» »

DiRT 2

DiRT 2

1
2
3 4

Mentalist ::

Kak se vidi kolko FPS je? Drugač pa QL špil sem iz gospoda na P potegnil.
Lool.

Cveto ::

V nastavitva imaš Benchmark. Sicer je pa zadeva zgleda res omejena z CPU-jem, se spreminjanje grafičnih nastavitev praktično ne pozna pri FPS-jih.

IgorM ::

Sem probal demo kr na tipke. Prva proga s terencem še nekako gre, druga program je pa vsaj zame prehitra za na tipke, bo treba ščistit prah z g25. Upam edino da bo grafika zmogla to poganjat in da je nov pogon uporaben za vožnjo.
Kako se kaj obnese dirkanje preko multija?

__Devil__ ::


Kako se kaj obnese dirkanje preko multija?

Kako naj kdo ve, ce se nobeden ni igral.

Zako ::

je kdo igral na PS3? Za darilo bom kupil kolegu, pa me zanima če je vredna denarja? Je pa kolega car-freak in nabija samo avtoigre.

lp
Zako je zakon!!!

JayKay ::

igra tekoče teče na laptopu z ATI 4570 grafko na high, s post-process off in 1280x1024 resolucijo

barocco ::

grafično še ni tak problem imam gigabyte tovarniško(OC)8800gt 512mb ,amd4800+ dual core @2.5Ghz 4gb ram ,vista sp2...vse na high 4MSAA 1440*900
pa dobim okoli 35-40fps,imam občutek,da je zahtevnO ,bolj procesorsko,kot pa grafično.ker tudi, če povečam 16MSAA ostane oz pade FPS ZA 2.3 SLIČICE..
podobne igre: armed assault 2
gtaIV
resident evil 5
operation flashpoint-dragon rising :no tuki kr ni zatikanja gre ..
pa še kaka se najde.
to je moje mnenje..povejte kako gre vam z boljšim procesorejem..
osebno mi je všeč,samo se sprašujem al ras rabm -amd phenom 955be-3.2 Ghz da bom špilu na 70fps.
rok

Berserker ::

Jaz sem igral MP na xboxu pa se ti gre za levele, pač dirkaš z terenci, baja car, klasični relij na etape ali pa na dolge razdalje.

AngelOfDeath ::

Na Q9550, 4870, vista ultimate (64), 4GB deluje v povprečju z 70fps
edit: Slovnica

Cveto ::

Pa imate res vsi vse na "ultra"? So to fps-ji iz igre ali iz benchmarka? Čudno se mi zdi da bi imel na pol slabši grafični skoraj enkrat več fps. Med proci pa tudi ni take razlike.

M-XXXX ::

Na Q9550, 4870, vista ultimate (64), 4GB deluje v povprečju z 70fps

Navij grafiko, poverj resolucijo, potem se pa lahko kaj naprej menimo...

__Devil__ ::

kaj tak lažete al kaj, da mate na tak starih grafah eni več fps ko jaz na mojem.. Mam pa vse na max, kot sem napisal gori nekje.
aja pa 42-50 fps mam nekje
bom testal zdaj in sporočim bench..

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Na Q9550, 4870, vista ultimate (64), 4GB deluje v povprečju z 70fps

Navij grafiko, poverj resolucijo, potem se pa lahko kaj naprej menimo...



Grafika je vse na max, kolikor gre resolucija pa je 1280*1024

Rezultati so iz benchmarka, ki je v igri. avarage fps: 71.3
edit: Slovnica

Tr0n ::

Ja, kr dobro laufa.

gamemen ::

sem začel malo igrati in morem rečt da je igra super. dobri efekti, igralnost, dobra grafika... v glavnem igra je super.
upam edino da ni igra kratka, ker če je prekratka ni tako zanimivo vse skupaj.

__Devil__ ::

Dirt 2 je zunaj! :d..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Rotaidal ()

Cveto ::

Uradno tudi že? Moram poiskati svoj kupon in naložiti zadevo...

gamemen ::

Dirt 2 je prišel ven danes ob 6.oo uri zjutraj.
tako da veselo igranje vsem skupaj :)

__Devil__ ::

Jaz ga bom komaj jutri lahko igral :/

Kaj je že kdo "kupo" igro in že igra ?? kak se vam zdi??

Kforge ::

kako pa je potem z steamom,ker gor piše da izide 4.12.09,imam pa tudi sam kupon,ki sem ga dobil zraven grafične.

lp

Cveto ::

Piše:available in 22hours... :(

M_T_M ::

Jaz sem poleg 5870 dobil Dirt 2 kupon z cd-keyem. Sedaj ko sem se pa prijavil na windows live, pa mi piše da je cd-key valid. Na tem kuponu sem pa prebral tole "this cupon contains a product key will grant you access to this amazing PC gmae from Codemasters, scheduled to be available December 11 2009"
Potem bo ta cd-key deloval komaj 11 decembra? Sedaj pa vprašam tiste ki ste dobili dirt 2 kupon ali vam cd-key deluje in kako ste naredili, da je deloval ?

MKC00 ::

ampak ali se da igrati tudi na DirectX10?
Q9300 in 9600GT verjetno ne bo ravno najbolje za D11.
sicer pa kar se sam vožnje tiče pri Dirt(1) in NFS:Shift... če je pogled tak da gledaš avto je vožnja res bedna, če pa gledaš iz 'kokpita' je pa veliko bolje.

Cveto ::

Itak da se da tudi na DX10, zlo verjetno tudi na DX9. DX11 only igra bi bila v tem trenutku katastrofa.

Kar se tiče 11decembra: če bo available prej bo seveda kluč veljal prej. Predvidoma bo to danes zvečer. So pač malo pohiteli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

__Devil__ ::

Ko pridem domov bom ze igral upam.. zaj sem v europarku xD

AngelOfDeath ::

Tudi preko tipkovnice se da zadeva kar lepo igrat.

edit: Slovnica

Kforge ::

evo vnesel sem product key zdej pa čakamo....2 dni ob moji 1mega lniji

__Devil__ ::

DIRT2 je zlo težko vozit preko volana logitech momo, sploh če ne znaš :/.

Cveto ::

Jest sem ga špilal že zjutraj (10mb link pomaga). Zadeva se pričakovano dobro pelje in solidno izgleda.

Kar se pa tiče rezultatov objavljenih tukaj gor: med DX9 in DX11 je precejšnja razlika. 4890 z DX9 je tako v nekaterih primerih res hitrejša kot 5850 z DX11 a, kar je v bistvu logično, saj je razlika v prikazu kar očitna.

Dejan99 ::

A tale dirt nima možnost DX10?

Cveto ::

Ne vem, opcije v menijih ni. Moje pripombe so se nanašale na rezultate testov iz neta (niti nimam 4890 da bi probal). Če sem prav razumel je opcija dx9 ali dx11.

Dejan99 ::

Do sedaj sem mislil da igram na dx10, pa sedaj vidim samo primerjave med 9 in 11. Verjetno ne podpira 10-ke.

Wox ::

No ja. Bom počakal na directx16 da bom dejansko opazil razliko.8-)

bluefish ::

Dejansko se razlika med DX9 in DX11 pozna. Je pa seveda odvisno od posameznika in nastavitev.

Cveto ::

GLAVNI ::

je kdo igral na PS3? Za darilo bom kupil kolegu, pa me zanima če je vredna denarja? Je pa kolega car-freak in nabija samo avtoigre.

lp


Kupi. Igra je zakon. Multi fenomenalen.

Skyman ::

Že kdo igra multi je podobno GRIDU al kej bols

Galaxy ::

A že kdo igra DiRT 2 na PC? Moram rečt da je tale verzija z travnika odlična. Grafika fenomenalna, gameplay odličen. Ocenim z 9.7/10 :)

__Devil__ ::

Men je tut ful zakon. Sem se že navado na volan :D

Bolf3nk ::

Grafika fenomenalna, gameplay odličen. Ocenim z 9.7/10


Heh, kera ocena... zakaj pa ni 9.8 ali 9.6 ? :))

Grafika je ok, gameplay pa je kar enak kot grid... praktično skoraj ni razlike, le malo blata:D

Kforge ::

kako vem da mi igra lavfa v directx 11 načinu?to je itak avtomatsko ker mam win7 al kako?

Rotaidal ::

Ja. Imeti moreš visto/w7 in seveda grafično, ki podpira dx11.

Galaxy ::

Grafika fenomenalna, gameplay odličen. Ocenim z 9.7/10


Heh, kera ocena... zakaj pa ni 9.8 ali 9.6 ? :))

Grafika je ok, gameplay pa je kar enak kot grid... praktično skoraj ni razlike, le malo blata:D


0.3 odbijem zaradi nekaterih slabih textur, npr. napis "DiRT 2" na velikih panojih. Tudi zemljevid sveta bi lahko bil bolj natančen.

Valvoline ::

Huuuuud špil,po dolgem času spet cool dirkačina za racing maniake.CM rulz. Trailblazer dirke = pravi adrenalin,blood rush :D
 zakon

zakon

Zgodovina sprememb…

Bolf3nk ::

ah.. kje so časi Cm 2 in Rbr igre...

Če bi vsaj malo gledali wrc bi videli, da dirt2 sploh ni R od rallya.
Kje je Citroen?:O Za deževne dirke še niso slišali? Pa kakšna snežna dirka? Avta sploh ne rabiš več popravljat. Vse se čudežno samo naredi.
Ja... lene amerikance treba podpirat ;((

Valvoline ::

Na Q9550, 4870, vista ultimate (64), 4GB deluje v povprečju z 70fps

Navij grafiko, poverj resolucijo, potem se pa lahko kaj naprej menimo...



Grafika je vse na max, kolikor gre resolucija pa je 1280*1024

Rezultati so iz benchmarka, ki je v igri. avarage fps: 71.3

Vse na max,4xAA 1024x768 winxp average65 min50 fps. Sistem v podpisu. To sem pognal sam za test. Drugače k spilam nekaj nastavitev dam na medium,in mam skoz okoli 80-100fps.Kar fajn optimiziran. Z tipkovnico se da tudi lepo spilat.

__Devil__ ::

Z volan je zakon. Dober feedback :D

T-h-o-r ::

na laptopu mi dela s 15-20 fps, tako da ne morem igrat

na domačem pcju pa nisem dovolj časa, da bi se mi splačalo nalagat :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

innerspace ::

Ah meni se zdi slab vozni model in že nasplošno slaba igralnost. Pretiravajo z animacijami (sploh v menijih), pa če pogledaš recimo kakšno res dobro rally igro (Burn's Richard Rally ali kaj podobnega) in jo primerjaš z DiRT 2, to ubistvu sploh ni mogoče, ker enostavno DiRT že od prvega dela ne deluje kot prava rally igra ampak le neka dirkačina za ljubitelje dobre grafike. Po mojem mnenju so že naredili veliko boljše rally igre (nažalost pa ima večino slabšo grafiko).

Se popolnoma strinjam...igral sem jo vceraj in ugotovil da je igra navadna sminka.
Vse lepo in prav, graficno je precej lustna, a ko zacnem vozit, dobim obcutek da je bila narejena za igralnico ali konzolo(+kaksno pivo in cips).
Ni primerjave z RichardBurnsRally-jem(zame najboljsa rally simulacija)!

OT- ..a mi zna kdo predlagat kak res dober rally, vsaj tako kot RBR? :)
Dirta2 ne bom vec igral:P
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Bolf3nk ::

cm2:)
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916639 (3217) Buggy
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493138 (853) Bantani
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941361 (20377) vostok_1
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474379 (3344) opeter
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117358 (8465) Klemzz

Več podobnih tem