» »

Clive Barker's Jericho

Clive Barker's Jericho

Tr0n ::

  • zavaroval slike: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

nice :D

upam da so od leipziga malo spilili kaj... ker je blo vse skup malo leseno...
drugače pa zna bit zanimiv špil, z menjavami likov on the fly/mosqito ter njihovimi sposobnostmi, kot je telekinetično vodenje metka skozi več sovražnih lobanj, podiranje ovir jedi style itd...(to se spomnim, ker je pač ženska bla...:D )

sicer je bil tam demo kratek za popenit a vseeno je pustil lep priokus obilja rdeče tekočine, občutka utesnjenosti ter par zanimivih psiho sposobnosti. po moje špil obeta, a presodite raje sami

Tr0n ::

Wow, I'm impressed.

Graficno pravi cukrcek tole. Menjava team memberjev po zelji, basic ukazi za napad, stay, follow, vsak ima svojo orozje in moci, nekaj puzlov.

Nice stuff. Na zalost zelo kratek demo. Short & sweet.

Some screenies:































Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

aja pa one miniigre so kul, ko te sovraznik zagrabi...:D

ali ga pretepeš al pa on tebe...


pa sovrazniki so spet končno taki da ti poženejo tisti malo bolj primal fear v kosti...

grr pa ravno zaj sem spet na gamecubu ostal:\

pozitron ::

Fajn prvi vtis, huda grafika, samo zelo kratek demo. Začuda dela dokaj solidno na 7900gs, 1024x768 na high, vsync of (30-50fps). Upam, da bo cel špil tut tko laufal.

WTF? ::

Fenomenalna zadeva .... Dela dokaj tekoče na x1950pro@1680x1050.

Klemzz ::

noro dobr game, demo je res svinsko kratek :\ ampak kaj čmo, gameplay mi je ušeč, sploh tak k se spuščaš po tistem jašku al w.e. je že, k sm ene 3× delu, pa efekti k te kreatura mlat ukol pa meče po luftu...to bo še zanimivo ja.

darius ::

to je dx10 špil ali še vedno predpotopni dx9 ? :D
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tr0n ::

Dandanes ze skoraj vsi novi PC spilcki podpirajo DX10. Predvsem po zaslugi UT3 pogona, ceprav ga ta spil ne uporablja.

darius ::

iz tvojega odgovora ne izvem konkretno za ta špil. Je al ni ? :\
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tr0n ::

Ne, DX9 only.

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=207893

Q: Will Clive Barker's: Jericho support DirectX 10?
A: Jericho is based on DirectX 9. However, PC users with DirectX 10-based gfx cards will be able to play the game with excellent performance.

MEDENA ::

je single player tudi?

Gr0unD Zer0 ::

saj pa demo je SP

darius ::

Ah škoda, nevem v čem je fora da delajo dx9 špile namesto dx10, itak vsi špili ki podpirajo dx10 podpirajo tudi dx9.:|
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Klemzz ::

sej to je bedarija...nej bo DX9 al pa DX10, tko bi usaj delal tak k more.

darius ::

Zakaj delajo dx10 grafe, če ni špilov, zaradi tistih par dx10 testov? (CoJ, .. ):))
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

destroyer2k ::

darius

zakaj pa smo šli delati računalnike če pa prej ih nismo rabili?
Zarad napredka itak.

Tilen ::



No, drugače sem se pa itak že navadil, da moram v 90% počakat na official release, da mi dela. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

Hmm, jaz mam 5 GB na Cju pa je slo instalirat.

Tilen ::

S katerega mirrorja si pa naložil, če mogoče veš?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Filefront se mi zdi.

Tilen ::

Hoho, ze installa ;)

Sem pa iz nekega razloga moral "ročno" odpakirat zadevo na disku pa potem pognat setup.exe.

Edit:

Vtis po 10 min igranja:

1. UBER debilen 10x previsok sensitivity, ki se ga ne da spremenit [ali sem pa mogoče nastavitev spregledal?]
2. Left Mouse button je za "rocket", z desnim bi se pa naj streljalo navadne metke. Vsaj na začetku. No, ko sem hotel nastaviti tako, da bi pač imel nastavitev SAMO za primary ammo [na levem] in sekundarnega sploh ne bi uporabljal, mi je debilni GUI vedno hotel restorat default nastavitve. Enostavno, če vsi, ampak res VSI gumbi oziroma ukazi niso napolnnjeni z eno tipko, zadeve ne morš igrat. Tudi če teh funkcij nikoli ne boš uporabljal in bi recimo samo rad malo za hec streljal pa nič vrat odpiral/skakal.
3. Efekti so res noro dobri, tudi optimizacija glede na grafično žalost, ki jo imam, je zelo dobra.

Igrat ne morem, ker imam iz CSS minimalen sensitivity "priučen" in ko se v tej igri obrnem za sovražnikom se zasučem za 720°. >:D

Če kdo ve, kako vsaj te osnove spremenit, se priporočam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

hehe, to pa je pač (upam da samo zaenkrat) slaba predelava s konzol...
tam je the RIGHT trigger za primary fire:D

so menda na hitro kako beto zapakirali v instaler z samo eno stopnjo

Gr0unD Zer0 ::

ampak na psju mi je pa bomba igrat...

četudi mam aim spet v qrcu

edino prekratek demo je...

pa žal so samo trije liki za probat...

so pa z "versko" tematiko zadeli pri meni cisti bullseye
ter z liki tudi

AapocalypseE ::

Igram celotno verzijo in moram povedat, da je igra zelo dobra. Gameplay mi je zelo všeč, efekti so zelo dobri in grafika je odlična.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Jebote, pa te podigre ko moraš knofe drkat! Dvajset minut sem se zajebaval s tisto, ko babo fukne v eno luknjo. Enostavno tipke niso hotele prijeti - rabil sem vsaj pol sekunde, da je, to je pa, itak, prepozno. Game over. Je že dol.>:D

Tr0n ::

Graficno se mi precej dopade spilcek. Atmosfericno.

Gr0unD Zer0 ::

eh ti QTE-ji niso nekak zajebani...

sicer pa lik pogleda ponavadi tja kamor je treba pritisnit...

leva roka->kvadratek, desna krogec...

ni blema...
so pa res relativno zajebani glede hitrosti...

god of war je pasulj proti temu:D

TechBeats ::

jup zakon špil, grafika res carska, pa še hudo dela

en nahitr scary flash hehe
AciD TriP

Tilen ::

A se v celotni verziji da spreminjat sensitivity? A se da v settingsih kaj TRAJNO spremenit? Kr demo je bil crap.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TechBeats ::

ja isto kot v demotu, tko bedno za izbirat low, med (še recimo najbolj), high.
AciD TriP

Gr0unD Zer0 ::

bo treba naslednji mesec celo narocit, ze vidim...
ker mi je pocasi dolgcajt pred spanjem vsako vecer demo nazigat

AapocalypseE ::

Tilen, se da nastavljat sensivity in sicer, low - medium - high. Tudi v nastavitvah se trajno nastavi.

Zgodovina sprememb…

Good Guy ::

igra seka

ful mi je všeč zmožnost hilanja drugih team kolegov.. pa niso tok zabiti kot v drugih igrah..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

macgajver ::

Zakon špil zakon grafika in kako lepo dela vse na high 1680-1050 popolnoma glatko res super delo developerjev in igra sploh ne rabi AA brez ali 4AA ni ubistvu nobene razlike.
Zgodba me je tud zagrabila precej edinstven špil.

To bom nujno obrnu do izida crysisa.
tenstan krompir je pa zakon

Tilen ::



Bi me lahko nekdo razsvetlil o tem kaj hudica je potrebno tukaj naredit? Padam dol in padam... :\

Pa ta "low" settings pri sensitivity settingsih je uber high ampak ok. Zakaj padam tam skos dol? Kaj naj prtisnem? A sem res tok noob al pa je sam to krivo da je zlo pozno pa da sem 2 uri nazaj sele prisel s sihta. ;(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

MEDENA ::

sej ti kaže smernik kere tipke premikat.....desno levo desno gor desno...

globoko grlo ::

Men pa ni čisto jasno, kaj vam je tok všeč pri vsej tej stvari. En generičen fps in to je to, zombiji pač jurišajo nate in ti jih na kolce daješ, ne vem no, men je ratal dolgčas po 15 min. Pač še en fps, ki ga bom hitro pozabil.

ajd

macgajver ::

Premalo si igral to je že res da pobijaš zombije od začetka potem pridejo še ene večje mrge jest sm zdej pršu do letečih tam te kot vodjo ubijejo in tvoja duša ubistvu del tebe živi v drugih igralcih med katerimi lahko menjavaš in vsak ima svoje moči itd. Jest sm unlockov zaenkrat babnico s sniperjem in modela ki lahko zažge nasprotnike in ima minigun fletna igra ni kej.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

ne, ni generičen fps, ker v generičnem fpsju ne igraš s sedmimi igralci, ponavadi nimaš psihičnih sposobnosti, ponavadi nimaš ognjenega demona v roki, ponavadi nimaš v ekipi dveh pra*ičk, ponavadi se metka ne da vodit s psihičnimi sposobnostmi...

no te pa razumem da ti špil ni všeč... pri meni je blo podobno pri bioshocku... nevem kaj je folk videl na tem

macgajvar: unlockal... kaj niso vsi na voljo za posession ze ob zacetku oz smrti kapitana?

Zgodovina sprememb…

macgajver ::

Nooope
tenstan krompir je pa zakon

OChack ::

zakaj bi igra mogla bit DX10, če samo okol 15% uporablja visto in dx10 grafične....... brezveze, nej grejo raj na OpenGL
Int€l inside, IDIOT Outside

Rippy ::

Zelo kul igra, samo naletel sm na oviro v obdobju rima (tretji del), tam ko tistega velikana ubiješ in greš v naslednjo sobo, v sredini je jama polna bodic. Najprej s telekinessis tist ročaj sprožiš da vrata zapreš, in nato rabiš s punco pridit mimo tega ob strani (survival) in tam je ena plošča na katero rabiš stopit in dve na drugi strani.

Torej od tebe menda zahteva da istočasno na vse tri stopiš, da sprožiš most?... ampak noben se noče na druga dva postavit in nemorem spremenit lika da bi jih sam postavil. Mislim da je bug ali sem res nekaj spregledal. Že 3x sem šel s prejšnega checkpointa ampak nemorem naprej :(.

Update, sm našu rešitev, moraš sam jih poslat, gledat direktno na plosco in uporabit 1 in 3, alpha na levo in omega na desno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

nice... še ena uganka manj za razmisljat...

bi se lahko dejansko resitve igrinih ugank kako oznacile?

da bi jih preskocil?

M-XXXX ::

Meni pa se je ustavlo pri tistem debeluhu na kavlju. Ga nekako ubije (da nič ne miga, je še na kavljih), tudi tisti na sredini je šel rakom žvižgat, kaj pa zdaj?

M-XXXX ::

Sem pogruntal- spraviti ga je treba na sredino sobe.
Ustavilo se mi je pri Firstborn bossu. Ko pošlje tiste vijolične iskrice, lahko samo še laufam od enega do drugega in jih zravim, pri čem drugem pa se mi že ustavi!

Toomy ::

A je že komu slučajno uspelo rešit to glede firstborna? Ker mi gre hudo na živce da laufam okrog pa zdravim celi cajt. Po mojem da moreš z black neki trik izvest. Naj prosim kdo ki je že rešo to pove.

Tr0n ::

SPOILER ALERT!


Ko kao "zamrzne" oz. vzame skill od nekoga v tvojem teamu, se preselis v tega team memberja in uporabis isti attack proti firstbornu.

Good Guy ::

saj ti lepo pove un župnik da moreš uporabit isto moč kot jo uporablja firstborn..

to se prav ko uporab zdravljenje ga z zdravljenjem udariš itd.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Toomy ::

Nice... Dober špil bil tole. Jaz bi kar igral in igral pa je blo že konec :( . Drgač pa upam da čimprej pride kaki dodatek al pa kaj podobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BioShock (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
50543522 (6623) FireSnake
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617143604 (16230) asaxyxas
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815925 (8187) TechBeats
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117685 (8792) Klemzz
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926178 (3963) Tic

Več podobnih tem