» »

Histerija v DZ in medijih

Histerija v DZ in medijih

1
...
3 4
5
»

mtosev ::

a SSN je povezan z www.tu-je.si ?
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, samsung 860evo, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013

DarkSite ::

Kako nizko je Pahor padu..

Zdej se pogaja z neko idiotsko stranko, morilcem, psihopatom in razbijačem.

Da malo pomagam, razbijač je trenutni predsednik, psihopat je T-man, morilec se ve kdo je,...

:)

jype ::

SmeskoSnezak> jype, preberi si tole. Čeprav se nekako strinjam s tabo, mi je moj koncept še vedno bližnjji. Sploh po prebrani novici.

Sam se ne strinjam, da je karkoli narobe, bodisi s tem, da Pahor volilce poziva, da naj se odpovejo referendumu, kot tudi da SSN poziva k uporabi vzvodov, dostop do katerih nam članstvo v zvezi NATO zagotavlja.

Sem pa prepričan, da "nas bodo grdo gledali" v mednarodnih odnosih ni isti šmorn, kot v vaški cerkvi v nedeljo, če si noseč, pa nisi poročen.

d0rK ::

Ima kdo kaksne slike ki oznacujejo hrvaske in slovenske mejne zahteve? Detajlne.

Karaya 52 ::

Mrkaič res gleda na vse skozi prizmo dobička, očitno pa ni na tekočem. Naslovi v nemških časopis so ta teden zgledali nekako takole: Sredozemlje in gospodarska vojna. Glavna točka je bil Piranski zaliv bolj konkretno; za Luko Koper bi bili usodni že dve zavrnjeni tovorni ladji. Glede na naravo Hrvatov v kaj takega sploh ne dvomim. Toliko o pomorskih blablabla konvencijah.

DarkSite ::

Karaya 52, si mislil na Savudrijsko valo in ne na Piranski zaliv...

mtosev ::

Kako nizko je Pahor padu..

Zdej se pogaja z neko idiotsko stranko, morilcem, psihopatom in razbijačem.

Da malo pomagam, razbijač je trenutni predsednik, psihopat je T-man, morilec se ve kdo je,...

:)

ja Janšo tak ne bi izsivljevali oz janša se ne bi dal. :)

mi pa je zal Pahorja, ker izgleda vredu clovek.
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, samsung 860evo, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

• spremenil: mtosev ()

CaqKa ::

O nekaterih zadevah se enostavno ne gre spraševati "neizobražene" raje.

še dobro da imamo izobražene kot si ti.

Ampak, predstavljaj si karizmatičnega nagajivca, ki ni bil izvoljen v koalicijo. Tak patron bi teoretično lahko za vsak sklep vlade vložil (on ali pa nekdo, ki ga on podpira) referendum. Karizma bi mu zagotavljala 40.000 podpisov vedno, še posebej v nedeljo. S takim ravnanjem bi si patron lahko zagotovil manj glasov na naslednjih volitvah, glede na videno pa to niti ni nujno. Vlada bi bila v tem primeru le za okras. Slaba demokracija ... imho

slaba demokracija? tam kjer bi ljudstvo v bistvu o vsem odločalo je zate slaba demokracija?

Notranji outsiderji. Tehnično pa smo IN, yes.

hrvati so pa zunanji outsiderji, ali so nemara zunanji insiderji?

no ampak kak je zdaj z argumenti za in pa proti referendumu?
pri ZA slišim da bi bilo to odlično izhodišče s katerim bi se izpogajali za še nerešene zadeve z hrvaško. btw, kaj sploh so te nerešene zadeve, kako je z mejo, kakšno mejo bi sploh rada hrvaška, katere dele ki pripadajo nam nam želijo odvzet?

pri PROTI slišim navedbo stroškov ki bi nastali z referendumom in domnevno slabše pogajalsko stališče

sem kaj spregledal?

Zgodovina sprememb…

• spremenil: CaqKa ()

Vajenc ::

caqka, "izobraženi" v smislu, da volimo politike zato, da se oni namesto nas ukvarjajo s politiko in kot taki se verjetno najbolj znajdejo v političnih odločitvah. In tudi demokratičnost v 40000 podpisih si si napačno predstavljal. Pa se mi niti ne da razlagat zakaj.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
1
...
3 4
5
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Referendum o arbitraži (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Problemi človeštva
2340161982 (124899) Ziga Dolhar
»

Ustavno sodišče, politika in meja s Hrvaško

81044 (926) mojsterleo
»

Baza NATO v Cerkljah - WTF?

Oddelek: Loža
362249 (1338) urban99
»

Rupel bi "uravnotežil" Hrvaško (strani: 1 2 3 )

1418804 (5736) abeceda
»

Referendum 4. aprila (strani: 1 2 3 )

1036368 (4278) ali3n

Več podobnih tem