» »

Tv-out robovi

Tv-out robovi

propeler ::

Katere kartice uporabljate za tv out. Jaz mam enga starejšga radeona 7000. Pa imam robove zgoraj in spodaj, pa tudi na desni ampak ta se da poštimat v windows. Zanima me če imajo vse ati kartice robove. Včasih sem imel ati expert 2000 pa je blo čist enako kot pri tej k mam zdaj. Kdor ma matrox z ati čipom naj napiše kako je pri teh karticah. V bistvu me bolj zanima za dos oziroma predno se driverji naložijo v windowsih. Kaj pa geforce kako je pa tam.

To me zanima, ker sem si naredu iz ene mašina player na linux samo za gledanje filmov in poslušanje muske. Pa bi grafiko zamenjal če je s kako drugo boljše.

Ok, hvala za morebitne odgovore

KTr1sk ::

Pri Geforcu lahko nastavljaš da nimaš robove, za RAdeon pa en vem, ker nisem nikoli imel. (za GEforce lahk pokažem, če te zanima--sliko prilpim)

Dr_M ::

Tomaž: kako brez robov? sam uporabljam clone in za full screen device mam secondary display, pa so vedno robovi. tvtool ne pride v postev, ker mi 8 in 9 verzije ne delajo....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KTr1sk ::

Dr_M ::

aha...sam tega ni v 45.23 whql driverjih...
kere driverje pa mas to?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KTr1sk ::

60.72 imam. SAmo to opcio že jaz uporabljam zelo dolgo, bi skoraj morala biti v tvojih gonilnikih. (razen, če imaš Geforce2 in manj oz. tudi če imaš novejšo ti na Win98 ne dela. oz. "zdi" se mi da ni te opcije)

Dr_M ::

mam gf4 ti4200....
je pa zanimivo, da tega res ni.
sm pa probu kot navadn tvout, sam na monitorju ni slike pol, pa se slika fali na tvju...res pa da ni robov.:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kriko1 ::

sem že zvest uporabnik atijevih kartic (od rage-a do radeona) in pri vseh nisem imel nobenih težav z robovi. Namesti priklopi in uživaj, ratio izbere sama, drugače pa lahko tudi ti ročno sam nastavljaš.

propeler ::

Fantje, mislim da se nismo razumeli. Mene zanima kako je z robovi v DOS-u ali LINUX-u. Vem da se da nastavit v windows. Kaj pa izven win?

Dr_M ::

ce je kdo napisu driverje za to se da, drugac pa ne.
ampak mocno dvomim da bos dubu za dos kej, za linux pa bi mogoce celo bila varjanta...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

propeler ::

Saj za dos ne rabiš driverjev, samo tv mora bit priklopljen na tv out da ga zazna pa je. Samo so robovi. Zanima me kera grafična jih nima, če sploh katera.

Dr_M ::

po defultu nobena.
tako kot v winsih ma po defultu vsaka robove.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kjask ::

Radeoni imajo za sliko na TV brez robov opcijo "overscan" /pri tv nastavitvah/... naloži si novejši gonilnik...
in vklopi "overscan"... preizkušeno dela pri radeonih 7200, 7500, 9000, 9100...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564093 (3422) anjica
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318270 (11786) Ursus
»

[Linux]Slika na TV

Oddelek: Operacijski sistemi
5942 (857) linuxdady
»

Novi ATi Catalyst gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
382238 (2238) JLP
»

TV out pri GeForce2 in Geforce4

Oddelek: Strojna oprema
6704 (675) waters

Več podobnih tem