve, drugače sploh ne bi šel.

jype ::

Jaz sem že pred osmo zjutaj volil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

noraguta ::

WarpedOne> Čemu bi pa šel, če se takoj začne z "saj so vsi taki", "sej un tut ni šel", "un tam je pa plagiator", itd.

Ker je vse to ("saj so vsi taki", "sej un tut ni šel", "un tam je pa plagiator") res.

u bistvu smo sami ovce , da nikogar nikdar ne nabrcamo. je pa res , da menjanje enega z drugim nebi bilo nevemkako efektivno , dokler nebi dojeli , da se ne morejo zajebavat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Valvoline ::

Vsi bi mogl bojkotirat tele Eu volitve.
F**k that. Bom jaz šu nekega moronskega parazita voliti da bo on mel 5k+ plače. Ljudje so fukeni.
Teh eu poslancev ultraparazitov je več k 700 če se ne motim. Tale stavba Eu parlamenta v Bruslju je treba zbombardirat z nekim boeingom,in pobit vso golazen notr.

Pšenični ::

"Jaz sem že pred osmo zjutaj volil"

Imaš psihološki profil kakšnega upokojenega LDS ovca, ki se občasno zadeva z mariuano. Zatorej me čudi da nisi bil pred izbranim voliščem že pred sedmo.

jype ::

Valvoline> Bom jaz šu nekega moronskega parazita voliti da bo on mel 5k+ plače. Ljudje so fukeni.

Torej greš volit resnega, odgovornega, predvsem pa _pismenega_ kandidata.

Jaz mam dost takih, ki tut na e-mail niso sposobni odgovort, kaj šele da bi v evropskem parlamentu glasovali v interesu tistih, ki so jih izvolili.

telbanc> Imaš psihološki profil kakšnega upokojenega LDS ovca, ki se občasno zadeva z mariuano.

Za razliko od alkoholikov, kakršen si ti, jaz vsaj žene in otrok ne pretepam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Valvoline ::

@jype...
Zej pa mi povej kaj lahka zate(za nas) naredi tisti šminker katermu si dal svoj glas,tam v Bruslju. Normalno bi bilo da vsaka država pošlje po enega poslanca-svetovalca,medtem k zakonodajo bi urejal vsi državni zbori eu članic skupaj,magar čeb uvedl video konferenco. Kolk košta teh 700 uberparazitov vseh nas evropejcev ?
A si sploh predstavljaš cifro ?

WarpedGone ::

A si sploh predstavljaš cifro ?

5000 EUR * 700 = 3.500.000 EUR za osnovne plače poslancev
Razni dodatki, dnevnice, sejnine itd.: ocena - isto kot plača: 3.500.000 EUR
Pisarne, prostori, tajnice, osebje: ocena - še ena njegova plača: 3.5M EUR

Pridemo nekje na 10 milijonov EUR na mesec. Pa ker sm ocenil 2x premalo, rečem da nas koštajo po 200 milijonov na leto. Bakšiš, sploh ker je to povsem OT.

In to se celo kompletno vodstvo ZARES strinja, kar pomeni, da so posredno potrdili da so vsi v ZARES taki, ergo...Imate tisti z volilno pravico opcijo, da to spremenite s svojim glasom.

Jup, ZARES trdi, da je to kar je naredu Golobič OK. Ne, da je Ok, ker so pač vsi drugi taki ampak da je to samo po sebi OK in da bi tudi oni storili enako. Vajgl je to tut naredu že (v četrtek reče da nima delnic, v petek reče da ima delnice v pivovarni laško).

Torej:
Volici ZARES ste podprli/podpirate dokazane lažnjivce, ki so javno izjavili, da je laganje volilcem OK. Opravičevanje, da tudi drugi lažejo, je tako brezveze. Lepo priznajte, da je laganje tudi za vas sprejemljivo. Vaši predstavniki so to že storili brez sramu.
Zbogom in hvala za vse ribe

Pšenični ::

"Za razliko od alkoholikov, kakršen si ti, jaz vsaj žene in otrok ne pretepam."

Te moram razočarat, da nisem ne eno ne drugo, čeprav boš to težko verjel.

Glede evropskih volitev bi pa rekel kot že eden pred mano. Da je to kup parazitov, ki bi jih lahko bilo trikrat manj in trikrat manj bi lahko bili plačani.

Glede naših kandidatov pa , samo Thalerja pogledaš, pa ti zadeva rata kristalno jasna. Po gospodarskem čudežu sedaj zasluženo v EU parlament.....

BlueRunner ::

Zej pa mi povej kaj lahka zate(za nas) naredi tisti šminker katermu si dal svoj glas,tam v Bruslju.

Več kot pa šmiker, ki ga tam ni...

Normalno bi bilo da vsaka država pošlje po enega poslanca-svetovalca,medtem k zakonodajo bi urejal vsi državni zbori eu članic skupaj,magar čeb uvedl video konferenco.

Pogleji si kaj počne Svet Evropske unije, čemu služi in kakšno je njegovo razmerje do Evropskega parlamenta. Lepo je biti evroskeptik, še lepše je vedeti o čemu govoriš, da ni nekaj enakovrednega že uvedenega.

Be informed, don't be ignorant.

Kolk košta teh 700 uberparazitov vseh nas evropejcev ?
A si sploh predstavljaš cifro ?

Preveč v vsakem primeru. Velikostne razrede številk pa sem si nehal predstavljati, ko sem začel poslušati številke za pediatrični kliničen center in šentviški tunelski kompleks. (sarcasm alert!)



In zakaj bi moral Golobič odstopiti?

Zato, ker je zmagal na programu, ki je baziral na temu, da se bo obnašal bolje (bolj transparentno in odgovorno) od prejšnje ekipe. To mu učitno ne uspeva. Če bi imel hrbtenico, se bi opravičil, ODSTOPIL s položaja ministra in šel čez tri leta nazaj na volitve. Tam bi/bo prejel dokončno sodbo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Valvoline> Zej pa mi povej kaj lahka zate(za nas) naredi tisti šminker katermu si dal svoj glas,tam v Bruslju.

Če ni neresen (tko kot nekateri so), lahko veliko pripomore k temu, da se moj glas tam sliši. Že večkrat se je zgodilo, da je evropski parlament zavrnil zakonodajo, s katero se ni strinjala velika večina. Ena najodmevnejših kampanj na tem področju je bila zavrnitev direktive o patentnem sistemu, seveda pa so tudi druge pomembne reči - genetski inženiring, telekomunikacije (hramba prometnih podatkov in odgovornost ponudnikov komunikacijskih storitev), kmetijske subvencije ter avtorsko pravo.

Valvoline> A si sploh predstavljaš cifro ?

Seveda. Stanejo nas manj, kot nas bi stala EU brez parlamenta.

Valvoline> medtem k zakonodajo bi urejal vsi državni zbori eu članic skupaj

Abejžno. Naš državni zbor še naše zakonodaje ne dohaja, pa bi se naj še z evropsko ubadal. Evropski parlament je trenutno dejansko žal edina inštanca na evropskem nivoju, s katero lahko normalno komunicira vsak posameznik. Ko bodo nekega dne parlamenti držav članic sestavljeni iz kompetentnih posameznikov, bodo tvoje sanje morda lahko postale resničnost, dokler niso, bomo pa pač morali plačevati dva parlamenta.

WarpedOne> Volici ZARES ste podprli/podpirate dokazane lažnjivce, ki so javno izjavili, da je laganje volilcem OK.

Hja, volilci SDS ste zgleda isti. Še sreča, da nisem volil nobene od obeh strank.

Valvoline ::

@blueRunner...
To kar počne svet EU,se lahka vse nardi na lokalnem nivoju tko da...

citiram :

Preveč v vsakem primeru. Velikostne razrede številk pa sem si nehal predstavljati, ko sem začel poslušati številke za pediatrični kliničen center in šentviški tunelski kompleks. (sarcasm alert!)


Tu dejansko je folk velko pridobil od omenjenih klinični center in šentviški predor. Korupcija in potrata brez meja z davkoplačevalski dnarjem pr izgradnjo teh je že druga zgodba.Ne morem verjet kako lahka primerjaš 700 plačanih ultraparazitov z kliniko ali predorom.

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"In zakaj bi moral Golobič odstopiti?"

"Zato, ker je zmagal na programu, ki je baziral na temu, da se bo obnašal bolje (bolj transparentno in odgovorno) od prejšnje ekipe. To mu učitno ne uspeva. Če bi imel hrbtenico, se bi opravičil, ODSTOPIL s položaja ministra in šel čez tri leta nazaj na volitve. Tam bi/bo prejel dokončno sodbo."

V sloveniji smo, v Sloveniji, pri nas se odstopi ne dogajajo. Celotna ekipa Zahec Zaresa se je še postavila za svojim ljubljenim vodjem. Katastrofa, se vedejo kot zaščiteni kočevski medvedi. Kot da jim nobeden nič ne more. Sramota glede na program, ki so ga zagovarjali. Da potem še vsi nakladajo....

Pšenični ::

http://www.rtvslo.si/evropske-volitve/d...

Evo udeležba, 7% do 11 ure. Če bo čez 20% na koncu bo to velik uspeh. Sicer bo za udeležbo verjetno krivo slabo vreme, če bi bilo lepo, pa lepo.

Valvoline ::

@jype..
Abejžno. Naš državni zbor še naše zakonodaje ne dohaja, pa bi se naj še z evropsko ubadal. Evropski parlament je trenutno dejansko žal edina inštanca na evropskem nivoju, s katero lahko normalno komunicira vsak posameznik. Ko bodo nekega dne parlamenti držav članic sestavljeni iz kompetentnih posameznikov, bodo tvoje sanje morda lahko postale resničnost, dokler niso, bomo pa pač morali plačevati dva parlamenta.

ROFL !!! hahahaha... Izjava tedna ...hahahaha.

Vse članice Eu bi se zmenile tako da bi parlamenti skupaj rešaval EU vprašanj recimo vsak petek. Čist preprosto. In smo se v trenutku znebil nepotrebih 700+ pijavk.

jype ::

Valvoline> Vse članice Eu bi se zmenile tako da bi parlamenti skupaj rešaval EU vprašanj recimo vsak petek. Čist preprosto. In smo se v trenutku znebil nepotrebih 700+ pijavk.

Pavliha.

telbanc> Evo udeležba, 7% do 11 ure. Če bo čez 20% na koncu bo to velik uspeh. Sicer bo za udeležbo verjetno krivo slabo vreme, če bi bilo lepo, pa lepo.

Tisti, ki vemo, kaj kroji našo prihodnost, smo že šli volit. Zato ker če ne voliš, pač omogočaš tistim, ki so bolj motivirani, da odločajo o tvoji prihodnosti.

No, od tistih, ki vam itak dol visi, pa znate samo pizdit, itak ni pričakovati, da bi kaj tako težavnega kot je udeležba na volitvah naredili zase in svoje otroke, če je pa toliko bolj udobno ostat doma in pametovat po forumu.

Valvoline ::

@jype... Najboljše za tvojih otrok boš naredu čeb bojkotiral teh kvazi-volitev brez pomena.
Tko k vsak svobodn free mind človek ki dejansko mal z glavo razmišlja. Če pa si strankarski ritolizec,te popolnoma razumem in tudi to da si šel zjutraj voliti še preden so se petelini oglasil.

:)

jype ::

Ne bi šel volit, če ne bi imel opravka z evropo že v preteklosti. O svojih izkušnjah s komisijo, parlamentom, svetom evrope in tudi slovensko državo sem že pisal na forumu.

Kot predstavnik pomembne industrije pogosto pišem tekste, ki končajo na mizah tistih, ki odločajo o pomembnih rečeh. Hvaležen sem tistim udeležencem tega foruma, ki lahko osvetlijo manj znana področja, recimo _markotu za njegove prispevke (s povezavami na gradivo, ki ga lahko citiram) o genetiki, pa pojasnila pravniških znalcev na forumu, ko gre za takšno ali drugačno pravo - seveda pa lahko tudi grajam takšne, ki "mislijo s svojo glavo" in se v anarhističnem stilu širokoustijo, kako so neodvisni, dokler ne začnejo pizdit, kakšne svinje da so politiki, ker niso delali v njihovem interesu.

The game is running and the rules are clear. Checking out means losing.

Pšenični ::

"Tisti, ki vemo, kaj kroji našo prihodnost, smo že šli volit. Zato ker če ne voliš, pač omogočaš tistim, ki so bolj motivirani, da odločajo o tvoji prihodnosti."

No, da vidimo kaj si nam izvolil. heh,he,

BlueRunner ::

@Valvoline:

Hvala, ker nam omogočaš, da ti politično aktivni določamo kaj bo tvoja prihodnost. >:D

IMHO pa je velika razlika med tem, da rečeš "10% volilna udeležba, 60% dobile kravje stranke, 40% dobile konjske stranke", oziroma, da rečeš "90% udeležba, 90% neveljavnih glasovnic, 6% dobile kravje stranke, 4% dobile konjske stranke." V enem primeru kravje stranke kričijo o veliki zmagi, v drugem primeru se bodo vse stranke samo še za glavo držale... Pri takšnem rezultatu nas bi še EU opazila.

Demokracija deluje samo, če večina uporablja orodja odločanja, ki so jim na voljo. Če se to ne počne, potem to več ni demokracija, temveč nekaj drugega.


Tools for protecting democracy: Soap Box, Ballot Box, Jury Box, Ammo Box. To be used in that order.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

No potem če smo v demokraciji naj predlagajo na Evropskem nivoju referendum o obstoju ali ukinitev EU parlamenta. Že vnaprej povem rezultate. Volilna udeležva: min 90%. Volilni rezulati: 80%+ za ukinitev kvazi inštitucije.

jype ::

Valvoline> No potem če smo v demokraciji naj predlagajo na Evropskem nivoju referendum o obstoju ali ukinitev EU parlamenta. Že vnaprej povem rezultate. Volilna udeležva: min 90%. Volilni rezulati: 80%+ za ukinitev kvazi inštitucije.

Začni zbirat podpise.

Jaz sem skeptičen - dokler ne predlagaš mehanizma, ki ga bo težje zaobiti.

Pšenični ::

Evo glejte še tole, pred pol ure je bila volilna udeležba 6.71% do 11 ih , zdej je pa naenkrat zrasla ta ista udeležba do 11 ure na 9.25%, še pol ure pa bo verjetno udeležba do 11 ure 25%. Heh, kakšna zmeda.

BlueRunner ::

No potem če smo v demokraciji naj predlagajo na Evropskem nivoju referendum o obstoju ali ukinitev EU parlamenta. Že vnaprej povem rezultate. Volilna udeležva: min 90%. Volilni rezulati: 80%+ za ukinitev kvazi inštitucije.


V demokraciji bomo potem, ko se bodo, oprosti na izrazu, takšne lene riti kot si ti pobrale do volišča in tam jasno izrazile svojo voljo.

Namesto tebe zagotovo ne bo nihče tega počel, še posebej pa ne tisti, ki nimajo mnenja enakega tvojemu.

Valvoline ::

Čeb danes bil referendum o ukinitvi EU parlamenta in ostalih kvazi inštitucij bi šel glasovat zjutraj še pred jupeta :)
In vrjetn bi volilna udeležba doslej že bla na 70%+ čeprav dežuje :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ja, sej bi šli vsi fašisti z veseljem glasovat, da se ukine inštitucije, ki zagotavljajo politični pluralizem.

Pšenični ::

"V demokraciji bomo potem, ko se bodo, oprosti na izrazu, takšne lene riti kot si ti pobrale do volišča in tam jasno izrazile svojo voljo."

Pač tale sistem ne funkcionira najbolje, zato postajamo apatični. Medtem ko nekateri kradejo vsepovprek, drugi na pošten način ne morejo preživeti. Zgleda da bodo potrebne drugačne spremebe in ne samo nekaj volilne kozmetike vsake 4 leta. Če je za koga tole kar se zdaj dogaja demokracija, zame zaenkrat še ni.

Valvoline ::

Ja, sej bi šli vsi fašisti z veseljem glasovat, da se ukine inštitucije, ki zagotavljajo politični pluralizem.

Ne izkrivljat besede. EU parlament ne rabimo,še posebej ne tistih 700+ pijavk,priznat je treba da je tako in se stvari lotiti na bl ekonomičn način.

jype ::

telbanc> Če je za koga tole kar se zdaj dogaja demokracija, zame zaenkrat še ni.

Kandidiraj!

Jaz bi tudi, če bi se utegnil ukvarjati s politiko. Trenutno žal še nimam časa.

Valvoline> Ne izkrivljat besede. EU parlament ne rabimo,še posebej ne tistih 700+ pijavk,priznat je treba da je tako in se stvari lotiti na bl ekonomičn način.

Če "EU parlament ne rabimo" tudi šol očitno ne rabimo, saj povprečnega janeza ne naučijo niti tega, da se ob zanikanju uporablja rodilnik.

Jaz (dokler je EU sestavljena, kot je) nasprotujem ukinitvi parlamenta ali zmanjšanju njegove politične moči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Pšenični ::

"Kandidiraj!"

Ja kr ti dej, pa da te počistijo tako kot Krambergerja.

Valvoline ::

@jype..
Z prejšnim postom si dejansko priznal da si strankarski ritolizec. kar pa seveda ni slabo,če že fajn služiš,imaš DEBELO zaledje itn...
na žalost je precej takih ki *ližejo* vendar nimajo nič od tega.

kmetek ::

Ukiniti politko je ne rabimo.

Pšenični ::

"@jype..
Z prejšnim postom si dejansko priznal da si strankarski ritolizec. kar pa seveda ni slabo,če že fajn služiš,imaš DEBELO zaledje itn...
na žalost je precej takih ki *ližejo* vendar nimajo nič od tega."

Ja tko nekak tud jaz mislim......Bi blo ja ...

jype ::

Valvoline> Z prejšnim postom si dejansko priznal da si strankarski ritolizec.

Od katere stranke pa?

Ker jaz nisem z nobeno stranko povezan. Bi rad bil, pa nobene ni, ki bi ustrezala mojim standardom (kar pa ne pomeni, da strank med seboj ne ločim po njihovih programih in kandidatih).

Valvoline ::

Valvoline> Z prejšnim postom si dejansko priznal da si strankarski ritolizec.

Od katere stranke pa?

Ker jaz nisem z nobeno stranko povezan. Bi rad bil, pa nobene ni, ki bi ustrezala mojim standardom (kar pa ne pomeni, da strank med seboj ne ločim po njihovih programih in kandidatih).

Vseen katera stranka je,vglavnem FOLLOW THE LEADER & DONT ASK STUPID QUESTIONS :)
Vrjetn si vedno v prvih vrstah pr strankarskih srečanjih in mitingih ves ponosn z strankarsko zastavo v rokah :)
hahaha.

Pustmo ze to. A šverca kaj travce GG glede na to da je baza delovanja nekje na nizozemskem :)

BlueRunner ::

jype, pusti ju... Njuna logika je, da "demokracija ne dela, popraviti jo morajo pa drugi". Da pa bi morda kdaj lastno rit premaknila in uporabila te inštitute, ki jih imata na voljo, to je pa že preveč. Itak nista sama kriva, da ju nihče ne upošteva. Krivi smo mi bedaki, ki izkoristimo vsako možnost za odhod na volišča...

Na sreči tudi v Sloveniji demokracija iz leta v leto kaže več zdravja. Prekinili smo z LDS, ko se je pri njih razrasla korupcija in klientelizem. Enako smo storili z SDS, ko se jim je začela dogajati podobna zgodba. Trdno verjamem, da bo šez tri leta odplaknilo tudi SD in Zares, če se ne bodo hitro zresnili.

Vse to navkljub lenim ritim, seveda. Ah... morda pa sta ta dva samo premlada, da bi razumela kako je bilo včasih, ko se na voliščih resnično ni odločalo o ničemer.
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matej Lahovnik izstopil iz Zaresa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16625040 (20851) noraguta
»

Obtožbe na račun Gregorja Golobiča - 2. del (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
39721140 (12078) donfilipo
»

Laganje politikov iz SDS? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17312019 (8004) Poldi112
»

Nova vlada - strokovnost (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30421803 (13550) mtosev
»

Pahor bo linčan. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10610485 (5384) dukenukem

Več podobnih tem