» »

Nakup Sharp LC42DH77E iz .si ali .co.uk , Kako prejeti paket

Nakup Sharp LC42DH77E iz .si ali .co.uk , Kako prejeti paket

1
2
»

kretnichar ::

'Naj' bi se uporabljali drugačni algoritmi v procesorju....

vsaj tako mi je razložil nekdo ki je bil 2 dni nazaj na philipsovem izobraževanju

kretnichar ::

Dobil ga bom za 1060€ . zanima me kateri stenski nosilec predlagate, in predvsem, KOLIKO cm mora biti oddaljen tv od stene, da bi ambilight prišel do efekta?

Okapi ::

Pri meni so luči ambilighta 16-17 cm od stene in se mi zdi, da je optimalo. S tem, da če ga boš imel na nosilcu, bodo bližje.

O.

kretnichar ::

hvala za nasvet.... čeprav se mi 16 cm zdi dosti,...vendar ti si tisti ki to ima, in jaz ne morem pametovati o tem... bomo vidli kak bo celotna zadeva sploh zgledala, mam pa celo steno v beli barvi ...
javim ko dobim tega philipsa ( nekje maja...).

Okapi ::

Če daš tv bolj blizu, bo manj stene osvetljene. Če ga daš bolj daleč, je več stene osvetljene, samo bolj šibko. Pri meni je videti približno takole.



O.

kretnichar ::

Lepo izgleda ta 37"ka.

Btw, malo sem gledal sliko, in se nisem mogo odločit ali maš 2 ali 3 kanalni ambilight? Glede na razliko osvetljenosti na sredini zgoraj, bi reko da maš samo dvo kanalnega , right?
ambilight spectra 3, so pa samo na serijah 9,pa še to ne na vseh, right?

Lp,Dani

Okapi ::

Televizor je 47PFL9732D.

O.

kretnichar ::

Iz kakšne razdalje ga pa gledaš če smem vprašat, in kako si zadovoljen z njim ?

Okapi ::

Iz enih dobrih treh metrov in pol.
Sama slika je odlična, pogrešam pa, in to precej, sliko v sliki (da bi lahko imel istočasno na zaslonu tv in pc), pa DVB-C bi mi tudi prav prišel, pa ga nima. Ampak kaj hočemo, nihče ni popoln. Bila je zelo ugodna ponudba in sedaj ga pač imam:P

O.

kretnichar ::

prav tako si bom kupil tudi to blu ray zadevco http://www.mimovrste.com/artikel/111004... , vendar bom za njo odštel dosti manj kot je cena na mimovrste.

ALi ve kdo če ta zadevca predvaja divx?

Okapi ::

Ne predvaja.

O.

Keyser Soze ::

Se pardoniram ker odpiram tegale mrliča, ampak vsebuje podatke, ki jih potrebujem, samo na žalost ne v takšni obliki kot sem upal.

Namreč, trenutno imam opravka s Philipsom 42PFL7603H/10. Vse lepo in prav, vendar nikakor ne morem usposobit oz. dobit digitalnega TV signala preko sobne antene (center Ljubljane).

Kolikor sem bral po tej temi je problem v DVB-Cju. Ampak, hudič je ker v vseh specifikacijah na netu za ta model najdeš podatek o DVB-T (celo podpira MPEG4). Kaj je sedaj res?

vgrajeni DVB-C al DVB-T dekoder? Situacija namreč kaže na DVB-C.
OM, F, G!

Keyser Soze ::

Malo razširil search.

Grem probat še to opcijo.
OM, F, G!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov Philips-ov LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
286348 (3515) klemen91
»

ALI Philips 42pfl7603h ALI 42pfl7403d

Oddelek: Zvok in slika
183490 (2244) Okapi
»

kateri lcd tv mpeg4 sprejemnik kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
163292 (2714) vinetu
»

Philips 37PFL7603

Oddelek: Zvok in slika
243553 (2577) Feren
»

PHILIPS 47PFL7603 DVB-T problem

Oddelek: Zvok in slika
224861 (3885) billzkid

Več podobnih tem