» »

Histerija v DZ in medijih

Histerija v DZ in medijih

1
...
3 4
5
»

mtosev ::

a SSN je povezan z www.tu-je.si ?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarkSite ::

Kako nizko je Pahor padu..

Zdej se pogaja z neko idiotsko stranko, morilcem, psihopatom in razbijačem.

Da malo pomagam, razbijač je trenutni predsednik, psihopat je T-man, morilec se ve kdo je,...

:)

jype ::

SmeskoSnezak> jype, preberi si tole. Čeprav se nekako strinjam s tabo, mi je moj koncept še vedno bližnjji. Sploh po prebrani novici.

Sam se ne strinjam, da je karkoli narobe, bodisi s tem, da Pahor volilce poziva, da naj se odpovejo referendumu, kot tudi da SSN poziva k uporabi vzvodov, dostop do katerih nam članstvo v zvezi NATO zagotavlja.

Sem pa prepričan, da "nas bodo grdo gledali" v mednarodnih odnosih ni isti šmorn, kot v vaški cerkvi v nedeljo, če si noseč, pa nisi poročen.

d0rK ::

Ima kdo kaksne slike ki oznacujejo hrvaske in slovenske mejne zahteve? Detajlne.

Karaya 52 ::

Mrkaič res gleda na vse skozi prizmo dobička, očitno pa ni na tekočem. Naslovi v nemških časopis so ta teden zgledali nekako takole: Sredozemlje in gospodarska vojna. Glavna točka je bil Piranski zaliv bolj konkretno; za Luko Koper bi bili usodni že dve zavrnjeni tovorni ladji. Glede na naravo Hrvatov v kaj takega sploh ne dvomim. Toliko o pomorskih blablabla konvencijah.

DarkSite ::

Karaya 52, si mislil na Savudrijsko valo in ne na Piranski zaliv...

mtosev ::

Kako nizko je Pahor padu..

Zdej se pogaja z neko idiotsko stranko, morilcem, psihopatom in razbijačem.

Da malo pomagam, razbijač je trenutni predsednik, psihopat je T-man, morilec se ve kdo je,...

:)

ja Janšo tak ne bi izsivljevali oz janša se ne bi dal. :)

mi pa je zal Pahorja, ker izgleda vredu clovek.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

CaqKa ::

O nekaterih zadevah se enostavno ne gre spraševati "neizobražene" raje.

še dobro da imamo izobražene kot si ti.

Ampak, predstavljaj si karizmatičnega nagajivca, ki ni bil izvoljen v koalicijo. Tak patron bi teoretično lahko za vsak sklep vlade vložil (on ali pa nekdo, ki ga on podpira) referendum. Karizma bi mu zagotavljala 40.000 podpisov vedno, še posebej v nedeljo. S takim ravnanjem bi si patron lahko zagotovil manj glasov na naslednjih volitvah, glede na videno pa to niti ni nujno. Vlada bi bila v tem primeru le za okras. Slaba demokracija ... imho

slaba demokracija? tam kjer bi ljudstvo v bistvu o vsem odločalo je zate slaba demokracija?

Notranji outsiderji. Tehnično pa smo IN, yes.

hrvati so pa zunanji outsiderji, ali so nemara zunanji insiderji?

no ampak kak je zdaj z argumenti za in pa proti referendumu?
pri ZA slišim da bi bilo to odlično izhodišče s katerim bi se izpogajali za še nerešene zadeve z hrvaško. btw, kaj sploh so te nerešene zadeve, kako je z mejo, kakšno mejo bi sploh rada hrvaška, katere dele ki pripadajo nam nam želijo odvzet?

pri PROTI slišim navedbo stroškov ki bi nastali z referendumom in domnevno slabše pogajalsko stališče

sem kaj spregledal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Vajenc ::

caqka, "izobraženi" v smislu, da volimo politike zato, da se oni namesto nas ukvarjajo s politiko in kot taki se verjetno najbolj znajdejo v političnih odločitvah. In tudi demokratičnost v 40000 podpisih si si napačno predstavljal. Pa se mi niti ne da razlagat zakaj.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Referendum o arbitraži (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Problemi človeštva
2340204738 (167655) Ziga Dolhar
»

Ustavno sodišče, politika in meja s Hrvaško

Oddelek: Problemi človeštva
81434 (1316) mojsterleo
»

Baza NATO v Cerkljah - WTF?

Oddelek: Loža
362632 (1721) urban99
»

Rupel bi "uravnotežil" Hrvaško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14110732 (7664) abeceda
»

Referendum 4. aprila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1038428 (6338) ali3n

Več podobnih tem