» »

lcd tv resolucija?!?

lcd tv resolucija?!?

smash ::

imam grafično kartico radeon hd 4800, ki mi brez problema podpira ločljivost 1920x1200 na monitorju....

sedaj pa sem kupil phillipson lcd tv pcl-7603d in ko preklopim na dual monitor mode, je na tv-ju možna najvišja resolucija 1024x768...kdo ve zakaj? oz. ali je možno, da imam na tv-ju tudi 1920x1200 saj je vendar full HD in bi moral podpirat malo visje resolucije kot je 1024x768

lp

j3rn3jk ::

Si probal dat Tv kot primaren ekran ?

podtalje ::

Če je televizor FullHD, še ne pomeni nujno, da tudi sprejema FullHD preko vseh vhodov,
čeprav načelno bi moralo delovati.

Nič nisi povedal, na kakšen način si povezal računalnik in televizor.

Drugače pa v navodilih natančno piše, katere resolucije podpira in na katerih vhodih.

GrimReaper ::

Kako pa si sploh priklopil TV na grafično, če je to preko TV-out, je najvišja resolucija res 1024x768.
EDIT: Me je že podtalje prehitel.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

smash ::

ja priklopljen je preko s-video kabla na grafični.....kako pa ga naj priklopim, da bodo večje resolucije?

McMallar ::

HDMI
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

damjan1980 ::

pa fora je tudi če daš clone (isto kot dual?) dobiš enako resolucijo kot jo ima monitor, če pa daš extended, tam pa lahko nastavljaš poljubno resolucijo

smash ::

pa kaj ma veze s-video če pa grafična podpira resolucije preko 2000...torej ma veze?

torej ma s-video omejitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

GrimReaper ::

Pusti S-video, pa tut VGA ima omejitev, edina možnost je DVI-HDMI kabel oz. HDMI-HDMI če imaš grafično s HDMI izhodom.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

BlackHole ::

Imam Radeon 4800 na sistemu XP. Želim povezati grafično s plazmo. Imam DVI-HDMI adapter, ki je bil zraven Radeona, kupil sem HDMI kabel, vendar ko priklopim adapter v grafično (pri ugasnjenem računalniku), mi pri zagonu Windowsov ne pokaže več slike (črn zaslon, kot da ni signala). Ugasnem, odklopim kabel, pa spet dela v redu. Pozna kdo problem?
LP Marko

shinko ::

tudi jaz imam HD4800 in hd ready lcd tv, priklpljen na tv out, in potem originalni komponentni pretvornik, ter s komponentnim kablom(trije činči) povezano na tv. resolucijo pa imam 1360x768.

CaqKa ::

pa kaj ma veze s-video če pa grafična podpira resolucije preko 2000...torej ma veze?

torej ma s-video omejitev?

s-video ima načeloma omejitev PAL oziroma NTSC, torej nekje 720x576

ampak seveda lahko grafična iz 1024x786 dol iznterpolira na nižjo... samo to ni to kar hočeš. priklopi preko kakih bolj sodobnih povezav ;)

KoMar- ::

CaqKa: Odgovarjaš na sporočilo od marca 2009...

BlackHole: Zamenjaj primary in secondary display med sabo... očitno nimaš vključenega clone načina...

BlackHole ::

Ne vem, kje je bil problem, verjetno v kontaktu. Še enkrat sem oba kabla priklopil, sicer sem monitor priklopil na tistega, kjer je bil prej Tv, Tv pa "na monitor" in dela vse kot mora.
LP Marko

CaqKa ::

CaqKa: Odgovarjaš na sporočilo od marca 2009...

Imaš prav, res je prav zastrašujoče, da v tem času ni nihče drug znal povedat da s-video ni namenjen HD signalom in da v času HD, sploh še kdo pomisli na priklop preko kompozitnega ali pa s-video izhoda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560876 (205) anjica
»

kako razporediti kablovje za projektor?

Oddelek: Zvok in slika
272845 (2603) msenjur
»

Zelo zelo čuden problem...PC->Plasma

Oddelek: Zvok in slika
332886 (1749) PrideLess
»

LCD TV + PC še vedno mi ni jasno??

Oddelek: Pomoč in nasveti
51932 (1866) beta1
»

kateri PROJEKTOR ???

Oddelek: Kaj kupiti
82168 (1971) Calligula

Več podobnih tem