» »

TV out

TV out

BugiMen ::

Nikakor nemorem usposobit TV out. Imel sem ze povezano TV prek skarta in s-video izhoda ki je na kartici, vendar v display properties ne morem oznaciti TV. Edina opcija je analog monitor, sicer se spodaj vidi se opcija digital flat panel pa TV, ampak je kako naj recem zasenceno, tako da ju ne morem izbrat.
Imam leadtek gf2mx twinview

Kje je problem??? ;(
Born to be wild and wild to be born

matevzm ::

Se bo verjetno oglasil kdo z MXom, jaz lahko samo pripomnem, da moras imeti pri ATI karticah povezano kartico s TVjem on zagonu. Takrat preveri prisotnost TVja in ce ga nimas, ti gumbe diabla (pa lahko potem TV priklopis, vklucis ali bozas - ne pomaga).

msmiha ::

Mislim,da je to to kar ti je matevzem povedav
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BugiMen ::


Uf hvala bom poizskusil :)
Born to be wild and wild to be born

Ribicija ::

Pa pri večini kartic moraš prej nastaviti resulucijo na 800x600 ali manj in osveževanje na 60HZ ali manj.
Včasih so sicer driverji od grafike narejeni tako da ti kar sami po vklupu tv outa nastavijo zgorne nastavitve.


lp

XCT ::

Pomoje so gonilniki.

Moreš pa obvezno dat na CLONE
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

VASkO ::

ce mas zasenceno, je problem z gonilniki, sem tudi mel zasenceno z det 6.35 pa sem dal gor official od NVidie 6.31 pa dela vse! Probaj.

andrej ::

Jaz mam na mojem notebooku tudi ATI kartico, ki ima TV izhod pa lahko TV priklucim kdaj hocec. Enostavno kliknem na gumb in kao prizgem TV. Resolucija tudi ni problem, ker tudi ce mam na 1024x768 se slika vidi tudi na monitorju - ni prevec lepo ampak vseeno se vidi..
Vsekakor pa je dobro nove driverje sprobat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565122 (4451) anjica
»

grafična GF6600 GT - sekundarni zaslon GA NI ?!?1

Oddelek: Strojna oprema
141281 (1064) Magician
»

Nvidia Geforce 7300GS - TV izhod ne dela aka. a sem bil norc, da sem to kupil?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61674 (1504) Realman
»

Tv-out robovi

Oddelek: Zvok in slika
121036 (902) kjask
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505930 (4835) bbobst

Več podobnih tem