» »

Ena trgovska ...

Ena trgovska ...

«
1
2 3
...
5

WarpedGone ::

Povabili so me na kosilo ob RD. Spodobi se da se pride z darilom. Človek kadi, tudi doma, zato sm se odločil da mu nabavim elektronsko cigareto. Mal klikanja in pregleda izdelkov, recenzij, preverjanja delovnih časov in naslovov trgovin odkrije eno, ki naj bi na zalogi imela izbrano zadevo, moj delavnik je od 9-17:30 plus prevoz zato sm pač iskal trgovino, ki bo odprta tudi po tej uri. Našel sem eno takšno reč precej blizu mene:

Kontaktni podatki potapljaške trgovine Scubacenter:
Brnčičeva 13, 1231 Ljubljana
Tel. 01 563 21 77
Gsm 041 676 279 (Tomaž) in 040 584 584 (Klemen)
E-mail: scubacenter@scubatom.net
Delovni čas: 10h-18h. Sobote, Nedelje in prazniki zaprto.


Super!

Iz službe grem četrt ure prej, da jih ne bom lovil ravno zadno minuto v trgovini, ampak vseeno pridem pred zaklenjena vrata. Med vsemi šarenimi nalepkami na steklu uspem opazit bel listek z napisom:
Smo v skladišču, pokličite na 040 584 584.


Ok, pokličem, jaz: Dober dan, tu XY, sem pred vašo trgovino. Tu imate listek da ...
Na oni strani: Ja, pa veste koliko je ura? Samo do 17 delamo.
Jaz: Aja, na internetu vam piše da do 18. Hvala, adijo. In odložim.
Dobim klic nazaj: Hotel sem vam reči, da delamo samo do 17.
Jaz: Jaz pa vam, da imate na internetu objavljeno, da delate do 18. Hvala, adijo. In zopet odložim.

Nekaj minut kasneje dobim SMS:
Ne vem v cem je problem, zakaj ste nesramni in arogantni...???? Na strani vam pise ce pa vi ne znate prebrati je pa to povaem vas in ne nas problem!!
Hvala


In takoj še enega:
Oziroma....za vas bi najbrz bilo fino da smo za vas 24ur na dan tam...


Odgovorim:
Za mene bi blo super, če bi vi robo talal brezplačno ampak ker hočte za robo denar sm se sprijaznil, da vam ga bom nekaj prepustil. Na odpiralnicasi.com imate objavljeno do 18:00, kar je blo združljivo z mojim delovnim casom, sam 15 min prej sm mogu it iz službe. Popravite tu: http://odpiralnicasi.com/spots/scubatom...
Uspešno poslovanje!


Dobim:
Mislim da oba veva kako je danes v sluzbah, trgovinah in tako naprej...najraje bi vsi zastonj, ampak zal ne gre nikjer.
Rekel bom hvala enako. Ce pa kaj tako potrebujete pa povejte kaj in v ponedeljek posljemo brez postnine.
Lep vikend.


Odgovorim:
Potrebujem v nedeljo. Mate veliko časa za smse, žal manj za stranke.


Dobim:
RNe vem kaj potrbujete tako da vam tezko svetujem!
Recimo da ce bi bili bolj redoljubni bi to storili prej in ne zadnji hip.
Prosim ne nabijajte mi slabe vesti, ker za vaso malomarnost ne mislim prevzemati krivde.
Hotel sem biti le prijazen, ampak ste ocitno tak egocentrik, da gledate samo na svojo rit in taksnih strank res nw rabim v tegovini, ki nimajo socutja za socloveka.
Ne vem kje delate...ampak ocitno vam je fajn ko vam kdo nabija stvari na celo izven delovnega casa...ocitno ne premorete socialnega zivljenja da mi nabijate da nimam casa za stranke!
Bi vam povedal to po telefonu pa niste sposobni poslusati...ker ni po vasem ocitno!


Kako brezčuten sem, ker sem si drznil do njegove trgovine pridit znotraj javno objavljenega delovnega časa in bil že odločen da mu naredim vsaj 50 EUR prometa (plus še par deset zraven za tekočine) pa presodite sami.

Zakaj je to problem človeštva?
Ker nisem čist prepričan več ali trgovine obstajajo zaradi strank, ali stranke obstajamo zaradi trgovin.
Zbogom in hvala za vse ribe
  • zaklenil: bluefish ()

tony1 ::

Madona, kakšni dolgo SMSi 8-O Kje so časi, ko je bilo 160 znako napisati luksuz, ko nismo imeli polnih QWERTY tipkovnic.

Kakorkoli, ni korektno, da se sklicuješ na odpiralnicasi.com, ker je to nek imenik, ki si sam vpisuje vse mogoče (spet, kakšni časi, free Yellow Pages).

Pravi link je tale:
http://www.scubatom.net/trgovina-scubac...

(Preden klikneš: tudi tu lažejo, da delajo do 18h. Včasih smo temu rekli: zaradi bogatije zaprto. :D)

mihec87 ::

Potem pa se trgovci čudijo zakaj ne kupujemo pri nas...Imamo tudi pri nas trgovce kot se zagre samo bi jih lahko bilo več..Lahko bi sicer bilo malo več komunikacije..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

tony1 ::

Je6a:
http://www.scubatom.net/zimski-delovni-...

Drugič se poskusi malo dlje pogovarjati.

SeMiNeSanja ::

Si pa tudi en bimbo, da se zanašaš na stran odpiralničasi.com.
Mogoče ti bo v poduk, da preveriš dejansko stanje na aktualni strani podjetja, ne pa na neki xy strani. Pa še na stran podjetja se ni 100% za zanesti - če se gre za kaj pomembnega, se pokliče in preveri direktno v trgovini.

Ni pa to opravičilo za odnos prodajalca. Ta je tudi izpod nivoja. Lahko bi se opravičil, da žal ne morejo nadzirati vseh strani, ki na bilokakšen način objavljajo njihov odpiralni čas.

konspirator ::

Če gre na tesno, jaz raje prej pokličem in vprašam za delovni čas, če je kakšna posebnost mogoče.
--

shadeX ::

Kako s takim odnosom človek sploh posluje?

Vsaka mu čast.

WarpedGone ::

Si pa tudi en bimbo, da se zanašaš na stran odpiralničasi.com.

Js bimbo, ti pa niti prebral nisi, da sm dal link na njihovo lastno stran?
Na, še enkrat.

Če gre na tesno, jaz raje prej pokličem in vprašam za delovni čas, če je kakšna posebnost mogoče.

Ja, kriv zaupanja v napisano.
Zbogom in hvala za vse ribe

D3m ::

V bistvu morala biti novica o spremembi časa na prvi strani.

To je pa tudi vse.
|HP EliteBook|R5 6650U|

konspirator ::

Tako pa so jo dali pod novice, drugi članek trenutno.Preveč skrito.
--

D3m ::

Drugače pa ne vem zakaj se trgovec ukvarja z WarpedOne.

Prvo bi mu moral razložiti o spremembi časovnega poslovanja ali pa kam se naj obrne, da dobi cigarete.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomy5 ::

Tud men se dandanes folk zdi čuden, daš oglas na bolho in pol bi tipo poslal 33 dolgih SMSov o vsem živem, nima pa jajc poklicat. NORO
ČUDNO DA KDO OD TAKIH SPLOH DOBI ŽENSKO.

WarpedGone ::

Drugače pa ne vem zakaj se trgovec ukvarja z WarpedOne.

Jaz tudi ne. Če se nebi, tega posta bilo nebi. Ostalo bi pri mojem Hvala, adijo.
Tako pa je sledil njegov klic nazaj in še štirje njegovi SMSi, zadnji cel cajtng z moraliziranjem in očitki glede mojega karakterja ipd.

Enostavno absurd.
In le zato ker sem si drznil poklicat, zakaj ima trgovino zaprto znotraj napovedanega delovnega časa. Pa še jaz klical nebi, če mu nebi na vratih visel listek, da je v skladišču in da se ga naj pokliče.

BTW: na sami štacuni nism opazu nobene omembe delovnega časa sploh.

Ampak ni škode ... zaradi mene tudi če ima po novem delovni čas med 24:00 in 0:00. Tudi po pomoti se ne znajdem več pri njemu. Tako bo imel maksimalno razpoložljiv čas za svojo socializacijo. Naj mu gre čimbolje.
Zbogom in hvala za vse ribe

Blinder ::

shadeX je izjavil:

Kako s takim odnosom človek sploh posluje?


Mogoce je dobil na telefon nekoga ki dela tam neplacane nadure in pac od takega cloveka ne mores pricakovat neke dobre volje..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

amacar ::

Kriv je WarpedOne, saj mu na prvi strani piše delovni čas, sklicuje se pa na eno "tretjo" stran, bi pa prodajalec lahko lepše odreagiral ali pač ugasnil telefon če noče, da ga kličejo izven delovnega časa.

Rias Gremory ::

@amacar
Preberi vso temo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

RegulusDraco ::

Blinder je izjavil:

shadeX je izjavil:

Kako s takim odnosom človek sploh posluje?


Mogoce je dobil na telefon nekoga ki dela tam neplacane nadure in pac od takega cloveka ne mores pricakovat neke dobre volje..


Irelevantno, na uradni strani piše da delajo do 18 ure. "novice" o spremembah delovnega časa do samo 17 ure so irelevantne, če dejanski delovni čas še vedno piše do 18 ure.

tony1 je izjavil:

Je6a:
http://www.scubatom.net/zimski-delovni-...

Drugič se poskusi malo dlje pogovarjati.


tu piše da delajo do 18 ure:
http://www.scubatom.net/trgovina-scubac...

Kontaktni podatki potapljaške trgovine Scubacenter:
Brnčičeva 13, 1231 Ljubljana
Tel. 01 563 21 77
Gsm 041 676 279 (Tomaž) in 040 584 584 (Klemen)
E-mail: scubacenter@scubatom.net

Delovni čas: 10h-18h. Sobote, Nedelje in prazniki zaprto.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

amacar je izjavil:

Kriv je WarpedOne, saj mu na prvi strani piše delovni čas, sklicuje se pa na eno "tretjo" stran, bi pa prodajalec lahko lepše odreagiral ali pač ugasnil telefon če noče, da ga kličejo izven delovnega časa.


ne, na uradni strani trgovine piše, da imajo odprto do 18 ure. Ja, spisali so neko novico ampak dejanskega odpiralnega časa pa niso popravili.

Zadetek iz googla ob vnosu iskalnega pojma Scubatom odpiralni čas (ko klikneš na link ni nobene novice na spregled):

Potapljaška trgovina Scubacenter - Oprema za potapljanje ... - Scubatom
www.scubatom.net/trgovina-scubacenter/
Brnčičeva 13, 1231 Ljubljana Tel. 01 563 21 77. Gsm 041 676 279 (Tomaž) in 040 584 584 (Klemen) E-mail: scubacenter@scubatom.net. Delovni čas: 10h-18h.

Sramoten odnos.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Vam jaz pojasnim zakaj. Kar velik % ljudi je "čudnih", vendar tudi oni morajo nekako živet. Biznis lahko furajo tudi tako, da dobijo na koncu le 500EUR čistega. Večina bo še vedno prišla tja do 17h, plačala ter odšla. Pri nakupih preko neta pa itak nimaš nobenega kontakta dokler izdelek dela. Sej je tudi W1 posebnež.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

amacar ::

RegulusDraco je izjavil:

amacar je izjavil:

Kriv je WarpedOne, saj mu na prvi strani piše delovni čas, sklicuje se pa na eno "tretjo" stran, bi pa prodajalec lahko lepše odreagiral ali pač ugasnil telefon če noče, da ga kličejo izven delovnega časa.


ne, na uradni strani trgovine piše, da imajo odprto do 18 ure. Ja, spisali so neko novico ampak dejanskega odpiralnega časa pa niso popravili.

Zadetek iz googla ob vnosu iskalnega pojma Scubatom odpiralni čas (ko klikneš na link ni nobene novice na spregled):

Potapljaška trgovina Scubacenter - Oprema za potapljanje ... - Scubatom
www.scubatom.net/trgovina-scubacenter/
Brnčičeva 13, 1231 Ljubljana Tel. 01 563 21 77. Gsm 041 676 279 (Tomaž) in 040 584 584 (Klemen) E-mail: scubacenter@scubatom.net. Delovni čas: 10h-18h.

Sramoten odnos.


In prijavil si se danes pol ure pred komentarjem. Le kdo bi lahko bil to? :))

nagobčnik ::

Ta je najboljša:

Prosim ne nabijajte mi slabe vesti,


Takoj naslednji stavek pa:

ker za vaso malomarnost ne mislim prevzemati krivde


Prejšnja poved:


Recimo da ce bi bili bolj redoljubni bi to storili prej in ne zadnji hip.


"Ne mi nabijat slabe vesti" v sendviču dveh nabijanj slabe vesti (za nekaj, kar je bilo pred tem razloženo). :))

vostok_1 ::

Krneki. PAč ja, odpiralni časi so neformalna referenca, uradno treba pa pogledat na spletno. ali klicat.
Pri poslovanju pa itak terba ohranit minimalni potreben nivo osebne komunikacije, vse ostalo pa naj bo čim bolj "poslovno" ker pač ljudje imamo drugačne načine komuniciranja in večina ni kompatibilna na osebnem nivoju.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

Odpiralni časi niso merilo, samo njihova komunikacija je pa odbijajoča.

solatko ::

Za stranko je bistven odpiralen čas, vse ostalo je nabijanje. Za podjetnika je pa bistvo, da se v tem času roba lahko prevzame, dobi, ogleda in seveda proda.
Odnos nekaterih trgovcev je res neverjeten. Namesto čisto osnovnega opravičila in ponudbe, kako stranki vseeno ugodit, kar je poslovna praksa v razvitem svetu, se nekateri trgovci prav trudijo, da bi imeli čim manj strank.

Pojdite se učit v A ali I, kako se mora obnašat do normalnih strank, ki nekaj potrebujejo ta hip.
Delo krepa človeka

St235 ::

vostok_1 je izjavil:

Krneki. PAč ja, odpiralni časi so neformalna referenca, uradno treba pa pogledat na spletno. ali klicat.

In na uradni strani piše da so odprti do 18h...

WarpedGone ::

Lakotnik29, kaj bi rekla inšpekcija na takšno dogajanje?
A ni kje kak predpis na temo, da moraš bit dostopen znotraj napovedanih ur?
Ker če ga ni, pol zakaj sploh palamudenje s tem delovnim časom. Je odprto ko je, ko ni pač ni.
Zbogom in hvala za vse ribe

[D]emon ::

Lakotnik29> In na uradni strani piše da so odprti do 18h...

In pod Novicami na drugi novici, da so preklopili na zimski delovni cas. So pac nesposobni. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SambaShare ::

A si mu v prvih dveh klicih prekinil brez da bi počakal na konec njegovega govorjenja?

Zgodovina sprememb…

680x0 ::

Tale debata je res lep povzetek nivoja debate na ST :) OP v uvodu zapiše, da je napačen odpiralen čas naveden na njihovi uradni spletni strani in poda link, pa vendarle se najdejo 4 padalci, ki pametujejo, da se na odpiralnicasi.com ne sme zanašat... Vrstni red debate: prebereš, razmisliš, odgovoriš ne velja več?

WarpedGone ::

da se na odpiralnicasi.com ne sme zanašat


Cela poanta strani je ravno informacija kaj je (sedajle) odprto. Če trgovina ne poskrbi za pravilno informacijo je kriva zavajajočega oglaševanja. Če se ji tega ne da počet, se naj odstranijo iz seznama. Da se ji tega ne da počet je jasno po temu, da niti na lastni strani niso osvežili podatka - še vedno piše do 18.

Na ceneje.si najdeš izdelek po neki ceni, greš po njega kjer ti opaljio XY več. Skomigneš z rameni al mal čukasto pogledaš?

Ampak še N-tič: dejstvo, da so imeli zaprto je fact of life. Zmotilo me je njegovo obnašanje in pridiganje ter pljuvanje po meni v SMSih. Ima čas mi napisat 4 dolge SMSe in pljuvat, ker sem si drznil obiskat njegovo trgovino.

Ampak ni panike, našel sem drugo trgovino, ki ima nek drug primeren izdelek in je danes odprta do 14:30. Je sredi LJ in bo mal problem parking ampak bom že. Po GSM sem preveril da dejansko delajo in imajo stvar na zalogi. Prodajalec je par minutni pogovor zaključil s "Seveda, vljudno vabljeni".

Močno me mika da kupim še sebi eno enako reč ter mu zraven stistnem še nekaj EUR napitnine, enostavno zarad dobrega občutka in kontrasta proti onemu prvemu. Vsaj zaenkrat je ta kot noč in dan.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

WarpedOne> Je sredi LJ in bo mal problem parking ampak bom že.

Parkirna hisa pod kongrescem, pa pod trgom republike. Za ostalo se pa lahko malo sprehodis. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

konspirator ::

Ne vem kaj sedaj nabijate, preveč časa na voljo ?
https://slo-tech.com/forum/t689203/p536...
--

zenith1 ::

Najbrž jim je stran naredil kak prijatelj, ki ga niso plačali. Zdaj pa lahko pišejo le novice. :)

hojnikb ::

mah če gre to za neko garažno trgovinco, pa res nwm zakaj je tak problem tut kako zadevo izdat izven delovnega časa....
#brezpodpisa

azislo ::

Odnos trgovin je na splošno slab.
Delno tudi zato, ker se trgovcem vse bolj frka za stranke.
Tudi na bolj uglednih, recimo Mimovrste, sem zadnji čas oddal naročilo za brezplačno dostavo in mi je ni sprejelo. Čeprav je bilo pravočasno.
Trgovec je tehnično napako priznal, a je rekel, da sem potem nekaj spreminjal tip plačila in da to se pa ne da popraviti, pač lahko mi pošljejo po teh pogojih, kar je v naročilu nazadnje.
Sem mu lepo napisal naj stornirajo, če jim ni v interesu priznati brezplačne poštnine. Nobenega odgovora nazaj, mu zgleda ni bilo interes prodati stvari.
Kupil iz principa drugje.

Odgovor tvojega trgovca pa je že na meji slabega okusa.
Na tvojem mestu se ne bi več obremenjeval s tem. Zaključi, lepo pa je, da si povedal svojo izkušnjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: azislo ()

lexios ::

Jst se z našimi trgovci in podjetji najraje sploh ne ukvarjam. Ne vem zakaj imajo podjetja sploh spletne strani, marsikatero podjetje namreč poleg produkta nima objavljenega cenika, pa tudi če, je stran narejena porazno, da se komaj prebiješ skozi menije.

Kar mi gre seveda najbolj na k., res ne razumem zakaj objavljate mail, če na povpraševanje preko maila ne odgovarjate!

radmannsdorf ::

OP bi lahko vseeno prodajalcu pustil da pove do konca, ne pa da mu 2x prekine pogovor. Očitno oba potrebujeta lekcijo olike.

amacar ::

680x0 je izjavil:

Tale debata je res lep povzetek nivoja debate na ST :) OP v uvodu zapiše, da je napačen odpiralen čas naveden na njihovi uradni spletni strani in poda link, pa vendarle se najdejo 4 padalci, ki pametujejo, da se na odpiralnicasi.com ne sme zanašat... Vrstni red debate: prebereš, razmisliš, odgovoriš ne velja več?

Res je, si se kr našel. Na spletni strani imajo tudi pravilen odpiralni čas (novica na prvi strani), torej če ne veš kateri je pravi pač pokličeš.

Glede na to, da OP straši z inšpekcijo, ker ni dobil robe v objavljenem delovnem času, se je pa tudi za vprašati kako je nastopil napram prodajalcu in bi bilo zanimivo zgodbo slišati še z njegove plati.

Vsekakor se prodajalec ni obnašal profesionalno in bo pač izgubil eno ali več strank, neko višjo znanost odkrivat in se it užaljenost je pa bedarija.

estons ::

Na odpiralnicasi lahko kdorkoli vnese podatke za katerokoli trgovino. Če se prav spomnim, je neki minimum preverjanja (moraš vtipkat en email? se ne spomnim več), ampak načeloma se trgovini lahko zgodi, da sploh ne ve da so njihovi podatki gor.

Kar še vedno absolutno ne opraviči odnosa do stranke.

WarpedGone ::

@Vsi ki se obešate na odpiralni časi:
Iz njihove uradne strani trgovine:
Kontaktni podatki potapljaške trgovine Scubacenter:
Brnčičeva 13, 1231 Ljubljana
Tel. 01 563 21 77
Gsm 041 676 279 (Tomaž) in 040 584 584 (Klemen)
E-mail: scubacenter@scubatom.net
Delovni čas: 10h-18h. Sobote, Nedelje in prazniki zaprto.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Kriv je definitivno WP1, ker je nesramno prekinil pogovor takoj ko se mu je K dvignil

Jaz: Aja, na internetu vam piše da do 18. Hvala, adijo. In odložim.


Mislm kj bl arogantnega pač težko najdeš. A ti je težko počakat 5s? Mogoče bi ti pa reku ajde prid sem, bomo zrihtal. Ampak ne, je treba prekont komunikacijo in potem se pizdit nad preostankom dogodka. Lame.

Pa da ne bo kdo mislil, da zagovarjam prodajalca/skladiščnika, ga ne, sam WP1 je pač cvetka.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Machete ::

Drama DRAMA za prazen nič :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

frudi ::

In na njihovi začetni strani ti pod novicami piše, da so sedaj odprti samo do 17h. Sej je že po vsebini spletnih strani jasno, da njihova stran ni deležna pogoste pozornosti in posodobitev. Očitno so pozabili popraviti naveden odpiralni čas ali pa morda sploh nimajo možnosti to enostavno spremeniti.

Morda se prodajalec res ni obnašal najprimerneje, ampak tudi stranka je v tem primeru pokazala skrajno nesramen in narcisističen odnos, sedaj pa še igra žrtev tu po javnem forumu in opleta z nekimi grožnjami s prijavo. Zresni se človek, ni ti bila storjena krivica stoletja. Preživel boš.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

estons ::

Kaj bolj arogantnega težko najdeš? Skrajno nesramen odnos? Svašta. Ni čudno, da imamo tako kot imamo...

globoko grlo ::

Drama DRAMA za prazen nič :)

+1 :)

Kaj bolj arogantnega težko najdeš? Skrajno nesramen odnos? Svašta. Ni čudno, da imamo tako kot imamo...

Eh, sej je ja vsem jasno, da se da tudi kakšen hujši primer najd, right? Zavoljo debate sem mal povdaril WP1jevo obnašanje.

peace out


Aja, WP1, a si sj kkšno rolco (zeleno, če komu ni jasn) prnesu slavljencu, al si tut tam težil z nekulturnimi in nesposobnimi prodajalci?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

perci ::

Se pa najdejo pacienti na tem forumu, noro.

W1 je bil nesramen, ker je odložil slušalko?

Model si prilagodi svoj delovni čas, da pride v odpiralnem času do trgovine, ki je zaprta in potem bi po vaše moral še špilat psihiatra za lastnika, ki se mu ne da spremenit podatkov na spletni strani?

Bi mu moral reči nekaj v smislu: "Ne sej niste vi krivi, v bistvu sem jaz zajebal, ker nisem prebral vseh novic na vaši spletni strani ampak samo rubriko odpiralni čas. Upam, da niste jezni name, ker sem prišel prepozno. Krivda je v celoti moja."

Ja?

frudi ::

Torej, kao nujno rabi nek izdelek, ki ga prodajajo, kot praviš prilagodi svoj delovni čas, pride do trgovine, ima prodajalca na telefonu... in nato dvakrat odloži, namesto da bi se poskusil karkoli civilizirano dogovoriti. Očitno mu je bila glavna prioriteta kreganje in igranje žrtve, ne pa dejansko dobiti iskani artikel.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

D3m ::

Prva misel. Ampak, ker ne vemo kdo nabija se ne vtikam. Morajo pa popraviti na spletni strani svoje podatke.
|HP EliteBook|R5 6650U|

perci ::

frudi je izjavil:

Torej, kao nujno rabi nek izdelek, ki ga prodajajo, kot praviš prilagodi svoj delovni čas, pride do trgovine, ima prodajalca na telefonu... in nato dvakrat odloži, namesto da bi se poskusil karkoli civilizirano dogovoriti. Očitno mu je bila glavna prioriteta kreganje in igranje žrtve, ne pa dejansko dobiti iskani artikel.

Jst izhajam iz tega, kar je napisal W1, drugega nimam. Ti pa dodajaš informacije.

frudi ::

Ja, jaz tudi gledam točno to, kar je napisal. Prodajalca je imel na telefonu, in namesto da bi rekel kaj v stilu 'A samo do 17h imate odprto? Se opravičujem za morebiten nesporazum, na vaši spletni strani sem videl, da imate odprto do 18h. Stvar je v tem, da bi dokaj nujno rabil artikel XYZ in zaradi službenih obveznosti težko pridem sem hitreje. Ne želim vam povzročati nevšečnosti, ampak a bi se morda dalo kaj dogovoriti?' ga je praktično prav arogantno odjebal. Dvakrat. In to še v svojo škodo.

In nato še tu ustvari temo, da lahko jamra, igra žrtev in grozi z inšpekcijami, zaradi v njegovih očeh tako grozne krivice. In po vrhu vsega še očitno ustvari dodaten ST account, samo da lahko še bolj dokazuje svoj 'prav' in še dodatno viktimizira samega sebe. Človek rabi številko terapevta, ne pa inšpekcije.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprtost trgovin v nedeljo, drugič (strani: 1 2 3 453 54 55 56 )

Oddelek: Problemi človeštva
2757297639 (45483) starfotr
»

Neupoštevanje delovnega časa, je dovoljeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716518 (11897) solatko
»

Referendum, da bodo trgovine v nedeljo ZAPRTE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7913163 (11278) Zheegec

Več podobnih tem