» »

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200

1 2
3
»

DrSergioDJ ::

je komu ratal IPTV preko a-200?
...

EvilDare ::

Balin je izjavil:

Pozdravljeni,

Ima še kdo slučajno težave pri predvajanju podnapisov na Popcorn Hour A-200, in to samo v primeru če se film požene preko Jukebox-a. Se pravi MyiHome je nameščen na enem računalniku, in z jukebox-om postavljena html stran, na kateri izbereš film s klikom na sliko, in ga poženeš. V tem primeru mi podnapise ne predvaja. V kolikor ga poženem preko mape, deluje brez težav.

LP,
BaLiN


Sam uporabljam YAMJ jukebox na NAS-u in nisem imel nikoli problemov s predvajanjem podnapisov v mkv datotekah ali kot datoteko zraven mkv-ja, avi-ja ipd. Poglej tudi ali imaš v nastavitvah PCH-ja nastavljeno uporabo podnapisov na nek jezik. Včasih je to razlog za nedelovanje.

data3 ::

Jaz imam na C-200,kot jezik nastavljeno na "czech" :D
Le takrat delajo šumniki brez problemov...

silvom1a ::

Na C-200 imam nastavljeno na slovenian v pop up menuju za podnapise pa eastern europe . Brez problemov !!! Govorim za externe .srt podnapise...
Preveril, in je enaka situacija z embedanimi podnapisi v mkv-jih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: silvom1a ()

Balin ::

Sej to je največji hec. Da na C-200 dela, na A-200 pa ne.

Sedaj vidim da tudi predvajanje vsebine preko HTTP ne dela. Tako da odpreš http://ipnaslov:port\udp@239.1.1.1:port. To dela na A-110 za šalo.

Če bi A-110 imel procesor od A-200 ne bi bilo potrebe po nobenem drugem predvajalniku... :)
http://ocenifilm.si

silvom1a ::

Balin je izjavil:

Sej to je največji hec. Da na C-200 dela, na A-200 pa ne.



Tale je pa bosa - C-200 in A-200 sta praktično enaka. Tudi na nmtnetworkedmedia forumu ni nobenih indicov da bi bilo kaj narobe z A-200 v tej zadevi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: silvom1a ()

DrBaLiN ::

silvom1a je izjavil:

Balin je izjavil:

Sej to je največji hec. Da na C-200 dela, na A-200 pa ne.



Tale je pa bosa - C-200 in A-200 sta praktično enaka.


Res je. Zato mi je pa toliko bolj čudno. Sem namestil C-200 firmware gor pa tudi ne dela. Lahko kdo ki ima v lasti Popcorn Hour A-200, namesti myihome na računalnik, in nanj jukebox. Ter poiskusi pognati film iz jukebox-a, ter preveri če vidi podnapise. Jaz jih v glavnem ne. Sem probal marsikaj. Tudi poiskati na forumih odgovor pa sploh ni omembe tega problema...

Kar se tiče pa http:// stream-a je pa očitno onemogočen. saj na popcorn a-110 in a-100 deluje BP.

EvilDare ::

Mislim, da je ta težava povezana s tvojo. Sicer pogoji niso enaki ampak je podobna stvar. Za enkrat na žalost ni nobene rešitve.
Odprta težava. Mogoče bi lahko poizkusil zamenjati kodiranje datoteke s podnapisi. Odpri jo v windows beležnici in pri shranjevanji izberi ANSI kodirnaje.

tomstrela ::

Pozdravljeni. Imam pop corn hour-A200, imam priključen interni trdi disk znotraj nmt-a. Preko usb-a na pop cornhouru sem priklopil še en trdi disk sata. Nmt lepo prepozna ta usb trdi disk in interni disk. Moj problem pa je, ker preko pc-a preko domačega omrežja čez router vidim samo eno črko pogona, torej interni trdi disk z črko pogona npr:y. Imam w. xp, ali je možno skonfugurirat pc tako, da bi preko omrežja videl oba diska (y in j-usb pch -a200), torej interni in usb hdd, oba hkrati?
tomstrela

vrossi46 ::

Ja itak da je možno,interni trdi disk sformatiraj in namesti NMT aplikacije in stvar bi mogla delovat.V omrežju bi se moglo videt kot PopCorn,USB pa kot USB.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253191 (67283) dope1337
»

Xtreamer SideWinder 2

Oddelek: Zvok in slika
425538 (3867) dsapac
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538691 (5951) Sibirc
»

Popcorn hour A 200

Oddelek: Zvok in slika
192856 (2387) dixi3
»

HDX lansiral novi - HDX BD-1

Oddelek: Zvok in slika
61917 (1410) tisot

Več podobnih tem