» »

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Golf_GTI ::

Kako hitro priti do Road Race Series Level 20 (Influence Skill Points)?

Golf_GTI ::

Ali je Goliath zadnja dirka?

pol3ni ::

Ali se lahko nastavi v igri dva različna profila
Hvala

Berserker ::

Lani med prazničnimi popusti sem kupil tole igro in lahko napišem, da gre za kr solidno zadevo.

Igra nekako zapolni tisto praznino, med NFS in simulacijami tipa CARS in Assetto, se pravi, da gre za pol arkadno zadevo, ki še vedno nudi dovolj globoke in hkrati zabavne vožnje, najbolj se približa Test Drive Unlimited.

Glavni atributi so open world, več kot 600 vozil različnih razredov,tuning, popolna svoboda in letni časi. V glavnem če kdo igra naj mi napiše pod PM.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

naj nekdo odpre novo temo za FZ 5 jaz ne morem :D

https://www.guru3d.com/news-story/micro...

komaj čakam, ena boljših igric z avti!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kitl76 ::

Ni ena boljših je enostavno najboljša.8-)

Homelander ::

S temo "Forza Horizon serija" je nekaj narobe. Napišem še tukaj.

Tedvi FH3 in FH4 sta pa daleč najtežji igri za usposobit. Ne pomaga niti to da vedno ko se jih hočem lotiti, pride ven nov Win. Pa ne vem kaj imajo za programirat za samo eno verzijo Win, ali dela na vseh od 7 do 11 ali pa nič.

In sicer je problem sledeč, pri FH3 vrže ven takoj po koncu posnetka z obratomerom, ko se pokaže logo Playground Games.
FH3 se pa sploh ne da več kupit, pa s to sem imel že od demo naprej (mislim da enkrat 2018) probleme, nikakor ni hotelo prenest iz Microsoft Store.

Pri FH4 pa sicer pride v meni (Steam verzija ter vse možne piratske verzije), ampak nikakor noče zaloadat, loading krog je vedno enak, ne gre naprej. Sem dal samo refund.

Fixov je napisanih ogromno, jaz sem probal samo izklopit AV ter zagnal sem v admin načinu.

No vsaj FH5 dela kot se zagre. Pa AOE 1 DE sem tudi igral brez problemov iz Microsoft Store.

Mislim, še tiste najbolj težavne igre (lahko da so katere še težje, ampak meni se je zdelo da sem narajmal ravno na najtežje), ki sem jih usposabljal 2018, NFS Porsche Unleashed, Commandos 2, Desperados (pred uradno novo 2018 Win10 compatibility verzijo) in Rayman 2, se je dalo lažje usposobit. Pa potem sem še vse ostale NFS od enke naprej, mislim da enkrat 2020, tudi ni bilo takih problemov.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Vceraj v sales-u kupil meni in se dvema kolegoma tale spil in mi ni zal >:D
Kot zaprisezen igralec simracinga sem zelel nekaj, da bomo s svedskimi kolegi hangal "open world race" for fun in zadeva dostavlja.
Igra kupljena prek Steama deluje ok. Uporabil obstojec MS Xbox account iz Xboxa One. Rabil vec kot dve ure da sem na PC uredil spodobno konfiguracijo na volanu tako ingame settingi kot settingi na volanu.
Imam Fanatec CSL Elite PS4. Pozabite vse tutoriale na netu ker ne delujejo. Inverse feedback je treba dati na on (na ta setting se nihce ne fokusira)...center spring na cim nizje in na volanu DRI na -5. Zadeva postane kar naenkrat vozljiva za simcade celo zelo OK vodljiva.

Ker imam dual monitor setup je bila tezava s tem, da mi na drugem monitorju, ki je pred cockpitom ni slo v full screen...zadevo resis preko Steam "Big picture", kjer v settingih izberes default monitor kot sekundaren in spil tudi poganjas v "big picture" . Native varianta z WIN_key+shift+LEFT v window mode da prestavis na drug monitor in potem maxsimiziras ne deluje, ker gre vedno nazaj na primarnega :(

Fizika (podlaga, weight distribution, FFB) je na nivoju Dirt 3, kar je cisto ok...FUN pa ima dosti potenciala. Grafika in customizacija bolidov je res nadpovprecna, dodatne tuning opcije za podvozje in gear ratio so me presenetile in jih zaenkrat se ne znam pametno implementirati na sam avto, so pa prisotne kar je velik plus.
Zaenkrat pozitivno presenecen, predvsem ker mi je uspelo volan spraviti v stanje, kjer deluje naravno in se podlago dejansko cuti vsaj priblizno normalno.

Priporocam. Prijatelj spila na Xbox One Elite gamepadu in pravi da je obcutek tudi OK.

Horas ::

zakaj mi tema forza horizon serija ne pokaže do konca dol kjer je okence za pisanje? samo takole je že dooooolgo, novembra ko sem nazadnje pisal v tej temi.

https://ibb.co/Gd6hcwC
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

ahac ::

Horas je izjavil:

zakaj mi tema forza horizon serija ne pokaže do konca dol kjer je okence za pisanje? samo takole je že dooooolgo, novembra ko sem nazadnje pisal v tej temi.

https://ibb.co/Gd6hcwC


Ja, nek bug je...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Horas ::

a vi tudi imate to?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Buggy ::

Horas je izjavil:

a vi tudi imate to?


nwm tale post vidim, smo pa danes imeli res dober session s prijatelji. Kar mene moti so trije jebeni klineti. Imas ingame invite, Steam in se Xbox account. Je trajalo da smo se posinkal pol je bil pa fun. Ingame audio je buggy as hell zato smo uporabili Steam chat. Res ni perfekcija v handlingu in fiziki je pa zelo fun game...zadeva deluje po vecdnevnih parurnih seansah stabilno. Brez pripomb, je pa to DALEC od kaksnega sima...FUN game za ob petkih JA, za "resne" dirkacine pa glejte drugam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296221 (15935) filip007
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813714 (4554) phnj90
»

Forza Horizon serija

Oddelek: Igre
482771 (498) Homelander
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014381 (2855) Horas
»

Igralna Konzola XBOX 360

Oddelek: Konzole
151505 (1226) opeter

Več podobnih tem