» »

Prva obletnica spremembe desinga strani.

Prva obletnica spremembe desinga strani.

Gladi ::

Bo kakšna proslava, morda torta :D?

5er--> ::

Raje računaj na še malo spam objav. ;((

koyotee ::

če povzamem mtoseva: me bored
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jan01 ::

Po dizajnu eden najslabših/grših forumov... a ni vse v izgledu kot pravijo

Okapi ::

Meni se pa ravno zdi bolj pregleden in priročen od večine drugih.

O.

OrkAA ::

-||-

BigWhale ::

Meni se pa ravno zdi bolj pregleden in priročen od večine drugih.

O.


Likewise. :)

BaRtMaN ::

Dizajn je dober, meni samo ni jasno, zakaj je polovica nove strani še vedno nefunkcionalna?

Sicer priznavam, da so to manj obljudeni kotički, ampak morda so pa tudi zaradi tega zapuščeni.

Sc0ut ::

Jaz še kar na star.slo-tech hodim.

Novega dizajna nisem uporabljal niti 5 min, zato ne vem, kaj so +, kaj pa -.

Enostavno ne morem vstran od starega.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bajsibajsi ::

Sam tudi uporabljam star ST.

steev ::

Pa koga to boli. Takih tem je veliko že, kjer se folk 'prepira' katera tema lepša, bolj pregledna.
:|

Mahdi ::

Meni pa nikoli ni bilo jasno, zakaj je to edini forum v Sloveniji, na katerem niso dovoljeni avatarji?!!
To pravilo mi gre že od prvega dne na ku***, kajti s tem je prav onemogočeno hitrejše razpoznavanje kdo je kdo!

Nagi Bator ::

Kaj? Celo leto je ze ?!
Se zmeraj sem na starem :D
Predvsem zaradi tega ker je tekst na crni podlagi novega stila tezko berljiv in je sam stil sploh bolj nepregleden, kot je star.slo-tech.
Edino najeda, da clanki niso vec podprti v starem stilu. Pac delam vecjo selekcijo katere bom prebral.

BigWhale ::

Meni pa nikoli ni bilo jasno, zakaj je to edini forum v Sloveniji, na katerem niso dovoljeni avatarji?!!
To pravilo mi gre že od prvega dne na ku***, kajti s tem je prav onemogočeno hitrejše razpoznavanje kdo je kdo!


Saj imas lahko svojega avararja, kaj ti pa je? :>

T0RN4D0 ::

Star slo-tech še vedno zmaga. :) In to da ni avatarjev in omogčenih slik in 2000 znakov v podpisih. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Azrael ::

Kljub vsemu kvarjenju starega stila (odsotnost opcije popravi in takih čisto osnovnih stvari, nujnih za normalno uporabo foruma), nas na starem stilu še vedno vstraja več kot 40%, klik!

Nedodelan, slabo funkcionalen, kičast novi stil, je enostavno svetlobna leta stran od obljub. Seveda ne v plus, da slučajno ne bo pomote. S-T varianta Windows Vista.

Žal pa se zaradi čudaškega (ne)reševanja tega težkega zabluza, uničuje še vse ostalo, npr. stari članki so izjemno težko dostopni, kar je jasen znak morebitnim piscem novih.

Nezmožnost, da bi uporabniki sami pripeli slike na forum je bila smiselna pred leti, ko so bili diski majhni, danes ne več. Problematiku pa se pravico do pripenjanja še vedno lahko vzame. In tako je kup starejših tem, kjer so slike izginile.

In zaradi tega S-T forum propada.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa o uporabi Slo-Techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
9516567 (13371) gzibret
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016813 (11092) Tody
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585406 (4058) steev
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815076 (9553) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744007 (25873) Ziga Dolhar

Več podobnih tem