» »

PLAZMA IN LCD------EBAY

PLAZMA IN LCD------EBAY

Aleks126 ::

Mene pa zanima ali je že kdo naročal lcd televizije ali plazme preko ebaya??? Kot sem gledal po ebayu (angleškemu) so zelo poceni. 50inčen lcd znamke samsung---700€--nov.
Zanima me ali ima že kdo izkušnje s tem, da e naročal televizije. Koliko pride poštnin za take televizije in ali se res tao splača?


hvala za vse informacije

KoMar- ::

Mam filing, da nimaš kej dosti izkušenj s kupovanjem prek eBaya, zato ti bom dal par nasvetov.

1. A je ta cena avkcijska ali Buy it now? Ker če ni buy it now, potem ni končna in se bo še orenk dvignila.
2. Poštnina za tak televizor ne bo majhna.
3. Za take zneske rabiš kreditno kartico z velikim limitom in potrjen PayPal račun

Toliko za začetek, pa svetujem ti, da naslovov tem ne pišeš s samimi velikimi črkami.

Aleks126 ::

Poglej si to.
Dve isti televiziji:
PRVA
http://cgi.ebay.co.uk/Philips-42PF9831D...


DRUGA
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=F...



Poštnina pomoje ne bi bila več kot 100€.

OldSkul ::

Pomoje ti tole ne boš mogel dobit v Slovenijo

Raje zapravi denar v kakšni SLo trgovini, recimo mediamarket.si

KoMar- ::

Post to: United Kingdom

Torej ne pošiljajo v Slovenijo.

Aleks126 ::

Ja, ma saj v bistvu mi to sploh ni pomembno, če pošiljajo samo v Anglijo.
V Angliji imam tako ali tako prijatelja in lahko on naroči namesto mene. Potem pridem enkrat do njega v London in peljem stvar domov.

Aleks126 ::

Ne vem pa kaj se bolj splača. Ali LCD ali plazma?
Ker jaz bi imel televizijo v sobi in nanjo bi imel prikloplen tudi računalnik in bi mi obenem služila kot monitor.
Nameravam pa kupit 42inčno oz 47inčno

Aleks126 ::

No kaj zdaj mislite?? Ali se splača ??

Če grem v Anglijo k prijatelju z letalom in pridem nazaj v sloveijo lahko pripeljem s sabo televizijo? Je treba plačati kakšno carino ali kaj takega??

KoMar- ::

Malo najedaš, veš? Pišeš 3 poste zapored, pišeš dvojne ??, pa sprašuješ stvari, ki so bile že 1000x odgovorjene. Odgovoril ti bom samo na eno stvar in sicer, Velika Britanija je v EU, v EU pa ni carine.

bluefish ::

odkrito ti povem, da zaradi tistih nekaj evrov več ni vredno takšno kupovanje. Če že, pojdi v sosednjo Avstrijo ali pa še malo dalje. Misli tudi na morebitno uveljavljanje garancije,... Sicer imajo nekateri izdelki mednarodno garancijo, vendar pa moraš velikokrat potem stvar pošiljati nazaj proizvajalcu, kar pa je seveda izguba časa.

kingsix ::

Ta televizija na EBUY'u je refurbished.. kar pomeni da je že bila vrnjena pod garancijo ter je popravljena. Ima pa samo 6 mesecev garancije.
Zato tudi takšna cena...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435934024 (3376) lolipop2
»

ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6311729 (3473) opeter
»

Kje lahko kupim TV s PayPalom?

Oddelek: Kaj kupiti
345382 (4669) dunker
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011329 (10751) krneki
»

Nakup Sharp LC42DH77E iz .si ali .co.uk , Kako prejeti paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628289 (6329) Keyser Soze

Več podobnih tem