» »

Težava z internetom !

Težava z internetom !

tvirus ::

Imama eno težavo, ki se je že drugič ponovila. Prvič sem menjal windows (VISTA 64 BIT)in je blo ok pol. Sedaj pa spet po 3 tednih enako. Zvečer ugasnem normalno računalnik drugi dan pa več ne deluje internet. Omrežje deluje ok, ko pogledam interentno povezavo kaže da je internetna povezava vzpostavlena, ampak mi ne odpre čito nobene spletne strani in noben program se ne more updatat torenti ne grejo dol,.. fttp strani pa lahko odprem. Ampak internet explorer z končnico 64 pa deluje, z njim lahko brskam po netu.. s tem recimo ko zaprem mozilo ali opero (brskalnik) jo zapre pol pa čez tri sekunde napiše da je prišlo do napake v mozili oziroma operi. ž
Ne vem več kaj naj naredim....

Hellp me

gokky ::

A imaš usmerjevalnik in zakaj ne?

AndrejS ::

Najbolje je kr visto zamenjat :))

Na visti sem parkrat že opazil da se doda še en gateway ki kaže na 0.0.0.0 , zato pa mreža ne more delovat.
Manj boleča rešitev je , da odstraniš mrežno kartico (v device manager) in jo znova dodaš.

tvirus ::

Imam linksysa sem poskuso na vse porte,ampak na vseh enako, drugi računalniki pa delujejo brezhibno.

gokky ::

Poskusi nastaviti, da je omrežje, v katerega je vključen računalnik z Visto, prepoznano kot domače omrežje (ne kot odprto omrežje). Poglej nastavitve požarnega zidu na Visti. Več pa se ta trenutek ne spomnim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266496 (66088) Seljak
»

Windows 7 beta hitrejša od Viste, XP (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
26926843 (14317) koyotee
»

Povezava dveh računalnikov eden Vista drugi XP

Oddelek: Omrežja in internet
265590 (3556) arozma
»

Naslednik Viste že 2009? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
18414732 (9387) Kenpachi
»

WPA2 v Visti ?

Oddelek: Operacijski sistemi
91831 (1600) Spc

Več podobnih tem