» »

Fleširal modem iz 33.6 na 0,00

Fleširal modem iz 33.6 na 0,00

marko_o ::

Ali obstaja še kakšna možnost za moj 33,6K USR SPORTSTER VOICE (EXTERNAL).
Namreč fleširal sem ga z flash programom za V90 za interni USR Voice modem.
(Komunikacije z COM portom ni več).

Se priporočam za pomoč.....

Zipper ::

Imas pravi US Robotics Sportster Flash? Ali ima tak napis na zunanji celni strani? Nacelno lahko vsak Flash modem nadgrajujes v nedogled. Mislim, da modema nisi pokvaril (strojno), temvec si ga samo nepravilno nadgradil. Na strani proizvajalca 3COM - US Robotics bos nasel nadgradnjo, ( Pazi na model tvojega modema) in pa tudi programski zapisovalec. Zapisovanje-nadgradnjo lahko veckrat ponovis, nic ne bo narobe. Ce ne ves tocno modela svojega modema je na njihovi strani tudi programcek, ki ti bo pomagal, da to ugotovis. L.p
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

VASkO ::

Ja tako je prav, kodo najdes na nalepki na modemu, samo mislim, da ne bos mogel flashati, ker program preveri obstojeco kodo (ki je pri tebi napacna) in na podlagi tega nadgradi modem, ne mores pa ti izbrati, ker modem mas in potem za tega dol vzeti flasha, zal.



Je pa ena ruska stran, ki ima dosti romov za US robotics modeme (sem svojega nadgradil) pa vzames dol pravilen flash pa pol v programu za nadgradnjo izberes nadgradnja z diskete, oznacis fajl in imas delujoc modem.


Evo potrudil sem se in poiskal tudi stran z romi!!! Tu imaslink!

Mislim, da si mi dolzan pir (ce je tvoj modem na listi), saj sem ti resil modem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eksterni usr modem - ne dela!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9952 (854) Lith
»

56k Voice faxmodem v.90 standard v linux red hat 9

Oddelek: Pomoč in nasveti
101200 (1111) Lee
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181390 (1182) Koci
»

kater analogni modem

Oddelek: Kaj kupiti
101015 (903) Stra
»

v92

Oddelek: Omrežja in internet
81371 (1215) PaJo

Več podobnih tem