» »

Nestrokovnost in žaljivost moderatorja/ev

Nestrokovnost in žaljivost moderatorja/ev

THX 1138 ::

Na to mojo prošnjo:

Prosim, brišite Mateva(pa moje poste, ki se vežejo nanj tudi kamot), ker z svojim načinom izražanja in nasploh delovanju v tej temi ruši debato in nasploh uporablja argumente, ki so še za 13 letnika sramotni:

http://slo-tech.com/forum/t303672/1349


Mi je Warped One odgovoril z:

Glede Mateva in "WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11 -":

Brezveze parfumirat kup gnoja.

Matev po moji oceni zaenkrat ne krši nobenega pravila, nivo debate je pa itak že na -10.
Tko da, še kak izpad pa bo ključ in mir.


Z tem je po mojem mnenju žalil vse sodelujoče v temi: WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11

Sem ga vprašal zakaj tako misli oz vsaj za pojasnilo pa mi je OmegaBlue brisal post.

Potem sem WarpedOne prosil naj se opraviči, za stavek "brezveze parfumirat kup gnoja".Ker v temi (WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11) sem prišel do pozitivnega rezultata, da je bil WTC miniran. In evo, OmegaBlue mi zopet briše post.

Ker sem užaljen zaradi WarpedOne odnosa(pa tudi zaradi OmegaBlue brisanja), še 1x zahtevam opravičilo.

Bil bi čisto zadovoljen z normalnim odgovorom na prošnjo brisanja Mateva, ne pa z odnosom, ki ni vreden moderatorja. Sprašujem sem, kdo potem za vraga bo skrbel za neke etične standarde na Slo_techu, če ne ravno moderatorji, samo kaže da temu ni tako.

Ps.Vem, da je odgovor na pritožbo dokončen, samo to ni bil zame odgovor, ampak žalitev. In vem, da se pritožbe obravnavajo samo v Pritožbah, vendar, ker nisem dobil odgovora ampak žalitev sem objavil to še enkrat.

Če se stvar ne bo vsaj človeško rešila, bom zapustil ta forum v spoznanju, da ni nič kaj boljši forum od tistih, kjer favorizirajo nestrpnost do drugače mislečih. To je po zakoniku RS kaznivo.

Edit: typo

podbevna ::

A kar po ustavi RS je kaznivo? Najboljš da ovadiš vse ti pri ustavnem sodišču!

Samo, jih bodo iz ustavnega aresta itak rešili NWO-jevci katerih plačanci so, da zavajajo nas sheeple...

THX 1138 ::

Kazenski zakonik, 300. člen

(1) Kdor izziva ali razpihuje narodnostno, rasno ali versko sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali širi ideje o večvrednosti ene rase nad drugo, ali daje kakršnokoli pomoč pri rasistični dejavnosti, ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava ali zagovarja genocid, se kaznuje z zaporom do dveh let.

podbevna ::

A kazenski zakonik je ustava?

Zdaj pa še povej ali delanje norca iz bedakov narodnostna, rasna ali verska nestrpnost. Samo da vem ali ste conspiracy freaki narod, rasa ali religija...

Sam mislim, da je prispodoba o parfumiranju dreka poziv k genocidu... Ampak jih je brez veze zapirat. Zavijajoča raketa s super termitom bo itak raznesla zapor, tako, da bo padel hitreje od prostega pada...

THX 1138 ::

Ne samo prosim za normalne človeške odnose..beri vrednote. Če tega niste sposobni/zmožni,potem se nam slabo piše.

Valvoline ::

Ne jezi se človek :)

THX 1138 ::

Ne jezi se človek :)


Saj se ne. Samo nekje moramo potegniti črto, kaj je dovoljeno in kaj ni. Če tega moderatorji niso sposobni,pa naj bo to živalski vrt zaradi mene.

Furbo ::

Kazenski zakonik, 300. člen

(1) Kdor izziva ali razpihuje narodnostno, rasno ali versko sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali širi ideje o večvrednosti ene rase nad drugo, ali daje kakršnokoli pomoč pri rasistični dejavnosti, ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava ali zagovarja genocid, se kaznuje z zaporom do dveh let.


Če take pokaš v tisti temi, potem ni čudno da se moderatorjem ne da ubadati s teboj. Z nestrpnostjo v ustavi ni mišljeno to, da tvoji tastari in moderatorji zavijajo z očmi nad tvojimi neumnostmi, ampak vse kaj drugega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

THX 1138 ::

Če take pokaš v tisti temi, potem ni čudno da se moderatorjem ne da ubadati s teboj. Z nestrpnostjo v ustavi ni mišljeno to, da tvoji tastari in moderatorji zavijajo z očmi nad tvojimi neumnostmi, ampak vse kaj drugega.


Kake pokam? Povej? Uspel sem z resnim znanstvenim člankom dokazati, da je bil WTC miniran. Če misliš da je to neumnost..hmm.:|

Arto ::

Em, in kaj ima tukaj veze narodnostna, rasna ali verska nestrpnost?

PaX_MaN ::

Uspel sem z resnim znanstvenim člankom dokazati, da je bil WTC miniran.

Ne, nisi.

THX 1138 ::

Uspel sem z resnim znanstvenim člankom dokazati, da je bil WTC miniran.

Ne, nisi.


In zakaj ne? Ker si ti tako rekel?

Em, in kaj ima tukaj veze narodnostna, rasna ali verska nestrpnost?


samo nestrpnost do drugače mislečih.

Tr0n ::

Ah, THX1138 samo preizkusa meje.

Sedaj ves, kje so, so relax. :)

PaX_MaN ::

In zakaj ne? Ker si ti tako rekel?

Ker so raziskovalci tako rekli.

OmegaBlue ::

Tvoji odgovori v pritožbah so bili brisani z zelo dobrim razlogom, če nisi spodoben prebrat pravil na začetku in koncu teme si si pač sam kriv - pritožbe niso debatni krožek in pričakuje se tudi nek nivo pisanja.

To da nekdo reče, da je nivo debate v neki temi obupen in ti to uspe interpretirat kot osebni napad pa tudi zahteva dobro mero domišljije.

Nehaj dramatizirat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

THX 1138 ::

In zakaj ne? Ker si ti tako rekel?

Ker so raziskovalci tako rekli.


No comment.

THX 1138 ::

voji odgovori v pritožbah so bili brisani z zelo dobrim razlogom, če nisi spodoben prebrat pravil na začetku in koncu teme si si pač sam kriv - pritožbe niso debatni krožek in pričakuje se tudi nek nivo pisanja.

To da nekdo reče, da je nivo debate v neki temi obupen in ti to uspe interpretirat kot osebni napad pa tudi zahteva dobro mero domišljije.

Nehaj dramatizirat.


Vse pravila sem si dobro prebral, si lahko prepričan.

pritožbe niso debatni krožek in pričakuje se tudi nek nivo pisanja.


Predvsem kulturnih odgovorov. In to od moderatorja, ki naj bi umirjal kakršenkoli strasti. In kaj dobim v odgovor, da je moje razmišljanje, moja dejavnost v tej temi označena za kup gnoja, da ni vredna omembe.

Meni osebno se zdi ta zadeva z 911 zelo pomembna in važna, predvsem da jo razumemo čim bolje, ker vemo da uradna verzija ni čista.

Forum je pač stiščišče različnih oseb in mnenj,nič ni narobe z tem, samo dialog med nami mora biti na nekem nivoju. Warped One si lahko glede tega svoje kamot misli, samo da tega ne izraža na glas. Ker to v tem primeru povzroča nestrpnost.

Saj pravim, bil bi tiho in normalno sprejel odgovor-če bi le ta bil na nekem nivoju. Ker pa ni(in z tem žali moja čustva in prepričanje in ga enači z kupom gnoja) pričakujem opravičilo. In ni problem nivo debate, problem je da te nekdo osebno označi za manjvrednega(pa četudi samo po razmišljanju.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

OmegaBlue ::

Predvsem kulturnih odgovorov. In to od moderatorja, ki naj bi umirjal kakršenkoli strasti. In kaj dobim v odgovor, da je moje razmišljanje, moja dejavnost v tej temi označena za kup gnoja, da ni vredna omembe.


Pokaži mi kje je omenjal tebe.

Forum je pač stiščišče različnih oseb in mnenj,nič ni narobe z tem, samo dialog med nami mora biti na nekem nivoju.


Seveda, a za nivo debate so odgovorni vsi sodelujoči tudi ti.

Warped One si lahko glede tega svoje kamot misli, samo da tega ne izraža na glas. Ker to v tem primeru povzroča nestrpnost.

Yet again... kje je karkoli opisoval/omenjal stvari/dejstva/mnenja napisana v tisti temi?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

THX 1138 ::

Pokaži mi kje je omenjal tebe.


Brezveze parfumirat kup gnoja.


Prosil sem ga, če lahko izbriše Matev-ov poste,pa tudi moje, ker sem mu odgovorjal na način kot je on mene provociral(in Matev je začel, predvsem so me motile takšne izjave npr):
zanimivo kako beliverji utihnejo ko jim prilimaš slike ki popolnoma izničijo vsako možnost raketnega napada...

in nato vse tiho je bilo ...

en beliver pa nato reče da ne verjame slikam...

ja ok no

potem pa samo štango v roko pa po glav usekat



In nisem želel, da bi se tema razvila v kaj takšnega.Zato sem podal pritožbo. Z mano je zelo fajn komunicirat, če se upoštevajo neki normalni odnosi. Tukaj se niso.

In WarpedOne je odvrnil " brez veze parfumirat kup gnoja". Torej je z tem mislil, da brez veze čistit najine poste, razmišljanja, ki so po njegovem enaki kupu gnoja.

Yet again... kje je karkoli opisoval/omenjal stvari/dejstva/mnenja napisana v tisti temi?


sem povedal zgoraj.

V-i-p ::

Naj mi avtor ne zameri, ker si bom sposodil tole temo. Moderatorji, v WTC temi bi pa res lahko brisali tale post, če ste ga spregledali:

19.05.2009 15:19:09
in mojega za njim. Hvala.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OmegaBlue ::

In WarpedOne je odvrnil " brez veze parfumirat kup gnoja". Torej je z tem mislil, da brez veze čistit najine poste, razmišljanja, ki so po njegovem enaki kupu gnoja.


Ne to se sklicuje na temo. Ki sem jo mogel zaredi tebe it brat.

In nisem želel, da bi se tema razvila v kaj takšnega.Zato sem podal pritožbo. Z mano je zelo fajn komunicirat, če se upoštevajo neki normalni odnosi. Tukaj se niso.


Res je, tebi gredo osebni napadi zelo dobro od rok, takoj ko se nekdo ne strinja s teboj. Bodi vesel, da ti ne boš odnesel kako nagrado zaradi tega.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

THX 1138 ::

In WarpedOne je odvrnil " brez veze parfumirat kup gnoja". Torej je z tem mislil, da brez veze čistit najine poste, razmišljanja, ki so po njegovem enaki kupu gnoja.


Ne to se sklicuje na temo. Ki sem jo mogel zaredi tebe it brat.


Ne to si sklicuje na vse, ki so sploh sodelovali v tej temi, na vsa razmišljanja, predvsem pa na mojega. Drugače mi ne bi odgovoril na tak način, Nikoli.Seveda, se sklicuje lahko na temo, kaj pa misliš, da je tema, skupek razmišljanj, ki jih zapiše oseba,za monitorjem. To so njegova osebna mnenja stališča, razumevanja, brez katerih si nekih odnosov sploh ne morem predstavljat. In jaz si želim dobre odnose.

Res je, tebi gredo osebni napadi zelo dobro od rok, takoj ko se nekdo ne strinja s teboj. Bodi vesel, da ti ne boš odnesel kako nagrado zaradi tega.


Poglej, 2x me je Matev bolj "nedolžno zbadat. To sem sprejel čisto mirno.Ampak ni odnehal. Ni hotel razumeti, da moje stališče glede "pentagona in kaj naj bi se tam zgodilo" je bolj nevtralno. Ker ne vem odgovora.Samo ugibam. In on me je zbadal z nepotrebnimi komentarji. Pa sem ga opozoril, pa ni odnehal.

Samo to niti ni tak problem. Problem je odgovor WarpedOne-na. Ki je mimogrede moderator. In moderatorji naj bi bili vzgled, neko vodilo obnašanja na forumu. Ne more recimo sodnik rečt obtoženemu da so njegova razmišljanja kup gnoja. To ni demokracija, nikoli ni bila in tudi nikoli ne bo(upam).

Jaz nagrade nočem, samo želim si da WarpedOne prizna napako, ker mislim in verjamem, da takšne stvari(debate kot je npr zdaj) samo prinesejo h boljši kvaliteti nekega foruma, še posebno tako pomembnega kot je Slo-tech. Zato sem tudi tukaj.

OmegaBlue ::

Ne to si sklicuje na vse, ki so sploh sodelovali v tej temi, na vsa razmišljanja, predvsem pa na mojega.


Izmed 83 sodelujočih članov in 28 strani teksta se je obesil ravno na tebe.. Zakaj je tvoje mišljenje toliko bolj pomembno kot od vseh ostalih?

Drugače mi ne bi odgovoril na tak način, Nikoli.

Torej imaš diplomo iz psihologije in poznaš nekoga, ki sploh ne sodeluje v temi?

Seveda, se sklicuje lahko na temo, kaj pa misliš, da je tema, skupek razmišljanj, ki jih zapiše oseba,za monitorjem.

Osebe, če je celotna tema šla k vragu predno si se ti sploh prikazal, misliš da je moderator, ki jo spremlja od začetka, ni sposoben oceniti kot temo z podpovprečnim nivojem?

Važno je da priznaš da se lahko(kar se, da ne bo spet napačne interpretacije) sklicuje na temo, torej vidiš nekje na obzorju kje si se uštel.

To so njegova osebna mnenja stališča, razumevanja, brez katerih si nekih odnosov sploh ne morem predstavljat. In jaz si želim dobre odnose.

Čigava mnenja in stališča pa naj izraža če ne svoja?

Poglej, 2x me je Matev bolj "nedolžno zbadat. To sem sprejel čisto mirno.

Pošiljanje uporabnikov k okulistu je pa zate sprejemljivo?

Ampak ni odnehal. Ni hotel razumeti, da moje stališče glede "pentagona in kaj naj bi se tam zgodilo" je bolj nevtralno. Ker ne vem odgovora.Samo ugibam.

Po tvoji presoji je tvoje stališče bolj nevtralno ker ugibaš? Kaj pa se potem zgodi z razumevanjem stališča ostalih? Ne? Gremo naprej tupit po svoje.

Samo to niti ni tak problem. Problem je odgovor WarpedOne-na. Ki je mimogrede moderator. In moderatorji naj bi bili vzgled, neko vodilo obnašanja na forumu. Ne more recimo sodnik rečt obtoženemu da so njegova razmišljanja kup gnoja.

Tega ni rekel nikjer, ne obračaj dejstev.
To ni demokracija, nikoli ni bila in tudi nikoli ne bo(upam).

Na slo-techu NI demokracije, never was, never will be.

Jaz nagrade nočem,

Zopet napačna interpretacija.

Samo želim si da WarpedOne prizna napako, ker mislim in verjamem, da takšne stvari(debate kot je npr zdaj) samo prinesejo h boljši kvaliteti nekega foruma, še posebno tako pomembnega kot je Slo-tech. Zato sem tudi tukaj.


In odgovorila ti je višja instanca(jaz) kot WarpedOne. Ni storil ničesar podobnega temu kar ti trdiš.


Prosim ne napihuj muhe v slona v barvi po lastnem okusu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

___ ::

THX 1138


en nasvet...pozabi in živi dalje. če boš povezoval forume in resnično življenje boš zagrenjen ČUDAK tako da POJDIMO DALJE ok?
moderator ima že svoje razloge da je brisal tvoj post...prav miniral so stavbe...to že vsi vemo in kaj zdaj? se bo vse spremenilo zaradi pisanja po forumih?
vem da se takrat ni zgodilo to kar so nam mediji prikazali ampak a ti povem nekaj iskrenega....DOL MI VISI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rajši se zanimaj za stvari ki se tičejo slovenije...naše južne meje naprimer, ali pa italijanskih provokacij na krasu in čez mejo..mogoče se nas take stvari bolj tičejo se ti ne zdi?

lep in predvsem miren večer vam želim še naprej.ne se prepirat..life is too short

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

THX 1138 ::

Izmed 83 sodelujočih članov in 28 strani teksta se je obesil ravno na tebe.. Zakaj je tvoje mišljenje toliko bolj pomembno kot od vseh ostalih?


Pa saj sem ti že povedal. Saj je jasno. Prosil sem ga naj izbriše moje in Matev-ove poste. In je odgovoril da ne bo parfumiral kup gnoja. Kup gnoja sem jaz razumel, kot vse poste v tej temi, tudi mojega, ker je pač rekel "kup" a ne, torej je zraven tega vsega kupa, torej tudi moj del "gnoja" oz razmišljanja. Upam, da ti je jasno.

Torej imaš diplomo iz psihologije in poznaš nekoga, ki sploh ne sodeluje v temi?


Ne, samo pa znam zelo dobro ocenit medsebojne odnose. in WarpedOne ni pokazal dobrega odnosa. Kar ni fer, še posebno, ker je moderator.

Osebe, če je celotna tema šla k vragu predno si se ti sploh prikazal, misliš da je moderator, ki jo spremlja od začetka, ni sposoben oceniti kot temo z podpovprečnim nivojem?

Važno je da priznaš da se lahko sklicuje na temo(kar je izgleda vsem jasno - razen določenim), torej vidiš nekje na obzorju kje si se uštel.


Seveda osebe,to je menda ja jasno. In v prvem odgovoru v tem postu, sem ti razložil zakaj se je skliceval tudi na mene.
Čigava mnenja in stališča pa naj izraža če ne svoja?


Seveda, imaš prav. Drugače ne gre. Samo problem je oz ni pošteno, da moderator označi takšna mnenja in stališča za "kup gnoja". On naj v Pritožbah samo argumentirano razloži, spremeni. Ne pa da označuje razmišljanja posameznikov oz vsa celotna razmišljanja skupaj(temo) z "kupom gnoja".

___ ::

človek da se ti da ob 1 zjutraj kopirat izjave na forumu in se pravdat z neko osebo ki je niti poznaš ne:) čestitam!:) vsaka ti čast res..lepo da imaš motivacijo da preganjaš ljudi na forumu ki ne mislijo tako kot ti

THX 1138 ::

Sicer mi pa že res dol visi,kot je rekel predhodnik, pa utrujen sem. Mogoče bo WarpedOne spoznal, pa še kdo da se je motil. Opravičila, če se bo lažje tako počutil, niti ne rabim. Samo hotel sem pojasnit,da mi to sploh ni bilo všeč. Če je to kateremu kaj pomagalo, fajn, če pa ne, pa tudi ok. Lep večer.

___ ::

ma kaj se sekiraš no.podal si svoje mnenje...upam da ti je jasno da se bo vedno našel nekdo ki ti bo nasprotoval...kako bo šel pogovor naprej je odvisno popolnoma samo od tega kako boš ti reagiral..če boš provokaciji odgovoril je povsem logično da bodo prišle nove provokacije.nazadnje sam izpadeš težak in ne tisti ki te je dražil.


včasih je veliko boljša rešitev kot iskanje pravice preprosto ta, da pozabiš na vse skupaj, ugasneš browser, prižgeš glasbo in greš stran od računalnika...ravno to bom jaz storil zdele in svetujem da storiš isto


lp

OmegaBlue ::

Drugače ne gre. Samo problem je oz ni pošteno, da moderator označi takšna mnenja in stališča za "kup gnoja"


Po vsem tem pisanju ti še vedno ni jasno.

Če ti kaj pomaga bom kar tebe citiral iz tiste WTC teme.

Dejstvo je, da se kot pijanec plota držite razlage, da je za rušitev WTCja krivo izključno posledica trka letal in gorenje kerozina ..vse skupaj mi daje občutek, da živite v iluziji, matrici, ki so jo ustvarili ta isti ljudje, ki krivi za to tragedijo.
(zamenjaj WTC s trenutno tematiko)

Irony eh?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Arto ::

samo nestrpnost do drugače mislečih.


Kaj si potem šel limat tisti člen, če nima nobene veze? Zaradi dramatičnosti? Jaz nikjer ne vidim, da bi bila "nestrpnost do drugače mislečih" kazniva.

Pyr0Beast ::

Nasprotovanje idejam in mišljenjem drugih ni kaznivo.

Nestrpnost do drugih zaradi takih idej pa je.

In da, moderatorji so aktivni, le da imajo malce višji prag tolerance.
Pravkar se je izbrisalo nekaj o pecljih in jabolkah še preden je kdo karkoli videl. Menjalniški folk pa tu začenja delati zgago.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Kaže, da sta obe strani nestrpni do druga druge. Pa do mojega nesmiselnega prejle zbrisanega brezveznega komentarja, ki je bil zgolj ugovor na nesmiselnost te teme. Kakorkoli že...

Practice what you preach. Če hočeš strokoven in spoštljiv odnos, izkazuj strokovnost in spoštljivost. Če tega ne zmoreš, pač ne moreš pričakovati, da boš to tudi dobil.

Pyr0Beast ::

Seveda sta obe strani enako nestrpni ter uporabljata enako otroško ideologijo, - Saj je on začel prvi.

Včasih je treba zadevo požreti, ignorirati ter iti dalje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

Drugače ne gre. Samo problem je oz ni pošteno, da moderator označi takšna mnenja in stališča za "kup gnoja"


Po vsem tem pisanju ti še vedno ni jasno.


Po vsem tem pisanju, sem včeraj jaz končal zame debato,ampak tebi nekaj ne da miru.

In sem ti vse lepo razložil. Ti še enkrat?Ti narišem?

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.
Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.


In moderator bi se moral držati teh pravil še bolj kot pijanec plota. In v tem primeru sem jaz pijanec.Ki je tudi kršil pravila(zaradi Matev-ovih provociranj). Samo jaz sem bil vsaj tako pošten, da sem na lastno pobudo želel, da se naju pobriše.JASNO?
WarpedOne tega ni želel in ni storil, ter me je še ozmerjal, da sem del tistega kupa gnoja, ki je skupek napisanih razmišljanj, ki se ji reče tema. JASNO?

Dejstvo je, da se kot pijanec plota držite razlage, da je za rušitev WTCja krivo izključno posledica trka letal in gorenje kerozina ..vse skupaj mi daje občutek, da živite v iluziji, matrici, ki so jo ustvarili ta isti ljudje, ki krivi za to tragedijo.


Irony eh? Kdo ima prav sedaj kaj? Jaz sem dokazal, da je bil vzrok za porušitev WTC-ja miniranje. To so ostali vse do tistega trenutka kategorično zavračali. Imela sma tudi recimo zelo "močno" debato z BigWhale-om, ker se zelo nisem strinjal z njegovimi pogledi, sem ga tudi osebno napadel. VENDAR, sem se mu kasneje OPRAVIČIL.Sem vsaj tako pošten a ne, da priznam napake.JASNO?

Tega WarpedOne mislim,da niti ni zmožen, še posebej ker vidim, da TI odgovarjaš namesto njega in mu ščitiš hrbet.

Če se še kaj misliš oglašat, prosim vsaj navedi bolj konkretne argumente, vendar tako ali tako mislim in vem, da jih nimaš.

Drugače je pa zame ta debata končana.

Ziga Dolhar ::

Hvala za odlično poboldan citat.

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.
Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.


Torej, prosim argumentiraj, v čem se spodbuja k tvoji neenakopravnosti, torej neenakosti v pravicah? Katera pravica ti je kršena?

Si pa zanimivo preskočil z Ustave prek Kazenskega zakonika na Pravila Slotecha. What's next?
https://dolhar.si/

imagodei ::

Še mojih par centov, ker sem moderator v Loži:

Vzdrževanje kakršnegakoli približno normalnega nivoja tam notri je praktično nemogoče, ker je kvaliteta postov izjemno nizka. Velika večina postov oz. avtorjev se stalno sprehaja po meji dovoljenega (Zahteva se argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri; Sklicevanje na lastno avtoriteto je nezaželeno.). Zagovorniki teorije zarote sicer dajejo linke in vire, problem pa je, da je verodostojnost takšnih virov zelo blizu nule. Efekt je pa praktično enak, kot da virov ne bi bilo in bi Zagovorniki prodajali svoje mnenje kot argumente.

Ampak, to je Loža in v Loži smo pač prijazni do uporabnikov. V Ložo se pridete odpočiti od napornih tem. Ne brišemo tako striktno, kot npr. v Z&T. In to v takšni temi s tako nizko kulturo debatiranja nujno pripelje do takšnih eskalacij, ko je potem nekdo užaljen, ker ne zna argumentirano debatirat, ali pa ker provocira - skratka, se ne obnaša v skladu s pravili. Zame je aroganten odnos, nenavajanje kredibilnih virov, mlatenje prazne slame in neupoštevanje mišljenja nasprotne strani ravno tako žaljivo, kot direktno izrekanje žaljivk. IOW, včasih se splača že v osnovi 2x premislit, preden pritisneš Pošlji. ;)

Zdravila so na voljo in jih imajo tudi TP-ji na "dohvat ruke". Žal mislim, da (ja, prav zaradi nizke kvalitete teme) aplikacija zdravil marsikomu ne bi bila povšeči. ;)

EDIT: Bold tekst v drugem odstavku
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

THX 1138 ::

Torej, prosim argumentiraj, v čem se spodbuja k tvoji neenakopravnosti, torej neenakosti v pravicah? Katera pravica ti je kršena?


Ker me je WarpedOne označil z "kupom gnoja". oz vsaj del tega.Moje razmišljanje je enačil z gnojem. Lahko si predstavljaš, kako bi se ti ob tem počutil, pa četudi bi šlo recimo za kakšna tvoja pravna svetovanja in bi jih enačil z gnojem. Jaz priznam, da sem tudi kršil pravil VENDAR sem se opravičil oz sem želel, da se naju z Matev-ov zbriše.Sem hotel naredit nekaj koristnega, oz vsaj prepričat moderatorja, da to stori. Tega ni storil in me je še ozmerjal. Niti možnost ugovora nisem dobil, ker mi je OmegaBlue brisal vse poste v Pritožbah. Zato sem se oglasil tukaj.
Kršena mi je bila pravica, do enakopravnosti mnenj na tem forumu. WarpedOne je ta mnenja etikiral in z tem povedal, kaj si misli o njih. Kot neodvisni moderator, tega ne bi smel storiti oz zelo ni pošteno od njega. Zato sem želel opravičilo oz vsaj pojasnilo. Ker vdimi da se WarpedONe niti ni oglasil tukaj, čeprav vem da se je nahajal včeraj na forumo, ko smo imeli tukaj debato in je ziher videl oz prebral to kar sem napisal.Pa se ni oglasil niti z besedo. To mi pa tudi nekaj pove.

THX 1138 ::

Si pa zanimivo preskočil z Ustave prek Kazenskega zakonika na Pravila Slotecha. What's next?


Sem naredil napako, moral bi reči kazenski zakonik. to zdj vem. Pravila Slo-techa sem pa uporabil ,ker mi je OmegaBlue dejal da na tem forumu ne obstaja demokracija in sem pač mislil, da zakoni tudi ne, sem pa uporabil potem vaše "zakone" oz pravila.

SmeskoSnezak ::

Ah, pa kaj ste tečni s tem... W1, misliš da boš oškodovan, če boš napisal "se opravičujem,če te prizadelo, a to nisem tako mislil, kot si ti razlagaš"? S takšnim opravičilom bi moral bit THX zadovoljen.

Ne, ne... rajš vsi vkup potegnete pa da nekdo čist tretji odgovarja (Omega). Ti, THX, pa tudi že nehaj stokat in jamrat, ker ne boš s tem nič dosegel. In ne bodi tud ne tak užaljen ob takih malenkostih. Potem pa nastane ena taka tema, kjer se prerekajo kaj je za koga žaljivo. Vsak vidi svojo resnico. ;) Get a life, all of you! :P

(ker bi lahk to temo hitro končali, pa je verjetno ne mislite... vsak trobi v svoj rog)
@ Pusti soncu v srce... @

THX 1138 ::

Ma ne saj, zame je že v redu.Iam cool:). Čeprav bi vsaj lahko se kaj WarpedOne oglasil pa povedal svoje mnenje, vsaj to bi bilo nice. Drugače pa bom vnaprej se še bolj držal pravil foruma in ne bom zahajal v morebitne konflikte, oz se jih bom izogibal. To je vse iz moje strani.

Zdaj pa že pojdite ven na luft, veste kako lep dan je:)

OmegaBlue ::

In sem ti vse lepo razložil. Ti še enkrat?Ti narišem?

Ni potrebno, dovolj bo da prebereš vse kar ti je bilo napisano in skušaš razumeti kaj ti govorimo že dolgo.

In moderator bi se moral držati teh pravil še bolj kot pijanec plota.

Se jih je.
In v tem primeru sem jaz pijanec.Ki je tudi kršil pravila(zaradi Matev-ovih provociranj). Samo jaz sem bil vsaj tako pošten, da sem na lastno pobudo želel, da se naju pobriše.JASNO?

In moderator je ta predlog zavrnil kot nesmiselen. JASNO!

WarpedOne tega ni želel in ni storil, ter me je še ozmerjal, da sem del tistega kupa gnoja, ki je skupek napisanih razmišljanj, ki se ji reče tema. JASNO?

Irony eh? Kdo ima prav sedaj kaj? Jaz sem dokazal, da je bil vzrok za porušitev WTC-ja miniranje. To so ostali vse do tistega trenutka kategorično zavračali.


Si več kot dovolj dokazal, da nisi sposoben dojemati prispodob.

Tega WarpedOne mislim,da niti ni zmožen, še posebej ker vidim, da TI odgovarjaš namesto njega in mu ščitiš hrbet.

Nič mu ne ščitim hrbet, tak je postopek. Ti si se pritožil, moderator je odgovoril in vse kar sledi prevzame višja instanca.

Ker me je WarpedOne označil z "kupom gnoja"

Ne domišljaj si zadev, ki se niso zgodile.

Niti možnost ugovora nisem dobil, ker mi je OmegaBlue brisal vse poste v Pritožbah.

To ti je bilo že obrazloženo, tvoje pisanje ni bilo noben ugovor.

Kršena mi je bila pravica, do enakopravnosti mnenj na tem forumu.

Ni res, to bi bilo v primeru temeljitega brisanja vseh tvojih komentarjev.

Če se še kaj misliš oglašat, prosim vsaj navedi bolj konkretne argumente, vendar tako ali tako mislim in vem, da jih nimaš.

Konkreten odgovor: WarpedOne ni kršil nobenega pravila.

Drugače je pa zame ta debata končana.

Pritožba/histerično pisanje zavrnjeno. Tukaj se debata konča.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ena trgovska ... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21226988 (20470) BigWhale
»

ubuntu je foo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
14120012 (16957) jype
»

Programer (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
538015 (6819) hunter01
»

RKC : Država (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10915849 (15849) Daedalus
»

Upravičenost grdega ravnanja z živalmi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1759564 (7645) Trololololo1

Več podobnih tem