» »

Lost Planet: Extreme Condition

Lost Planet: Extreme Condition

«
1
2

Tr0n ::

Jutri izide DX9 in DX10 demo tega odlicnega shooterja od Capcoma za PC. Zadeva je ze izsla za Xbox 360, ampak bo na PCju baje izgledala veliko bolje.



Koncno tudi prva testna igra za vse lastnike DX10 kartic in operacijskega sistema Vista. :)

Priporocam download zadnje verzije beta gonilnika 158.42 za nVIDIA kartice.

Uradna stran
Videos @ GameTrailers
Screenshots
  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

Ups, ze obstaja tema. Lahko zaklenete.

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

TechBeats ::

Hja, jst sm sprobu dx9, ker še nimam viste, sam pa morm rečt da so driverji 158.22 za en k****. Špil dela 2min pol mi pa čist zamrzne, da lahko sam še kišto resetiram. Pa še to, včasih mi tud štekne če ustrelim v tla, pa meni tud kdaj pa kdaj namede, črke kr zginejo, spet potreben reset;(( ;(( .
Sm pa prebral, da nej bi bila težava s temi driverji in geforce 8800 serijo v tej špilki. Kokr sm zasledil na drugih forumih v visti ni teh težav, ker so posebi za ta špil pr nvidiji izdal 158.42.

Kar se pa preformca tiče, pa kr uredu dela: built in Benchmark
snow: 56, indoor: 46, cave: 21 - na 1280x800 4xAA in 16xaniso, vse na max razn sence na mid detajlih. Pa to z bogim p4 3ghz HT in 1giga rama:D

Drugač kar se vizualnosti tiče, je pa zlo huda špilka, eksplozije, HDR, motion blur vse carsko zgleda.:D
Samo nove driverje mora nvidia za XP je izplunt pa bo kul.
AciD TriP

Tr0n ::

DX10 vse na high, max AA in AF mi v performance testu zadeva nasteje 15 FPS v povprecju na snow.

To je na 6300 @ 2.8 in default 8800 GTS 320 MB.

Malce je treba zmanjsat shadow detail in potem je zadeva se kr igrabilna. Zgleda pa res cool, sploh blizzardi in eksplozije.

Treba ob priliki primerjat DX9 in DX10 verzijo, da vidim, ce je sploh kaj razlike. :)

MEDENA ::

Ce imate probleme z DirectX dllji, skocite sem.

kje dobiti za tiste k mamo čudne XPje >:D

EvilDare ::

Izgleda zelo zanimiva igra. Sicer se moja 6800GT v redu odnese na najnižjih nastavitvah. Za uporabnike XP pa morate imeti naložen aprilski DirectX 9

plavi85 ::

Evo grem testerat na Visto ,8800GTS 320MB in 3GB Rama DDR2...Sporočim čez pribl. pol urce...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

Tr0n ::

Heh, prvi test Lost Planet DX10 med 8800 GTX in ATI Radeon HD 2900 XT.

ATI pogori na celi liniji, delno verjetno zaradi slabih gonilnikov.

http://www.legitreviews.com/article/505/3/

plavi85 ::

Ja res je da zadevo lahko igram na 4xaa pa medium shadow,drugo vse high ,. tekoče na resoluciji 1280x960 tm od 30 do 40 frejmov , uglavnem dela lepo ...drgac pa spil je NOR >:D kt da bi igrou playstation 3>:D

Good Guy ::

bom stegnu dol pa bom probu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Soldier ::

Evo za primerjavo sm naredu x9 vs x10 screenshote. Ničesar nisem spreminju v nastavitvah vse default v obeh primerih ..aja grafika je 8800gts. Js ne vidm kj vlke razlike:|

Good Guy ::

hja vid se da je v dx10 hdr on ..

razn če je to sekundo kasneje k je vse bol svetlo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

plavi85 ::

Ne špil je definitivno bolj svetel na dx10 , drgac pa tut jst nisem nevem kaksne razlike opazil na 8800gts in 7950GT razen svetlosti pa seveda da je na 8800gts bolj igrivo:))

plavi85 ::

Rovtar kako pa teb kej dela na tele 2 zverinci od grafike skp ? Kajti spil podpera multi-GPU:D ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

opeter ::

Meni je leva slika bolj všeč. Desna slika izgleda, kot fotografija, na kateri je detajle zažgala močna svetloba.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Good Guy ::

bom dons probu

najkasneje do jutr zvečer>:D

sam me proc kr dobr žlajfa
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Mavrik ::

Uf, zakaj zgleda DX9 verzija grša kot tista na Xboxu? Marketing?
The truth is rarely pure and never simple.

globoko grlo ::

a toje 3rd person veiw?

M-XXXX ::

a toje 3rd person veiw?

JA!

jimyboy ::

Dela še kar vredu na Core 2 2.7G in 7900GS Extreme imam resolucijo 1024x768, 4X glajenje, 8X AF, vse Max razen sence in je 20-35 fps. Grafika je tut na DX9 svetla in polna efektov.

Soldier ::

sj lahk preklopis na 1st preson...

Rotaidal ::

Lahko kateri pokaže kakšen ss z DX10?

Tr0n ::

Je kdo pogruntal kako pravi screenshot naredit? Zaenkrat mi je uspelo samo v windowed spravit. :)

TechBeats ::

Huda je, prej z 158.22 ni delal, samo takoj ko sem pa 160.03 posneu, dela pa kot podmazana. Carski špil eksplozije fenomenalne, ni da ni hehe. Bom dau ene par screenou če mi bo ratal nardit :D :D
AciD TriP

TechBeats ::

Evo, sam to so dx9c screenshoti, ker nimam viste (zaenkrat). S printscreen + paint narjeni















:D :D
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Pesimist ::

Noja zaj se bo izkazalo kak gamepad suxa proti miski in tipkavnici :D. Ta spil sem spilo na Xboxu tak da se priblizno vem kak je bil obcutek. Bedni pac sploh pa v multiplayeru prav ugabni.

edit: hm sneg se na ludeka prime. To pa menda ni na Xboxu blo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

TechBeats ::

Miška+ tipkovnica= carsko. Takoj zadaneš , so skor prelahki včasih >:D.
Ni nobenga laga u miški, ker sm na guru3d forumu prebrau, da imajo eni glih te težave z miš. Samo pomeje je biu problem ker maš kr 3 opcije za štelat pr miški, fixed (ta je še najboljša), accelerated (kle pa je lag, samo uizi), pa cruise (podobm kot accelerated samo brez tega pospeška k miško premikaš, ubistvu je ta nastavitev- prosti pogled z puško).
AciD TriP

Pesimist ::

lag je ampak to ni kriva mis ali igra ampak moj svoh pc. Just Cause je bil isto tisti full cool efekti in blure a je bla mis tak zalagana da si bil ko gasilec Stanko. Ko pa sem vse oz vecino effektov izklopo pa je bla spet odzivna ko CRT monitor :D

Sem pa se vedno mnenja da ta spil ni cisto nix extra in cisto povprecje za PC. Ce za svoj cas vzemem Max Payna torej ne direktna primerjava je bil dosti bolsi. Jaz osebno mu se 60% nebi dal ker ni prav nix posebnega. Na kozolah so ga pa tak v visave dvignili da mi je kr slabo postalo. In s tem niti slucajno ne mislim, da je bedna predelava za PC ali kajkoli. Meni osebno razen pac miska+ tipkavnica kar da bolsi obcutek nad kontrolami je drugace spil isti ko na Xboxu po kvaliteti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Je kr soliden action shooter, ki ga v takem pogledu na PCju se ni blo. Upam na se vec kvalitetnih konzol predelav, ker IMO PC potrebuje precej boosta kar se tice gaminga.

That being said, mene osebno bolj kot igralnost zanima DX10 performance in kako bodo te nase preplacane graficne kartice izkoriscene v prihodnje.

IVo ::

Sawyer se ne bi ti mogoče pri pisanju postov malo bolj potrudil? Drgač na mojmu e6300@3500MHz in 8800GTS @ 630/960 dela na solidnjih 70FPS seveda na dx9 (na vseh lokacijah...).

Tilen ::



Win 2003
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

pwned

Tilen ::

Sem googlal za kakšno rešitvijo in še nič pametnega.

Bo pa vrjetno final različica imela to porihtano. Upam vsaj...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

TechBeats ::

@Tilen
a pa imaš posnet dx runtime april 07 vezijo, oz. zaden direct x. Ker je mel folk tud to težavo zarad zastarelih dx fajlou. Probi če bo slučajno delal.
AciD TriP

Tilen ::

Sem namestil aprilsko različico oziroma tole, ki je bila omenjena v tej temi vendar zadeva ne dela. Nisem pa nič restartal, ker ni bilo zahteve.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

opeter ::

That being said, mene osebno bolj kot igralnost zanima DX10 performance in kako bodo te nase preplacane graficne kartice izkoriscene v prihodnje.


Najbolj bedna izjava v letu 2007. :\ Ali ti igraš igre zaradi grafike, ali pa zaradi igralnosti? Vsaj jaz sem za slednje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Mogoce me nisi razumel. Benchmarki me zanimajo zato, ker je to prva DX10 aplikacija, kjer se da testirat Visto in DX10 graficne kartice v praksi. To pa se ne pomeni, da je spil slab ali da gledam samo na grafiko. :)

Kaj mi je bolj pomembno? Zares dobra igra ima uravnoveseno razmerje tako grafike kot igralnosti. Pomemben je ta pravi "recept" vseh sestavin, ki naredi neko igro dobro.

opeter ::

Se opravičujem. Sem na hitico prebral, tak da... :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pesimist ::

Mah kaj te je tak dobrega v tem spilo potem, da je nadpovprecno dober? Sistem igranja? Dvomim, ker PC ze stem razpolaga od prve tretjeosebne streljacine. Zgodba? sure thing lol. Thema igralnega sveta? To pa je res potem stvar okusa, ce reje igras v jungli, mestu al na nekem zmislenem planetu.
Kaj se pol ostane?

Skankulja ::

Matr znate eni srat klamfe. Špil je fajn za špilat, period. Naj mi en našteje podobne 3rd person action shooterje v zadnjih parih letih na pcju (na istem nivoju se razume).

Kami ::

Splinter Cell Double agent

Good Guy ::

špil seka

to bo noro ko bo original zuni

sam je ful zabagan tale demo

gumbi so že zmer od xboxa

drgač mi ap dela 30 fpsejv na 1024x768 vse na high 4x aa

mal švoh proc :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jst ::

Komentar na screenshot-e, ki so v tej temi:

Mogoče sem samo jaz čuden, ampak *I Hate Motion Blur or Any Kind of Blur!!!* That being said :) po slikah tu, mi grafika sploh ne deluje ne vem kako napredno. Sem gledal še slike na ign.com, xbox360 verzija, pa se mi je zdelo, kot da gledam nek drug špil ali pa verzijo 2.

Tisti, ki se igrali demo, bi lahko malo opisali zgodbo, point igre. Ker jaz dajem več na zgodbo&igralnost, in manj na grafiko.

---

Kot je bilo že omenjeno, je pa igra zanimiva tudi iz stališča testiranja novih, d3d 10, kartic. In zaenkrat kaže ATIju preslabo, da bi bil to dejanski performance, katerega lahko izpluni 2900 XT.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Lahko bi dal screene z blurom, samo slika z blurom oz. med gibanjem ne zgleda tako kot je mišljeno v igri, ker ne pride do izraza, morš vidt u akciji, pa če bi dal z motion blurom pride dobesedno grda slika, ker se ne vid detajlou.
Hm kar se pa zgodbe tiče, si pa vojak poslan na ta ledeni otok, kjer morš rešit svet pred temi stvori, vsaj kokr sm jst razbrau zgodbo iz špilke. Pa še to sta samo 2 misije v demotu. Tko da čist nism točn kar se zgodbe tiče, ker mene je bolj zanimala akcija v igri kot pa zgodba, in ta akcija (tempo) je prou hudo prikazana.:D
AciD TriP

IVo ::

Rovtar a to špilaš dx10 al dx9 verzijo?

Kami ::

PS: Večini ki ima kartico 8800GTS/GTX igra na windows xp naključno zamrzuje (tudi meni je), če imajo verzijo gonilnikov 158.22 ali manjšo.

Če nočete, da vam igra naključno zamrzuje si prenesite beta gonilnike verzija 160.03.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Soldier ::

jap, freeza, se en + za nvidio :8)

Good Guy ::

ivo

dx9 :D

moja grafa nima supporta za dx10
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

IVo ::

Itak vem, da 7950GX2 ne podpira dx10, sam sm mislu da maš še eno 8800tko...;)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137296 (21515) macgajver
»

Igre z največjim System Requirements

Oddelek: Igre
393531 (2030) bluefish
»

DX10 Benchmarks - Call Of Juarez

Oddelek: Navijanje
244084 (2807) Tilen
»

AMD: DX11 leta 2009? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9410057 (7017) Senitel
»

Testi ATI HD2600 series

Oddelek: Strojna oprema
454411 (2561) Mr.B

Več podobnih tem