» »

Trdi disk in TV

Trdi disk in TV

uršula ::

Mogoče je že kdo vprašal ampak je forum enostavno preobširen za raziskovanje, zato me zanima, če mi kdo lahko odgovori na vprašanje:

Ali je možno naemsto cd-jev in DVD- jev uporabljati kar zunanji trdi disk, ki bi ga priklopila na DVD predvajalnik (če se to sploh da) in kar direktno gledala TV ne da bi mi bilo treba vsak film posebej spraviti na plošček.

Prosim pometne komentarje.

Chessman ::

Odvisno od posameznega DVD predvajalnika.
- prvi pogoj je da ima USB port
- podpirati mora tudi HDD na USB portu (nekateri znajo delati samo z USB klučki)
- predvajalnik mora znati predvajati datoteke katere želiš gledati iz USB-ja (nekateri predvajalniki recimo podpirajo iz USB recimo MP3 datoteke ko pa DivX ne znajo predvajati iz USB-ja

uršula ::

Usb port ima - predvaja tudi divx (nekatere).
Pa se tak način predvajanja obnese - mislim ali mora biti hkrati priklopljen hkrati tudi na comp ali je dovolj da je vkloplen v dvd. ker bi blo fino, da najprej s torentom prenesem film dol potem pa samo prestavim disk in ...

Kako pa ugotovim, če podpira HDD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: uršula ()

uršula ::

sem ugotovila, da verjetno ne bo nič s tega. Ko sem probno gledala film iz USBja ni zraven hotel predvajati podnapisov, če pa jih zapečem na cd pa jih predvaja. Tako da bi bilo mogoče najbolje da dobim nekje probni disk in probam.

Vidim da mi pri tem še noben nima izkušenj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup DVD-predvajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
12907 (815) opeter
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36863044 (15534) Buffy
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12157177 (49068) Lupin
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019959 (12539) filipc
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522903 (10118) Yossarian

Več podobnih tem