» »

Samsung 2233BW monitor

Samsung 2233BW monitor

Hotulc ::

pozdrav.

Zanima me, če je možno izklopiti to motečo modro luč, ki gori na spodnjem delu monitorja? Imam tudi nastavljeno, da se mi po določenem času monitor sam izklopi a začne ta modra luč celo utripat :|

Hvala za pomoč.

V primeru, da te luči ni možno izklopiti, bom jo pač prelepil s črnim izolir trakom :D

lp

urosp ::

Jaz imam model 2333, ampak mislim da bodo nastavtve enake. Z dalincem pritisni "menu", nato 2x pritisni puščico dol, da prideš do menija "setup", tam pa potem nastavi "Light Effect" na vrednost "Off".

Lp.

Hotulc ::

V bistvu nimam daljinca ampak imam 6 tipk na desni strani. Sem iskla Light Effect pa ga nikjer ni :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hotulc ()

urosp ::

Tudi s tistimi tipkami ob strani se da enako pomikati po meniju kot z daljincem. Imaš mogoče nastavljen kakšen drug jezik? Jaz imam na angleščino in v meniju "Setup" imam omogočenih 6 nastavitev: Language, Time, Blue Screen, Melody, Light Effect in Light Level... In light Effect je po privzetem nastavljen na "In watching TV", lahko pa ga daš tudi čisto na Off. Light level pa je intenziteta te lučke...
Če pa res tega menija ni, potem pa zgleda 2233BW tega ne podpira. Ampak to mi je malo nenavadno, glede na to da ima enako lučko kot moj 2333HD.

Hotulc ::

Sem šel celotni meni skozi pa žal ta monitor tega ne omogoča :|

Lučka je že prelepljena z izolir trakom, tako, da je zadeva "rešena" ;)

Hvala ti za pomoč...

lp

shark_nm ::

Da si sposodim temo.... Nabavil sem 2333sw, kateri je dobil dobre ocene... Trenutno imam priklopljenega preko VGA, ker nimam dvi kabla. Moti pa me, intenzivnost rdeče barve. Z nastavitvami sem se igral že kar dost, in nikakor nisem naredil tako da bi bilo ok. Če je v winsih in na raznih slikah ok, je slaba slika v filmih, ko tam narihtam, spet seka rdeča itd. Ali je to morda zaradi kabla, napake na monitorju, nastavitve? Ima še kdo problem z to močno rdečo barvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shark_nm ()

Hotulc ::

Da si sposodim temo.... Nabavil sem 2333sw, kateri je dobil dobre ocene... Trenutno imam priklopljenega preko VGA, ker nimam dvi kabla. Moti pa me, intenzivnost rdeče barve. Z nastavitvami sem se igral že kar dost, in nikakor nisem naredil tako da bi bilo ok. Če je v winsih in na raznih slikah ok, je slaba slika v filmih, ko tam narihtam, spet seka rdeča itd. Ali je to morda zaradi kabla, napake na monitorju, nastavitve? Ima še kdo problem z to močno rdečo barvo?


Glede kabla ne bi vedel. Inštaliraj si program Natural Color Pro, ki si ga dobil zraven in poskusi, če bo kaj bolje.

Pri meni ni problemov z rdečo barvo. Je pa res, da imam dvi kabel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moteče LED lučke na napravah

Oddelek: Loža
193685 (2930) Malajlo
»

Kateri monitor priporočate do 200€?

Oddelek: Strojna oprema
4814947 (13491) webmojsterrr
»

LCD 20", 22"

Oddelek: Kaj kupiti
91510 (814) GrimReaper
»

SAMSUNG LCD monitor 2333SW?

Oddelek: Kaj kupiti
9942 (798) Calligula
»

potres

Oddelek: Loža
111982 (1726) ||_^_||

Več podobnih tem