» »

Lost Planet: Extreme Condition

Lost Planet: Extreme Condition

1
2
»

miwche ::

Ne gre za otok, gre za planet. Pa ner se trudit okoli zgodbe, ker je pofl. Nekaj a la Starship Troopers, vseeno pa se pošteka da je čisto obrobnega pomena. Je staright shooter in nič več.
~ there are more alpha males than beta testers ~

krho ::

Kaj za vraga je to eno govno od špila:
Fatal Error Invalid display mode. 1280x720

Gonilniki definitivno niso, ker imam zadnje...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

_Enterprise_ ::

Grafa?

Drgač, a so res sence samo na medium, ker jaz sploh nimam high nastavitve?

EDIT:
Kako jim je mogoče spraviti frejme z 8800 GTS kar čez 40?
Ker men na 320 MB dela okol 20, 25.
Pe ni rečt, da je procesor pa RAM kriv?
Mam pa 4200+ X2 in 1 GB RAM-a.

Zgodovina sprememb…

krho ::

Ja, če pa 7800GT ni dost...
Moja privzeta ločljivost v polknih je drgač 1400x1050, sploh mi ni jasn, od kje je prvleku 16:9 ločljivost...
Drgač pa zadeva crkne takoj, ko zalaufaš.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

_Prince_ ::

jst sm pa vceraj dobil SLi dveh 8800GTS 320MB,2GB rama in intel core 2 duo E6600 in mi dela na 1600*1200 cist gladko vse na max:D zakon:D

_Enterprise_ ::

Kakšna pa je kej razlika v frejmih med eno in dvema?

_Prince_ ::

60% razlike:) se pozna,zelo0:)

TechBeats ::

Shadow resolution na high, pa hdr na high največ pokur. Men dela povprečno 38-60 (vsync on) če imam uklopljen fsp counter, samo hdr mam na med pa shadow resolution al detajl isto na med oz. default pa prou hudo dela.
AciD TriP

Gr0unD Zer0 ::

medtem ko na xboxu samo daš not dvd pa laufa...:D :D
tu se pa sekirate kaj boste izklopili da bo lepo laufalo>:D

Tr0n ::

To je ravno cool, da si lahko sam nastavljas vse te nastavitve in si priredis spil glede na svoje potrebe in zmogljivosti sistema.

Zame je to samo + tocka. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

opeter ::

Kot je Gr0unD Zer0 napisal... če bi vam v kištici tiktakal PowerPC procesor in ne bedni, bedni Intel, teh težav z zatikanjem ne bi imeli >:D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Heh, to bo. A v Xbox360 igrah pa nikoli ne pade frame rate? :\

EvilDare ::

A ni bilo s Call of duty 3 ravno v tem problem da je včasih zelo padel framerate, še posebej v multyplayer-ju.

_Enterprise_ ::

@Gr0unD Zer0:

Na PC.jih bo grafika kar precej lepša kot na X360. pa itaq tega špila še sploh nč optimiziral niso za PC.

Aja, a vam delajo sence na high? Ker jest nimam opcije high sploh, samo medium. Mam pa DX9, pa 8800 GTS.

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

ja saj se je fajn pol ure ubadat z nastavljanjem resolucije ter vklaplanja in izklapljanja raznoraznih efektov, od blura, do AA ter AF, samo zato da najdeš dovolj dober kompromis med frameratom ter kvaliteto slike...>:D
zavidam vam, resnično:D

da ne omenjam "jamranja" v tem stilu:
Aja, a vam delajo sence na high? Ker jest nimam opcije high sploh, samo medium. Mam pa DX9, pa 8800 GTS.


bo treba dve plači zapravit za nov PC, da bom lahko tudi sami spet izkusil te sladke težave;)

Zgodovina sprememb…

_Enterprise_ ::

Ti si mi zdaj dal vedeti, da misliš, da 8800 GTS ni zmožna prikazovat visoko kakovostnih senc.

Jaz pa sem samo vprašal, če sence sploh obstajajo na high pri DX9, saj sem tudi na nekem testu videl nastavitve, katere so takisto imele sence na medium.

TechBeats ::

Ne u demotu ni high samo medium quality, edino resolucija senc je lahko high.
AciD TriP

Gr0unD Zer0 ::

Ti si mi zdaj dal vedeti, da misliš, da 8800 GTS ni zmožna prikazovat visoko kakovostnih senc.


ne, osebno mi dol visi do kitajske pa nazaj, če je tvoja grafa sposobna teh senc ali ne...

zgolj primer "jamranja" ter iskanja kompromisov je bil, ker se mi ni dalo scrollat preveč

don't nehmen es tako osebno k?

Tr0n ::

Go get it biatchez! >:D

M-XXXX ::

Kako se ČISTO izklopi AA pri ati gonilnikih? Preden postanete pametni se v CCC ne da izklopiti (najmanj je 2xAA, a Ati Tray Tools pa sem našel tudi najmanj 2xAA) Kašne ideje?

Mavrik ::

Čisto izklopljen je, ko nastaviš "Application preference", torej da se programi sami odločajo, koliko bodo uporabljali.
The truth is rarely pure and never simple.

TechBeats ::

Ene par screensou u kratkm, samo dx9 zaenkrat, ker sem glih dobr prešaltu nazaj na XP.:|
AciD TriP

M-XXXX ::

Čisto izklopljen je, ko nastaviš "Application preference", torej da se programi sami odločajo, koliko bodo uporabljali.

Saj ravno to je problem-v mojem primeru programi NE smejo samo odločati, vendar mora biti za vse enako- AA izklopljen!

TechBeats ::

Evo par fotk, to je bolj na začetku špilke:D







AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Mavrik ::

Saj ravno to je problem-v mojem primeru programi NE smejo samo odločati, vendar mora biti za vse enako- AA izklopljen!


Prisiliti program, da ne uporablja AAja ne moreš. Večina iger pa zadeve itak sploh ne uporablja po defaultu, ali pa ma možnost v nastavitvah, tako da res ne vem v čem je problem.
The truth is rarely pure and never simple.

R33D3M33R ::

Igral sem demo in igra mi je zelo všeč. Pa ne toliko zaradi grafike, ker nimam tako hudo močnega sistema, da bi si lahko navil podrobnosti na maksimum. Pritegnila me je zaradi načina igranja (pobiranje toplote, obnavljanje energije s pomočjo toplote), ki zahteva ne le golo nažiganje, ampak taktično premišljevanje. Tudi umetna pamet je bistra, čeprav so mi bili boji proti šefom in žužkom bolj šala kot pa kaj resnega. Upam, da bodo prag težavnosti malo povišali, da bo igra bolj zahtevna. Ni mi tudi jasno kako se zadeve shranjujejo v tej igri. Verjetno preko tistih bakel, ki jih moraš aktivirati. Nekako mi ni uspelo tega preizkusiti, saj se jih prvič nisem dotikal pa sem prišel skozi, drugič pa sem jih aktiviral pa sem ravno tako prišel skozi.
Prijetno sem presenečen, da obstajajo dandanes še take zanimive streljanke.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

M-XXXX ::

Prisiliti program, da ne uporablja AAja ne moreš. Večina iger pa zadeve itak sploh ne uporablja po defaultu, ali pa ma možnost v nastavitvah, tako da res ne vem v čem je problem.

V CCC se da nastavit recimo na AA 2x, AF 4x in odklukaš use applicatios settings, tako da bo v vseh aplikacijah začele delovati nastavitve iz CCC, neodvisno od nastavitev igre. Sam bi rad naredil ravno to, saj mi noče it v Lost Planet špil ker sem vklopil AA in ga gonilniki še malo serjejo! V defaultu ni bil vklopljen, vendar sem ga vklopil in zdaj ga ne morem izklopit- ne pride v igro!

Evil mind ::

You may also observe another major annoyance: Lost Planet requires you to be connected to the Internet via Valve Software's Steam client just to play the single-player game. Losing your connection during gameplay will cause the game client to quit, and since there are no midmission saves, you'll have to replay the entire mission from the beginning. Without the connection, the game can't start, and at press time, will not start even if Steam is in offline mode.

Heh. Me zanima, če je to res.

Tr0n ::

Je res, ampak so zadevo ze uspesno shekali. :)

Goldee ::

Tale igra je res fantastična (grafika + igralnost) in neverjetno gladko teče tudi na 7600GT, a64 3800+ in 1GB rama. Edino kar pogrešam je mogoče kak move-combo, kot recimo pri Infernalu -> dvakrat gumb desno = preval desno, pa kul bi blo, če bi lahk menjal orožje med tekom.

Drugače pa samo pohvale.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

X-LoRd ::

a je že cela verzija zunaj za PC????

msms ::

ja

X-LoRd ::

date prosim link da bi jaz tudi sprobau zverine>:D

frudi ::

click - for the google illiterates...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jeryslo ::

pa ne frudi, on misli link do cele verzije:D

opeter ::

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

link_up ::

nalozil in zbrisal po prvi misiji...dejte no mir...kaksen no-brainer je ta spil :( Stvor 10x vecji od mene, puska je tooolk velka, da je kr smeh kako jo drzi...in 20fps na 7600gt pac ni po mojem okusu...

grem raj nazaj flight simulator nazigat :)
In and Out

Tic ::



Pa 7600GT. :\
persona civitas ;>

Tr0n ::

Katere gonilnike laufas?

Tic ::

94.24

Mogoče, ker imam tole grafo z samo 128mb... Nisem bil pozoren pri nakupu :| Noja, vsaj tiha je.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

R33D3M33R ::

V readme piše, da moraš imeti minimum 256 MB VRAM, da bi delovalo, vendar je meni demo deloval tudi na 6600GT 128MB.

Minimum system requirements:
OS: Windows XP
CPU: Intel Pentium 4 HT
RAM: 512Mb (XP) / 1GB (Vista)
Hard Drive: 8 GB
Disc Drive: DVD9 compatible
Video: VRAM 256Mb. Direct X9.0c/Shader3.0
NVIDIA GeForce 6600 or greater
Sound: DirectSound compatible, Direct X9.0c
Peripherals: Mouse, Keyboard


Znižaj grafične detajle pa bo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Izi ::

Tic, kot je že R33D3M33R omenil, se igra zažene tudi z 128 MB VRAMA
To sem zasledil ko so ljudje preizkušali demo:
Če hočeš, da igre teče na grafični z samo 128 MB RAMA je treba pred zagonom igre zmanjšati video nastavitve, da se bo lahko vse stlačilo v 128 MB VRAMA.
Kaj in za koliko je treba zmanjšati nastavitve ne vem, tam je samo omenjeno, da se je nekdo znebil tega obvestila, ko je vse možne dodatne opcije izključil.

Tic ::

Hvala vsem za odgovor. Vrjamete al pa ne, sm to probal takoj, ko sem videl omenjeno napako, vendar napaka ni izginila. Bil je demo.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137299 (21518) macgajver
»

Igre z največjim System Requirements

Oddelek: Igre
393531 (2030) bluefish
»

DX10 Benchmarks - Call Of Juarez

Oddelek: Navijanje
244085 (2808) Tilen
»

AMD: DX11 leta 2009? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9410058 (7018) Senitel
»

Testi ATI HD2600 series

Oddelek: Strojna oprema
454411 (2561) Mr.B

Več podobnih tem