» »

Kje lahko kupim TV s PayPalom?

Kje lahko kupim TV s PayPalom?

dunker ::

Mislim, da naslov pove vse.

Kupujem en 47-inčni TV, nadvse priročno bi pa bilo, če bi ga lahko plačal s PayPalom, saj imam tam precej dobroimetja. Mi lahko kdo kaj svetuje - ne glede televizorja, temveč glede trgovin, ki to omogočajo. :)

Hvala vnaprej! :D

Nwanko ::

Newegg, samo je amerika :D

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LuGi ::

ebay.de,co.uk...

amigo_no1 ::

Withdraw fee za Slo je cela 2EUR , ne vem kaj potem varčuješ ko imaš par milijonov gor.

sajko ::

hoh.de al pa kak drug trgovec na severu. Preveri na geizhals.at, ponavadi piše oz. so ikonce pri trgovcih.

dunker ::

amigo_no1 je izjavil:

Withdraw fee za Slo je cela 2EUR , ne vem kaj potem varčuješ ko imaš par milijonov gor.

Davki ipd. Dajmo raje nadaljevat z nasveti glede nakupa televizorja. ;)

Solo.si mi je všeč, ker je v Sloveniji, ampak moram še pogledat, kakšne cene imajo napram drugim. Je tole solidna zadeva za svoj denar? 42", Full HD, 2M:1 kontrast, 400 Hz, ... za 790 eur?

Sicer pa hvala vsem! Še kakšne druge ideje?

zee ::

Solo.si se izgobaj kot hudič križa. Je ena tema tu samo o nategih iz njihove strani, težave z uveljavljanjem garancije.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

dunker ::

Hehe, I did not know that. :D Zdaj tudi razumem tisti "lol" zraven. ;)

Torej, jaz že raziskujem doslej predlagane zadeve, in seveda upam še na kakšno slovensko opcijo. Anyone?

Hardstyle ::

greš na www.ebay.de www.ebay.co.uk pa je to to.

dunker ::

Kolikor sem gledal, nihče noče tako gigantskih zadev pošiljat po pošti ... kakšne so pa vaše izkušnje s tem? :D

dunker ::

Je mogoče kje čez avstrijsko (ali pa italijansko) mejo kakšna spletna trgovina, kjer lahko plačam s PayPalom in stvar osebno prevzamem, če že ne pošljejo?

Hardstyle ::

Si poklical na katero izmed slovenskih spletnih trgovin če je možno plačilo preko paypala?

In kje si gledal da nihče noče pošiljat po pošti? In 47 ni gigantski paket, če je v originalni embalaži pa se nimaš kaj bat. Dostavljalci (ne pošta slovenije) imajo izkušnje s takimi paketi in se nimaš kaj bat.

dunker ::

Pozanimal sem se na Mimovrste, pa so mi rekli, da legalno sploh ne morejo sprejemat PayPala v naši ljubi državici ... kar je nekoliko čudno, glede na to, da ga AGT.si, Chebeltza.com, Digital-Life.si ipd. podpirajo. :|

Kar pa sem gledal po ebay.de in ebay.co.uk nikjer ni navedena poštnina do Slovenije, v bistvu je skoraj vedno navedena samo poštnina znotraj države. Kar zelo verjetno pomeni, da se trgovec ne bo mučil s pošiljanjem v Slovenijo.

Hardstyle ::

Sedaj nevem v kateri državi si ti ampak vsi(večina) pošilja povsod po EU.

http://shop.ebay.de/i.html?_trkparms=65...

Recimo prvi model je poštnina 10EUR =)

dunker ::

Joj, kolk te bom po nosu! :D Hvala za namig, že raziskujem. ;)

dunker ::

Mimogrede, a kdo ve, kako je z garancijo pri televizorjih, kupljenih preko eBaya? Imata Philips in LG neke vrste globalno garancijo in ga nesem lokalnemu serviserju, če gre kaj narobe? Ali se lahko pod nosom obrišem za garancijo?

Hardstyle ::

Pokličeš na lg slovenia oz. uvoznika? :)

telexdell ::

dunker je izjavil:

Joj, kolk te bom po nosu! :D Hvala za namig, že raziskujem. ;)

Bodi previden glede poštnine. Sem naročil preko e-baya polnilne baterije v vrednosti 24€ iz Berlina, ker je pisala poštnina 2,5€. Ko sem hotel izvršiti plačilo, pa je poštnina narasla na 12,5€. Sam sem odstopil od nakupa, prodajalec pa mi je grozil z negativno referenco in e-bay z brisanjem računa. Po nekaj mailih in skoraj dveh mesecih se je stvar uredila. Pojasnilo trgovca je bilo, da je poštnina za Slovaško!!! (kasneje je popravil na Slowenien) pač toliko in podatek na e-bayevi strani ne drži.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

jRk0 ::

garancija v EU velja po celotni EU. lahko ti tudi pr nas neses
You fuck up once, you loose two teeth.

dunker ::

Carsko, super novice. Bil sem že tik na tem, da naročim plazmo iz Avstrije, ampak sem opazil, da nima VGA vhoda, tako da iščem dalje. Ampak super tole! :D

dunker ::

Ima kdo izkušnje z 42" plazmo Panasonic TX-P42S10? Na papirju izgleda fajn, Full HD, 2m:1 kontrast, VGA vhod, naj ne bi imela input laga ... Mi kdo ve povedat, če podpira MPEG4/AAC, ki sta zahtevana pri nas? Poleg tega se podatki na internetu tepejo glede tega, če ima USB vhod ali ne?

Hvala vsem vnaprej! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunker ()

Hardstyle ::

http://reviews.cnet.co.uk/televisions/0...

Drugače pa probaj kje G serijo dobit.

dunker ::

Ta review sem prebral, ampak ne piše nič glede MPEG4/AAC, prav tako glede USB vhoda.

amigo_no1 ::

@dunker
Googlam za paypal durs/davki in ne najdem nobenega konkretnega dogovora za tvoj primer (nekaj sem samo našel če imaš Google ad sense).

O kakih zneskih je govora pri tebi ?
Če te tako skrbi davčna potem si naredi account na Moneybookers, Neteller, daj prošnjo za njihov mastercard (dodaš ti dve kartici na PP in Withdraw-aš nanje) ter dviguješ svoje milijone na atm-ju.

Druga opcija je da najdeš nekoga, ki ti da denar na roke, ti pa njemu nakažeš znesek na njegov PP račun.

Če jaz nekje klikam (ptc strani) in potem nekaj dobim od teh klikov na Paypal tega niti pod razno ne mislim nikamor prijavljati če dam Withdraw na kartico (na Trr v bistvu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

dunker ::

Sem odgovoril na ZS.

amigo_no1 ::

Imaš Zs.

St235 ::

jRk0 je izjavil:

garancija v EU velja po celotni EU. lahko ti tudi pr nas neses


Garancija EU ne obstaja, pa tudi garancijski pogoji se razlikujejo od države do države, kot tudi od proizvajalca do proizvajalca. Če proizvajalec nudi garancijo v več kot eni državi (razne EU in worldwide garancije) potem pazi, da ti pri nakupu potrdijo garancijo, ker si z računom ne boš mogel kaj dosti pomagat. Skoraj pravilo je, da če določenega modela televizije v Sloveniji ne prodajajo potem ti, če tak model kupiš v tujini ne bodo priznali garancije.

Stak ::

dunker je izjavil:

Pozanimal sem se na Mimovrste, pa so mi rekli, da legalno sploh ne morejo sprejemat PayPala v naši ljubi državici ... kar je nekoliko čudno, glede na to, da ga AGT.si, Chebeltza.com, Digital-Life.si ipd. podpirajo. :|


PayPal lahko poslovni uporabniki povsem legalno uporabljamo (tudi prejemamo nakazila preko njega) tudi v Sloveniji, res pa da moraš imeti odprt poslovni račun na Banki Koper in debetno kartico Activa Electron - očitno je to too much za mimovrste :D

dunker ::

Hehe, očitno, žal. Tudi na facebooku so zadnjič (par mesecev nazaj) spraševali, kaj pogrešamo na Mimovrste, in sem s svojim komentarčkom "PayPal" sprožil kar hud plaz podobnih komentarjev, vsaj kakšnih 10-15 od naslednjih 30 komentarjev se je nanašalo na PayPal. Ampak ne zaleže. ;)

Verjetno je razlog tudi v tem, da po PayPalovih pravilih uporabe ne smeš tistim, ki plačajo preko PayPala, postavit višje cene - torej bi bili na Mimovrste prikrajšani za vso PayPalovo provizijo in bi dobili nekaj manj kot pri plačilu po povzetju / kreditnih karticah.

dunker ::

Torej, ima kdo izkušnje z 42" plazmo Panasonic TX-P42S10? Mi kdo ve povedat, če podpira MPEG4/AAC, ki sta zahtevana pri nas?

Hvala vsem! ;)

amigo_no1 ::

Stak je izjavil:

dunker je izjavil:

Pozanimal sem se na Mimovrste, pa so mi rekli, da legalno sploh ne morejo sprejemat PayPala v naši ljubi državici ... kar je nekoliko čudno, glede na to, da ga AGT.si, Chebeltza.com, Digital-Life.si ipd. podpirajo. :|


PayPal lahko poslovni uporabniki povsem legalno uporabljamo (tudi prejemamo nakazila preko njega) tudi v Sloveniji, res pa da moraš imeti odprt poslovni račun na Banki Koper in debetno kartico Activa Electron - očitno je to too much za mimovrste :D

Visa Electron pri Abanki ni dovolj dobra ? Zakaj ne (če ne) ?

dunker ::

Pravijo, da pametnejši odneha, ampak js pa kar ne bom odnehal! :D

Torej, ima kdo izkušnje z 42" plazmo Panasonic TX-P42S10? Mi kdo ve povedat, če podpira MPEG4/AAC, ki sta zahtevana pri nas?

LuGi ::

dunker ::

Hja, tko sem tudi jaz googlal, ampak na enak način lahko narediš tudi tole. Zadetki so, folk piše o tem, bo že držalo. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737786 (20817) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134705 (14669) igi82m
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511813 (6737) s6c-gEL
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378703 (8031) c00L3r
»

Monitor - Nemški Ebay

Oddelek: Kaj kupiti
71971 (1910) Tribal

Več podobnih tem