» »

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :)

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :)

««
9 / 9
»
»»

PacificBlue ::

WTC COLLAPSE FROM DEMOLITION
Just for starters, 9-11 represented the first collapse of ANY steel-framed building, allegedly from fire. Optimum Flame Temperature of Propane 3500°F, yet your BBQ doesn't melt or collapse when you grill. If you believe Jet fuel can demolish a building with the precision of a demolition team, I submit to you that you are 100% incorrect and urge you to look at the evidence and scientific facts. Seven of 8 airline black-boxes were destroyed that day, yet we are supposed to believe the passport of Satam Al Suqami flew out of his pocket, through the fire, and landed intact in the streets below?

PacificBlue ::

Pa še tole..
Vir: WTC


View of a Military Expert:
Why the Towers of the World Trade Center collapsed
The airplanes did not a have true effect on the destruction of towers; they were needed to give an excuse for odd Orwellian wars at the same time when the USA is turned into a police nation, like the German Third Reich, to some extent. The towers took the impacts of crushing Boeing 767's. The towers were originally built to take impacts of Boeing 707's, which are approximately of the same size and was widely used in the 1970's.
Fires that kindled from the fuel in the planes were too shortlasting and weak to be able to severely damage the structure of the skyscrapers. Even in the extreme situation, the heat from a kerosene fire cannot threat the durability of a steel trunk. With the temperature of carbohydrate fires that reaches only 825 °C (approx. 1517 °F) steel weakens at 800 °C (approx. 1470 °F) and melts at 1585 °C (approx. 2890 °F). In the skyscrapers of the WTC the surroundings were not at all ideal as there were far too many steel columns and they led heat away from the burning area. WTC 1 burned for 102 minutes and WTC 2 for 56 minutes only. A fire burning much longer, from 10 to 20 hours, could slowly increase the burning temperature down to perhaps 1100 °C (approx. 2010 °F). Provided there is more substance to burn, such a fire will damage concrete and irons, but not severely heavy steel constructions.

PacificBlue ::

In za vse dvomljivce še tole:

Peticija

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Lahko se vprašamo, kdo je od teh napadov imel največ profita? Sadam? Talibani? /bin/laden? Ponavadi se vse začne in konča pri denarju. Kdo je dal put opcije ravno na prave letalske firme par dni prej?

Uradna zgodba je tukaj conspiracy theory, v tem je problem. Na ta dan je vse magično odpovedalo. Debate, ali je rumen curek, ki je tekel ob zgradbi pravega odtenka rumene da bi lahko bil termit, so tukaj nepomembne, ker jim ne moremo priti do dna. Look at the big picture.

EDIT: words missing

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

perfect ::

Sporočilo moderatorju !

Glede na grožnje o brisanju prispevkov tega topika vam moram tole povedat.
Topik Irak ste začel vi sam in to marca lansko leto..
Topic Irak ll. pa jaz pred parimi dnevi.
Če pogledate statistiko boste hitro ugotovil da je Irak ll. v parih dneh pojedel
četrtino vašega Iraka če gledamo število prispevkov do sedaj.
In sedaj bi vi pristopil k radiranju.Zedaj razumem ja, ali pa sem preveč
kresnen v conspiracijo..(spet).
Da je tu večje zanimanje kot na vašem topiku me veseli vas malo manj
ampak zato nimate pravice začet brisat prispevke.Zdaj je kar je.
Tema se je odmaknila od Iraka res je ampak ste zato pač vi kriv ker
že na začetku niste naredili reda.

LP Igor

kitzbrado ::

Hmm, jaz se ponavadi opravicim, ce napisem dvojni post - vcasih se mi enostavno zdi potrebno. 7 zaporednih postov po moje se nikoli nisem videl.

Uau!

EDIT: Tole sem zacel pisati, preden sta bila zgoraj odgovora uporabnikov Sago in perfect. Namenjeno je bilo seveda PacificBlueu in malce moderatorjem.

Pa hvala za to temo. Res. Sem rabil nekaj takega za prebirat danes.

Da pa ne bom cisto offtopic, bi postavil dolgoletnemu raziskovalcu paranormalnih pojavov in svetovnih zarot (PacificBLue aka Ramzes baje) vprasanje, zakaj kopira tekste nekredibilnih virov in posnetke iz Youtube, ko pa trdi, da si je ze ustvaril jasno predstavo o vsem (v desetih letih bi pa nasel ze tudi kaj kredibilnega)? Zakaj lahko na dolgo in siroko na forumu govori o svetovnih zarotah - in se mu ocitno vsaj v zadnjih nekaj dneh ni nic zgodilo - ampak se tako blazno boji povracila, ce bi povedal tisto nekaj, "kar samo on ve"?

Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

perfect ::

Se strinjam z vsem..Ampak ljude smo različni in nekatere pač zadeva
preveč prevzame :) je že tko ne :)

perfect ::

Če že kdo želi kaj ''konspirativnega'' načet, naj prvo poizkusi pri bolj oprijemljivih stvareh.
Iluminati to niso..WTC pa je..

PacificBlue ::

Da pa ne bom cisto offtopic, bi postavil dolgoletnemu raziskovalcu paranormalnih pojavov in svetovnih zarot (PacificBLue aka Ramzes baje) vprasanje, zakaj kopira tekste nekredibilnih virov in posnetke iz Youtube, ko pa trdi, da si je ze ustvaril jasno predstavo o vsem (v desetih letih bi pa nasel ze tudi kaj kredibilnega)? Zakaj lahko na dolgo in siroko na forumu govori o svetovnih zarotah - in se mu ocitno vsaj v zadnjih nekaj dneh ni nic zgodilo - ampak se tako blazno boji povracila, ce bi povedal tisto nekaj, "kar samo on ve"?

Sarkazem-on>
Pobi to delajo izkušnje opazovanja in razmišljanja..Še mal pa bom razsvetljen..
Sarkazem-off>
Popolnoma jasno mi je, da ne razmišljate po svoje..čakate na neke kredibilne vire in njihove razlage..torej želite si njihovih razlag, ker sami tega niste zmožni ali pa tega nočete sami narediti(zaključkov), oziroma še tretja možnost-preveč se oklepate njihovih razlag,kar pa spet vodi v zmoto..torej v vseh primerih bolj kot ne drugi razmišljajo namesto vas.Basta

BigWhale ::

Torej, naj mi nikdo pove zakaj hudica bi poleg obeh stolpnic podrli se WTC7. Res me zanima.

Azrael ::

@PacificBlue:

Narobe si razumel vprašanje (spet).

Gre se enostavno za to: Vsi ti "kredibilni" linki in filmi na YouTube, manjka jim utemeljene date. To kar si podal so besede, brez dejstev. Tako velika zarota kot jo slikate tukaj, ne more biti brez napak in razpok. Pokažite, kje so ga pokronali uradni viri.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

perfect ::

Dobro prašanje BigWhale. V tej bajti so bile baje tudi neke expoziture FBI CIE in še neki drugi ''organi''
Baje so se tam hranili tudi fajli ENRON-a (če poznaš primer).V tej bajti je blo tudi zaklonišče v katerga so povabli župana
ob dogodku 9. 11. Baje se ga ni hotel poslužit.Jaz se ga tudi nebi..:)
Pa še to je zanimivo pod katero komando so bili ti kompleksi.Ampak to vam pa ne povem.
Zakaj bi vam pa dajal potuho :)

perfect ::

Tole pa res priporočam vsakemu ki bi rad kaj zvedel o tej temi.

9/11 - ALL THE PROOF YOU NEED!

http://tvnewslies.org/html/9_11_-_all_t...

perfect ::

Tole bi pa posetil vsem Tomažkom.Prav tak text sem nekako hotel sam napisat tukaj
pa sem na netu naletu na podobnega.
Super,mi nebo treba pisat..:)
Sicer se bolj nanaša na njegov članek (zgoraj link)..ampak bo dober tudi na splošno

Evo ga:


People might comment on this article by calling it a conspiracy theory. This is their usual way of dismissing the facts. I ask you, where exactly is there “theory” on this page? What elements of this article are in dispute? This is not a theory, this article poses questions that have not been answered and the people who call the results of the independent 9/11 research community “conspiracy theories” have yet to qualify their assertion. You can not simply call something a “theory” just because you have not looked closely enough to see the facts that have been presented. If you call this a theory you are in denial. Very simply put, you can not debate this issue. Many people will dismiss this, as they do all evidence that goes against what they want to believe, yet when asked what their criteria is for discerning between theory and fact, they will not have a logical answer. This is not theory and neither are the facts that have been brought to light by the many people involved in the legitimate independent 9/11 research community.

Azrael ::

!Off Topic!

Ramzi je imel lastnost, ko se je razpalil s svojimi "kredibilnimi" linki, ni bilo v njegovem pisanju več nobenih presledkov za ločili. V tej temi se avtorju teme dogaja enako.

Zanimiva skupna lastnost.
Nekoč je bil Slo-tech.

perfect ::

ajnštajn je reku da je imagination more important kot knowledge
kdo mislš da ma bolj prov ajnštajn al edison

Azrael ::

Odvisno od primera. Namreč eden je bil izumljitelj, drugi znanstvenik. Tega ne moreš enačit.
Nekoč je bil Slo-tech.

perfect ::

Pa še tole ti mimo grede povem.Meni je tole zabava.
Moram pač z volkovi tulit.Če bi mi šlo pa za kaj več
bi si pa kak drug forum izbral.
Ti si pa kakšnega Gargamela najdi pa se z njim heci.

perfect ::

Azrael
Zanimivo bi pa bilo malo tvoje lastnosti pogledat.
Pišeš sicer res lepo.Podpišeš se pa vedno s svojim
genijem ki je bil mimo grede pravi lopov in Tesli ni segal
niti do gležnjev.Če bi pač ti to vedel si najbrž nebi izbral
takega ''genija'' sploh pa ne njegovega izreka.

perfect ::

Azrael
Pozabil sem ti tole pripet za uvod.
http://www.leyada.jlm.k12.il/proj/edsnt...
Domačo nalogo pa sam nared.

jype ::

Ker je celotna tema off-topic (o Iraku ni nikjer nič, obdelalo se je pa že vse ostalo) temo zaklepam.

Avtor (ki me obtožuje zavisti) seveda lahko odpre novo, vsebinsko popolnejšo temo, ki bo na zahtevanem nivoju in ne bo odražala izhodnih podatkov povprečnega generatorja naključnih števil.

Tudi vse ostale pozivam k kritični obravnavi vseh virov, ne le "uradnih".
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410122 (8274) imagodei

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631123 (2012) T-h-o-r
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742013 (28921) Matev

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213443 (9066) jype

Več podobnih tem