» »

h.264/DVD/DivX player

h.264/DVD/DivX player

««
47 / 47
»
»»

floyd1 ::

Tu je lahko veliko stvari, mogoče sam način, kako je mkv container narejen. Vem, da je bilo treba pred časom spreminjati mkv container, da so filmi delovali na teh predvajalnikih. Tako zvok kot slika nista bila problematična za predvajanje, le način, kako sta bila skupaj "spakirana" v mkv je bil problem. Ampak od tega je že ohoho časa...

Tomson ::

Tomson je izjavil:

Ali kdo ve kdaj naj bi na police prišel Xtreamer Prodigy ?


Predvidoma 30.septembra dobavljiv v Sloveniji za 199€, da si sam odgovorim :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gatsu ::

Ekola Xtreamer Ultre sem se znebil zdej pa rabim nov predvajalnik in me zanima če Mede8er MED500X2 isto ne podpira dodajanje navadnih win sharov iz pcja v priljubljene tako kot Xtreamer PRO, ker se ne mislim zajebavat z nameščanjem NFS klientov ipd. Drugače bom pa kupil raje Popcorn A-210 ki vem da bo delal out of the box tko ko treba, edino mal zastarel hw je že in fali par bonbončkov, ki jih ima MED500X2.

plavko61 ::

A se dobi kaj okrog 70EUR, ki zadovoljivo igra MKV is USB?
Da ni problemov z DTS downmix, pa podnapisi itd?


Kak so kaj:
-Philips HMP3000/12
-Philips BDP3200/12
-Asus O!Play Mini
-Asus O!Play HDP - R1
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavko61 ()

Gatsu ::

Evo kupil Popcorn A300 in sem zaenkrat zadovoljen, čeprav mi je skor živce požrlo ko nisem mogel do win7 sharov, no nazadnje sem ugotovil, da je bil problem v nastavitvnah na PCju. Zaenkrat predvaja vse kar sem probal, tudi tiste filme ki jih A110 ni hotel/zmogel predvsem pa mi je všeč podpora Bluray iso in bdmv z meniji vred.

astras ::

***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

gregor ::

Crimson_Shadow ::

polde66 je izjavil:

Imam LG BD670, HDMI je 1,4, wireless že v sebi, iz usb predvaja vse, dlna zelo super, internet tv pr nas ne deluje. Ne predvaja mi pa The Scorpion King Duology 1080p 2002-2008 Blu-Ray Remux VC-1 DTSHD MA-5.1-KRaLiMaRKo.
Zakaj tako ne vem, sta pa fila vsak po 18 gb. Na Egreatu in na Box oficu pa to predvaja.-


Heh, "predvaja vse živo"

Prvi mkv, ki sem mu ga dal mi napiše "audio not supported" in ne naredi nič. LOL

Kar precej mkv-jev (sploh anime), uporablja za audio OGG Vorbis, ki s strani LG BD670 (skoraj gotovo celotna BD6x0 serija izdelkov) sploh ni podport!!! JAJC, da ga ni večjega. Tudi HE-AAC v2 audio ni podport! Ok, za to že razumem, da rabijo plačat licenco, ampak za OGG ... WTF!

Kot drugo. Kako zaboga sploh usposobit šumnike za podnapise za "avi, mkv," in vse ostalo. Ž in Š dela, č ni pa nikjer? WTF (Ja, podnapisi so drugače v redu, ker mi delajo tako na PC-ju, kot tudi direkt na TV-ju Kretenizem da ni večje, na TV LG 42LE5300 delajo šumniki tako kot je treba na BD 670 pa sploh ne.)

Kako "prisilit" BD670 da prikae tudi č/Č, glede na to da ni prav nikjer nobene nastavitve za podnapise za "divx" filme?

Kakšna je numerična koda za slovenski jezik za DVD/BD filme (opicija "Language/Disc subtitle/Other"?
We create worlds

polde66 ::

Preden se lotiš pljuvanja raje preveri če verjetno za neznanje nisi kriv sam. Med predvajanjem filma stisni tipko Info/display in izberi Abc CP 1250.
Povej kak film ki ne deluje da sprobam, če pri meni tudi ne.
polde

Crimson_Shadow ::

Kakšno pluvanje?

OGG Vorbia audia BD670 (in zelo verjetno celotna BD6x0 serija) NE PODPIRA! MKV s takim (in HE- AAC V2) zvokom predvajalnik ne predvaja sploh!

Če maš probi Full Metal Alchemist Brotherhood in Ergo Proxy (A-Kraze - 720p) (Ali pa Now and Then Here and There in The Twelve Kingdoms - KAA)

Ergo Proxy (in tudi Now & Then Here & There) mi direkt na tv-ju dela samo brez zvoka, player pa razen napake, da ne prepozna avdia, po tem pokaže kar same fajle.

...

predvajalnik pa tak, :8)

Drugače pa hvala info za divx podnapise.

Kdorkoli ve, kakšna je 4. mestna numerična koda za slovenski jezik za DVD/BD filme?
We create worlds

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

koda je 8376
polde

Crimson_Shadow ::

No, moj zgornji post, res izpade zelo pljuvaško.

Malo "žolca" moram dat is sebe, da me ne zaradi tega pobere :))

No, hvala še 1x za tole kodo. :)
We create worlds

polde66 ::

Našel sem na Partisu Ergo Proxy ampak je xvid. To mi dela. Verjetn ni prava datoteka. Res player ni vsestranski ampak zanj sem dal 137 eur, dobil sem pa 3D bluray player z WIFI-jem, super DLNA, HDMI 1.4, sedaj je že par zadev več na LG Apps, predvaja mi pa pretežno vse kar jaz gledam. Če kaj ne dela (se zgodui s kakim filmom) ga zmuxam v MKVMerge in deluje. Če pogledaš NMT playerje tudi ni nihče popolnoma popoln cena pa....

Tu pa pogrešam več orodij za podnapise (zamik, regulacija velikosti pa še kaj). Vse to pa pač predhodno ročno urediš z drugimi orodji. Meni osebno je všeč.
polde

astras ::

seveda obstajajo popolni predvajalniki ;)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Gatsu ::

Eni ste res smešni, kupte blu-ray player za 130€ kar je jebeno dober deal in pol pričakujete da bo stvar na nivoju naprav za 300+ €? Pač podpira najbolj uporabljene kodeke, če je zadeva nadgradljiva lahko za ostale zadeve upaš na uradni ali pa neuradni fw, v nasprotnem primeru pa nabavi en orenk NMT.

polde66 ::

Evo Gatsu, točn to je bistvo tega.
polde

Mak Bo ::

Kaj pa menite o popcornu A 300 ? Cena 249 Eur.
Izkušnje, mnenja, priporočila ?



klik



klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mak Bo ()

Mak Bo ::

Veliko reklamirajo tudi popcornov popbox, ki se dobi za celka 140 eur.


Za katere uporabnike bi prišel v igro A300 in za katere popbox ? Bolj zahtevni manj zahtevni , ja - ampak kaj je tisto kar prevaga razmerje v ceni po vašem mnenju ? ( primerjava specifikacije zgoraj v prvem kliku )

astras ::

odvisno za kaj ga potrebujes...
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Mak Bo ::

- gledanje filmov ( fomat od a - žlj ;) )
- glasba
- slike
- internet
- upload, download vsebine
... ?


Ne vem, kaj bi ti recimo dodal na seznam in zakaj ? ALi pa kdor koli drug :)

Gatsu ::

Sam imam A300 in sem zelo zadovoljen. Vse kar zalaufam deluje brez zatikanj in tekoče - DVD iso, mkv, xvid, BDMV, bluray iso... Sicer ima fw še kar nekaj bugov in manjših pomankljivosti a verjamem, da se bo v naslednjih posodobitvah vse poštimalo. V bistvu mi še najbolj nagaja resume iz bookmarka, kjer včasih enota dobesedno zablokira - 1x na 2 tedna npr, večkrat pa al ni slike al pa zvoka, tko da moraš potem štartat od začetka in prevrtet do tam kjer si ostal. Torrent deluje odlično, hitrost kopiranja na popcorn je na 100 mbit mreži 11,2MB/s kar je lep napredek napram prejšnjim modelom, ne vem pa do kolko gre na gigabitni mreži.

Vmes sem imel npr Xtreamer Ultra ki je sicer zarad Xbmcja super stvar a žal nisem uspel z nobenimi nastavitvami dobiti tekočega predvajanja 24p materijala, kar deluje na popcornih out of the box...

Mak Bo ::

Tale review klik se kar ujema s tvojim opisom :)

"Mammoth throughput Full-HD videos, multiple audio tracks, subtitling, the Popcorn Hour A-300 (like its predecessors) handles it all without blinking an eye. There's support for side-by-side 3D video but MVC format of 3D Blu-rays isn't always supported."

"You still get an Ethernet Gigabit socket for the network and speeds have been more or less doubled to 20 MB/s."

"To sum up then, no surprises here. Syabas has given us another excellent media centre. Although not perfect, you won't find better anywhere else. Nevertheless, we're still hungry for more! The innovations in comparison to the old generation and the advances from the A-200 or A-210 to the new A-300 only just justify a new release. "


Edino tiso s firewallom, me zanima, če na kratko opišeš :). Tale A 300 me je kar nakuril sedaj, ko imam malce širšo predstavo ;)
Plus mi je tudi, da je zadeva popolnoma tiha in dobro hladi ter možnost dodatnega diska.

Mak Bo ::

fw verjetno ni bil firewall ampak firmware ( nevermind :|:D)

Mak Bo ::

Gatsu je izjavil:

Torrent deluje odlično, hitrost kopiranja na popcorn je na 100 mbit mreži 11,2MB/s kar je lep napredek napram prejšnjim modelom, ne vem pa do kolko gre na gigabitni mreži.


Kako pa deluje uporaba torrenta ? Podobno kot recimo partis ...

B-Stard ::

Kaj je trenutno bestbuy do največ 100EU?

Da predvaja brez zatikanja vse bluray, hd zadeve s podnapisi, ter IPTV preko DLNA

Okapi ::

Kaj z androidom, recimo iMito?
http://www.geekbuying.com/item/iMito-MX...

Zlikovec ::

B-Stard je izjavil:

Kaj je trenutno bestbuy do največ 100EU?

Da predvaja brez zatikanja vse bluray, hd zadeve s podnapisi, ter IPTV preko DLNA


Raspberry Pi z XBMC
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

astras ::

***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

B-Stard ::

Imam problem z Xtreamer predvajalnikom in sicer:
Imam prvi model MK1 in nikakor mi ne dela Xtreamering. Kupil sem rabljenega in problem je sledeč, formatiral sem disc, nato zavihek Xtreamering in se mi pokaže rumeno okence z napisi. Sledim postopku, dam download in inštaliram zadevo. Po ponovnem zagonu ko grem v zavihek Xtreamering se pojavi spet to okno. Poizkusil sem na firmware-u 2.7.1 in 2.6.0

astras ::

2 mapi imas zapored, 1 izbrisi
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

dope1337 ::

Zlikovec je izjavil:

B-Stard je izjavil:

Kaj je trenutno bestbuy do največ 100EU?

Da predvaja brez zatikanja vse bluray, hd zadeve s podnapisi, ter IPTV preko DLNA


Raspberry Pi z XBMC


+1

Mamo v stanovanju že slabo leto R-pi (prva verzija z 512MB rama) namest predvajalnika ... Majka. Cimr si je še daljinski upravljalnik naštimo na mobitelu, pa gremo naši!

Še nism opazil, da bi kdaj film šteku.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein
««
47 / 47
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043184 (21790) xandros
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559217 (45148) goby
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538737 (5997) Sibirc
»

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10951930 (44314) vrossi46
»

PopCorn Hour A-100 in A-110 HD predvajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7515469 (7401) LuGi

Več podobnih tem