» »

Ne morem prijaviti napake

Ne morem prijaviti napake

dzinks63 ::

Torej nekaj se štrika z forumom. Zadeve ne delajo toko kot bi morale. Na sam forum se lahko prijavim in me tudi sprejme. Ko pa odprem temo "prijavljanje napak" pa se nikakor ne morem registrirati , tako da niti posta ne morem napisati. No tole me niti ne moti najbolj, veliko bolj me moti drugo.

Po objavljenih časih oddaje postov uporabnikov se vidi, da je bil oddan novi post, ko ga greš pogledat, ga pa nikjer ni. Prikaže se potem z zelo velikim časovnim zamikom ali pa sploh ne. Ne vem, se to dogaja tudi drugim na tem forumu? Prosim, če malo preverite tole pripombo, katera je zelo nadležna.

OmegaBlue ::

Prvič vidim/slišim za to.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bluefish ::

Prav tako.

MaCoFaCo ::

Tudi jaz imam danes podobne probleme. Kot da bi si browser preveč skeširal zadeve.

(Firefox 3.0.10, IE 7)

LapD ::

Jst tudi pri nekaterih temah ne vidim vseh postov, pa tudi prijava je prijela s časovnim zamikom :|
web&motion designer

demon#666 ::

Jst ko se prijavim, mi ne pokaže da sem prijavljen (ko hočem pregledat novice). Ko pa odprem "teme zadnjih 24h", pa mi piše,da sem vpisan :8).

LP. Demon
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

OmegaBlue ::

To imate neke čudne probleme s cache, dajte popucat vse.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bluefish ::

hm, ravno pri dostopu preko https opažam, da me ob obisku teme ne vrže avtomatsko na zadnji odgovor - včasih je tudi precej random. Preko http deluje normalno.

OmegaBlue ::

Ja https je broken od časa do časa, nevem zakaj se to dogaja.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

aljazh ::

Hm, ista opažanja tukaj. Se logiram in izgleda, kot da nisem logiran. Grem gledat zadnje objave in mi pokaže, da je bilo v neki temi npr. 5 novih odgovorov od zadnjega ogleda, a ko grem v temo, mi teh novih odgovorov ne prikaže. Šele Ctrl+F5 reši zadevo. Browser je FF 3.0.10.

OmegaBlue ::

Kot rečeno, spucajte cache, celoten.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

knesz ::

Isto dela z IE8.
Zanimivo je, da se to dogaja samo na ST.
Vem, popucat je treba cache. Je mogoče kdo pomislil, da je problem na vaši strani?

OmegaBlue ::

Če pucanje cacha ne pomaga potem lahko pogledamo kaj je narobe na strani.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

knesz ::

Če pucanje cacha ne pomaga potem lahko pogledamo kaj je narobe na strani.

Pucanje pomaga, ampak na takem visokotehnološkem forumu izpade skrajno neresno, če moraš ob vsakem pregledovanju brisati cache.
To se dogaja ne glede na to, ali si prijavljen, ali ne in tako v forumu, kot pri novicah.
Srečno!

OmegaBlue ::

Torej smo mi krivi če browser zajebe.. kako priročno - pridemo na dom ti popucat, da se ne boš preveč matral?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

knesz ::

Nisem rekel, da ste vi krivi :)
Fino bi blo vedeti, zakaj se kar naenkrat to pojavlja, tako pri zaprtem IE kot pri odprtem FF. Zdej, če bi se to dogajalo samo pri meni, ok.. ampak da se to večim dogaja, pa ni več ok, ne? Pojavlja se pa samo na ST forumu.
Še enkrat, jaz bom že preživel to čiščenje cache-a, dejstvo pa je, da nekje nekaj ni ok.

OmegaBlue ::

SSL/HTTPS je nekaj b0rken na intervale, kaj se pa zdej dogaja pa nevem, nisem opazil sam nič podobnega, ostalim je pa pucanje cacha pomagalo. Če bi bilo na kaki veliki skali bi pomojem imeli poplavo takih tem ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

huelz ::

Isto lahko potrdim tudi sam, se mi pa pucanje cachea ne zdi smiselna resitev, ker zna najedat pocasi.
Je pa zanimivo, da na starem slo-techu teh tezav ni.

V-i-p ::

pa so... Tudi sam sem danes imel isto težavo na starem st. Glede tega, da "pač pucaj cache" pa no comment ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

A se je to še komu ponovilo?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

aljazh ::

Danes je pri meni ok.

V-i-p ::

Nope, danes stari st dela bp.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bluefish ::

ravno prejle sem naredil novo namestitev sistema in me je ob prvi prijavi le pustilo na prvi strani z novicami, ob kliku na Forum pa sem bil očitno prijavljen. Nato sem set šel na prvo stran in nisem bil prijavljen. Ob odprtju teme iz Mojih tem pa se je tudi prva stran unesla.

Weird, glede na to, da prej teh težav ni bilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490633 (1432) bastadu
»

Izšla Opera 11.50 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12425587 (19462) primar
»

EU zahteva deamerikanizacijo ICANN-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
638869 (6935) MrStein
»

Dogaja se da odgovora ne prikaže

Oddelek: Slo-Tech
11910 (844) Tilen
»

Problem s forumom

Oddelek: Slo-Tech
281312 (1045) Koci

Več podobnih tem